S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
29. říj 2009

niki,dobrú,prepáč,že Ti tu blbneme 😉 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

niki,tak nezabudni hodi´t to foto,dobrú noc 🙂

kristina25
29. říj 2009

ako pozeram dnes taha vsetky nocnu smenu. 😀
Vacsinou je to len fris a vanja

bambi09
29. říj 2009

dnes sme besnééééé 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

no lebo my sme netopieri 😀

vanja
29. říj 2009

že mám ísť 😀 😀

kristina25
29. říj 2009

este nie je vikend a uz ste besneeee 😀
neze sa zamotate do vlasov 😀

bambi09
29. říj 2009

vanja,kam by si chodila??tu buď 😀 😀

vanja
29. říj 2009

to som písala na frisine že ic 😀

vanja
29. říj 2009

dnes sme bezné lebo nemôžme sexovať 😀 😀 😀
dnes nem uhorka 😀 😀

kristina25
29. říj 2009

fris - preco 6000 prispevkov

frisbee
autor
29. říj 2009

no že už sa blížime 🙂

vanja
29. říj 2009

lebo šéfka povedala 🙄

vanja
29. říj 2009

takže pracujte a ja idem spať 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. říj 2009

no heš 😀

vanja
29. říj 2009

tak dobrú noc 😎

frisbee
autor
29. říj 2009

pááááááááááááááááááááááááááááááááááá

bambi09
29. říj 2009

my sme besnéééé furt 😀 😀 😀 😀
dobrú baby,6000-ka bude inokedy 😉

frisbee
autor
29. říj 2009

zajtráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

veronkaj
30. říj 2009

dobré ráno , zase som tu prvá???

no vidím, že ste zase popísali, večer som sa chcela pripojiť na koníka a nešiel mi stále vypisoval 550 Eror, pekne so mnou vyhúpal 😀 😀

a babulky dobrá správa na ráno, normálne sa držím, vo vašich radách normálne som tak trochu odmeraná ale milá, aj ho pohladkám ked idem okolo ale len trošku, ked prišiel večer neskoro nepovedala som ani slovo a roibla ďalej večeru, večer ked som si chcela pozrieť ordináciu a drahý prepínal a vybral si iný kanál chvílu som s ním pozerala a potom, že idem hore do spálne si pozrieť ordináciu , že aby nemusel pozerať čo ho nebaví a mohol si dopozerať film, tak som išla,
za 20 min. bol pri mne a túlil sa jak macinko.

no uvidíme ako dlho mu to vydrží.

vanja a ty čo takto chorieť, deťúrence sa pomaly z toho dostávajú a my do toho teraz pôjdeme,??
frisbee a spol takto ponocovať, to som už ja spinkala aj ked som sa mrvila ale aspon ako tak.
tak ked sa vyspíte prídte, a tento víkend ideme aj my k babke a na hroby no bude to perný víkend, pretože naša babka - to potom dovolenku na zotavenie.

vanja
30. říj 2009

veronkaj no vidíš o čo si prišla že ti večer nešiel koník?
Ale asi bol iný koník, čo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som chorá jak pes, už idem dneska k lekárovi, lebo neviem čo by bolo cez víkend, tak nech mi niečo predpíše. An isi sama neviem naordinovať, keďže kojím.
fris, bambi a vy dospávate včerajšiu nočnú? 😀 😀 😀

jalao
30. říj 2009

Neskore dobre ranko prajem!
No Veron, to budeme zase same tahat dennu smenu?? 😀 😀 😀 Ja som sa az teraz dostala ku internetu, povinnosti nedovolili, a dnes tu koncim o pol 2, takze neviem, ci zase zastihnem baby z neskorsej konikovskej smeny...tak sa to akosi vzdy prekryva, no sranda, ale aspon nepada tema na dalsie strany, ze?
Ja som vcera ani ordinaciu vecer nevidela, boli sme s MM na volejbale a neskoro sme dosli, uz to bezalo a ja som potom zmorena zadriemala na gauci a ked som sa prebrala, MM buval vedla mna, tak som sa len tichucko odplizila do kupelne a do spalne.. 😉 😉 😉 😉 A ozaj, rano som skrabala uz auto od mrazu!! 😒 😒

jalao
30. říj 2009

A ku dievcatam este ozaj...Niki, ja som ta tu vcera cez den predsa videla, poslala som ti vesely tip na Zahadneho muza a ostatnym som aspon mailiky rozposlala, co mi prisli pekne, aj Simku som zdravila, nestihala, lebo deturence vramci prazdnin okupovali PC, to je klasika, hlavne, ked je vonku hnusne a sychravo.
Bambi, to si mala stastie, ze si natrafila na dobru geneticku, lebo ten nas bol strasne neprijemny, arogantny a prilis vedecky na mna... 😠 😠
Vanja,sefka, my sa zrejme nikdy online nestretneme na konovi, ale myslim na teba, aj volovinky ti posielam!!! 😉 😉 😉 Ak chce este dakto dostavat prilezitostne volovinky, poslite mi svoju adresu 😉 😉 😉

veronkaj
30. říj 2009

vanja - choď len pekne chodˇ,ja si vždy naordinujem niečo sama, potom to len tak prejdem a vždy hovorím že nabudúce pôjdem k doktorom aj ja ale nabudúce sa to len opakuje a potom sa mi to vždy niekde vypomstí takže pekne heš, heš k dokimu aby si mohla aj pekne mliečko dávať. 😉
a moju polovičku no uvidíme ako dlho mu to mojkanie vydrží , nemali sme dlho nič tak možno túžil po nehe, asi tak

jalao stebou mne baví svet, tak prečo nepotiahnuť jednu dennú, a kočky z nočnej dospávajú ale oni prídu len my tu už nebudeme. a mráz mi ani nespomínaj, ja mám moje autíčko v servise dnes mi ho polovička dovezie a tiež je vonku a tak už pomaly začínam škrabkať, ale včera a dnes som musela ísť priateľovým autom a tak ráno musel vstať a dať mi ho veľké hebedo von z garáže aby to prežilo bez ujmy a potom mohol ísť spať dalej. a to bolo fajn žiadna zima v ňom žiadna námraza.

škoda že to nebude robiť každé ráno ale zase budem mať svoje maličké a tým sa mi chodí lahšie, teda som s ním vrtkejšia.

už si niekedy ráno pripadám ked som tu vždy ráno prvá ked už všetci z koníka odišli ako v slogane pohrebnej služky: kde iný končia my začíname.
😀 😀 😀

jalao
30. říj 2009

Vanja! si tu?? no neni mozne... 😉 😉 😉 Zlatko, prave hlasili v spravach na RAdiu Expres, ze na vychode zuri chripajzna, tak bacha!! Veronka, ved pri chripke netreba ziadne lieky, ani doktora...hlavne lezat, pit cajiky a potit sa..ale to je presne to, co si ziadna bezna mamina nemoze dopriat, suhlasite???
Veronka a dakujem za kompliment, ak si ho tak aj myslela, aj mna to tu bavi, ale skoda, ze cez den je menej kobyliek, Darinka sa akosi tiez ulieva, s tou som tahala denne sichty, Vladuska prilezitostne pribehne a odbehne, Bambi sem-tam cez den, ale ta hlavne nocne taha a Vanja to u vas asi dobre odhadla...Ci si daco aj videla pri tom tuleni z tej ordinacie?? 😝 😝 😝 Daj vediet, ci sa daco zaujimave udialo! 😉 😉

darina60
30. říj 2009

Vanja vitaj medzi dennou smenou, či už si preč 🙂 🙂 🙂 Pekne sa lieč, nech to tu neschytame od teba 😀 😀
A JUli, hlásim sa do dennej šichty, aby si mi nedala absenciu 😀 😀
Veronika, super sa správaš doma 😉 😉 😉 Kedže tu nie je teta firs, tá mna vždy chváli a chválila 😀 😀 tak teraz chválim ja Teba, ideš na chlapa dobre, pomaličky, potichučky, presne aj ja ked odídem od telky tak do 10 minút je za mnou pri druhej telke, platí to . 😀 😀 😀
A ja by som mala námrazu na aute, ale ten môj ked ide ráno do práce vytiahne svoje auto a dá tam moje a ja kým idem tak ho už mám pekne rozmrazené, teplučké 😉 😉

jalao
30. říj 2009

Jeeeej, baby, vy mate ale zlatickov doma...my garaz nemame, takze skrabkame obidvaja rano.. 😀
Lenze my mame tiez 2 telky a ja pozeravam v obyvke a jemu vzdy poviem, ze jeho programy (futbal, vojnove dokumenty a ine volovinky) su programy minoritne, tak nech ide ku mensej TV! 😀 😀 A aj ide veru...jeho moje Ordinacie moc neberu, ale ved tak sme kazdy spokojny...A mat TV v spalni, to je moj sen, snad sa mi niekedy splni 😉 😉 😉 Vanja, no de si??

veronkaj
30. říj 2009

jalao - no samozrejme že som to tak myslela, a baví ma to tu aj s ostanými a to mi pripadal ako celkom pekný slogan. 😉

darinka - no vitaj a kdeže sme boli?? to je jedno hlavne že si tu a ďakujem za pochvalu aj včeličku dostanem??? 😀 a na to že príde za mnou ku telke veľmi neverím, pretože on nemá problém ísť pozerať sám telku, tam zaspí a hotovo, no ten tvoj je teda pekne pozorný ešte aj autíčko ti zohrieva, mne ked je zima na ruky napr. tak povie strč si ich pod zadok. 😝

jalao - nechci v spálni tv my máme a pusu dostanem ked je reklama a na inom kanále nič nieje alebo ked nadhodím, že čo tak plniť si občas aj priateľské povinnosti /kedže niesme manželia nemôžu to byť manželské povinnosti/ 😀 😀 😀

jalao
30. říj 2009

veron 😀 😀 😀 , no ten tvoj je ale pohotovy...ze pod rit!! 😀 😀 😀
MM zaspi niekedy aj v tej kuchyni pred tou malou TV...oprety za stolom!! a ked ho idem budit, ze prosim ta, nekrc sa tu, pod do postele, tak je cely rozhorceny, ze sak on POZERA!!! 😉 😉

simona55
30. říj 2009

ahoj particka 🙂 ja sa vam velmi ospravedlnujem,ze nemozem svami sravit cas pri pc.Aj ja som sa tulila k polovicke 😠 🙂 a nic som nedostala, ani pusa,ani sex, uz mi to leze na nervy 😀 ked ja chcem mat sex, tak on je ospali,tak on je ustaty, ja ze to nem dopadne dobre, 😀 ale slubil my nadneska,svoj cas, ja ze tych slubov mam uz poval plnu 😀 😀 som mu vravela ze ked nebude dnes nadrzany, tak mu pichnem injekciu co mae v chladnicke, no viete ta injekcia obsahuje, nieco na hormony, to je pre kobylky aby horovali, tak asi ju dostane on. 😀 😀 😀 😀 😀 tie co nevedia ocom rozpravam tak im rada vysvetlim. 😀 😀 😀 😀 😀 😀