S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
15. lis 2009

dobre rano 🙂 zdravstvujte 😎 fris tak ako _mala si si uvarit repik a namocit ritku do neho 🙂 ja som dnes yase ponocovala ,vztiahli nas von a dom sme prisli o pol druhej ...potom este debata prevelika v posteli tak sme spat isli yase o tretej ...som ako zdechly pes 😝

simona55
15. lis 2009

Vladi mne sa zda tiez narocna, ale asi raz ju uz vyskusam.len teraz nemam doma formu , raz som ju pozicala sestranici a zabudla mi ju vratit, 😒 pritom som jej vravela ze sa vola vratma 😀 😀 😀 😀 .

frisbee
autor
15. lis 2009

čaute všetky drahé moje 🙂 ...to ste milé,že sa staráte o moju kostrčku 😀 😀 😀 ja mám takú modrinu,že to ani nebudem popisovať.Ha,a už sme neboli dlho na cvičáku,kvoli tej mojej chorobe,asi tam dnes budem musieť,ale utekať mi nepojde 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. lis 2009

Tak hotovo upratane ,dam este prat jednu varku ,inak an vianoce musim kupit pracku odchadza nam 4 rocna pracka 😠 no hruza tak si pojdem pod stromcek kupit novu ked budu 2 deti treba 😀
No a idem konecne robit tu toru nech je do zajtra stuhnuta a tu natierku syrovu,nic sa mi nechce 😝
Simi to je tak ked nieco pozicias ze ??????Pozname to 🙂
Fris no natieraj narieraj ja stale fukam nepochybujem ze aj to ti pomohlo 😀

vladkaz1
15. lis 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tak kuk hotovo ... deti budu mat mlsku ..
uz mam aj pomazanku syrovu na jednohubky ,idem dat prat a serem uz na vsetko bolia ma krize jak hovadooooo 😝

bambi09
15. lis 2009

ahojte 🙂
Vladka,otvorím nás a hneď slintám 😀 😀 😀 mňam 😵
tá torta len vyzerá náročná,aj ja som sa prvý krát bála,či sa podarí,ale nie je to ťažké-upečiete cesto,po vychladnutí trochu vydlabete lyžicou,naukladáte banány,napatláte plnku,namrvíte vydlabané cesto a dáte ho na povrch,necháte stuhnúť a mlsáte,stojí to za to 😵 😵
a som sa zľakla,že ideš ocka krájať a ty očká robíš 😀 😀 😀 😀 tú nátierku poznám,my ju kupujeme,je v nej aj strúhaný syr a volá sa Rodinná nátierka,neviem prečo,deťom by som to nedala 😀 😀 😀
a tá práčka poteší 😠 😠 nám prvá vydržala 12 rokov a teraz máme novú-teda už skoro 2-ročnú,kúpili sme na Vianoce,keď sme čakali malú 😉 zatiaľ fičí,klop,klop a to periem fakt skoro každý deň 😝
teo,ty máš nejaké divoké obdobie,tak aspoň ste ukončili tichú domácnosť 🙂 😉 to je dobre,užívaj si,ty divoška 😀 😀 😀

bambi09
15. lis 2009

a teta fris ešte behá po cvičáku??? 😀 moja,ja som mala v pôrodnici také koleso,keď som nemohla sedieť,nafúkaj koleso a na tom seď 😀 😀 😀 modrinu daj pofúkať a natri,aj obklad zo švediše môžeš dať 😉

vladkaz1
15. lis 2009

🙂 bambi toto je najednoduchsia torta aku poznam ,zajtra na nu slanem este jahodky a zelatinku ked a mi bude chciet a stihat a bude hotova . 😀
ta pomazanka nieje rodinna ,ale nieco podobne,tuto nastruhas syru ,das cesnak a tatarsku ... aj do rodinnej ide tatarska???? a jasne ,ze to nieje pre decka, to pre nas ozdobim kapiou a polovicku budem robit klasika klobaskove a syr na to a uz len chlebicky ma cakaju, to sloniezradlo nerobim. 🙂
Mala som plany ale nakoniec ma kazdsprdol od nas ci mi sisi naco si robim taroti ze pridu od obeda maju prist na po 4 tu a nikto o jet nebude ,tak ma nastvu a zabalim im domov.
oco ide na nocnu en ani pit nebude to bude ale oslava 😅
babi a super vypada ten krtkov dort 🙂 a tvaroh lubim velice.

vladkaz1
15. lis 2009

Este ma napadlo ta pracka ma velmi serie ,chceli sme postel kupovat manzelsku novu tak to musime odlozit az na marec, apil a kupit packu,no a v aprili uz bdeme a kupovat kocik 😕 🙄 hmm zas viem kam pojdu prasule taky dobry kocik aj 20 cinu 😝 jaj a pracku mam vybratu aku uz chcem 🙂

bambi09
15. lis 2009

Vladenka,tá torta nie len dobre vyzerá,ale aj fantasticky chutí,ja som vždy očumovala tú v prášku Dr.Oetker a myslela som si,aké je to ťažké a houby 😀 😀 😀
tak tá pomazánka je úplne rovnaká,presne syr,tatárka a cesnak je v tom 😉
a fakt úplne stačí na oslavu to,čo si nachystala,až-až 🙂 😉 pekne to oslávte 😵 😵 😵
Simonka,malý je už lepšie??ešte berie ATB???nech ste rýchlo všetci zdraví 😵

bambi09
15. lis 2009

a neoplatí sa asi dať opraviť,čo??my máme túto na splátky po 200 Sk,ešte rok 😝 😝 my máme vlastne všetky spotrebiče na splátky,teda šporák nový mi mama posplácala 😵
a my sme taký drahý kočík nekupovali,v podstate sme hlboký potrebovali cca rok,potom už len športový a na jar aj ten predáme a kúpime golfky,malá už vôbec nechce byť v kočíku,len chodiť a chodiť 😀 😀 😀
náš kombinovaný stál nový 6.500 Sk,aj tak bolo treba všetko od piky-postieľku,sedačku,prebaľovák,oblečko,monitor dychu,no,bolo toho dosť 😝 😝 😝 Ty aspoň dostaneš tých 25.000 pôrodné,nás to obišlo 🙄 🙄 🙄
ale tak hlavne nech je bábo zdravé,aj Ty,ostatné sa nejako zariadi 😵 😵 😵

simona55
15. lis 2009

ahojte,a pekny podvecer, 🙂 😵 Dakujem Bambi za opitanie, este dost hnusne kasle ☹ ale este do stredy ma atb, a potom ze aby sme ich uz nebrali,,ale ked este stale bude aj na buduci tyzden kaslat tak sa vratim dokine snim.Bambi ta torta sa pece iba korpus, a potom uz nie?, no taky drahy kocik by som ani ja nekupovala naco ved ak ho chcem po roku predat ved ho musim dat spod cenu, lebo si spod ruky nikto nekupi drahy,no taky dobry sportak aj ja by som potrebovala pre Davidka.Minule som bola v mste a v jednom lacnom som vydela krasny kocik, len tak zo zvedavosti som sa isla kuki, a bol iba 6mesacny a stal 120.Vladi kedy pude ta party? co pekne dostala mala?.Ja by som mojmu sanky chcela na Vianoce ale neviem neviem, mozno ze dve starke sa zlozia nan. ☹ 😝

vladkaz1
15. lis 2009

no pracka sa neoplati dat opravit ,nieje tam nieco zevraj v poriadku s elektrikou ,tak to riskovat nebudem teraz sa na nej bojim prat vzdy zapina MM zistili sme to tak tyzden to zadu ze nam skratuje v nej elektrika predstavte si ze nam mohla aj zabit ,takze je nutne kupit novu .
Co sa tyka kocika ,pri malej sme mali x lander x1 za ten sme dali spod ruky bez vajca 12 nast tis , predala za 5 🙄 no takze mate pravdu .. ale moj MM je v tomto narocny ,chcel novy vtedy stal nas X1 24 tis. to som mu povedala ze za kocik v ziadnom pripade.
Bambi neboj ja uz mam rozratane vsetko ,prebalovak posietku mam ,ale potrebujeme my postel to si kupime z dani ked pridu na nas MM lovi a potom pride zas kocikove mas pravdu ale potebujem skrine a ideme dat novu detsku kedze budu uz 2 deti tak chceme riesit tak ,ze nebudu v izbe ziadne skrine nech maju priestor ,predsa mi tam mame postel kedze mame len 2IZ byt sice 64M2 ale ajstak ta 1 izba chyba ... no a na chodbu dam spravit skrine roldory tam sa musi vsetko pomestit celej rodinky veci ,mame hrozne velku asi 7M chodbu do L ka tak to nejako vyspekulujeme.
Simi ,co ti prosimta povedala doki na to ze je stale maly na ATB ,ved mi to nejde nejako do hlavy ved tak sa ani casto nesmu brat ci ano? 😕
bambi a my splacame notebook ,12 nast sme dali na ruku ostane este do marca splacame a je to dost ti poviem 1440 na viacej mes. pustit .. to mi robi prievan v penazenke momentalne ..kazdy mesiac inak nic nesplacame ..

vladkaz1
15. lis 2009

No dufam ze ma nedaju teraz tie kocky do toho ich pravopisneho okienka, ked po sebe citam no hruza mi (my ) a ostatne .. 🙄 mala spi ma teplotu to bude zajtra oslava porazi ma ☹
Simi ,od nas dostala hokejku puk ,barbinu ,farbicky,sveter ,vestu ,mikinu .
Od kamosky natelnicek velmi pekny ,balon s 2 mi rocikmi ,take detske sladkosti ako brumik a hiip dzusik ,pancusky,
Od babky mojej zlatu retiazku ,
Od babky dedka autosedacku ,uz tu do 36 kg a viem ze jej z HM mama kupila menzestraky.
A od segry dostane zajtra ,neviem, ze mam sa nechat prekvapit ,ale urcite nejaku hracku to sa potesi 🙂

bambi09
15. lis 2009

Simonka,no,len korpus upečieš a zvyšok len puding klasicky uvariť a vymiešať plnku,mrkni tie linky,čo som včera dala,keď si klikneš na postup s obrázkami,tak tam je všetko zrozumiteľne popísané aj nafotené,ono to len vyzerá zložito možno 😉 pošlem Ti aj do mailu,čo som Vladke poslala 🙂 😉
a máš pravdu,my sme kočík ešte v záruke predali pod cenu,ale nemám ho kde držať a to bol v super stave 😝
a teda ešte malý kašle??skúste kúpiť v lekárni homeopatický sirup Stodal,to môžu aj malé deti a je bez predpisu a sladučký 😵
a ten kočík je celkom dobrá cena,pozri aj bazáriky,tak je toho habadééééj
my sane máme po synovi,to sme dostali od mužovej bývalej kolegyne ešte v KE 🙂tento rok malej nebudeme nejako veľa hračiek dávať,chcela som ten pekný hlboký kočiarik,aj kuchynku takú inú,ako má,ale to je pre ňu ešte všetko skoro,ona sa s tým ešte nevyhrá,tak to má všetko čas 😀
mladému hlavne oblečenie,knihy,dačo k PC,hračky sú už pre neho nepotrebné a sladkosti,tým nepohrdne,malej tiež nejaké handričky a hračky,ale s mierou 😉

vladkaz1
15. lis 2009

bambi a na vianoce co si popisala? no ja nemam ani predstavu co na vianoce my s MM asi nic len drobnost a malej chceme ,, uz aj ziarovky nam prdli 😝

bambi09
15. lis 2009

Vladenka,na pravopisné okienko kašli,ja som na seba prísna v tomto,ale vy mi nevadíte 😀 😀 😀 nerieš 😉
my Ti rozumieme a na ostatných prdkaj 😀 😀 😀
a teda malá dostala požehnane darčekov 😵 😵 😵 to je dobre,že aj babky sa pričinia 🙂 to nám len moja mama dá pre deti,nech kúpim,čo uznám za vhodné,svokra ani nevie,že má vnučku 😠
a teda smelé plány máte,držím palce,nech sa všetko podarí,my už teraz nič,až po novom roku chcem do kúpeľne skrinky a v predsieni vyriešiť niečo,inak aj my máme len dve izby,ale jednu má mladý a v druhej je všetko-spálňa,obývačka aj detská pre malú 😅 😅 ale dá sa,chodba je veľká,tam máme 3 skrine-našťastie,inak by to bol des 🙄
a máš pravdu,pre dve deti treba poriešiť,aby bolo viac miesta 😝
a máte dosť veľký byt,my máme o 10m2 menej 😝 😝

vladkaz1
15. lis 2009

🙂 ☹ https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tento sa mi paci hrooozne ale moj nechce ani pocut

bambi09
15. lis 2009

a na Vianoce my s mužom len niečo symbolické pre seba,lebo chceme novú telku,túto dáme mame a pekáreň na chlebík by som chcela,jasné,že na splátky 😅 😅
a s tou práčkou-moje nervy,na to pozor,ja som čítala príbeh,že dokonca od skratu z práčky dom vyhorel-hrôza,tak nikam nechoď,keď perieš a čím skôr novú 😉
my sme mali 2x Whirlpoolku a som spokojná,táto je lepšia,spredu plnená,so 6-tym zmyslom a AA spotrebou,mám to občas namiesto telky,ako sa prádlo otáča 😀 😀 😀 sedím na kýbli a pozerám 😀 😀 😀

vladkaz1
15. lis 2009

bambi mame velky ale na hovno rieseny 😝 upne velka chodba neviem na co ... 😝 ale mala ma peknu detsku izbu ..
NO od svokry nedostala nic!!!! to bola akoze moja babka a Luckina prababka jej dala tu retiazku a svokra napisala len sms ,ani na oslavu nepride ,lebo je utecena v cechach 😝 to je jedno ..
A moja mama s tatom jej daju aj modre z neba .. 🙂 ,ale rovnako aj Emke aj Adamkovi 🙂

bambi09
15. lis 2009

Vladi,ja viem,že to od prababky má malá retiazku,si písala 😵 😵 zlatá babička 😉
a my to máme podobné,chodba zbytočne veľká,detská pľuvátko 2,6x4m a tá druhá izba 4X4 m,lodžia 4m2 a kuchyňa vďaka vybúranému balkónu relatívne veľká,oproti tomu,čo sme mali v podnájme 😝
a prerábať neplánujeme,zbytočne investovať,chceme domček 😉
ten kočík vyzerá pekne a aj cena je slušná,že je v tom aj šporťák a autosedačka a hodí sa aj pre babu aj pre chalana,ale Ty budeš mať Macka Pú,tak neviem,čo ten na to 😀 😀 😀

bambi09
15. lis 2009

a kdeže ste terazky??? 😀 😀 😀

bambi09
15. lis 2009

tak terazky ukončím svoj monológ-pozeráme Čiernych barónov 😀 😀 SS ma už nebaví 😝
a Vladka,malá je chorá,keď má teplotu??? ☹ to je teda darček k narodkám ☹ 😒
Simonka,aj mne sa zdá,že ti lekárka pre malého dáva nejako často ATB,naša nechcela predpísať mladému teraz,lebo bral v septembri,to nerobí dobre na pečeň 😒 zvlášť tak malému dieťatku,tak sa jej vždy spýtaj,či tie ATB musia byť 😒
náš mladý sa ich niečo nabral,niekedy aj 2x do mesiaca,keď sme ešte v TT bývali,ale to fakt musel,aj ľ fľaštičky na jeden krát ☹ ☹ on mal neustále zápaly dutín,stredného ucha a pod.,fakt až vybratie nosnej mandle to zlepšilo 😝
teraz zas máva zápaly priedušiek a pľúc,je citlivý na tie dýchacie cesty ☹ 😒 😝

vladkaz1
15. lis 2009

jak sa tesim jak cesko moj prave vyhral 100E baby 😀 zajtra ma mala novy stolik a stolicku na kreslenie 😵 a ja zaplatene sono 4D 😀

vladkaz1
16. lis 2009

Ahojte to akoze nikto?
Ideme este dokupit veci, ako sumku a take blbosti .. som skoro celu noc nespala co sa mi premielalo v hlave vselico ,malej robim uz ako taku vyzdobu este balony musim kupit ,ska mi sibe uz .
Vcera som zjedla v noci magnum a bolo mi tak zle ,ze v noci som sa zobudila na bolest brucha hnacka jak svina a aj teraz rano ... no to zas ja mam nervicky samozrejme .. 😝
Bambi mala v poho asi to bola len jednodnova nejaka hnusoba ,chvalabohu 🙄 😝
Ked budem mat cas pofotim vam nieco este do albumu 🙂

vladkaz1
16. lis 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... som pridala par foto ,ale je to fotene s telefonom takze nic moc len tak na inspiraciu aku bude mat vyzdobu mala ,to mam od kamosky 🙂

simona55
16. lis 2009

ahjte, Vadi mallla vnima co sa okollo nej deje,? vie ze ma narodenini? teraz momentane niesom doma, a je mi cudny tentoo pc, boze ck neide e k neide ,nas may ma napsedy v ete antb..ked nemusi tak mu radsej nedavam.a co je s fris? este ma bievku?

frisbee
autor
16. lis 2009

ahojte....vladi,super,aj výzdoba,aj vy dve 🙂 🙂 🙂
simi...bolí ma to furt,ani sedieť nemožem,haha...som zvedavá,čo si narazím nabudúce 😀 😀 😀

baby,ta de ste???dari,hlásenie,vedúca,to isté 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
16. lis 2009

ahojte 🙂
Vladi,pekné a gratulujem k výhre mužovi,to sa mu ako podarilo?? 😀 😀 poraď,pred Vianocami by sa také šiklo aj každý deň 😀 😀
výzdoba pekná,tak to pekne oslávte,som rada,že malá je už ok a Ty si asi niečo spapala,z čoho si kakala? 😕
aj vám tak divne zobrazuje túto stranu??cez celú obrazovku to mám,smajlovia kdesi v rohu 😕 😕
a dnes je tu prudké flákando??kde je darinka, veronka,Julka,vanja,niki a všetky?? 😕 😕 asi je dnes voľno-majú dovolenky kvôli zajtrajšku,či čo?? 😕 😕
teta fris,vďaka za opýtanie,ja sa mám fajn 😠 😀 😀 a Tvoja riťula furt štrajkuje??no fasa 😝 😝
Simonka,nech je malý rýchlo zdravý,skúste ten sirup dať 🙂 😉

frisbee
autor
16. lis 2009

😕 😕 😕 ja to mám normálne,bambuľa,asi máš čínsky počítač 😀 😀 😀 :-
riťula štrajkuje 😀 😀 😀 😀