S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
16. únor 2010

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

simona55
16. únor 2010

cavte vitaj martinka uz davno si tu nebola 🙂 povinosti su co? no a tie albumi by som rada zmazala ale musi tema navigovat ako sa to robi.

bambi09
16. únor 2010

simonka,máš tam možnosti zmazať album,tak na to klikni a je to 😉
a tie maily ti neprešli,vrátilo sa mi to 😕 😕 😒 neviem,čo je s tým,skúsim na tú prvú mailovku poslať 😉

vladkaz1
16. únor 2010

afte kuknite do albumu majoviek ak chcete dala som brusko 🙂

vladkaz1
16. únor 2010

To nik cely den??

frisbee
autor
16. únor 2010

tu som,rozohnila som sa s kamčom 😀 😀 😀
idem kuk

frisbee
autor
16. únor 2010

kurnik,hádže mi to,že error 500 😕

vladkaz1
16. únor 2010

aj mne ale ked dam este raz tak pohoda ide ,akurat som dovarila moje pekne masko na stave na uhorkach take dusene a zemiakovu kasu ... 🙂

frisbee
autor
16. únor 2010

ja som nejaká vyplávaná,myslím,že dnes zaspím ako drevo,som sa prešportovala 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. únor 2010

moja super ze ste si uzili ... to je na jednotku ........ 😵 😵 😵 😵 😵 co si si tam dala dobre sladucke,?????

vladkaz1
16. únor 2010

takze ja prcham moja idem hajidi do perinky 🙂

frisbee
autor
16. únor 2010

hahahaá,ty ma poznáš...kávičku a ľahký jogurtový zákusíčok 😀 😀 😀 😀

pá,dobrú noc prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

simona55
17. únor 2010

dobre ranko

veronkaj
17. únor 2010

dobré ráno

dobre Fris počkám, no neviem čo s tým kuťom a čítam že si si bola zaplávať, aj ja by som išla, len ked som chorá môžem ísť akurát tak do vane a zase ja mávam často zápaly tam dolu takže zvažujem či vôbec ísť do teplejšieho bazéna, kvôli baktériam

bambi mne sa tiež nejako dlho vlečie tá choroba už tretí týždeň, kolega začal tiež prskať ale má rozum zobral si volno a ide ležať.

vladkaz určite pozriem len chvílu čas nájdem

simonka a u vás ako a mladá tehulka čo, ešte si ju nedotiahla na koníka??

darina60
17. únor 2010

Ahojte, pridávam sa k dennej smene. A Julka, je kde, už sa tu tiež pár dní neobjavila.
Bambi, moja mama tiež mala takto dlho kašel, až po vybratí 3 atb zabralo. A nejaké výtery nerobili mu? Aby necpali lieky len tak do neho.
Fris, vodičku závidim a som rada , že depka je porazená, viem čo to je 😉 😉
A ešte pošli z toho Vášho snehu sem, lebo mi ideme na budúci týždeň na predlžený víkend do tatier a vraj sa to má aj tam topiť, a ja chcem tam sneh 😝 😝 😝
Vladi - muž poslúcha 😉 a idem mrknúť na bruško 😉

frisbee
autor
17. únor 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
no dari,presne si to vystihla,ďakujem,depku som porazila 🙂 🙂 🙂
veri,mne tá termálna voda pomohla na dýchacie cesty,tam je týmto účinkom a potom na kĺby,úplne super.Najprv som plávala sama s okom vonku a potom som sa vymočila v teplej morskej,jéééééé,ako mi je dobre. 🙂

veronkaj
17. únor 2010

fris to som rada, len asi keby to mohlo byť častejšie však,
mrkni potom prosím ak budeš mať čas do ip

darinka no a ty tiež makáš,??? a malý čo ako už je dobre
a ostané sme kde???

vladkaz včera som robila ten koláčik, len neviem či som ho spravila dobre, je dobrý len večer ked som ho krájala k čaju tak praskal aj sa drobil, bol síce ešte teplý tak uvidím či dnes ked bude vychladnutý sa bude dať držať,
včera vyfasovali k tomu lyžičku a hotovo.

vladkaz1
17. únor 2010

veronkaj ,mne drzal po kope ,kolko si ho piekla ? 🙂 mne sa ani nepraskal ani nedrolil a dokonca moj muz neje sladke vcera zjedol pol plechu 😅 ,ze dobry kolacik 😀
nasla som krasny kocik jane spod ruky ,za super cenu ,predava ho pred letom tak som zvedava jak sa s nou dohodnem ,je taky zeleny ako chcem . 🙂

simona55
17. únor 2010

ahojte babenky, co zééééééééééé ? fris ma depkuuuu, no taka silna zena ,sice malilinka, 🙂 ale aj tak, fris hore hlavu co co to je nejaky problem alebo ta nieco trapi? moja depka trva tiez dlho,ale umna to je z inej stranky ved ty vies, to si musim poriesit a bude vsetko ok.Veronka dcera si tehu uziva, ma sa fajn, uz asi aj rozum jej prichadza.uz uz to pomali bude ok.

martinano
17. únor 2010

krasny dnik kocenky 😵

frisbee
autor
17. únor 2010

jé,ahoj martinka,čo nového? 🙂

jalao
17. únor 2010

nazdar particka, tak tu ste fajn popisali... 🙂
Som vo svungu, takze ani na internet ledva pozriem...Ale pozdravujem vas, Kontrola s dcerou ok, potom sme ficali ku holicke a boli sme si tiez zaplavat, ale ja som to ponala dost treningovo, dala som si 20 dlzok a od vcera ledva chodim 😀 😀 😀 Takuto mam ja kondicku, nervy moje...
Ale chcela som sa dnes aj pozriet na môj profil - kuknite sa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5 rockov mame 😅 😅 😅 nie...nie mame, ale dcereka MA...tento matersky plural, ako to nazvali aj v prislusnej teme nemam rada.. 😉 😉 😉

martinano
17. únor 2010

jalao gratulujeme 😵
fris vcera som pisala, bola som na dovolenke bez chlapov 😉

vladkaz1
17. únor 2010

Jalo srdecne gratulujem dcerke 🙂
ja nic nestiham doma mam sice navarene ale bombu ,,boze som s toho zufala ,jak sa u nas kopi vsade neporiadok a len riad umyvam mam pocit ani ze nic ine nerobim ,len do kola navarim upracem operem ozehlim .. neznasam domacnost 😀
Martinka a zohnala si nejaky ten kocik? 🙂

martinano
17. únor 2010

vladka nebojkaj bude dobre, urcite tam mas vyipratovane,len tebe sa zda,ze nie ja to poznam 😉
ano zohnala som nie jane,ale cortinu od jednej kocky, tu som mala ta je ok

frisbee
autor
17. únor 2010

martinka,sorry,asi som ťa zasklila,ako som bola vyplávaná a vymáčaná 😀
jalao,tiež sa pripájam ku gratuláciám 🙂
vladi,hahahaha,ja to upratovanie nenávidím,oko meral komín,vysypal sa mu všetok popol do izby,takže teraz dopapám zeleninku a idem sa pustiť do upratovania...do toho mi zazvonila susedka,vyzeralo to u nás ako u bezdomovcov....všade ten popol,no fuj,sa hanbím 😎

jalao
17. únor 2010

dakujem dievcata 🙂 🙂
martinka a to si dobre vymyslela s tym babskym vyjazdom...to ti schvalujem... 😉 😉 a daleko ste boli?
Vladi, dostala si ten mail o utierani prachu dufam...takze klid. 😎

jalao
17. únor 2010

fris, sef tu dnes doniesol psa a kedze stale chodi hore dole vybavovat po meste, psa tu nechava, ten steka jak o zivot, toto su take napady 😖 . Tak som si ho sem vzala, taky je stastny, sedi mi pri nohach a hra sa so snurkou na mojom svetri, no zlaticko je to...ale rozptyluje ma, stale by som ho hladkala 🙂 🙂

nikinka008
17. únor 2010

Ahojte,len vas pozdravim,nestiham 😝 ani vcera vecer som uz nevladala ist na pc 🙄 poobede napisem ked mala bude spat,terar mi este spi ale uz bude hore kazdu chvilu,akurat som vyvesala pradlo 🙄 a idem varit 🙂 papa

vladkaz1
17. únor 2010

jalo neviem nestiham pozerat na e mail ,tak pozrem neskor ,vyupratovane nemam mam bombu cistu ,vsade natrusene musims a do toho pustit ,len upracem do cistucka aj policky vsetko a na druhy den znova bomba ,hrozne
Fris stym popolom ja odpadnem ,no ze jak bezdomovci 😀 😀 😀 😀
Moj ide do prace zas sama ,mam ja dnes depku alebo co ..
mala nechce spat a ja by som tak spala..
martinka cam cortina je dobry kocik ,na mna velky 😀 ale skoro jak jane ,mne sa nieoc risuje som zvedava ci sa mne raz aspon v zivote postasti 😀