S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vejinka
13. črc 2009

ahojte kto je darinka? 😉

simona a ty sa cudujes ze nemas kedy citat? ja pri troch detoch by som si nemala ani kedy "prdnut" mne staci toto moje sidlo 😉

vejinka
13. črc 2009

fris..a na fotke vyzeras taka vazna...dost sa mi znej podobas na brendu z beverli 😉

vejinka
13. črc 2009

fris inak ja mam par fekalnych zazitkov s mojim mobilom..ale to sa sem asi nehodi 😅

frisbee
autor
13. črc 2009

vejinka...darinka je z toho linku,čo som tam hodila...je to téma Poraďte prosím,ako ďalej na MK mama oco rodina.
Na fotke vyzerám vážna,pretože som sa prvýkrát v živote snažila dostať fotku do počítača,ja s ním stále bojujem,aj keď mám IQ 😀 😀 😀 😀
Napíš všetko,nech vieme... 😀

simona55
13. črc 2009

vejinka ja mam 4deti, a predsa si navarim poupracem aj sem nakukam ked maly spinka,alebo sa prave hra.nieje to az take hrozne. fris ledva cakam nedelu a potom darinku som zvedava ake ma pokracovanie jej deju.alebo ako to nazvat .cely den myslim nanu aj na.ako sa moze citit podla mna zmetene. 😝 ☹

vejinka
13. črc 2009

no co ja viem..proste prisla som o dva mobile...prvy: cely den som ho mala zvadu v rifliach a ked som utekala na zachod zabudla som ze ho mam vzadu a uz plaval...rychlo som vopchala ruku do zachoda ale mobil sa mi uz nepodarilo ozivit
druhy: znova po dlhom case som cely den nosila mobil v rifliach bola som vonku a zrazu sa mi velmi xcelo...nuz vyletelea som hore schodami otvorila dvere ...teda naskor odomkla ..a v tej rychlosti som si nevsimla ze v zachode uz "cosi" plava a ako som si dala dole gate a xcela si sadnut ..pocujem "clup" no tiez som nelenila a xcela vopchat ruku dnu ked som zbadala to cudo polystyrenove plavat na hladine...rozmyslam rozmyslam..premohla som sa a vytiahla ho...ale nie hovnoooooo ...utekala som s nim vedla do kupelky a pomaly ho umyvala od fuj...este teraz ked si na to spomeniem sa mi zaludok zdviha..no ale prezila som povyberala z tlacitiek rozpustene oneee a vyumyvala a vysusila..v nadeji ze sa prebere som ho este dva dni nechala susit na radiatore...ale nepomohlo a kym som mu dala posledne zbohom zavolala som svagrovi nech sa pride na neho pozriet ci by ho neopravil..prve co bolo povedal ze nejako pachne...a to som ho mydlom umyla..ale nerozchodil ho a skoncil v kosi.

vejinka
13. črc 2009

simona..jeziiiiiis sorac 4 som uz slepaaaaaa 😅

frisbee
autor
13. črc 2009

tak baby,musím si vás zaradiť do škatuľky...do krabičky,nie tam ,kam si myslíte,že myslím...nech viem,aký máte vkus.
napíšte mi toto:čo vás deprimuje
na čom vám záleží
aký má byť váš partner
herec,ktorý je váš idol
baba,ktorá je váš idol
vaše reakcie v konfliktoch
pravda alebo lož
čo vás rozplače
čo vás rozosmeje

začnem: deprimujú ma svokry-tchýne a všetci ľudia,čo nechápu váš osobný priestor,primitívi a arogantní hlupáci
záleží mi na rodine,na súkromí,zdravom rozume a osobnej slobode
partner musí mať rozum a,humor,zodpovednosť
Keanu Reeves,James Denton/Mike-zúfalé manželky/,Sean Bean a moj milovaný mladý Redford
Claudia Cardinale,Katharine i Audrey Hepburn
chovám sa ako chlap,suchá irónia
pravda
delfíni,sloni,nespravodlivosť
čierny humor a skoro všetko...niekedy aj to,čo k smiechu vobec nie je

vejinka
13. črc 2009

fiha..to mi trvalo kym som to docitala..takze ja
: deprimuje ma zle pocasie vsetky negativne vlastnosti partnera svokry svokra svagra a ostatnej rodiny
zalezi mi na rodine na zdravi na priatelstve na laske na detoch ...
partner musi byt taky ako moj muz 😀 okrem tych negatyvnych vlastnosti
hmm herec? asi brat pitt 😀
baba hmm nicole kidman
do konfliktov sa rada zapajam a obcas ich sama aj vytvaram
pravda
telenovela hlavne koniec 😀
vtipy ktore hovori moj muz..lebo nikdy si ho nezapamata cely 😀 a samozrejme kazdodenne situacie

frisbee
autor
13. črc 2009

vejinka...super 😀

vejinka
13. črc 2009

fris ty palces ked vidis slona??? a ten vtip poznas ze pride ozraty chlap domov a zena ho caka vo dverach : ty hajzel ty oplan ozraty prides a nic mi nenesies? ale nesieeeem doniesol som ti slona....akeho slona kde??? muz vytiahne prazdne vrecka z nohavic a vravi: aha tu mas usi a chobot si vytiahni!!! 😀

vejinka
13. črc 2009

to ma tak napadlo...vzdy ked niekto spomina slona spomeniem si na toto 😅

frisbee
autor
13. črc 2009

ty prasiatko 😀 😀 😀 😀 slona pravého,keď vidím vo filme,ja ich milujem 😀

vejinka
13. črc 2009

ozaj aby si vedela ..vzdy tu byvam len do 21:00 potom sa presuvam slimacim tempom do spalne..kde sa spi 😉

vejinka
13. črc 2009

takze praveho??, no ja mam doma slonov po oci...a to nemyslim tych "nepravych" (svagor svokor muz)a aj v neposlednom rade moje male usate ERikčiatko 😉

vejinka
13. črc 2009

uz mam len tri minuty...

frisbee
autor
13. črc 2009

tak skoro???u nás na darinke to žije okolo polnoci...na téme Poraďte,ako ďalej...ale sme radi,že si sa k nám pridala,my sme v tej téme moc vyvádzali,preto máme túto,aby nás nezrušili 😀

vejinka
13. črc 2009

kym vas nevzrusia 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
13. črc 2009

nooo ja len do deviatej lebo potom ideme vstci buvat aj ked maly uz spinka...ale koli muzovi a aj koli sebe kedze v noci vstavam k malemu 5-6 krat

vejinka
13. črc 2009

nooo uz len minutka 😉

vejinka
13. črc 2009

takze dobruuuuuuuuuuuu 😉

frisbee
autor
13. črc 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

mywiel
13. črc 2009
ada32
13. črc 2009

fris teraz som docitala 😲 ty si produkcni?
ma podrz!takze kolegyna. 😵

frisbee
autor
13. črc 2009

adi,svet je malý 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

simonka...mne sa to neskoro objavilo,čo si písala,si šikovná baba,videla som fotky tvojeho malého,čo tam máš,zlatý...ako to všetko zvláda3.To je od teba pekné,že myslíš na darinku..ja som z toho tiež nervózna...uvidíme,čo bude 🙂

vanja
13. črc 2009

čaute som tu: takže frisbee ja som písala, že čo môžeš urobiť dnes odlož na zajtra a máš deň voľna a myslím, že bambi dopísala, že odlož napozajtra a máš dva dni voľna.
😀 😀 😀
a ja nemám cici iba rici 😀 😀 😀 😀 😀
ale zato mám Rh 0 negatív - som vzácna 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
13. črc 2009

babyyy ja vas nemam sancu dnes docitat teeda tak zajtra prispejem ked docitam vsetky taraninky 😀 😀 ale ide vam to 😀 ja som taky suchar ja neviem ani co napisat 😝

vanja
13. črc 2009

a deprimuje ma: sused, ktorý má IQ hojdacieho koníka, je primitív a má vymytý mozog
záleží mi hlavne na rodine a na priateľoch
partner má byť presne taký aký je, len občas by sa mohol v skrini aj v kuchyni porozhliadnuť, kde nájde to čo potrebuje 😀 😀 😀 😀
herec: Richard Gere
baba:Jiřina Bohdalová
konflikty: kedy ako niekedy vybuchnem, a niekdedy sa radšej stiahnem, pretože s primitívom ako je môj sused nemám o čom 😅 😅 😅
pravda
rozplače ma keď vidím moje deti ako sa majú radi, keď stariša zoberie malú na ruky a objímu sa, vtedy mi je do plaču od radosti
a rozplače ma. keď počujem v TV ako niekto ubližuje deťom, alebo ak sú deti choré
rozosmeje ma všetko čo ma poteší 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
13. črc 2009

idem umyť riada prídem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
tak sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
aľe keďsi pomyslím, že mi to má ostať v drese do rána...................

tak idem pomaličky a potom prídem 😒 😒 😒 😒