S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
16. pro 2009

ahoj Kristina, no, kedze som tu momentalne len ja, odpoviem ti za seba. Nepoznam sa s niktorou osobne... niektore ale myslim, ze su v kontakte aj viac, lebo sa poznaju uz dlhsie . 😉 😉
ale sem tam aj mailujeme, a sem tam, ked ide o daco, co nechceme napisat do fora a radi by sme to napisali, tak pouzijeme internu postu. Ja si na 99,99% myslim, ze sa nikto na nikom nerehli...tu jednu stotinu som nechala, lebo hovorim za seba...ale takto si to myslim. 😉 😉 😉 Takze pis, pis a pis.

bambi09
16. pro 2009

ahojte 🙂
julka,tuším mali tie naše opice včera "dobrý" deň 😀 😀 😀 u nás to bolo jak po výbuchu,celá malá izba hore nohami,presúval sa nábytok a skladala nová posteľ,tak si to asi ani neviete predstaviť na 9m2,čo to bolo 😅 😅 😅
a malá ešte aj vyliala plný kelímok vody od zmrzliny,čo dávam na radiátor,aby nebol suchý vzduch,to bola sekunda,že na ňu nikto nepozeral,ach,ach,kým bude mať 18 ošedivieme načisto 😀 😀 😀 😝
veronka,dnes je už lepšie??ja som včera nepiekla,nemal kto na malú dozerať,pri umývaní riadu som na nej mala jedno oko a zhučala z tej stoličky-to sa nedá s takým šidlom 😝 😝 😝 mám v chladničke 4 cestá,2 na medovníky-1 s orechami vyskúšam a na linecké a ešte jednu dávku vanilkových rožkov s maslom,tak už nech je muž doma a môžem začať 😝 😝 😝
a absencia teda riadna baby 😕 😕
Vladenka,to je teda "potešujúce",taká pálka pred Vianocami 😒 😒 😒 ale za chvíľu aj plomby si budeme dávať ako darčeky,aké sú drahé 😒 😒 my sme syna už 3x prehadzovali termín kvôli chorobe,tak teraz až po Novom roku 😒
ale to fakt musí byť 😝 😝 čo narobíme,zuby máme len jedny-ja sa tiež ešte naplatím 😒 😒 😒 mne zubár dával dole kameň z dvoch dolných zubov-síce len trošku ale nič som neplatila 😅 dobrý ujo 😀 😀 😀
frisuľa už možno fičíííííííí,taaak sa na ňu už tešíííííím 😵 😵 😵 😵
kristinka,my sa osobne nepoznáme 😅 😅 😅 ale rozumieme si,ale aj to raz bude-nejaké besné stretko 😀 😀 😀

bambi09
16. pro 2009

ešte som zabudla napísať meteorologické okienko-tu krááásne chumelíííííí 😵 😵 😵 😵
a chcem povolenie na odstrel suseda nad nami 😀 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jalao
16. pro 2009

ahoj bambi, no som to donedavna tiez takto mala, ze ked som mala malu za patami, nic som si nemohla zacinat na kredenci, lebo ked som zacala supat zemaky, rozhodla sa ist kakat a ked som zacala maso krajat, rozplakala sa kdesi v izbe, ze jej nieco zapadlo za postel, zacala ju nadrapovat, tak zase pekne ruky umyt a podho riesit situaciu...nebolo to TO dieta, co si pekne sedka a kresli s pastelkami... 😉 😉 😉 😉 No alel postel novu mate, to je fajn, u nas je este aj ta poschodka predmetom hnevu, lebo Tana si zmyslela v poslednom obdobi kazdy vecer slzy roni, ze ona ide spat hore, ale ja jej to fakt este nedovolim...v noci sa niekam vyberie a ublizi sebe a aj tym, co spia pod nou... 😖 😖 Takze to su take mysacie kazdodenne svary, ktore doma dokolecka a dokola musim riesit, ale ved to poznate... 😒 😒

vladkaz1
16. pro 2009

ahojte napisem neskor idem do tesca kupit malej to lego balony a etse volaco muzovi ten mex .. nestiham vas citam boli ma pusa teda zub odpisem vam na vsetko ,len teraz uz nemam cas..
Muz cisti koritnacke ,tak este strazim malu ,aj ju zobral von asi na hodinu a pol som si poslala a prisli vymrznuty na jednotku..
od gyndosa trocha spinim aj som mala taky farebny moc trocha ... ale povedal mi ,ze po prehliadke je to normalne tak dufam 😝

jalao
16. pro 2009

bambi, to vazne???? Vy v tej Blaave mate vzdy protekciu! 😀 😀 😀 To je ta najprijemnejsia sprava dnesneho dna, dakujem, nevieme sa uz dockat. tu su 4 hodiny, takmer tma a ZIADNA vlocka!! 😉 😉 😉
Vladi, to je normalne, ja to vzdy tak mavam....
ahojte, idem s mladym zimne topanky kupovat, noha mu zasa narastla, no nezahlusis to? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
16. pro 2009

cafte som doma idem sa najest len hlasim ze som miesto lega kupila drevenne kocky malej celu sadu 100ks a zvieratka plastove asi 6 Ks tam je tak bude mat aj poucne, vymalovavanky toho potkana a farbicky ,balony nemali tak a mam malu vybavenu huraaaaa este ma tu fifi .. 😀
Ale nemam muza vybaveneho
A mam nove cizmy od maminky uplne super kozenne cierne bohovske boli v pivnici maju asi 20R. 😀

frisbee
autor
16. pro 2009

ahojte,moje...celý čas tam bola jar,dnes sme skoro neodleteli,museli striekať lietadlo proti námraze,na Morave kalamita,strašná cesta,a v aute mi mm oznámil s plačom,že musel nechať utratiť našeho najstaršieho psíka,lebo dostal mŕtvicu,prepáčte,dnes iba plačem,snáď to bude zajtra veselejšie. ☹

jalao
16. pro 2009

FRIS!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 co ti na to poviem????? To je ale smutné privítanie!!! chudiatko ty, chudiatko hafko....Ale dúfam, že si sa mal all right...vitaj doma. Takýto vie byť život. (spojený so smrťou). 🙄

bambi09
16. pro 2009

fris,ešte raz-je mi to strašne,strašne ľúto,držte sa,už je Miki v psom nebíčku-nič ho nebolí 😔 😔 😔
neviem,čo viac povedať ☹ ☹ 😔

jalao
16. pro 2009

joj, ved nám ked sa stratil len malý kocúrik, ako som ja plakala...jak trafená...takže ja to úplne chápem, ked budeš plakať aj týždeň... 😖 😖 😖 😖
baby, vypla som trúbu, ešte zajtra tie zliepané oriešky, cesto čaká v chladičke, ale už nevládzem... 😔 Linecké zliepané sú vybavené. Topánky sme kúpili...80 jurov fuč, ale čo narobím...Bambi, sadli mu číslo 44!!!!!! Vlani sme mu kúpili 40!... 😖 😖 😖 😖 😖

darina60
17. pro 2009

Dobré ránko, ja som sa tešila,že prvá privítam s úsmevom fris. Síce ju vítam ale ☹ ☹ ☹ Fris je mi to ľúto, že si mala takéto privítanie doma 😔 😔 😔 😔 Ale aj napriek tomu vitaj 😉
U nás včera tiež nasnežilo, muž už aj odhrnal sneh spred domu. Teším sa lebo dnes mám dovolenku, takže okrem pečenia a upratovania stihnem sa s malým dúfam aj posánkovať 😉 😉
Bambi aj ja viem čo je to mať také šidlo doma. Náš stále dačo a to má 5,5 roka. Najnovšie nechce chodiť doma nikde sám tak stále "doprovoď ma". Tak ho doprevádzam na WC, doprevádzam ho hore schodami, čo je denne aj 20 krát a to je asi 18 schodov, aspon kondička aká taká. A tie úrazy ani nehovorím, ked sme bývali na byte nás aj 2 krát vytopil okrem iného.
Juli to máš dobrého chlapiska doma s poriadne veľkou nohou, pri akej veľkosti skončí 😀 😀
A zdravím veronku, ona tu určite prevezme štafetu ako druhá 🙂

jalao
17. pro 2009

dari, no teda, ake si ty dnes ranne ptace!! 🙂 🙂 ja chcem dovolenku zajtra, vrhnem sa na zaclony taketo nejake domace aktivity. Sniezik sme aj my odhadzovali, aj vecer dcera aktivne sla auto ohadzovat 🙂 🙂 , ale teraz uz len tak sem-tam nejaka vlocka padne...Uz ma snezit len na vikend, tak dufam, ze este zaberie. K topankam...chcela som mu 43, ale pistal, ze su mu "tesne", tak som sa nechala presvedcit na 44, ale podla mna mu je to velke... 🙄 🙄 Ale tito pubertiaci sa radi hraju na velkych, ja to beriem 😉 😉 😉
A ake mas na dnes plany? a uz nejdes v pond+utorok pracovat? ja este musim, snad potom 23/12 nas uz necha sef doma, to uz maju aj decka prazdniny... 😵
Posuvam stafetu Veronke! 😉 😉

veronkaj
17. pro 2009

dobré ráno

no vitajte zblúdilky, kde pak sme to boli???

jalao to poznám ja ti pomôžem a potom má kopec inej "zmyselnej"roboty 😀

kristina nie nepoznáme sa osobne takže v pohode, len po koníkovi

bambi no u vás bolo teda veselo ale zase budete mať nové peknučké a to si viem predstaviť s malým šidlom, no aj veľkú noc ste trocha mali,
ja som včera postíhala dosť, aj ma babka neskutočne vytočila aj som navarila, aj napiekla z 2 ciest lepené a pozliepala aj telku stihla pozrieť kuťa trénovať chvílu a tak. a hlavne hlava bolí menej a to stretko by mohlo byť, aj som už povedala dávno že urobíme mejdan. 😀

povolenie na odstrel udelené 😀

vladkaz super len nakupuj a to špinenie naozaj môže byť ale nie veľa a malo by to prestať do druhého dňa, dobré čižmy 😀 😀

fris konečne si doma vitaj späť a moja vyplač sa uľaví sa ti, viem bolí to ked prídeš o niekoho koho si mala tak rada a tak isto aj ked je to psík, je mi to ľúto no treba sa na to pozrieť že teraz aspoň netrpí.
😔

darinka no super, aj ty tak skoro chodíš do práce aj ja , len to musím upratať vždy niečo vo firme a až potom robím svoje.

kočky mňa čaká ťažká sobota s našou babkou ani tak ani tak včera ma tak vytočila že až. som nadávala ako pohan.

babulky vitajte v novom dni.

simona55
17. pro 2009

vitááááááááááj teta fris 🙂 velmi je mi luto tvojho psyka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no hlavne teba ☹ ,viem ako ta to moze bolet, viem lebo moj str.syn to preziva viackrat je blazon za psamy. ale uz nebud smutnucka,starenka moja notak,hore hlavicku, ☹ 🙂 aj ja mam smutnu spravu ale uz odvcera ju viem len som vas nechcela zarmucovat, nasa malinka sa ma vééééééééééééélmi zle ☹ ☹ ☹ ☹ volala svagrina domou ze vraj sa jej stav zhorsil, ma velmi velky zapal,a zaroven aj svinu dostala ☹ ☹ ☹ a ze sa mame iba modlit a modlit, lebo inak jej nemozeme pomoct, ☹ .bambi zase tam boli dve ciarky 🙂 mne sa tlak zvysil az na plafon ☹ ,ale teraz mam nasadene lieky,vsak uvidime. Bambi zase tam boli 2ciarky.tak co povies, mozs aj ip.

veronkaj
17. pro 2009

simonka to snáď nieje ani možné, čo sa to na vás valí teraz, no tak sa budeme s tebou pretože inak ti asi nemáme ako pomôcť aj ked ver tomu, že keby sme čokolvek mohli radi pomôžeme, budeme s tebou neboj sa, budeme ťa podporovať aspoň psychicky a keby sme mohli pre teba čokolvek urobiť daj vedieť.

a aké dve čiarky?????že by ďalší macko PU?????

vladkaz1
17. pro 2009

Fris je mi to hrozne luto ,viem co prezivas ved clen rodiny posielam ti pohladenie 😵
Simonka budeme na nu mysliet 😵

simona55
17. pro 2009

baby ja vam velmi pekne dakujem, ze ma podrzite, urobila by som pre tu malu vsetko,ano veronka bude macko pu ale nie moje a dcerine,podruhy krat si spravila testy a su pozytivne,ale ona este tomu neveri,ze je tehu.

veronkaj
17. pro 2009

simonka to dcéra bude mamina tak tomu chápať?????
ak áno tak aj k vám prišla radosť aspoň takto a to je teda veľká radosť, len asi je to prekvapko.

no tak nech uverí, a hlavne nech je všetko v poriadku aj keď je ešte mladučká.
vieš ako sa vraví koho pán boh milluje toho krížom navštevuje, máte toho teda teraz dosť a preto vám dal aj takúto krásnu zvesť, aj ked neplánovane ale dieťatko je dar.

jalao
17. pro 2009

Simonka 😅 😅 😅 😅 hned som mrkla do tvojho profilu...to pises o Zdenke? A ma takuto vaznu znamost? Clovece...a berie to ako radostnu novinu, alebo nie? Tie nase deti sa nam vedia postarat o riadne prekvapenia... 😖
A za chore dievcatko sa pomodlim. 😉

veronkaj
17. pro 2009

jalao možno to nieje ani až tak vážna známosť ako sa prihodilo, aj tá najlepšia anitkon. môže zlyhať ale raz sa stalo a teraz treba sa rozhodnúť čo ďalej, verím,že si maličké nechajú a budú z nich šťastný rodičia.

frisbee
autor
17. pro 2009

ahojte moje,ďakujem za podporu,i keď ako vidím,najviacej ju potrebuje simonka...držím pästičky,srdiečko,je to ťažká situácia to,i to.Kočky,napíšem poobede,až to tu dám dokopy,ešte sú tu stopy po chudáčikovi ☹ ☹ ☹

darina60
17. pro 2009

Joj fris, možno je lepšie , že si pritom nebola. 😔 😢
Baby ja som už navarila, mladý už obeduje, bola som v obchode, pratala znovu sneh, čo v noci napadol, ráno som ešte koberec v ňom vyválala. A som unavená, a to mám ešte vanilkové rožky piecť ked malý zalahne spať.Joj radšej byť v práci.
Simi no to je darček 😉 😉 Ja som si myslela, že to Ty 😉

bambi09
17. pro 2009

ahojte kukučky 🙂
fris,presne čo darinka napísala,aj včera so ti písala,ten havinko ťa má tak rád,že ťa nechcel trápiť a odišiel,keď si tu nebola-ale aj tak je to smutné a určite si ešte nie raz za ním poplačete,je to člen rodiny,bol s vami roky,to sa nedá len tak...viem,koľko sme my plakali,keď nám Bekky odišla a to bola iná situácia,aj teraz si za ňou ešte občas zaslzíme,aj keď vieme,že je jej dobre a s tým chlapcom si sadli,ako riť na šerbel...
veľa sily a objatia posielame 😔 😔 😔
darinka,váš malý je teda číslo,si ho viem živo predstaviť 😅 😅 naša sa najnovšie naučila jačať jak o život,keď jej niečo nedovolíme a pusť maaaa,nekaj maaaaa,sa tu občas šúľame-od zeme to nevidno,ale hlas má teda riadny-čistá mama 😀 a neuštvi sa prosím ťa,pomaly...aj keď ja som rovnaká,včera som napiekla medovníky s orechami,bez orechov-také väčšie srdiečka,stromčeky,ak stihnem,aj ich nazdobíme,aspoň pár,linecké,vanilkové rožky,striekané dvojfarebné,z toho ma príšerne bolia ruky,to treba to cesto vytlačiť cukrárskym vreckom a je to dosť namáhavé-hodil by sa Arnold na chvíľu domov 😅 dnes budem nejaké nepečené a ešte uvidím,čo ma osloví v tej kope receptov,čo mám všade porozkladané 😅
telka fičí,len ja by som potrebovala trojdňové školenie alebo maturitu odborára,aby som ho vedela ovládať-ešte,že je syn doma 😀 ale naučím, len to chce chvíľu a je to nezvyk,mám pocit,ako keby som bola priamo tam-dnu 😅 😅
simonka,teda tak,neviem,či mám gratulovať,ale asi hej,len sa mi nechce veriť,že budeš babka,tak nech fazuľka pekne rastie,mladá veľmi neblinká a nech chystá výbavičku 😵 😵 😉a svadba bude??? 😅 😅
a teda tej maličkej je mi ľúto,myslím na ňu a nech jej jej lepšie-asi fakt zostáva len sa modliť a veriť v zlepšenie... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹kde preboha mohla chytiť tú prasaciu chrípku???to jej asi skomplikuje zdravotný stav-ach bože ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔
julka,preboha,to fakt mu kupujete 44-ky??? 😅 😅moje nervy,náš max.38,ale on je ešte zakrslý,dúfam,že ešte pôjde hore,nech nie je krpatý,ako ja-nie je to v živote bohviečo 😒 😒
ale vy ste s mužom vysokí,tak nemôžete mať trpaslíka,bude meter 90??? 😅 😅 😅 či viac?? 😕 😕 😕
veronka,šetri nervy na babke,sama sebe robí zle 😒 😒 😒 ja ju fakt nechápem 😝 😝
Vladenka,dúfam,že to už prestalo a si ok,inak všetko v poriadku u múdreho??Macko Pú???
a tie čižmy sú super-vidíš,nové stoja za ... 😒 😒 😒

simona55
17. pro 2009

cawte baby moje 😢 aj ked mi srdce krvaca,trosku sa tesim, z dcerinej spravy,no ale zaroven mam obavy ohladom tej malej.ja som pocula taku vec ,ze ked v rodine pribuda clen ,tak niekto musi mu uvolnit miesto, a dufam ze to nebude ta malinka, lebo ani si nechcem predstavit ten zial,. ☹ ☹ jalao ano ona ma vaznu znamost, ziju spolu, nechcela som to dopustit ,ale ty to mlady si myslia ze rodic im to brani lebo chce zle.moa mamina tiez bola takto isto somnou, no a potom porokoch som jej povedala ze mami mala si pravdu. 🙂 🙂

veronkaj
17. pro 2009

simonka aj ja už poznám náš mladý tak reaguje na všetko on je najmúdrejší a všetko vie a my sme tí čo sa nevyznajú a chcú im protiviť a jeho mladá priateľlka tak isto.
tak to sa aspoň s tvojim Davidkom pohrajú detičky

jalao
17. pro 2009

Bambi, ahooj, no ja som to uz pisala, ze jemu by stacili aj 43, ale silou mocou ma presviedcal... 😝 😝 Asi chce dobehnut spoluziakov 🙂 . Pred par dnami sme na to dosli, ze uz ma prerastol...ale ved chlapcovi pristane byt vyssi, on bol dlho skoro najnizsi v triede, tak teraz je uz stastny, ze sa zacal tahat 😎 😎 Ale dufam, ze viac ak 1,90 nebude...to je dost neprakticke 🙂
Simonka nepise, ake maju s dcerkou dalsie plany...ved drzime palce, nech sa rozhodnu podla najlepsieho vedomia aj svedomia, tiez som trosku z toho veku 17 v rozpakoch, ale poznam aj takych ludi, co to zvladli, takze je to uz na nich. 😉

veronkaj
17. pro 2009

kočky mne dnes pani čo veští bola u nás opraviť faktúru a tak som ju poprosila, že nech mi povie čo s našim mladým ako dopadne s tou frajerkou a ona že sa rozídu a mladý sa časom zorientuje aj ked pozor naň lebo je urážlivý ažaž ale že u ja budem čakať mimi nabudúci rok v druhej polovici že otehotniem no gol, to už budem stará ???? lebo ked sa narodí budem ma 39 a drahý o 6 viac. no ??????????????????

jalao
17. pro 2009

no baby, tu je nejaka populacna explozia 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
17. pro 2009

Veronkaj prosimta co by si bola stara.... 😉 to co ta napada ,pozri do temy 45 tky tam rodili o dusu a co ? 😉 😵
Simi tak srdecne gratulujeme ,a co hovori na to hlava rodiny?
Jalo no teda riadne noziska ma chlapec a ze dufajme ze 190 paneboze ,kto je od vas taky velky???? 😅 😀 😀
Ja som vpoho nebojte sa o mna .. ja sa nestratim aj ked sa neozvem ..
bambi dakujem a mala musi byt nadherna jak maminka nie? a ze vrieska? moj stale vrieska .. ale teraz pri najnovsom chodi a spieva ajjaj kukuku sedela som .. a dalej nevie a zacne kukuku 😀 😀 😀 😀 😀
darinka ty si taka sikovnica a tolko snehu mate????? u nas riadne mrzne baby ...
a Frisulke na dnesny den posielam este pusu 😵