S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
31. črc 2009

fris krása,
tak som si popozerala aspoň. :- 🙂

frisbee
autor
31. črc 2009

to netušíte,aký ja som blázon...sadnem do auta a fičíme 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. črc 2009

darinka...kde si v riťke???? 🙂 🙂 🙂

vanja
31. črc 2009

darinka asi spí, aj ja idem, dnes už mám dosť, oči mi klipkajú.
tak dobrú noc zajtra. 😎 🙂

frisbee
autor
31. črc 2009

papa,ja až poobede 🙂 🙂 🙂

vanja
31. črc 2009

a ja asi až večer. pá

bambi09
31. črc 2009

kočky,tak som ju prebalila,utrela žinkou a chrní 😀 😀 😀
a veru pôjdem aj ja,mladý ide o 9:00 na tábor,tak nech nezaspíme 😕 😕
dobrú noc a dúfam,že darinka zajtra nadrobí tú nočnú 😀 😀 😀

darina60
1. srp 2009

Baby, ja som Vás fakt zradila, ako som písala vedla idem uspávať a možno som skôr zachrnela ako malý 😀 Bola som s ním poobede vonku, potom u svokry, taký tam bol zlý, lebo poobede nespal, že som myslela, že tak ho zmlátim pred svokrou 😀 Ale dnes slubujem, nebude žiadne uspávanie budem tu. Poobede by sme mali ísť síce grilovať s našimi na záhradu ale počasie teraz tomu vôbec nenasvedčuje.Bambi malý ma 5 rokov a až teraz ked som bola v Grécku tak som bola prvý raz bez neho, predtým ani jednu noc. A ja som dcéru kojila 2 aj štvrť roka, takže tam som sa tiež od nej dlho nepohla. Tak dúfam, že večer sa tu stretneme v hojnom počte. A simi čo sa deje, ty a smutná 😔

frisbee
autor
1. srp 2009

vy ste také zaslúžilé kojičky,ja som mala také stresové tehotenstvo,že som skončila na rizikovom v nemocnici,kde do mňa bodali,aby som ju donosila a po porode zase do mňa bodali,aby mi vyvolali mlieko,chodila som jak baba na rohu s vyvaleným bokom a rozpichanými modrými rukami...a ništ 😠 😠 .Dokonca to bola tak blbá doba,že tam skoro nik nekojil,museli dovážať mlieko z iných nemocníc a jediná šťastná žena u nás na izbe prišla o mlieko,keď jej raz ráno nedoniesli syna a povedali jej,že mu našli srdcovú vadu....a poobede jej oznámili,že to bol omyl ☹ ☹ ☹
simonka...čo sa deje???

simona55
1. srp 2009

dobre ranko.vcera som zalahla sor lebo ta mrcha ma zlomila a strááááááááááááásne ma bolelo brucho ja ze sa mi zacina nejaky vymisleni porod. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. srp 2009

simonka,opatrne,drž sa...baby,ja letím 🙂 🙂 🙂

bambi09
1. srp 2009

ahojte 🙂
tak malá mi spala od večera od 20-tej do doobedia do 11:30,ty koksoooo,len som ju večer utrela,prebalila a chrápala,jak zabitá,teda s prestávkami na nacicanie 😀 😀 😀 ja som ešte mladého dobalila,nahnala do postele a ráno o 8:30 ma už len vypusinkoval a muž ho odviezol ku škole ☹ ☹ ☹ bude mi smutno,fňuk ☹
už mám doma krásne zemiačky a kopec zeleniny aj ovocia,muž obehal Miletičku a nakúpil,chudák vliekol 10kg zemiakov 😅 😅
okolo 16-tej sa vykotíme na tú opekačku,synov máme preč tak pôjdeme spolu od nás autom na 6eleznú studničku,len či bude flek,ale možno hej,keď sú tie komáre 😀 😀 😀 repelenty nakúpené tak uvidíme 😝 😝
fris,ale som tu večer slintala,kráááááááásne,tú posteľ s tým baldachýnom si rezervujem ja 😀 😀 😀 normálne si ma tak navnadila,že no,ešte zohnať sponzora a idem aj s malou pod pazuchou 😀 😀 😀
a simonka,mrcha zas odíde,ja mám po druhom pôrode tiež masaker,fuj 😒 😒 😒
darinka,to poznám,ja som na chalupe asi 3x išla tak malú uložiť a zobudila som sa ráno,muž sa smial,že som zaspala skôr,jak ona 😀 😀 😀 😝
a fris,ja keď som mala Paťa,vtedy nebola žiadna osveta na kojenie,jedine môj gyndoš ma v tom podporoval,že bude malý inteligentný a mal pravdu 😀 😀 😀 no,ale keď sa nedá,tak sa nedá,ja to chápem a som šťastná,že môžem tak dlho kojiť,aj keď som si prežila prvý týždeň doma chrípku,zápal prsníka a 40-ky horúčky aj asi 3x laktačnú krízu,ale zas sa to napravilo 🙂 🙂 😉
a Ty si si teda užila s tým tehu-bože,chúďa moje ☹ ☹ ☹ dúfam,že sa Ťa nedotknem,ale nechcela si viac detí??? 😕 až sa bojím opýtať... 😔
no,tak dúfam,že večer tu budeme v hojnom počte a dari,tešííííím...vieš,z čoho 🙂 🙂 😉

simona55
1. srp 2009

cooooooooooo? bambi, tolko ti spala? to je dobre 🙂 aj nedobre 😝 uz by som sa strachovala ci nema horucku 😝 baby mam taku chut ist niegde cestovat ,dalekooooooooo a daleko neviem asi ma chyta nejaka depka. ☹ 😝 mm ma tolko roboty ze uz ani naseba nemame cas, 🙂 aj dnes isiel zo synom zbaldovanu slamu nanosit.a pritom sme chcely ist dnes do NR su tam furmanske preteky 🙂 kazdy rok sme tam ale tento rok sme nejako pozadu z robotou.no dobre teraz sa vyberem zamalym lebo je holy aby ma neprekvapil z vonou od davida bechena 😀 😀 😀

bambi09
1. srp 2009

simonka,horúčku nemá 🙂 hrá sa a je v pohode,taká je zlatá,pristrihnutá,aj s bratom už "telefonovala" 😀 😀 😀
mladý začína mutovať 😕 😕 ty brďo,ja už mám veľké dieťa ☹ ☹
ale aj Ty,simonka,máš aj kočky aj fešákov a tiež máte dobrý vekový rozdiel s najmladším 😉 😉 skoro ako my 🙂
no a fris už má dospeláčku,takže čo riešim??? 😀 😀 😀 ja by som kľudne ešte aj to tretie brala,keby bolo miesto,keby za mňa niekto iný vynosil a blinkal,aj porodil a vychoval do toho roka 😀 😀 😀
simonka,fris nám robí chúťky,čo???joj,fris,po riťke dostaneš,ženským na materskej nedovolenke také chúťky robíš 😀 😀 😀 😀 😝 ja keby som bola bohatá,zrajtovala by som celý svet 😀 😀 😀 😝 😝

simona55
1. srp 2009

no su velke vekove rozdiely,prave vcera sme z mm preberali ich kolko rokov bude mat maly a ze ti vecsi budu uz zenaty a vydate 😀 😀 😀 vravim mm ze nas maly bude rozkazovat uz svojim bratrancom bude im velkym ujom 😀 😀 😀 😀 😀 mutovat to je akoze frajercit? albo co?

bambi09
1. srp 2009

simi,mutovať=že sa mu mení hlas na hrubší 😀 😀 😀 stáva sa z neho chlap 😀 😝
keď ešte spieval v BCHZ,tak mal hlások,jak anjelik,skoro soprán 😀 😀 😀a vidíš,teraz by mu už dali barytón 😝 😝
no,vy fakt čochvíľa aj svadbiť deti budete,ani sa nenazdáš 🙂 🙂 😉a tomu Tvojmu povedz,že od roboty aj muchy kapú,tak nech si dá pauzu 😉on je taký pracovitý chlap,to sa často nevidí,ten môj je najradšej v polohe ležmo na gauči,ale keď treba,porobí,aj vybaví,nakúpi,aj keď stierku na okne mi nespravil,nevadí,vie iné veci a iného by som nechcela,aj keď má svoje muchy,ale tie mám aj ja,takže tak 🙂amen 😀 😀 😀

simona55
1. srp 2009

jej aka som blbáá 😀 😀 😀 boze ze frajercit 😀 😀 😀 no moj strasne je pohiblivy ten ledva lezi , musi nieco robit .vies ked teraz nenachysta na zimu pre stado tak v zime bude neskoro 🙂 neboj aj on by chcel lezat a valaca od jednej strany postele po druhy ,ale kym toto nema nenikludni. 😝 🙂 ved aj mi zme menili okno na plastove este vniekedy koncom aaprila a este nieje stierka hotova od vtedy ale uz pocjkam do oktobra a vtedy mu koncia smeny a bude mat viac casu.navsetko. 😝 🙂

frisbee
autor
1. srp 2009

ahojte moje,som v ri..i po ceste z brna sa mi pokazilo auto,počítač zablokoval riadenie,skoro som sa zabila,idem si dať frťana

darina60
1. srp 2009

fris, to fakt, a čo si robila, ako si došla domov 😲 Ešte dobre že sa ti nič nestalo. 😉 Dúfam, že ten frťan ti zdvihol náladu. Ja som bola poobede u našich a na záhrade, teraz som sa vrátila malý nechcel ísť domov tak dnes by mal prvý krát spať u babky, ale aj tak som v pohotovosti, keby si to rozmyslel, letím pre neho. 😀 😀 No a ostala som sama samučká v celom dome, aj sa budem báť, tento týžden kde naši bývajú v noci jedných vykradli, kým oni spali 😒 😒 Kebyže aspon záhradník príde, aby sa bolo na koho a čo dívať. Sused je síce vonku, ale taký nechuťas, a z druhej strany nikto nebýva. Takže mi musíte vystačiť vy, ak teda nezalomím 😀 😀 Som hrozná, ja o deviatej zvačša spí zato o piatej ráno, nie je problém vstať. Fris, zlatko už je lepšie????

simona55
1. srp 2009

jééééééééé fris tonevrav ani zo zartu 😲 si v poriadku?ja som teraz prisla domou z makacky pomohla som mm zo slamou 😝 😝 😝 😝 som hotova ☹ dari budem myslou u teba neboj nebudes sa bat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
1. srp 2009

dobru noc aj tu baby . 😉

frisbee
autor
1. srp 2009

tu som,po tom všetko som zaspala jak decko,zobudila som sa po22.hod.,auto vyplo všetko,volant,motor,ja v zatáčke,v protismere kolóna áut,skoro som sa zabila.Zastavila som rýchle,vyskočila,zavolala domov,našťastie som bola asi 20 km od domu,čakala som so psom na pumpe,prišiel moj aj so susedom,pokýšali sa to nejako opraviť,nešlo to,odtiahli sme to na lane domov,uvidíme.Pritom auto je po technickej a nenašli jedinú chybičku.

bambi09
1. srp 2009

hmmmm,tak ja som došla asi do opusteného hniezda ☹

bambi09
1. srp 2009

bože,fris,to čo bolo??aké máš auto???žeby duch??? 😕 😕 😕 dávaj si pozor,žieňa naše ☹ ☹

bambi09
1. srp 2009

tak všetkým dobrú noc,dnes už asi nikto nezablúdi sem ☹

frisbee
autor
1. srp 2009

tu som,nie je mi dobre...

vanja
1. srp 2009

ahojte som tu, aj keď už tak neskoro, ale nebolo času. Fris chvála bohu že sa ti nič nestalo. Auto sa opraví je to len plech.
Aj ja som mala obe tehotenstvá hrozné. Častejšie v nemocnici ako doma, priu oboch tehotenstvách mi v 6 týždni hrozil potrat, v 2. mesiaci silná infekcia´z dola, bola som na antibiotikách,potom vo 4. mesiaci som sa otvárala tak ma zašívali pod narkózov, potom mi tvrdlo burcho zase som bola v nemocnici, v 8. mesiaci som ležala s vyloženými nohami. A nemohla som nič robiť. A samozrejme žiaden sex. Takže som rada že obe dcérky sú zdravé a že všetko dopadlo ako dopadlo.

bambi09
1. srp 2009

joj,tak to nie som rada,čo je s Tebou??? 😕 😕 😕 ☹