S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

ja som si práve sadla s kávou,potom ešte niečo dokončím a dám piecť mäso na zajtra

vanja
19. únor 2010

fris aj ja mám je pred sebou 😀 😀 😀
tak dobrú chuť 🙂

vanja
19. únor 2010

ostané kde ste?

frisbee
autor
19. únor 2010

mňam.. 😀 😀 😀 😀 😀 ...nápodobne......je mi nejako mdlo,vonku plávajú dažďové mraky,tak sa motám.

vanja
19. únor 2010

no aj u nás to tak vyzerá

vanja
19. únor 2010

frsi kde si zdrhla, ja už musím ísť, idem ešte pozašívať ponožky a také veci čo mi treba a idem upiecť tie škoricovníky, kým ešte malá spí.
čaute baby

frisbee
autor
19. únor 2010

tu som ,oko čosi chcel,no už odišiel.zatiaľ pá 🙂

bambi09
19. únor 2010

ahojte šukuľky 🙂
fris,ty si ráno čakala na tatanie alebo na sexík?? 😅 😀 😀
ja som maród,jak sa patrí,začína ma dusiť,taký hnus kašeľ,jak mal mladý-asi ma nakazil 😝 😝 cítim sa jak zbitý pes,tak budem v posteli,keď muž príde z roboty a budem sa aspoň učiť 😝 😝 😝 tento týždeň som nebola na angličtine-lektorka je mimo BA,ale teda dala mi úloh habakuk 😀 😀
urobím len narýchlo tofu a ryžu v sáčkoch a zajtra navarí muž 😝 😝
Vladka,som rada,že už si ok,že si sa vybúvala a že máš kočík 😵 😵 😵

frisbee
autor
19. únor 2010

vrtuľa,aj na to,aj na to,oboje sa podarilo 😀 😀 😀 😀 😀
pekne sa lieč,nech ťa chlapi obskakujú 🙂

tak som sa opäť nas...celý deň tu skáčem ako debil a upratujem,mal prísť ten inštalatér,to je ten pako,čo som ho vtedy tri razy čakala,aby mi opravil sprchu 😝 ,nič...oko mu volal,a on že príde zajtra,že je na ceste do Znojma..tak keď sa s niekym dohodnem,tak aspoň zavolám a zruším to,,kurnik,nie,že pokaždé nepríde,ja budem zajtra teda nepríjemná 😠

vladkaz1
19. únor 2010

cafte Vanicku nedoniesli ,ani nezavolali ,mam den blbec ... zmokla som jak svina a u nasich som cakala jak cicka ,lebo som mala k dispozicii auto .
Ach jaj asi pojdem spat s malu a na vsteko sa vykaslem 😝

frisbee
autor
19. únor 2010

vladi,ja to stejné...ľudia sú strašne nezodpovední 😠 Ty hlavne,aby si neprechladla,tož 😕

vladkaz1
19. únor 2010

ja toto neznasam ,nedochvilnost chapem ze som perfekcionalista,dobre no priznam si ,ale aspon sms mohli poslat ...
Bolia ma krize ,jak hovado

frisbee
autor
19. únor 2010

vladi,máš pravdu...hlavne,že má každý mobil,ja toto neznášam.Dnes som volala tomu majstrovi,čo je s komodou,na tú babu už kašlem,povedal,že to v pondelok odosielajú,no som zvedavá,kedy príde...zase sa neobjednám ku kaderníčke,keď budem celý týždeň čakať...by som revala.

Bež sa natiahnuť,ty,si si dneska dala.

vladkaz1
19. únor 2010

Fris no teda jednaj hned s tym majstrom veru ,kamoska to vybavi no nebudem ju mat hned tu vanicku co uz ,nemusela som bezat pre peniaze rychlo aj ich dat tej kamoske otravovat ju tak .
Lezat sa mi nechce je mi uz lepsie..

frisbee
autor
19. únor 2010

No hlavne,aby mi niečo neúčtovali,lebo to už by som na nich poslala obchodnú inšpekciu,ako som naštartovaná 😎
Fuj,samé thrillery bežia na Film1,zase sa budem v noci báť vystrčiť nos z postele,oko spí vedĺa,má budík na tretiu kvoli olympiáde 😀
No a kde sú všetky trpaslice,teda? 😕

vladkaz1
19. únor 2010

NO a ja ti nestacim ? 😅

vanja
19. únor 2010

čaute ja som tu, ale len na skok, ozaj fris a už bola tá noc duchov?

frisbee
autor
19. únor 2010

vladi...samozrejme..ja iba,že tu dnes nik nebol 😀
vanjuša,bola,ale to som asi do ddruhej kukala telku a potom som zaspala ako drevo aj s krížikom,tak nyšt...

vladkaz1
19. únor 2010

ale sak tie vase hlody ti chybaju ja som nudny spolocnik
serus veduca 😵

frisbee
autor
19. únor 2010

ale prdky....ja som akurát nervózna z toho inštalatéra...už mi to urobil 3x,keď som tu bola sama a čakala som na neho ako blbec,a ešte mi tvrdil do ksichtu,že sme sa nedohodli...mne,kua!..a teraz to urobil zase ,až tu budeme zajtra zase sedieť ako idioti a on nepríde,tak to mu nedarujem.

vanja
19. únor 2010

ahoj vladi, ako macko pú?

fris, ešte že viem o čom rozprávaš, lebo by som si tu prvú vedtu mohla preložiť aj ináč, že ti to už urobil 3 x ten inštalatér 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

ty divoška 😀 😀 😀 😀 😀 ...no ale urobil...vlastne neurobil 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. únor 2010

Fris no teda 😅
vanji v podo len sem tam mam pocit ze uz rodim 😅

vanja
19. únor 2010

vladi ešte neroďešte máš čas, ešte si to užívaj a starý nech ťan ezlostí, elbo nabehneme a uvídí čo ešte nevidel 😀 😀 😀
vidím fris že si z toho inštalatéra veľmi zmätená, keď už ani nevieš či urobil, či neurobil 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

ja teda som "momentálně zaostalá" 😀 😀 😀 ako Otík

vanja
19. únor 2010

to ti tak verím 😀 😀
baby idem do hajan, tak dobrú noc 🙂

frisbee
autor
19. únor 2010

dobrú,Snehuľa 😀 😀 😀 😀

nikinka008
19. únor 2010

Ahojte babulky,zase to tu dnes flakate? 😀 😀 😀 ja uz nebudem dnes zachranovat situation 😀 😀 😀
Asi by som mala ist spat lebo mala sa v poslednych dnoch budi o 6 na to ze ju boli brusko 😖 tak potom ide k nam do postele tam si este poplace a zaspinka este na tu hodinku a pol ale vala sa po mm 😀 😀 ale o pol 8 je definitivne hore 🙄 a ja by som taak spala,ale sa nam ten cas stale posuva,zachvilu budeme stavat o 6 a hrat sa 😔
Na obed som sa tak ojedla ze ma poom bolel zaludok 😝 mali sme zemiacky uvarene len tak na kocky s masielkom a rybu,tak som to asi s chutou zjedla 😝 😝
Juuj no caka ma tazky vikend 😀 mm je v praci,no ked my sme jak siamske dvojcata 😀 😀
Dnes som vonku strasne zamrzla ked sme boli na prechadzke,mrzlo vonku a zacal este padat aj sneh som skoro o usi prisla 😝 ale mala nastastie zaspala za 5 min tak som si dala len jedno kolecko a utekala som do tepla 😀 😀 😀
A som strasne hladna ale neviem co si dat 😒 😕
Inac,ten co porezal sesternicu mm tak je zavrety,a ona si nasla noveho pravnika tak neviem co dalej bude 😕 😕 ☹ snad to dopadne dobre v jej prospech 😠

frisbee
autor
19. únor 2010

Niki,no nestraš,že sneh,ja už chcem koniec zimy 😕 .U nás sa všetko topí,ale je toho tak veĺa,že to bude trvať týždne,než to uschne.
Jé,tak to je super,že je zavretý..a ako je na tom sesternica?

nikinka008
19. únor 2010

fris,neviem toho viac,len toto,teraz je pri nej mama 🙂