S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. únor 2010

vladi,nie,to ešte z tých upchaných dutín.Jejda,chudiatko malé 😕

bambi09
18. únor 2010

ja vás len pozdravím a idem si ľahnúť-pozriem si Top star o Karlovi Svobodovi ☹
nejako mi je zima,dúfam,že nebudem mať teplotu 😒 😒 inak mi písala dnes kaderníčka sms,že ruší objednávku na sobotu kvôli vážnym zdravotným problémom ☹ ☹ je tu toho skrátka plno,tých bacilov 😒 😒 😒
nič sa mi nechce,som taká nijaká 😝 😝
fris,na tie dutiny skús švédske-obklady-ono to fakt pomáha 😉

frisbee
autor
18. únor 2010

vrtuľa moja,tiež sa na to dívam 🙂 ...no neblázni,nie,že mi budeš choručká 😕 😕 😕 😕 😕 ....haha,švédske obklady,na večer mám chlast,a na ráno sex 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
18. únor 2010

Ahojky,baby zase nestiham 😀 😀 vecer sa stavim a dufam ze sa nebudem zase bavit sama so sebou,no nieje to prijemne 😕 😝 😀 😀 😀 😀 ....peciem dobosove rezy teda uz su cesta upecene uz len naplnim a necham do rana zmeknut ale to cesto no hruuuza 😝 potom napisem

frisbee
autor
18. únor 2010

ahoj,niki,jé idem k tebe na dobošové 🙂 ...mne zas furt niekto volá,tak sedím s mobilom.

bambi09
18. únor 2010

niki,ty nejako furt vypekáš 😕 😕 😅 naše dve torty sú už skoro fuč 😅 😅
fris,no,už som dlho nebola,ale teda nie som nadšená 😝 😝 nemám ani energiu sadnúť si nad tú angličtinu,ale zajtra sa musím prinútiť 😝 😝
a teda momentálne nemám chuť ani na jedno,čo si spomínala 😀 😀 ani chlast,ani sex 😀 😀 dúfam,že je to len dočasné 😅 😅
a teda smutná bola tá relácia-človek má pocit,že tie celebrity majú všetko a nič im nechýba,ale asi to nie je vždy tak ☹ ☹ ☹ 😒

frisbee
autor
18. únor 2010

bambuľa,nebuď labuť....optimizmus 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
18. únor 2010

babulaaaaaaaaaaaa ty ani sex ani chlast nooooo ja ani jedno ani druhe .... 😀 😀 😀 😀 nemozem
tak cicuska moja usmev ,no zajtra ti poslem asi nejaku dobru coko aby si si obalila nervyyy 😀
Sej na to zlato 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bambi09
18. únor 2010

haha,to mi radí tá,čo nedávno skákala z okna 😀 😀 😀 😀 ja nemôžem,my sme na treťom,vjéééš??? 😀 😀 😀
neboj,to je len prechodné,už mi tá zima lezie krkom,aj tie choroby,ale bude dobre,neboj 😵 😵 😵 😵
a teda máš dobré liečivá 😀 😀 😀 len by som otočila poradie-chlast na ráno a sex na večer 😀 😀 😀 alebo aj aj večer,ja som poránu nepoužiteľná 😀 😀
a julka-malej dodatočné gratulácie,včera som tu nejako nebola 😅 😅
fris,skype ti funguje??som ti asi 2x písala,ale si neodpísala 😕 😕 teda ak nechceš-nemusíš 😅 😅 😅 😉

frisbee
autor
18. únor 2010

a ja chcem gaštanové pyrééééééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂

nikinka008
18. únor 2010

ahojte,kuchynu som mala ako po vybuchu ale nastastie som dobojovala a vsetok riad je umyty ale uz som ho nemala ani kam ukladat 😀 😀 😀 asi som pouzila vsetky hrnce co doma mame 😀 😀 som naraz piekla aj varila ale len granadir tak to bola rychlovka 😅 😖 ....tie dobosove rezy som tiez robila prvy krat ale nejako sa mi to cesto nezdalo,do zajtra musi zmaknut uz je aj naplnene plnkou uvidim ako to zajtra bude chutit 😅
Jaaaaaaaj no baby priznam sa vam,snazim sa vypekat nasla som si niekolko receptov na internete a teraz skusam ako mi to pojde,lebo s mm romyslame ze by sme si tu otvorili obchod s nasimi slovenskymi kolacmi a tortami,tak sa teraz ucime a mozno ze nieco z toho aj bude,kiezby lebo potrebujeme kazde drobne 🙄 😖
Baby ved tu normalne za jednu tortu daju aj 450 eur 😕 😕 😕 no nevyuzit to?tak sa teraz ucim predtym som nepiekla ziadne kolace v zivote som to nerobila tak uvidime 😅 😅 😕 😕
bambulka,juj uz aj ty si nam chora,tak sa skoro z toho vyliec 😢 uz nech je tu jaaaaaaaaaaaaaaaar 😝
fris,poslem ti mailom kolacik.....tož 😀 😀 😀 😀 😀
vladka,takze uz ste zdravucke obe hej?bude foto vlaskov?urcite ti to pristane 😉
Aj dnes vecer budem sama kecat? 😅 😕 😕 😔
Mm isiel dat malu spat,ale mu vravim ze sa vrat lebo si idem dat sprchu 😀 😀 😀 ale uz je hodinu hore zase zaspal 🙄
Taka som unavena,ale musim ist do tej sprchy aj ked sa mi moc nechce 😔

bambi09
18. únor 2010

Vladka,sejkám,len keď nie si fit,človek je taký nijaký 😅 😅
a ty nepyskuj a príď-bude aj pyré,aj gaštanové 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. únor 2010

pyré mám ráno na záchodíku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
18. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no fuj 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
18. únor 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja viem cicus micus .. babina len som ti chcela troska zdvihnut grady .. 😉 🙂 😵 vies ze ta mam rada ,vypot sa na cudzom tele
Niki sikovna si klobuk dole ..
frisulka sexuj a pi aj zamna 😉

bambi09
18. únor 2010

niki,vy máte teda smelé plány a teda to fakt také ceny tam máte?? 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 moje nervy 😕
tak nech vám to vyjde,aj keď to bude chcieť as aj nejaké investície-či by si ty doma piekla?? 😕 😕
no,šukuľka si ty ináááá 😀 😀 😀

nikinka008
18. únor 2010

vladi,sikovna nie mozno az ked budem aspon takych 10 zakuskov vediet spravit bez problemov 😀 😀 😀
Ja tu cakam na uhoreckuu jak na spasenie 😀 😀
Idem do sprchy musim ale najprv skontrolujem mm 😀 😀

frisbee
autor
18. únor 2010

čo fuj,bambuľa...aj vonia 😀 😀 😀 😀
vladi,až rááááááááááááno 😀 😀 😀 😀

niki,a ešte sa nauč cheesecake,mňam,sme sa s mladou nevedeli dožrať,tož 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
18. únor 2010

no len čo dôjdem už sa uhorky preberaju :- 😀 😀 😀
ahojte baby

nikinka008
18. únor 2010

bambula,ze vraj ano mm mi vravel 😕 😕 tiez som pozerala 😕 😕 ved to ak by sme to uz chceli rozbehnut tak treba do toho aj nieco investovat,dost vela stoji prenajat si nejaky obchod v centre 😢
fris,myslis v londyne ked si bola?juj tie ich cake nemusim 😝 😀 😅

vanja
18. únor 2010

nika tak nech vám vyjdu tie plány s koláčikmi 🙂

frisbee
autor
18. únor 2010

vedúca povedala 🙂

vanja
18. únor 2010

nika veď na začiatok stačí ponúkať susedom 🙂

frisbee
autor
18. únor 2010

ha,na Prima cool dávajú Gréka Zorbu,budem revať

vanja
18. únor 2010

fris dutiny už mám prefúknuté 😀

nikinka008
18. únor 2010

jeeej ahoj vanjuska,super ze si sa ukazala 🙂 dakujeem snad to aj vyjde 😕 😕

frisbee
autor
18. únor 2010

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
18. únor 2010

fris ja som chcela napísať že či máš a nie že ja mám 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ja až ráno 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
18. únor 2010

zarána je najlepšejši 😀 😀 😀