S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
30. říj 2009

Veronka, kde sme boli no v práci, ale kedže šefke stále nefunguje počítač, tak mi furt ten môj obsadzuje 😀 😀
Môj je pozorný to hej, ale auto zohrieva hlavne pre malého, aby sedel v teplúčku ked ideme do škôlky 😀 😀 Mi druhú telku nemáme v spálni, ja som nechcela 😀 😀 Aj tak ju zvačša pozerá dcéra-telenovely 😀 😀

darina60
30. říj 2009

Simi vysvetluj, rada sa poučím 😀 😀 😀

jalao
30. říj 2009

No tak Simi, toto nam musis objasnit!! to mas prosim ta, co za injekciu?? 😀 😀 😀 kde sa to kupuje? 😉

veronkaj
30. říj 2009

😀 jalao to poznám, alebo ked chcem prepnúť kanál prebera sa, že čo je šak len rozmýšlam. 😀

simonka - no to je des, ja som včera vravela polovičke že minule v súdnej sieni sa jedna rozvádzala preto, lebo ju manžel nevedel v posteli uspokojiť 😀 😀
a hneď mi večer povedal ľúbim ťa - asi si myslí že to je to ma uspokojí: 😀

simonka radšej o tých nehovor, lebo sa asi veľa prihlási čo ich chce pre polovičky 😵

darinka nevadí aj tak je pozorný, a telka v spálni no katastrofa, ale takto leží vedla mňa a tak by ležal o poschodie nižšie. ale tam ho zas nikto neškrabká.

jalao
30. říj 2009

no baby, tak o injekcii sa uz asi nedopatram nic.. ☹ ☹ simonka nechce prezradit...
Odchadzam uz, prajem vsetkym dennym aj nocnym sovam pohodovy vikend a opatrne na cestach 😉 😉 😉

simona55
30. říj 2009

no ale Veronka aleked to musim dat zoseba von 😀 😀 😀 no tak co ste zvedave, tak pozorne citajte, ta injekcia obsahuje nieco ako ked muzi nevedia si postavit uhorecku tak si daju viagru. no a kobylka aby mala chud na sex tak jej pichnu taku to injekciu a za 5dni sa horuje.ak niekto nechape tak nech sa ozve rada poucim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 este si doperem, nakrmim hladne usta mojich chlapou a som tu na koni.Jovan

frisbee
autor
30. říj 2009

simonka.... 😀 😀 😀 😀 ja ti rozumiem 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
30. říj 2009

Simi, tak s tebou nie sú srandy 😀 😀 Tvoj muž aby sa pri tebe mal na pozore 😀 😀 Nebude uhorečka šup injekcia 😀 😀 ALe to účinkuje až za 5 dní, no to sa načakáš 😀 😀 Dúfam, že poobedná smena to rozoberie dopodrobna. 🙂 🙂 Ja za chvílu končím, padla, je posledného mám dačo nadrobené 😀 😀 Zajtra doobeda predsa vybehneme na nákupy do Trenčína, nechce sa mi, to dcéra je nažhavená, a nechce ísť len s mužom. Len kde dáme menšie dieťa, nikdo ho nechce povarovať 😀 😀 😝 😝
Ešte pikoška. Mám svoje dni t.j. /podotýkam uhorečka týžden ništ/ No a bolelo ma brucho, ležala som a malý hovorí aby som mu čítala knižku. Ja že nemôžem bolí ma brucho a on, že to nevadí, však nebudeš rozprávať bruchom alebo ústami 😀 😀 😀
Včera kreslil dom v škôlke, no otras 😝 😝 Na spodu také čierne bodky, lebo to robili s tušom.Tak sa ho pýtam čo je to tam mravce, a on, že nie, to tá malovka čo je dole. /Neviem ako sa to odborne volá/ Takže to bolo z celého obrázku najkrajšie 😀 😀

darina60
30. říj 2009

Ahojček fris, určite po nočnej a v pyžame 😀 😀

frisbee
autor
30. říj 2009

ahoj,nie som,akurát lietam okolo domu 🙂

frisbee
autor
30. říj 2009

dari,malý je dobrý 😀 😀 😀 😀

darina60
30. říj 2009

Ty sa aj nalietaš 😀 😀 Ja ho keby som lietala tak mi to trvá 20 sekund 😀 😀 Idem už domov, možno sa tu ešte ukážem. 😀 😀

bambi09
30. říj 2009

ahojte 😵 😵 😵 😵 😵 ste toho popísali,ajajááááj 😕

frisbee
autor
30. říj 2009

no ja tu budem iba do veččera,potom odchádzam 😀 ,tak si pekne víkenduj...ozaj,tá injekcia je konská dávka,na chlapa by to zabralo okamžite 😀

darina60
30. říj 2009

No malý je týpek 😀 😀 Dakedy sa až hambím za neho 😝 😝 Mi nule upozornoval pána pred škôlkou, že tam sa nesmie parkovať, normálne tolko do neho hučal, že pán musel odparkovať.Ja som ho nemohla dostať preč 😀 😀 A bola si v práci ? Aká bola služba, dúfam, že pokojná a nikdo nerušil trpaslicu 😉 😉

bambi09
30. říj 2009

dari,ukáž sa,už som chcela písať,že nemusíš furt len uhorkovať,aj písať môžeš 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. říj 2009

nebola,až dnes 😉 ..malý je dobrý...bude riaditeľom 😀 😀 😀

bambi09
30. říj 2009

dari,deti majú niekedy viac rozumu,ako dospelí,ten váš bude policajt 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. říj 2009

riaditeľ 😀 😀 😀

bambi09
30. říj 2009

policajný riaditeľ 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. říj 2009

tak som všetko prečítala,Julke krásny víkend,aj ostatným pracujúcim 😵
Simonka,tá injekcia,ej bisťu,zatiaľ sme nepotrebovali,ale ktovie,čo bude ešte,na Viagru mi furt chodí mail,nech si objednám 😀 😀 😀
telku máme aj v spálni,aj v obývačke aj v detskej,čiže máme 2ks 😀 😀 😀
ale až raz budem mať naozaj len spálňu,telku tam nechcem,stačí veža na púšťanie hudbičky 😅 😉
veronka,nechcem načínať nepríjemné,ale tú zmluvu dotiahni do konca a potom sa už môžete len ťuťuli-muťulikať 🙂 🙂 😉 😉
fris,tak nech služba rýchlo ubehne 😉 dospi sa a zajtra šup sem 😉

bambi09
30. říj 2009

vanjuš,šéfuľka,tak asi skončíš s ATB,čo??uf,tak nech rýchlo lieky zaberú a ohlás sa,ako Ti je,aj malinkej ☹ ☹
môj chlap včera nejako ochkal,tak dúfam,že niečo nedovlečie domov 😒

frisbee
autor
30. říj 2009

tak večerná smena,máte službu,nech sa neprepadneme niekam do tmavej dierky 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. říj 2009

kam by sme padali,za chvíľu bude 6000-ka,neboj 😵 😵 😵

darina60
30. říj 2009

Hop, ja nie som večerná smena ale dúfam, že sem môžem nakuknúť 😉 😉 😉
No malý chce byt smetiarom.
Alebo policajtom, tak ten policajný riaditeľ by sedel 😀 😀 😀
Bambi žiadne uhorečky tento týždeň neboli, do utorka služobka, od stedy mám svoje dni 😀 😀 😀
Ale minulý týžden sme si odrobili aj za tento 😀 😀 😀 Bože zabil by ma keby vedel čo tu vypisujem 😀 😀 😀
A veronka bambi má pravdu s tou zmluvou 😀
Fris tak pokojnú službu
😉

vanja
30. říj 2009

fris neboj nezapadneme, už teraz môžme začať :- 😀 😀 😀
veď máme očom celú noc písať, o simonkinej injekcii 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. říj 2009

ahojte vedúce 😵 😵 😵
teda obe skoro naraz,to sa len tak nevidí 😉
a dari,dobre,že ste nadrobili 😉 a zas nadrobíte 😀
hmmm,injekcia rezonuje 😀 😀 😀 vanji,ako u MUDr.??? 😕

bambi09
30. říj 2009

tak takto tú 6000-ku skoro neoslávime,kde ste zas všetky?? 🙄 🙄

vanja
30. říj 2009

ahoj bambi, nedal mi atb, že ešte počkáme do pondelka, tak len nejaké lieky beriem, aj kvôli tomu, lebo malá má atb, takže aby sa nekrížili moje s jej
🙂

vanja
30. říj 2009

ja som tuuuuuuuuuu 😀 😀