S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
20. črc 2009

Baby, nemá byt toto vesela tema??????Za chvilu idem k dr. to bude veselo, ale nie myslím si že ma nenechá vykecat ako vzdy a zacne sa chválit akých ma známych a pod. Však napíšem. No a okrem rodinky pluvátkových tam bol s nami jeden krásny bratislavčan, síce bol s frajerkou, ale uplne sme sa na seba podobali, taký pohodák, dcéra mi hovorila ide tvoj idol 😀 😀 Aj toho som si tajne odfotila, akože fotím dceru a vzadu bol on, lenže fotka nevyšla moc, lebo je zboku v okuliaroch a klobúku. Ale bol krásny a na letisku keď sme čakali v Blave na kufre tak ja som si samozrejme nemohla spoznat ten môj velikánsky kufor a ako som z pásu jeden zložila hladám cedulu, či je fakt môj a zrazu dáka hlava pri mne a to môj idol, že tuto máte tu cedulku, och ako sa mi nechcelo ist domov tak blízko sme boli a on na mna zažmurkal. 😉 😉 A ešte sme mali fešáka stewarda a kedze sme boli v prvej rade sedeli sme oproti nim a ten sa krásne usmieval aj na mna aj na dcéru, neviem koho balil 😀 😀 lebo ked sme tolkokrát vzlietali a pristávali tak sme mali strach v očiach, potom zavreteé oči no pohlad musel mat super. 😉 A píšte aj sem, však čo to tu fris zbytočne založila.

frisbee
autor
20. črc 2009

darinka 😀 😀 😀 😀 však my sme tu veselé a aj neslušné 😀 😀 😀 ...počuj,ty platíš doktorovi aj za to,aby sa vykecával? 😀 😀 😀 .Jé,ten krásny bratislavčan...si mala za ním chodiť,či nechce niečo podržať,napríklad kufor 😀 😀 😀 😀 .Aspoň si si zistila jeho meno???Steward sa usmieval,že bol v šoku,mal bobeček v gaťkách,jak ste furt vzlietali a pristávali 😀 😀 😀 😀

vanja
20. črc 2009

no toto darinka, a že prečo sa ti nechcelo vrátiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
20. črc 2009

dari .ako dobre ze nestracas humor pri tolkych problemoch. uz iny by sa do depky dostali .len tak dalej nedaj sa zlomit,sme tu stebou podrzimeta .aj ja by so kukuk to ho krasavca,nieze by som doma nemala 😝 😝

bambi09
20. črc 2009

avojteeee 🙂
tak klasika,včera som vás už nestihla 😀 😀 😀
a dnes fičím,len si vás ešte vychutnávam 😉 teda darinka,toľko pekných chlapov chodí po svete a my ženské sa vždy trápime pre toho,čo si to nezaslúži,že?? 😀 😀 😀
ale tak aspoň sa človek pokochá,Ty aj dcéra ste koooočky,tak ktovie,na koho tí stewardi žmurkali 😀 😉 alebo ako fris hovorí,mali bobky tak to maskovali úsmevom,ako v Amerike 😀 😀 😀 😀 😀
a nepotrebuje Tvoja MUDr.tiež psychológa???nech by sa vykecala 😀 😀 😀
tak nech Ti to dobre dopadne...všetko,ja idem makať a pá,ale ešte sa ozvem 🙂 🙂 😉
čaute kočky,budete mi ten týždeň chýbať,ale teším sa na pokojné rána,dnes sme zas mali budíček vŕtačkou 😠 😠 😠

darina60
20. črc 2009

simonka díky, dr. mi upravil lieky, menej ale hovorím, keď príde domov musím si dat jednu na ukludnenie, lebo musím hrat herecku milá usmievavá a to ho bude deptat najviac, lebo nebude vedieť kde je sever. Aj moj muz je fesák, ale henten bol na zjedenie 😉 Dcéra síce gulala očami, že to fakt sa ti páči 🙂 🙂 Ozaj a bol tam jeden grek, nie síce môj typ ale postavu aku mal, aj som si vzala na pláž knihu, ale stále mi oči behali po nom. Požičiaval tam skútre, a také tie blbosti.Bože mala by som dačo robit, oprala som tri práčky ale žehlit sa mi nechce a zajtra idem už do práce, neprídete mi daktorá pomôct?

bambi09
20. črc 2009

dari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to sú teda pekné dovolenkové zážitky 😉
a ku mne by mohol niekto na žehliacu brigádu ešte prísť,také bežné práce som ten minulý týždeň úplne zanedbávala,aj som varila menej 😝 😝 😝

frisbee
autor
20. črc 2009

darinka 😀 😀 😀 😀 😀 veď ty si normálne plážová špiónka....škoda,že sme tam neboli s tebou,by sme všetkých patrične okomentovali...kto má zemiak v plavkách vpredu,kto vzadu 😀 😀 😀 😀 ,že ,bambi 😀 😀 😀 .
ja mám v dome jednu hromadu,nestíham nič,už nech sa to vyrieši,lebo sa rozvedieme všetky 😀 😀 😀 😀 .

bambi09
20. črc 2009

tak,ženušky moje,ja sa s vami lúčim,budete mi chýbať,ale teším sa na to ticho a kľud 🙂 🙂 😉
v nedeľu sa ohlásim,píšte,nech mám potom čo čítať 😅 😅
dúfam,že počasie vydrží také ako teraz,žiadne horúčavy ani zima,no,uvidíme 😕
darinka,Ty sa nám drž a bojuj,Ty vieš za čo 🙂 😉
ahojtéééééééé 🙂 🙂 cmuk,cmuk

frisbee
autor
20. črc 2009

bambi....opatruj sa a dávaj na seba pozor,cmuky,cmuky 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
20. črc 2009

baby,buďte dnes v pohotovosti 😉

vanja
20. črc 2009

bambi príjemnú dovolenku a nech vám počasie vydrží. 🙂 🙂 🙂
ja už som v pohotovosti, deti spia, manžel pri telke. 🙂

vanja
20. črc 2009

aj mne treba žehliť, ale už sa mi dnes nechce. 😝
Veď aj zajtra je deň. 😀

martinano
20. črc 2009

bambi prijemnu dovodlenku pekne si to uzite
darinka prines zehlenie ja rda zehlim 😉

vanja
20. črc 2009

martinano to vážne? 🙂

martinano
20. črc 2009

npo jasne,ja si vecer pustim tv a uz to frci, hrozne rada

vanja
20. črc 2009

u mňa je problém v tom, že telku a žehlenie mám na prízemí a malá spí hore. No a nemôžem ju len tak nechať, pretože už si vie otvoriť dvere a takisto chce do polnoci min. 2-3 x papať, teda len prisať sa. Takže mne žehlenie vychádza iba cez deň.
Ale predtým kým bola len staršia, tak som tiež tak žehlila, že pri telke a manžel otvoril červené vínko a pocmurkovali sme. Jaj kde sú tie časy. 😀 😀 😀 😀
Veď sa ony vrátia len malá podrastie. 😉

frisbee
autor
20. črc 2009

marti,poď aj k nám,ja to nenávidím 😀

frisbee
autor
20. črc 2009

tak,a teraz som si pustila ČT 1,je tam stará komédia s Pierrom Richardom a Jane Birkin...Horčica mi stúpa do nosu 🙂 ,budem sa ukľudňovať 🙂

vanja
20. črc 2009

ja mám telku doleeeeeeeeee 🙄 🙄 🙄

frisbee
autor
20. črc 2009

😀 😀 😀 čo to je doleeeee

helisek84
20. črc 2009

dobrý večer dámy, je tady ještě jeden volný flek? že bych též rozčeřila tyto sarkastické vody a přidala se tak do klubu fajn bab?

frisbee
autor
20. črc 2009

helisek...z Hodonína to nie je na Slovensko ďaleko 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. črc 2009

baby,to je tiež naša spolubojovnica 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
20. črc 2009

flek tu je a doleeeeeeeeee je dole na prízemí, ja som hore na poschodí pri deťoch.

frisbee
autor
20. črc 2009

bohatá rodina,aj poschodie majú 😀 😀 😀

vanja
20. črc 2009

no my máme do výšky a ty do šírky, ja nesekám celý deň trávu 😀 😀 😀 😀

helisek84
20. črc 2009

áno, som u slovenských hraníc...a tri roky som bývala s mužom, takmer EX v Holíči 😀 a eště stále mám povolený cudzinecký trvalý pobyt 😀

vanja
20. črc 2009

helisek už je EX , alebo takmer EX 🙂

frisbee
autor
20. črc 2009

vanja.my sme takí prízemní 😀 😀 😀 😀

helisek, to si mi zatajila,že si sa až takto infiltrovala sem 😀 😀 😀 😀