S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. bře 2010

ale niki,skúšky zvládneš 😉,určite už aj veľa rozumieš,to sa v tom mozgu ukladá ani o to nevieš 🙂 hihi..tak uhorka bude 😀 .

fuj,teoška,kde si,ja tu sedím sama a na ČT 1 zaal horor Rosemary má dětátko,sa zbláznim,to je hororisko 😀

nikinka008
15. bře 2010

fris,tak potom o tom ozaj neviem 😀 😀 😀
no ani nie 🙄 mm zaspal 😒

simona55
16. bře 2010

dobre ranko boze unas snezilo v noci mm prisiel z poobednej o 24,00 ze vraj skoro zmrzol,och jaj uz nebude nikdy jar? a to hlasia aj na polievacku sneh.

veronkaj
16. bře 2010

dobré ráno,

ja len na skok, viem zanedbávam Vás na koníku, no nestíham, zastavujem sa po 15-16 hodinách večer, ale už som si bola dať odkontrolavať daňové priznania a sú v poriadku, robím to ok, takže už len povytláčať a všetky náležitosti a už budúci týždeň bude lepšie, a potom začnem dobiehať resty z práce z iného.
stále v jednom kolotoči,

u nás nové v podstate nič, až na to, že polovička bude dedo od dcéry a inak po starom,

ani vás už nestíham aspoň priebežne čítať, a môžem sa k vám do partie potom vrátiť????

pa

teodorka
16. bře 2010

fris mna vcera zalomilo ak som isla spat spankom spravodlivych 😀 zato Ty si horor kukala? 😀 😝

frisbee
autor
16. bře 2010

čaute,baby...veri,no už to našťastie končí,že,tie priznania,potom tu budeš relaxovať 🙂

teoška,no však začal po desiatej,končil o pol jednej,miestami som spala,ale cikať som veru nešla 😀 😀 😀 😀
ozaj,teraz odišiel opravár,práčka funguje,bola iba upchaná chlpmi..no jasne,aj keď všetko pred praním prášim,tých psích chlpov sa nezbavím 😝

bambi09
16. bře 2010

a tu čo??všetky pomreli,či štrajkujú??? 😕 😕 😀 😀 😀
ja mám robotný deň,koňa nestíham 😝 😝 😝
fris,no fuj,také filmy sama pozerať,nemáš rozum 😀 😀 😀 😀 😀
veronka,vydrž Prťka,vydrrrrrrrrrrrž 😅 😅 😅

frisbee
autor
16. bře 2010

bambuľááááááááá...no a sa nikam nejde dostať.....aj vám,???

bambi09
16. bře 2010

simonka,to som rada,že je vám už lepšie,neboj,malý to doženie a rozpapká sa,náš tiež prišiel z nemocnice jak z koncentráku a domáca strava robí zázraky,takže kľud,neboj,dobre bude 😵 😵 😵
a nič si nevyčítaj,je to vírus a ten sa šíri vzduchom-tomu nezabrániš ☹ ☹ 😒

bambi09
16. bře 2010

fris,čo ťa zasnežilo?? 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
16. bře 2010

hihi,hihi...už sa rozpustilo...tak som zhrabala poslednú kopu lístia,záhrada je čistučká,všade je blato,dnes vyliezli špičky tulipánov,porazili sme tú svińu zimu 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. bře 2010

hurááááááááááááááááá 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. bře 2010

no ale uverím tomu,až zahodím kabát a obujem lodičky a budem mladá,krásna,vysoká 😀 😀 😀

bambi09
16. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 aj ja 😀 😀 aj keď lodičky ešte nehrozia,to by som si rozbila frňák s malou na rukách 😅 😅

frisbee
autor
16. bře 2010

no to tvrdievala moja kolegyňa,ako s jarou vyrastieme a skrásnieme 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. bře 2010

no,len doplniť vitamíny,ja som nejaká unavená 😅 😅 😅 zaspím skôr,než malá 😝 😝 😝 😀 ale tak máme akčný život,tak čo sa divím,že?? 😅 😅 😅 každý deň niečo,ja sa taaak teším na letnú dovolenkuuuu 😅 😅 😅

frisbee
autor
16. bře 2010

no ja neviem,či nejaká dovolenka bude.. 😒

a tak mohli by ste ísť do Prahy,vieš,aké tam majú super ihriská pre deti????

bambi09
16. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 viem,hlavne na nábreží 😀 😀 😀 ale tento rok Praha eee,až leto 2011 🙂 😉
teraz si chceme dať poriadnu dovolenku na SK,takže šetríííme 😅 😅 😅

frisbee
autor
16. bře 2010

dovolenka v Taliansku ťa vyjde lacnejšie 😉 😉 😉

bambi09
16. bře 2010

neboj,aj tam raz pôjdeme 😀 😀 😀 my dve spolu 😀 😀 😀 nám sa páčilo v Nízkych Tatrách,aj nás vymasírujú,aj si oddýchneme,aj túry dáme,takže tešíme 😵 😵 😵 mali sme apartmán a 4 kusy s plnou penziou a procedúrami sme platili cca 6.000 Sk 🙂 😉

frisbee
autor
16. bře 2010

masáže????hm,Irenko,to je příjemné...šak Cesta kolem světa sedmnáctset 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. bře 2010

tak za toľko by som na tú cestu kolem světa šla aj 6X 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. bře 2010

ale bez čepičky 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 aj 😀 😀 😀 😀 😀
no,du dělat,mám tam 3 práčky na žehlenie 😝 😝 😝 a ďalšie 2 sa sušia 😝 😝 😝 neviem,čo ešte niekto perie toľko,čo ja 😅 😅 😅

teodorka
16. bře 2010

bambi 6000 na noc pre 4 osoby? dobre som pochopila ?radsej sa opytam lebo ja blondinka vies? 😀

bambi09
16. bře 2010

teo,nie 😀 😀 😀 😀 6 za všetko-celý pobyt 😀 😀 😀 😀 ale vážne 🙂 😉

teodorka
16. bře 2010

bambi a aky dlhy pobyt?

frisbee
autor
16. bře 2010

teoška,no ráno tam a večer naspäť 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
16. bře 2010

fris 😀 no nemohla som takto na drzovku ...Ty si starsia pani Ty si to mozes dovolit 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. bře 2010

😠 😠 😠 vy ste hnusoby 😀 😀 😀 cca týždeň sme tam boli 😝 😝 😝