S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
5. led 2010

o.k.
fris pekný deň, idem pá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
5. led 2010

páááááááá 🙂 🙂 🙂

simona55
5. led 2010

cawte, ako sa mame? ja sa mam pohode, teraz sme sa vratli z davkom z prechadzky.no ale dajako bol leniviy ist peso 🙂 🙂 msela som vyniest akj kocik, ,je vélmi zima.ale uz ma doma slak trafy,v noci somsa zmalim natrapila, ledva ze ho nekojim ani3tyzdne a v noci zase pital, tááááááákstrasne plakal ze som mu bola nutena dat. 😀 😀 ale nemal ci tahat je tam uz prazdno uz je mliekaren po vypredaji 😀 😀 😀 😀 😀 a le mi neveril ze uz tam neni tak si pital druhe, ani tam nic, 😀 tak potom zaspal,

jalao
5. led 2010

Ahoj Simonka, tak ty mas vypredané, hovoríš? 😀 😀 Ja ked som prestala kojit, mlieko sa stratilo asi do 1=2 tyzdnov...ale u nás preto nikto neplakal 😉 😉 .
Juj, tu zase sneží a na noc hlásia dalšie prehánky na mnohých miestach, tak možno aj ku vám priletia vločky a aj ku Vanji 🙂 🙂 🙂 .
Zajtra chceme ísť lyžovať, tak sa teším, že ešte dosneží... 🙂 🙂 Som šťastná, že nemusím zajtra tak zavčasu vstávať, som zlenivela cez sviatky...

darina60
5. led 2010

Ahojte, kuk sem na chvílu, idem už domov. Neozvala som sa fofry ako na začiatku roka.
A kde máme Veronku?
Juli aj k nám pošli sniežik, u nás ani stopy. 😉 😉

simona55
5. led 2010

veru veru,dari ja uz nemam mliecko v cici,ale teraz zase mudruje.neviem neviem teraz by sa zisiel dudel ale ani ten nechce,uz ho nechcel ked mal5mesiacov.fris citala som ta v tej strasidelnej teme, no tebe sa zije nemusis vela hostou,obskakovat, 😀 tu tvoju susedku vies co tak nakuka tu by si mala zavriet na 1noc do tvojho domu.ako by sa citila. 😀 😀

bambi09
5. led 2010

ahojte 🙂
tak tu sa kastruje,nakupuje,pracuje,učí...fíha,pestré to máte 😀 😀
my sme mali blbú noc,malá mala zlé sny,tak nás chlapi nechali vyspať a išli na korčule na štadión do Dúbravky 🙂 😉
idem variť na večeru cestovinky s nivovou omáčkou,kúpili sme nejaké české kolienka s volánikmi,tak to bude aj pekné 😀 😀 😀
včera som len vajíčkovú bleskovú polievku robila a lokše zo zvyšnej zemiakovej kaše,ale boli mňam,všetci sa oblizovali 😀 😀 😀
julka,tak len sa uč-držíme palce na samé áčka 🙂 😉 matika-fuj 😅 😅
simonka,som rada,že píšeš už pozitívne veci,ono by sa to mliečko obnovilo,keby malý ťahal pravidelne,ale to ty asi už nechceš,keď musíš lieky brať?
vanja,tak tvoj muž bol z toho filmu paf??nepozerala som,ale čítala som obsah-fuj 😒 😒 😒
frisuľa ešte asi nakupuje,som zvedavá,čo uloví 🙂 🙂 😉 a som rada,že Simonka je už doma,kedy letí do Londýna? 😉

vladkaz1
5. led 2010

ahojte ,nemala som dnes cas ,upratala som cely byt ,nevarila poprala 3 pracky ,pozehlila asi tyzdnove pradlo chvalabohu a navliekla periny no ocista ...
Bola som v obchode a kupit ten tep zajtra ideme tepovat kocky tak sa tesim ze bude vsetko ciste vonave..
Len som zvedava co budem robit zajtra ked som dnes vsetko porobila 😅 😕 nevadi..
Na veceru mojemu supnem len do truby pizzu z lidlu a hotovo .. nic ma neserie ..
Dnes sme mali aj vyplatu zistila ,som to az vecer a celkom dobru na januar .. az som bola prekvapena 😅
Mozem poplatit co treba .
Bambi ty rada chodis do lidlu mali mat teraz v akciu pancusky detske s licru ,nebola si pozerat?
nestiham vas docitat ale dufam ze sa mate fajn a napisem ako uspim malu .. ta je dnes cert ,predvadza sa len reve ,dnes som zistila ze ma uz 20 zubov takze vsetky mliecne co ma mat zevraj

bambi09
5. led 2010

hmmmm,tu to teda "žije" 😝 😝 😀
Vladka,písala som včera,že som kúpila malej aj pančušky v Lidli a nie že ho mám obľúbený,len ho máme blízko,aspoň niečo,inak musíme za všetkým chodiť dosť ďaleko okrem Tesca na Kamennom námestí 😝 😝 tie pančušky budú malej asi až narok, teraz sú jej ešte veľké,aj to tieločko s gaťkami,ale tak jesť nepýta,vyperieme,odložíme a potom ako keby sme našli 😉
písala mi kamoška,že má pre malú zimnú kombinézu,tak musíme skočiť asi vo štvrtok,lebo hlásia sneženie 😝 😝
dnes je tu hnus počasie-poľadovica 😒 😒 chlapi boli korčuľovať,my s malou nikde,až zajtra,včera sme vymrzli,stačilo na dva dni 😅 😅
a inak som sa dobre pobavila v správach,že už dieťa od 1-ho roka má mať povinne preventívku u zubára-hahaha,len kde toho pedostomatológa zobrať??? 😠 😠 😠 náš mi malú nezoberie,aj zo syna bola sestrička zdesená,že deti nerobia 😀 😀 😀 ale ja som to dohodla so zubárom,tak ju uzemnil a bolo 😅
u nás je veľa vecí na hlavu-a to by mali deti mať 2 prehliadky za rok,dobrý "zlý" vtip 😒 😒 😒 😖
ja som dnes strašne lenivá,nič sa mi nechce,ale idem sadnúť za stroj a niečo ešte pozašívať 😝 😝 😝
pozeráme Prázdniny v Ríme-jedným očkom,zabudla som si to dať nahrať 😒 😒
a som naštvaná,že už nie sú lístky na Lord of the dance a to budú v BA vo februári,ešte pozriem na nete,či niekto nepredáva,ale asi až nabudúce pôjdeme 😝 😝
muž chce ísť v máji na Kissákov,ale to ja eee,tak pôjde asi s kolegom,ak ešte chytia lístky 😅 😅

vladkaz1
5. led 2010

prepac nejisiel mi konik je to mozne????
Aha aspon vidis jak citam .. hmm len som postrehla ze tam chodite tak som bola zvedava ci ich maju moja
Tie listky ma mrzia mozno zozenies daj si do googlu ci niekto nepredava 🙂

bambi09
5. led 2010

Vladenka,ale veď nevadí,nemusíš čítať všetko,čo popíšem 😀 😀 😀 😉
ja mám pomalý net,chlapi zas predplatili na rok Rapidshare,tak sťahujú filmy 😝 😝 😝 😝 tak ani nepíšem,lebo mi dlho načítava koňa
fris,čo nové??si sa neozvala,čo ste kúpili,vybavili... 🙂 😉

frisbee
autor
5. led 2010

čaute,no nekúpili sme nič,akurát sme doviezli mladú,ale aspoň sme prešli Kiku a Asko a pozerali sme kuchyne,no a jasne,že keď je tu mladá,tak sedí na nete s kamošmi a ja sa sem nedostanem.A zajtra ideme vybavovať šoférák,čo jej ukradli aj s kabelkou a potom do Znojma,takže zase budem až poobede.No a jasne,že sme kukali moj milovaný film Prázdniny v Ríme a zase revem 😀

vanja
5. led 2010

čaute baby a nerevte. ☹
u nás ani stopy po snehu, ale kúpili sme boby, zlacnené, šak niet snehu tak jak zadarmo. 😀 😀 😀
Zajtra sa chystáme do Kavečan trocha na sneh. Treba prevetrať sadielko, čo sme nabrali cez sviatky. 😀 😀 😀 😀
bambi lorda mám na kazete už asi viac než 10 rokov, a keď som ich videla prvýkrát tak som ostala ohúrená. ale veľmi sa mi to páči. Aj ja by som išla, ale Ba ďalekooooooooooooo.
Simi ti už aj závidím, že nekojíš, už aj ja by som chcela prestať, lebo už ma to žačína obťažovať, hlavne nad ránom od 2 do 6, vkuse je na cicke. 😠

vanja
5. led 2010

vladi a zabudla som, nechceš prísť aj ku nám? 😀 😀 😀
ale ja som dnes tiež požehlila asi 4 rpáčky a posteľné sa chystáme prezliekať v sobotu, aj vyupratovať, dať dole stromček a ukončiť vianočnú výzdobu. 😀 😀 😀

vladkaz1
6. led 2010

Vnaji sak sikovna si veru ze si pozehlila ja som vsera tak padala do postele ze neviem ani jako som zaspala ... hrozne sa mi snivalo hrozne ze sa utopil maly chlapec to je zevraj nieco zle .... 😔 ☹
S kojenim ,neviem ved aj mna to caka mam taky arzenal ,ze dufam ze budem mat mlieko ,elektricku odsavacku mam zajednanu zberac mlieka tie muse a klobuciky a pohariky na mrazenie mlieka ,tak dufam ze mi to bude k niecomu 😀
Vajni aj my sa chystame dnes upratat stromcek ,ale ja som chcela mat klud ja zas nevadim nechcelo sa mi tak to mate robotu vy naviacej .. 😉
Fris jak je to mozne ze ste nic nekupili?
bambi jasne ze musim citat vsetko 😉 😀 prepac .. niekedy nemam casu docitat vas ,alebo sa mi nechce ☹ odpustene mi?

frisbee
autor
6. led 2010

čaute..tak Znojmo padlo,baby,u nás sneží ako sviňa,už teraz je problém ísť niekam autom,vidím to tak,že mladá bude musieť na úrad s okom,ja ostanem doma,no fuj.
vladi,nekúpili sme,lebo na fotke v letáku to vyzeralo lepšie,ako v skutočnosti,ale zase som rada,že sme vliezli do kuchyní,aspoň to videl na vlastné oči,normálne by so ho tam nedostala,nenávidí obchody...že tam bola s nami mladá a ukazovala mu,ako budú spolu sedávať pri barovom pulte,tak ho to bavilo 😀 😀 😀 😀

simona55
6. led 2010

ahojte, 🙂 vani, ja by som ho kojila ale a usim brat liek ved vies, 😝 no uz niekedy aj som bola nervozna ked sa budil ze chce cici, ale teraz mi je dobre ked sa kumne tuli ze chce cicku, tak si ho ksebe pritulim 🙂 😵 a potom ukaze z hlavou ze eeee bleeeee kaka,vies ako som ho ucila pred oducanim 😀 😀 ale zato ochutna, a usmejesa, a je ok 😀

vanja
6. led 2010

ahojte baby
fris no možno sa oko konečne do tej kuchyne pustí 😀 😀 ˇ
aj u nás pred chvíľou začalo snežiť a ako krásne. Ideme sa obliekať a ideme do Kavečan trocha sa posánkovať a tak. 🙂
pekný deň

vanja
6. led 2010

simi, určite aj mne bude ľúto keď prestaneme, ale niekedy sú také noci, že už mám toho plné zuby. Ale zase niekedy máme takú noc, že iba 2 x ako dnes v noci, a včera celý deň ani nepýtala, tak to je dobre. To by som chcela aby tak bolo stále a kojím do 3 rokov. 😀 😀

vladkaz1
6. led 2010

baby u nas s kocikom nemam sancu prejst je tu na chodniku asi 10 sat cm snehu a taaak snezi az no...
Fris no aj ja som mala na plane ist nasim a nieco pokupit takto mozem ist vies kam ,mame len bobi boby? neviem ake YI tam dat pardon ... no a sanky su hrozne drahe nemame ... a s kocikom nemam sancu
Fris super sak nech zacne robit oko uz konecne

simona55
6. led 2010

vladi ,stimy sankami,aj mi mame problem , ani mi nemame a tááááák by som chcela z Davkom sa posankovat, 🙂 ale teraz si snim dcera vysla von stavat snehuliaka.tak tam stoji,a cumy co sa deje. 🙂 🙂 🙂 sestra vravy ze na druhu zimmu mu kupime spolocne cisto nove sanky, ved on potrebuje, este je maly.

vladkaz1
6. led 2010

NO ved aj ja rozmyslam ze kupim sanky sakra na buducu zimu tie vacsie .. ved to sa vyuzije ale ved to je 2 tisic korun .. no ked is tato moze dopriat telku tak aj mala moze mat sanky ..ideme von pa

simona55
6. led 2010

ale vladi teraz som kukala na bazosi tak sa vola ta stranka ,ze tam maju uplne nove sane za40e, tie vecsiea tie male za25e ja uz len take budem moc kupit 2tisicky nebudem davat eeeee.

bambi09
6. led 2010

ahojte 🙂
tak u nás tiež krásne nasnežilo,ideme sa sánkovať na sídliskový kopček,my máme sane po synovi tie veľké a zadarmo,mužova bývalá kolegyňa nám darovala,že už má veľkú dcéru,tak síce neboli nové,ale darovanému koňovi na zuby nepozeraj a slúžia dodnes 🙂 😉
mám jednu smutnú správu-zomrel nám Emilko,ja som to tušila už včera večer,že rána nedožije,už len sedel a driemal v klietke ☹ ☹ ☹ ☹ tak s mladým plačeme a smútime,muž je v tomto bezcita 😒 😒 že ho máme hodiť do kontajnera,no,to tak,dali sme ho do krabičky od Flory vystlanej srdiečkovou servítkou ☹ ☹ ☹ a pochováme ho,keď trošku povolia mrazy,dala som ho na balkón ☹ ☹ ☹ fňuk ☹
takže smutný začiatok roka,ale aj to je život-smrť patrí k tomu ☹ ☹ ☹
fris,neviem si predstaviť,ako teba bolí ten havino-toľké roky spolu-to je už člen rodiny-nechcem ťa rozplakať,ale myslím na teba,aké je to ťažké-strata člena rodiny,aj náš Emko bol,čo sme sa z neho nasmiali,keď nám behal po gauči a šplhal ,máme aspoň fotky a videá na pamiatku,už nechcem nič živé,za čím budeme smútiť ☹ ☹ ☹
Vladka,keby si potom mala problém s kojením-poradíme,mám aj pár kontaktov na poradkyne v dojčení,tak neboj a odsávačka ti úplne stačí ručná,ja som sa takou v pôrodnici doslova rozkojila,po mililitroch a v bolestiach,ale podarilo sa
a u nás je to tiež v noci ako kedy,napr.dnes spala 6 hodín vkuse,až potom pýtala didku a niekedy je taká,že by ma mala najradšej namiesto cumľa 😝 😝 😝
fris,to s tými letákmi poznám,tiež si občas niečo vyhliadnem a v skutočnosti je to o ničom...tak držím palce,nech Oko dostane dobrý flek a zarobí na peknú kuchyňu a hlavne sa nechá presvedčiť 🙂 😉

vladkaz1
6. led 2010

bambi to je mi luto ze zomrel vas skrecok ☹ no teda ...
S tym kojenim odsavacku som mala rucnu uz nechcem ani vidiet som sa narobila jak cicik ...
teraz budem mat od kamosky mam ju zajednanu avent taku kufrikovu je tam vela veci .. ja by som moc ani kojit nechcela skor odsavat ... no spekulujem 😝 😀
A bola som teraz v tescu ,kupila som malej 3X drigovica flisova ,cervena ,seda a ruzova so zipsom paradna na 3 roky .. za 2E nieco no nekup to KS jasne ... tesim sa
lebo svetriky ja neviem prat vsetko som jej ponicila ... zgrcli sa nejko .. hi 😅

bambi09
6. led 2010

Vladenka,ďakujem ☹ ☹ ono to možno vyznie smiešne,že za malým škrečkom plačem,ale bol to živý tvorček,mne sa nebridilo dať mu aj pusu na kožúšok,taký bol hebučký,mäkký,ale už ho aspoň nič netrápi,nebolí...mňa to bolelo,keď som videla,že sa trápi... ☹ ☹ ☹ ale tá prázdna klietka...no,som smutná ☹ ☹
a ak máš zlú skúsenosť s ručnou odsávačkou,tak jasné,ja sa nechcem robiť múdra,ale kúpila som si novú v lekárni Nuk a využila som ju asi 3x 😅 predtým som mala Chicco z bazáru,taký starší typ,tak som kúpila novú,že lepšiu a bola mi skoro nanič,ak bábätko bude pekne ťahať,budeš ju potrebovať hlavne na začiatku,kým prsníky prispôsobia produkciu dopytu 🙂
a dobre si tie mikinky kúpila,aj ja som malej takú v Tescu kúpila,vpredu má zips krátky a je flísová 🙂
aj svetríky má,ale to periem len na programe na jemné prádlo na 40 stupňov
no,dopíjam kávu a ideme,potom sa ozvem

vladkaz1
6. led 2010

moja nakoniec som zistila ze tie svetre boli ci mikina za 1E 65C no nekup to to som teraz doma objavila ha ... ano a su s polozipsom tesim sa su pekne jemne ... ja svetre neviem prat vzdy aj ked dam na jemne pranie sa mi zgrcnu ☹
A fakt je mi luto skrecka sice ja to neznasam .. ale chapem keby zas nam umrel nas pes tak umrem asi .. aj ked ho maju nasi uz ...je to clen rodiny 😉

frisbee
autor
6. led 2010

čaute,bola som v záhrade oklepať ihličnany a trochu trénovať psa...bambi,to mi je ľúto,my sme takto oplakali pred rokmi aj našu drahú činčilu ☹ ☹ ☹

nikinka008
6. led 2010

Ahojky..aj u nas strasne snezi vcera snezilo skoro cely den,aj dnes 🙂 neda sa ist ani na prechadzku s kocikom 😔 ...aj my uz dnes asi dame dole stromcek,strasne rychlo to zbehlo 😀 ...idem sa pochvalit vcera som robila na obed jeden recept z internetu a odporucam vam velmi chutne aj malej chutilo ale nemohla som jej dat vela lebo tam bolo dost korenia ale nabuduce budem vediet,hodim vam linka tak kuk http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20815....
bambi ty si mi poslala ten krasny mail stymi prstenmi? 🙂

simona55
6. led 2010

ahojte,Bambi je mi luto vaseho zvieratka ☹ , iked ja take zvieratka nemam rada, 😉 ale aj tak, ved aj to zije zo srdieckom, ☹ niki ja to varievam, len ze ja kyslu uhorku davam do tej omacky spolu varim,je to vyyyyyyyborne,mnááááááááám 😀 😀 baby dnes mi dcera hovori, mami,ako dobre ked niekto je este slobodni, nema ziadne povinosti, nemusi sa starat o muza, ☹ ☹ bolo mi jej luto,ale robila som sa sylnou. ☹ uz sa 2krat pohadali na blbosti,a dokazu sa nerozpravat cely den, obijdu sa ako cudzi ludia, 😝 je to tak zle pozerat, ja som dcere vravela ze co bude povedzme o5rokov? nepoviem15,ani 20 lebo ked to to budu robit co teraz ,tak tie roky nnebudu spolu ale jeden tu a druhy tu, baby mam jedno trapeni za druhym, mozno som prekliata? alebo co to to je?