S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
7. pro 2009

AHojte, ja len kuk potom si Vás prečítam 🙂 🙂 Včera sme sa vrátili, bolo fajn a dnes už od šiestej zarezávam. Marcelka díky za smsku a Juli, kývala som v PB aj sme sa pristavili , kolona bola. Dúfam, že si ma videla. 😉

teodorka
7. pro 2009

dobre rano ranovstajky a tie co spite tak si prikrite ritki aby Vam nezamrzli bo vonja je skaredo 🙂

veronkaj
7. pro 2009

dobré ráno

super darinka, že ste sa mali dobre,

ja som Vás vôbec zatial neprečítala, nemala som kedy,
v piatok som bola zháňať ešte niečo na vianoce,
v sobotu sa MP sťahoval firmu späť do dielne takže som varila, chodila hore dolu, a robila servis a večer ich porozvážala a potom som bola unavená ako pes a v nedelu, ráno ma čakalo prekvapko, nachystala som každému mikuláša a samozrejme ja nič, a MP videl, že aj on má a nič, hovorím pozri mikuluáš ti doniesol niečo a on že není to náhodou vkladná knižka,? to som brala ešte s humorom hovorím nie to nevie heslo, a on že či je on malé decko aby dostával mikuláša. Mne to prišlo tak ľúto, tak som išla urobiť raňajky, potom sa zobral a išiel kúpiť mikuláša aj mne, doniesol kveti a merci. a vraj prepáč.
potom celý deň bol taký nijaký, taký odmeraný. poobede sme išli na vianočné trhy a po ceste sa pýtam že čo mu je a že nič, večer som išla piecť linecké a vraj načo?? a potom sme sa navečerali, a večer v spálni sme sa mierne pochytili a ako vždy mám veci nechať tak a ani jedno milé slovo nech som povedala čokolvek.
babulky ja sa vám tu takto písmenko po písmenku vyžalujem a hádam bude trošku lepšie. Pýtala som ho či naňho niekto myslel, robil mu maličké radosti, pomáhal mu v problémoch tak že mu to teraz vadí a on že nie každý naň kašlal a nikdy ani toho mikuláša nedostal a ja vravím tak prečo nemôžeš aspoň povedať že ťa to potešilo alebo že to bolo milé alebo že je príjemné ked aj na teba niekto myslí a odpovedal že tak to nerob.
a tak a nech som povedala čokolvek bud povedal že nemá čo povedať alebo ostal ticho, ale ja som sa tak ovládala alebo už mi to bolo tak jedno že som ani nezvýšila hlas, a vravím nakoniec že mám ten pocit, že čím som naň lepšia, starostlivejšia a pomáham mu a snažím sa robiť jeho život krajším tým je to horšie a na všetkom ostatnom mu záleží len nie na mne a na tom ako sa cítim. Potom mi prišlo tak zle, že som vracala a ked som prišla späť ani ma len nepohladkal naďalej pozeral telku.
je mi zo všetkého na nč, a neviem už fakt čo si mám myslieť, jedine že mu je jedno čo cítim a ak so mnou rozmýšla, preňho je dôležitá dielňa, autá, oprava domu a peniaze. a ja som len tá čo je dobrá na to aby sa starla o všetko a večer mu škrabkala chrbát.
a ja som si myslela za tých niekolko dní, že pochopil že takto to nejde.
ale čo môžem robiť, no nič, držať hubu a krok. takže tak, a teraz som sa aspoň trochu vykecala, musela som to zo seba dosťať, nemám komu inému tak aspoň koníkovi.

a teraz babulky, nekazte si náladu a poradte mi čo urobiť, v sobotu robím oslavu pre 25 ľudí na narodeniny, tak raďte nech aspoň nejaká inšpirácia príjemnejšia je a dovtedy chcem stihnúť upratať dom a umyť okná.

frisbee
autor
7. pro 2009

ahojte,ja iba pozdravím,dnes mám vybavovanie po úradoch,budem až poobede 🙂 🙂 🙂 🙂
dari,to som rada,že v pohode,dúfam,že si sa cítila dobre hlavne ty,srdiečko 🙂 🙂 🙂 🙂
veri....ja už fakt neviem,čo na tých tvojich chlapov povedať,napadla ma jedna vec,prečo sa rozviedli?Ako to u nich fungovalo doma,vieš,tam je asi základ toho,že je na niečo zvyknutý a nevie sa začať chovať inak..jeden aj druhý. ☹ Tam hodne zaváží tá baba,či je citovejšia,alebo odmeranejšia v prejavoch,je možné,že tá manželka bola kameň a oni si teraz nevedia rady s tým,že ty si taká jemná dušička.
teo...neprovokuj 😀 😀 😀 😀

jalao
7. pro 2009

Darinka, kolony aut, to je bezny kolorit naseho mileho mesta... 😠 😠 Ale ked uz dokoncia dialnicu, ktoru sledujem z okna a mavame si s robotnikmi Skanska, tak sa mesto uz odlahci a potom si budeme mavat totalne zoci-voci 😀 😀 😀 Potom, ked sa utrhnes od roboty, napis nam ako bolo a co ste tam robkali - aspon vycuc sprav. 😉 😉
Dievcata z vikendovych nocnych sluzieb sa posnazili a dalsie strany nahnali, ja som po veceroch vzdy niekde bola, v piatok tancovat - mam svalovicu, ale tak mi treba - drevu, v sobotu v skole, potom na dcerinom koncerte, potom u nasich na Mikulasa, vecer som odpadla nevyspata od unavy a vcera sme boli u segry, aj superstar sme pozreli spolu, bolo super a potom decka kupat a hajde spat... 😉 😉 V nedelu sme boli Jeziska s detmi pozriet, potom som varila a potom mala doucko z MAT 🙄 🙄 🙄, no skratka stale v tempe 😅 😅 😅 😅, aby som sa naaaahodou chvilku nenudila....
Veronka, ja v podstate suhlasim s tym, co Fris pisala, TP nie je vobec stavany na taketo nejake romaniky a pozornosti a ani to nedokaze ocenit, hoci to bolo od neho pekne gesto, ze siel kupit kvetiny a bombosku pre teba, co by tiez maloktory chlap siel a snazil sa povedat prepac, to u nas tiez takto nikdy nefungovalo... 🙄 🙄, ale sladkosti si do topanok davame stale, aj ked hrdlicky zrovna nie sme... 😉 😉, ale zena vzdy ocakava taketo veci od chlapa vo vyssej miere, si myslim, tvoj na to isto nebol privyknuty, tak ho to este musis ucit takymto kuskom 🙂 🙂
Fris a co hafani, uz su zdravsi? a mas uz cestovnu horucku?
Vanja, posli aj mne svoju produkciu na email...ja som vam rano tiez rozposlala daco, aj mnamky a Babmi, tiez dakujem za mailiky, aj Frisule diky za pozdravy 🙂 🙂

teodorka
7. pro 2009

fris nepoznas ma?to by som si nikdy nedovolila 😀 😀

veronkaj
7. pro 2009

frisbee ahoj moja,

ja už tiež neviem čo si mám myslieť, máme taký zvyk, že ja ked idem ráno do práce tak dám polovičke pusu a dnes aj ked mi bolo tak zle a hlavne ked si nenašiel pre mňa milé slovo včera nemám chuť mu dávať dnes pusu.
a teraz mi písal, dobré ráno a to ani pusu nedostanem??? tak ho trápi. tak som akurát mohla odpísať dobré ráno, ja som nedostala ani milé slovo a čakala by som skôr že sa opýtaš ako mi je. ale to mu je tiež zjavne jedno.
končne som si myslela, že bude fajn, že vidí ked sme jeden k druhému milý a to teda dokáže že aké je to príjemné potom a teraz no nemám slov. mne by to nedalo aby som sa neopýtala ako a čo s ním je. mám dosť ale čo už, nuž tak mi treba, teraz môžem akurát tak fúkať si prášok do zadku a neviem čo urobiť. a to som si myslela, že keď raz budem potrebovať že mi bude ťažko bude pri mne ako ja pri ňom ked jemu je niečo, ešte aj ked sa občas opije a vracia, nenadávam a postrarám sa oň ešte aj pohladkám, čo mi ho je ľúto ,že mu je zle. a dokelu raz je poriadne zle mne a on sa nemá ani slušnosť opýtať ako ti je. no čo už. musím sa s tým zmieriť tak s inými vecami a kvôli dcére byť ako tak v pohode.

frisbee a aký si mala víkend, darinka mala krásny a určite aj ostatné,
jalao nám tu chýba v dennej partii, aj simonka, nikinka aj teo aj vôbec všetky kde ste?

darina60
7. pro 2009

Dievčatá, vidím, že ste tu toho popísala hrozne veľa a čas mi nedovolí si to tu prečítať 😉 😉 Tak prosím dáku dobrovolníčku aby mi to tu zhrnula 😀 😀

veronkaj
7. pro 2009

darinka super nápad aspoň aj ja budem vedieť o čom bola reč. teda skôr zábava

darina60
7. pro 2009

Veri ip. No a pre Julku a ostatné : mala som sa fajn, počasie super, slniečko, príjemne. Zdržiavali sme sa blízko hotela, len dcéra s mužom boli na výlete, lebo malý nie je zvyknutý veľa chodiť . Ale hlavne že sme boli spolu, že deti vypadli a aj mi mimo domu, nemusela som variť, upratovať , prať. Hoci včera som stihla 3 pračky oprať a aj linecké zamiesiť, lebo tie upečené sme skoro už zjedli.

veronkaj
7. pro 2009

inak pochválim sa aj ja som robila v nedeľu linecké z troch dávok takže niečo už mám a na základe reakcii mp že na čo piecť ved sa dá kupiť a on sladké nemusí som usúdila že aj linecké posledné ale mne a mojej slečne sa páčilo a ešte dozdobíme nejakou polevou.

ale podarilo sa

jalao
7. pro 2009

dari, to je fajn, to by som aj ja brala taketo vypadnutie mimo domu.
co sa tyka vikendoveho pisania, myslim, ze nic take vazne som neregistrovala, ked som to preletela, povacsine len chichi-michi 😀 😀 😀 😀 😀 a vladka myslim piekla a friska ma pre muzicka uz vianocny darcek 😉 😉 Nikinka je na SVK u rodicov, to som citala este v piatok, nic take ine vazne ma nenapada, ak ano, tak to nadhodte niektora, ak som nezaregistrovala vsetko... 😉 😉

veronkaj
7. pro 2009

jalao tak už aj vladka piekla, a mne neporadíte čo urobiť na tú sobotu, obložené misy spravím aj jednohubky, nejaké rezy upečiem a niečo slané. videla som a mmb ten kvet cesnakový - to je ako tie cesnakové trojuholníčky ale toto vyzerá krajšie tak možno to a možno tie trojuholníčky aby mali čo k vínu. a už vidím pri takej to nálade ako mám bude super.

jalao
7. pro 2009

Veron, do soboty je este daleko, este sa aj 2 razy dovtedy pochytite.. 😉 😉 😉 Presne tak, narob daco slane, kysnute, alebo listkove, ak bude vela ludi, bude treba vela na stoly...nejake misy by som dala, alebo upiekla vela kuracich stehienok dobre nachutenych a kopu zeleninoveho salatu... 😉 😉
No tusim sa u vas aj zastavim.. 😀 😀 😀

veronkaj
7. pro 2009

jalao kľudne zastav a viete čo asi mi švihlo ale tentokrát celkom dobrým smerom, pozerala som torty od mamy a je tam kočka, ktorá pečie torty v pezinku a tak som objednala na oslavu tortu v tvare srdca s takým nejakým pekným zdobením. bude síce dosť drahá oproti upečenej doma ale ja som ešte nikdy na narodeniny nedostala tortu , raz som si ju objednala s mamou ale to bolo dávno aj to som si ju vydupula a tak ked sa teraz robia také krásne tak som objednala, mňa poteší, a ostatný budú mať čo papať a sladké uklľudňuje tak aj príde vhod. už sa na ňu teším v sobotu pôjdem pre ňu a obložené misy viem robiť veľmi pekné tak to zvládnem, v sobotu ráno nákupim materiál medzi tým sa urobí nejaké kys. cesto a kurence piecť to nieje zlý nápad a k tomu ryžu.

dnes som chcela pôvodne robiť palacinky ale chcem aj okná umývať tak bude asi kôprová na kyslo a k tomu opečené párky. a to bude rýchlejšie.

simona55
7. pro 2009

ahojte, Bambi dakujem za obrazky, su milucke , dcera si dala naplochu tu z macickami, no a nas horolezec ptajme viliezol hore 😀 😀 😀 a pusinkoval sa a ja ze komu to vravi ze baba, baba ,baba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vydim ze stoji pri pocitaci na stole. predstavte si nas maly ma taku maniu ze lezie vsade nech to je hoci ake vysoke ,len nech je tam 😠 😠 🙂 vase to nerobia? bambi alebo kto ma takto stare deticky.Veronka ty sa nebudes nudit v sobotu, no pekne sa zabavte 🙂 🙂 🙂 ani ja nemam rada sladke fuj,radsej take slane ,

darina60
7. pro 2009

Baby nemáte dáky dobrý recept na medovníčky, jedny som robila teraz chcem ešte iný druh 🙂 🙂

veronkaj
7. pro 2009

ahoj simonka, no to máš teda šikovníčka, hlavne že vyleze a, no zábava bude to hej, odniesť, doniesť, umyť tanieriky, poháriky, kto si čo prosí, čo treba doplniť, u nás si tak posedia, poklebetia a teda aj zagratulujú. a tak plánujem niečo kúpiť v sobotu ráno nech je to čerstvé a upratať musím v piatok poobede lebo v sobotu na to nebude čas. ale posnažím sa.

darinka na mmb je veľa receptov na medovníky a ked som ich zládla ja čo som ich v živote nerobila tak ty šikulka v pohode.
skús tam pozrieť, ja mám rada od tial recepty, lebo sú také overené. 😉

veronkaj
7. pro 2009

kde ste všetky zmizli, no tak, aj som Vás nechcela odradiť, ☹

darina60
7. pro 2009

Veri, to máš teda toho dosť, preboha to kolko ľudí. TP by mohol byť rád že toto pre neho robíš. Ja by som to teda nezvládla. Moja dcéra má zajtra narodky, v nedelu oslavujeme ale to len tak do 10 ludí, aj z toho mám nervy, lebo chcem piecť tortu a dúfam, že sa podarí.

jalao
7. pro 2009

u nas su taketo seslosti na pravidelnom poriadku...nikdy to nie je pod 10 ludi...takze viem, co ju caka...Aj krstiny som absolvovala doma, to bol najvacsi zatah, to uz by ma nikto nenahovoril... 😒 😒 😒 To musi byt jedna osoba pridelena len v kuchyni a naklada, sklada, umyva, utiera, sleduje pohariky atd...U Veronky by som tuto funkciu pridelila ich polosynovi 😉 😉 😉 😉 😀 😀

tinika
7. pro 2009

ahote ako sa mate? dakovame za gratulacie, mame sa fajn, este si trocha zvykame na seba 🙂 maly je zdravy pekne spinka len papat sa mu obrčas nechce z prsnika

simona55
7. pro 2009

babule a kde je coje z vladkou? vladiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mas sa?

frisbee
autor
7. pro 2009

tu som,veri,súhlasím s jalao...mladý by mohol priložiť ruku k dielu 😉
tini...tak tfuj tfuj tfuj,aby sme nezakríkli,hlavne zdravíčko,šťastní už ste 🙂 🙂 🙂 ,hlavne sa šetri,nie že sa pustíš do nejakého veľkého upratovania,aby si si neublížila.A snaž sa spinkať vždy,keď to ide,budeš to potrebova´t.Teím sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂
dari,tak všetko najůepšie mladej krásavici,že jej odkazujem,že také nádherné oči,ako má ona,som ešte nevidela,pusu z každej strany od tety fris 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
7. pro 2009

Dari aj ja chcem vidiet nadherne oci!!!!! 😲 😲 😲
Tinika, drzte sa, pekne papajte aj kakajte a vsetci budu spokojni... 😀 😀 😀
Vladka kdesi na okne visi, a hlavu v trube isto uz na nejakych medovnikoch, preto tu nie je... 😀 😀

simona55
7. pro 2009

moze byt jalao.al 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

no kde ste,kamil už naštval baby v ďaľšej téme 😎

vladkaz1
7. pro 2009

Ale kdeze baby . 😀 . nevisim ani na okne, okna uz mam davno umyte ,ani v trube ,flakam sa 😅 , je mi fajn aj doma uplna pohodicka 😀 ,dnes som bola na nakupe ,nejako nemam ani cas pisat kocky 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

no ja už som sa bála,čo sa deje,že si sa odmlčala,ty jedna s červíkom 🙂 🙂 🙂 🙂

veronkaj
7. pro 2009

no super vladkaz, že úplná pohodička, 🙂

frisbee ty si už vybavila??? no a u nás je preto toľko ľudí, lebo MP má veľmi veľkú rodinu takú základnú a keďže aj my chodíme počas roka k nim tak aj oni k nám teraz prídu. a do kuchyne nemám koho prideliť akurát mi niečo pomôže dcéra a mladý buď sa príde najesť alebo bude u seba ale keďže je to v sobotu tak bude niekde trsať, a pomôcť nehrozí.

tinika, jej normálne ti v dobrom závidím ja by som si to s tebou na chvílu vymenila, keď budeš potrebovať povarovať povedz, teda napíš.

a kde máme zvyšok??

darinka a všetko naj naj najlepšie odovzdaj aj od nás svojej slečne k narodeninám 🙂