S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
16. zář 2009

fris,ja viem,že je to vlk,vĺčko,inak neviem 😅 😅 😅
a neboj,ľudia opatrne šlapú okolo mňa,len tie tlupy turistov ma skoro zmietli so sebou,ako vlna do mora 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. zář 2009

ďakujem ti,priateľka moja 🙂 ,som vedela,že ma zachrániš 🙂
mala si si aj reflexnú vestu obliecť,aby ťa videli 😎

vladkaz1
16. zář 2009

baby pekny den prajeme ideme von papa pridem az vecer 😉

bambi09
16. zář 2009

fris 🙂 😉 zamálo 🙂
že reflexnú vestu,drgnúť do nich,muž jednej starej povedal,že je stupid 😀 😀 😀 😀 jak zírala,ale tak rúti sa naňho a on decko na rukách do kopca,ona sa valila z kopca 😀 😀 😀 on vie byť pekne hnusný niekedy na takéto veci 😅
cez Karlák sa skoro prejsť nedalo pre tie tlupy,aj ho opravujú,tak je zúžená "premávka",tak otras 😝 😝 aj my sme boli "turisti",aj keď ja bratov Čechov beriem ako svojich,nie všetci bratia Češi aj nás tak berú 😀 😀 😀
ale ani sa nedivím,Praha je už preturistovaná 😝 😝 😝

bambi09
16. zář 2009

vladka,užite si to 🙂 🙂 my až zajtra,dnes sa aklimatizujeme 😀 😀 😀
a darinka,ako sa mi máš Ty??čo nového doma?? 😕 😕

frisbee
autor
16. zář 2009

koukni se na Pražáka,mala si písť na Moravu,ty 😀 😀 😀

bambi09
16. zář 2009

ale z 90% máme pozitívnu skúsenosť,to vieš,mamičky na ihrisku si rozumejú 😀 😀 😀
malá bavila vždy polku vagóna v metre,aby sme ju zabavili,tak sme spievali-puši,puši,en ša eje 😀 😀 a kojo,kojo,mynske 😀 😀 😀 tak sa na nej ľudia smiali 😀 😀 😀
a to vieš,že na Moravu prídem,len neprovokuj,lebo sa Ti tam nasáčkujem a budeš plakať 😀 😀 😀
inak som povedala,že bohatí budeme vtedy,keď si budeme môcť dovoliť prehliadku Prahy v tých krásnych veteránoch,jedna jazda 1.200 Kč 😝 😝 a Múzeum voskových figurín sme tiež škrtli z rozpočtu a Múzeum miniatúr sme nestihli,škoda,som chcela vidieť tú okovanú blchu alebo portrét na jablčnom jadierku 😀 😀 😀
suveníry krásne,ale tie ceny,len som oči púlila 😅 😅 jediný suvenír mám bábiku z tej sady,čo som minule kúpila,teraz bola dáma s kaméliami,u vás sa to dá objednať,u nás nie,tak musím striehnuť 😝 😝

frisbee
autor
16. zář 2009

bambuľa,veď si trpaslíček,blchu si okoveš sama 😀 😀 😀 ozaj,vieš,že patrick Swayze mal sestru Bambi?

bambi09
16. zář 2009

fris 😅 😅 😅 tak škoda,že som to nem bola ja 😅 😅 😅 takého brata by som brala všetkými 20-timi 😉
som včera zostala jak obarená,keď dávali Ducha a mali dávať Mesto anjelov,tak som mala tušáka,prečo menili program,ale až potom som mrkla teletext a tam to bolo biele na čiernom ☹ ☹ ☹šom šmutná,ja som verila,že sa z toho dostane,keď sa tak držal,bohužiaľ,nestal sa zázrak ☹ ☹ ☹ tak nech odpočíva v pokoji ☹ ☹
a to múzeum,vidíš,možno aj dobre,že sme nestihli,by si nás s mojou mini trpaslíčkou pomýlili s exponátmi a nepustili by nás preč 😀 😀 😀
a prenasledovali ste ma všade,v Múzeu hračiek dokonca 2x Snehuľa s družinou,jedna plstená-Walt Disney a druhá Barbie ala Snehulienka 😀 😀 😀 je tam dočasná výstava Barbie,ty brďo,tisícky bárbiniek 😅 ako Elvis Presley,Marylin Monroe,Michael Jackson,no úžas 🙂 🙂 ja Barbie veľmi nemusím,keď vidím tie jej dlhé,štíhle nohy a osí pás,chytám depku 😀 😀 😀 ale toto stálo za to,pošlem vám potom fotky,aspoň pár,ja som tam nafotila skoro 500 fotiek 😅 😅 😅 som sa nevedela odtrhnúť 😀 😀 😀

frisbee
autor
16. zář 2009

my by sme ho s mladou brali aj za iné,než za brata 😉 ☹ .no len posielaj fotečky,nech vidíme..ozaj,čo to chceš objednať,akú bábiku????

jalao
16. zář 2009

dievcata, docitam vas zajtra, uz koncim, idem za povinnostami. Dnes uz aj zacinam s doucovanim, tak idem na to a potom domenkov zase deturencom daco navarit a postarat sa...Dnes budu zemakovo-cukinove placky, so sa rozhodla... 😀 😀 Pekny vecer vsetkym zucastnenym, aj tym, co to nestihli. ahoj zajtra. vasa Julia. 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
16. zář 2009

tak aj ja som o ňom snívala,kým som bola mladá 😅 😅 😅 ale som vedela,že je ženatý,takí boli zlatí,škoda,že nemali deti a vieš,že ja od ženatých ruky preč 😉 potom sa mi páčil aj ako herec,aj ako človek,ten jeho kukuč,večná škoda,že už nie je medzi nami ☹ ☹ ☹
na Vyšehrade sme videli hrob Waldemara Matušku,pošlem foto,namiesto kríža má obrovskú gitaru z drôtu a predpokladám,že bola plná ruží,len to už uschlo ☹ 😒
a tam sme stretli Alenu Zárybnickú-rosnišku z ČT a včera Jitku Asterku v meste so synom,taký blonďáčik pekný 🙂 😉
a tie báby,hodím Ti link,to sú také porcelánky v dobových kostýmoch,každé dva týždne nejakú vypľujú,ja všetky nekúpim,len také,čo sa mi fakt páčia,je to premakané,tie kostýmy a ja porcelánové bábiky môžem,som zastala asi vo vývoji niekde,to vieš,som ujetá,tak čo sa divím 😀 😀 😀

bambi09
16. zář 2009

toto sú tie báby:
http://www.kolekcedamy.cz/index.php
Julka,ahoj a pekný zvyšok dňa,fotky možno stihnem večer poslať 🙂 😉

bambi09
16. zář 2009

a simonka nás opustila?? 😕 ☹ už sem nejako nechodí,aj darinka málo pokecať,šak ak nie je problém,poďte aj tak baby,chýbate nám tu,však trpaslice??
fris a mladá je ešte doma??či už zas niekde vo svete?? 😅 ale nech si užíva,kým je mladá a nemá deti,potom sa nasedí doma-pri šporáku 😀 😀 😀 ako my,kvočky 😀 😀 😀

simona55
16. zář 2009

ahoj nie neopustila som vas, 🙂 len som mala zly pc,ale uz je ok 🙂 bambi ako citam ty si zase pochodila polovicku zemegule vsak? 😀 teba vsade vydet 😀 mynule som citala v neviem akom casopise ze napodobenina patricka swayza. a teraz som nevedela ci umrel alebo nie 😕 ale myslim ze na vianoce ci kedy opustil zivich ze? fris ako sa mas aky bol vylet? ostatne co ako sa mame ja vas inak citam ,len neprispievam,kazdy den si precitam tu to stranku, uz aj casopisi nekupujem, 🙂 naco ved mam vas ,tu je humor, tuje sex proste vsetko,inac mam smutnu spravu, predstavte si mm rodine zomrelo novorodeniatko tesne pri porode ☹ bolo zdravucke ,len ta pupocna snura ho pridusila 3krat ak okolo nozicky, chuda mlada baba vynosila 9mesiacov ,aj pribrala 30kg a teraz sa vrati bez miminka ☹ mala ho sekciou. no ale viem nepatri to sem, prepacte.

simona55
16. zář 2009

malo tam bytaj okolo krku 🙂 boze toby bolo ze okolo nozicky,nerada sa smejem na takich to veciach ale clovek niekedy napise hovadiny boze 🙂

bambi09
16. zář 2009

simonka,tak k tomu nemám čo dodať 😔 to je tak strašne smutné,vynosené,zdravé a taká tragédia,chúďa jeho maminkamje mi do plaču z toho ☹ ☹ ☹ ☹
a my už s výletmi utrum,stačilo,všade dobre-doma naj,rada cestujem,ale čím som staršia,tým radšej sa vraciam z ciest domov 🙂 😉
som rada,že Ty si ok,aj rodinka dúfam,aj keď tá smutná správa,to je smutné pre vás všetkých,ach ☹ ☹ ☹
a Patriček Swayze zomrel v pondelok 😔 ☹ ☹ ☹ miláčik môj ☹

vladkaz1
16. zář 2009

baby docitam vas este idem umyt vanu a WC a kym mala zaspi pojdem varit tu cestovinku pere sa mi pracka .. jaj nadherne teplaciky som malej kupila segra bola v madarsku na tovar HM .. nadherne fakt

frisbee
autor
16. zář 2009

tu som.simonka,to je strašne smutné,preboha,a čo robili doktori?vladka,ja mám z teba fakt depku,ako ty furt makáš 😉 😎
bambuľa,mám ti nejakú tú bábiku objednať???

vladkaz1
16. zář 2009

Ale nemajte zomna depku lebo uz vam nenapisem nic takeho charakteru co robim.. nechvalim sa tym len upozornujem mam cas nemam a tak .. takze depka nemusi byt vsetky ste sikovne verim tomu .. ja to mozno le komentujem moc 😝 😀
Simi to je mi naozaj velmi luto .. ach jaj a ja mam kamosku co si s nou pisem jej zomrel chlapcek po 6 tich dnoch sa mi zda .. ale mal vrodenu vadu je to strasne .. drzhu mam co sa jej tak isto chlapcek narodi mrtvy 😔 😢 😢 😢 cele tehu cvicila zdravo dokladne sa stravovala nic jej nezistili zdrave babko a tak to dopadlo ja neviem co sa deje uz v tomto svete je to strasne nespravodlive 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
16. zář 2009

ale vladi,len píš,ja sa potom tiež snažím podávať výkony 🙂 😎

vladkaz1
16. zář 2009

oki Fris ty moj pokladik prave som vyvesala 3 tiu pracku .. 😝 akoze nechapem kde sa to u nas berie
Dnes ma nasrala akoze moja kamoska .. zo sidliska mame len rovnako stare deti .. ze co je to HM za znacku a ocividne ma nenechala ani dopovedat a len svoje si mlela a bol tam aj jej druh .. a robi s mojim len na druhej smene a ze mojeho povysili dnes na 2 hodiny na nejaku funkciu ze si s neho robili srandu ze na 2 hodiny len .. som mala sto chuti nieco zo seba vypotit ale radsej som bola ticho lebo by to dopadlo zle .. nechapem takych ludi .. skodoradostnych a co sa bavia na ukor druhych .. ma to velmi mrzelo a v tej chvili som nedokazala povedat nic len ze ma to nezaujima ..ach jaj mohla som si ho zastat 😔

vanja
16. zář 2009

hlásim príchod, včera som tu bola na skok, len som prispela do inej témy, ale už išiel manžel pracovať, tak som šla spať. Idem vás prečítať. 😉

vanja
16. zář 2009

čauko bambi, vitaj doma, a pošli dajaké fotečky, nech pokukáme, že kde ste boli.
Za patrickom je aj mne smutno, mala som ho rada/ ako herca/. Rakovina je sviňa. Mám susedu, ešte nemala 50-tku a už 7 rokov bojuje s leukémiou, každý rok je na chemoterapii. Keď idem na prechádzku s malou, tak občas ide so mnou. A ja z tej prechádzky prídem taká prebratá, taká života schopná. Úplne vymenená, všetko sa mi chce, na šetko mám náladu a nič nechcem nechať na poslednú chvíľu, alebo na zajtra, lebo ako hovorí ona, nevie čo sa ráno zobudí............
Aj teraz je už tetí deň v nemocnici na chemoterapii, a je to s ňou dosť zlé.

vanja
16. zář 2009

dnes som bola na kávičke s kámoškami, dali sme si takú menšiu dámsku jazdu, jój jak bolo dobre. Sme si dali vínko, večeru, a narehotali sme sa do popuku. Raz za čas to tak preberie človeka, že až.... 😀 😀 😀 😀
Musíme chodiť asi častejšie. 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
16. zář 2009

si tu akože zase píšem sama so sebou? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ešte je len pol 11-tej a vy už sexujete? A ja kedy budem?????????????????
Sa nehambíte? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Vy hej a ja nič? 😠 😠 😠 😠 😠

frisbee
autor
16. zář 2009

vladi,ser na to,ľudia sú blbí,nechápem otázku,že čo je HM za značku...zaprvé podstatné je,aby bolo dieťa oblečené čisto a slušne,a nie,kto má akú značku 😠 ,za druhé,HM určuje trendy,spolupracujú s nimi i známi návrhári,za tretie,keď si robili srandu z tvojeho chlapa,už by som sa s ňou nebavila,to nie je kamoška,jedna vec je humor,a druhé zlomyselnosť.Neber si to od nich k srdiečku,sú to voli 😝
vanji,to je tiež hrozné s tou susedou,mladá žena.....

frisbee
autor
16. zář 2009

vanji,nám starším to písanie trvá dlhšie 😀

vanja
16. zář 2009

vladka, no ja dieťaťu nekupujem značkové oblečenie, väčšinou keď vyrastie z toho čo má tak skočíme do tesca a tam jej pokúpim všetko čo potrebuje, takže cherokee. Takže ani neviem čo je HM, takže neviem čo ti k tomu napísať, ale mám kamarátky, ktoré 5 mes. dieťaťu kupujú len adidas, nevidím v tom nejaký zmysel, ale keď sa tak cítia, že sú viac ako ja, tak nech to majú. Pre mňa je podstatné, by moje dieťa bolo v škole každý deň čisté, a nemalo krátke rukávy, alebo nohavice.Prípadne sandále zn. adidas, z ktorých trčia prsty......., ale hlavne že adidas.

vladkaz1
16. zář 2009

Fris dakujem za povzbudive slova pekne si to napisala 🙂 az ma zahrialo pri srdiecku ..
vanja super ze ste mali damsku jazdu mala sa mi budi .. pomoooc