S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
18. led 2010

neslo mi prihlasit bohaca zas idem zarobit cesto mam od kamosky skvele pizza rozky mozu byt plnene aj nie .. no uvidim co ladnicka da ... skoda ze nemam pekaren vsetko vy som vysmerila tam nech kysne raz kupim ....
tak idem na to pekny dnik .. moj bol uz aj v obchode kupil mi fajnove plnene rozky z listkoveho cesta mnaaam s mliekom ..
To su chute co?
Dnes mame segedin takze ja zas nic moc obed nejem ,nelubim ... tak aspon napiect idem
Oliverkovi kocky myslim ze sa to pacilo 😀 vudy lepsie vysexovana kludna mama ,ako nervozna a uhulakana tehula nie? 😀 😀 😀 😀 nevysexovana este k tomu 😅
Cmuuuuk 😀 😀

nikinka008
18. led 2010

Ahojte,vsetky mate tolko snehu a tu vcera 8 stupnov bolo 😀 😀....ideme s malou k doktorovy s tymi vyrazkami co ma po chrbte a po brusku niesom si ista ci to nema nahodou z peny do kupela ale je to jonsons baby tak nemalo by,ci? 😕
Poslite nejaky sniezik 🙂 Dnes do skoly juuuj nechce sa mi 😖

nikinka008
18. led 2010

vladka aj tento kocik je pekny co mas od kamaratky 🙂 😉

nikinka008
18. led 2010

sex hned z rana babule 😀 😀 😀

bobinna
18. led 2010

ahoj holčiny... sice k vám nepatřím ale potřebuju někoho kdo pěstuje orchideje.... je tu někdo??? měla jsem rok jen jednu a ta je v poho... v sobotu jsem neodolala a koupila si dvě už rozkvetlé, v sob večer mi na jedné jakoby uvadly(nevím jak to líp popsat) květy a včera i na druhé ... nevíte čím to? že by nastydla jak jsem ji vezla v zimě domů? poradí někdo? děkuju

jalao
18. led 2010

niki, ja s kozmetikou Johnson nemam veru dobre skusenosti...treba skusit daco ine...alebo radsej nepouzivat do kupela vobec nic..ved naco? No a ak by sa to nezlepsovalo, mozno aj daco spapala, co jej nesadlo... 🙂

frisbee
autor
18. led 2010

bobinna..je to možné,ono je to teplotný šok,je to teplomilná rastlina..ale je možné,že bola hodne zaliata.Chce to špeciálny substrát na orchideje,pretože to z obchodu je akurát taký "dočasný",nedá sa na ňom poznáť správna zálievka..potom ju treba postaviť na svetlé miesto,nie na slnko a nie moc teplú a suchú miestnosť.Orchideje sú citlivé aj na zmenu mieste,takže moc ju nepremiestnovať...to je pre ňu šok a už ani nemusí zakvitnúť.My na ňu nemáme doma dobré podmienky,takže mi za 4 roky vykvitla iba raz 😉

frisbee
autor
18. led 2010

niki,som ti poslala sniežik v maili 😀

frisbee
autor
18. led 2010

ja som práve dopiekla lasagne,už mi visí slina 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
18. led 2010

mnaaam, fris!
nam ide kvitnut orchidea, prosimpekne, ktora odkvitla v maji minuleho roka!!! Ja uz som ani nedufala...sledujem ju chuderu 3x denne.
Zima jej ozaj moze ublizit....vyhanaju kopec neestetickych korenov, ale stonka nie a nie vyjst...tak konecne sa to podarilo...uz ma aj puky!! 🙂 🙂

frisbee
autor
18. led 2010

no my máme tmavý dom a keď dám kvety na verandu,tam zase praží slnko,už aby sme mali hotovú zimnú záhradku....mne sa darí takým kvetinám,čo nepotrebujú moc polievať 😀

jalao
18. led 2010

fris...no...hackovane cepicky...tak to uz ja nezvladam...to nie je uz moj sialok kavy, ako neraz povedala C=S popdiva v porote.... 😀 😀 orchideu mozem, aj bio stravu sa pridam, mozno aj o sexe by som sa odhodlala... ale cepicky uz nemozem... 😉 😉

vladkaz1
18. led 2010

cafte orchidea nadherny kvet ale asi nic pre mna vsetko mi vyschne ... 😀
cesto zarobene cakam kym vykysne ...
Nini kup sebamed na kupanie naozaj naj naj naj ....mne sa mala vyhadze po hocicom .. len sebamed jej zabera a taka zavratna cena to nieje aj vydrzi mozes kupit aj umyvaciu emulziu do vodicky a uz uz nemusim malinku mydlovat ,len ju v tom pekne okupkas ... 😉
Dakujem za pochvalu kocika ,som sa rozhodla ze ho budem mat len kym mi nepride prispevok a kupim si svoj ten jane aj s vanickou predsa svoje je svoje a lahko vanicku predam keby daco .. 🙂

frisbee
autor
18. led 2010

oli..bez čepičky...ale to by stálo 500.-korun,Bohoušku 😀 😀 😀 😀 😀
vladi,no veď ty si praktická žena,budeš mať lepší pocit,že máš svoj a tamten ti aspoň urobí službu 😉

vladkaz1
18. led 2010
jalao
18. led 2010

vladi, vanicku nepredavaj...zide sa ti, ked budete napr. tlacit kapustu do suda 😎 😎 😎 alebo do nej v lete napustim vodu a Tana ma "bazenik" 😀 😀
Fris, to bude ta herecka... 😉

vladkaz1
18. led 2010

jalo vanicku od kocika nie na kupanie 😀

jalao
18. led 2010

😀

frisbee
autor
18. led 2010

vladi...pekná je tá deka,dobre si kúpila 😉

simona55
18. led 2010

jalo, 😀 😀 😀 😀 😀 pekny bazenik bez vody 😀 alebo ako si to myslela ,najprv daku foliu, a potom vodu 🙂 vladi deka je krasna,taku podobnu by som chcela kupit,pre dcerine mimi. orchidea je krasny kvet, aj je taky romantikus 🙂 ale ja by som sa on mnevedela starat. ja mam strasne vela zivich kvetov,ale uz mi pomali odumieraju 😝 a preto uz nechcem mat zive kvety, uz len na dvore.

simona55
18. led 2010

fris aj uvas je to cerstvy sneh, ?

frisbee
autor
18. led 2010

simi,teraz som bola na kopci oklepať kríky...no katastrofa,je nad nulou,takže ten sneh je mokrý a ťažký,všetky haluze ležia až na zemi,nejdo to striasť,nedá sa tam ani chodiť,pretože v tom mokrom snehu sa človek prepadne až po kolená,tam je pod tou novou vrstvou ešte tá stará zmrznutá a tá už povoľuje a človek sa prepadáva hlbšie a je to sviňa ostré. 😝

jalao
18. led 2010

baby, tu snezi jak v rozpravke... 😀 😀, ale je okolo nuly, takze tazky snah... Frisula a ty kedy zavitas opat na reception?? 😉 😉
simi, ja tiez moc nie som na bytove kvetiny, akurat tak fialky ma bavia 😀 😀 , ale toto s orch. je taky proces, ze to ma akosi chytilo... Asi preto, ze tam vidim ten efekt - kvitnutie, co inde nevidim... 😒

bambi09
18. led 2010

ahojteeeeeeeeeee 🙂
nezvestná trpaslica sa hlási-živá,zdravá,len som mala akčný víkend a nestíhala som koňovať 😝 😝
a pozerám,že kým vás dočítam-bude večer 😀 😀 😀 😝
meteorologické okienko-snežilo,sneží,bude snežiť 😀 😀 fris,dík za fotky-Sibír proti vám šuvix 😀 😀 aj ja som nafotila,ale pošlem až večer,počkám na syna a ideme na sane ,boby,lopaty-hurááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 tešííííííííííííííím 😀 😀 😀 (teda boby nie-sú zničené 😝 )
ale krááásne chumelí,začalo včera večer,okolo polnoci prestalo,ale sype zas,tak som rada-muž už menej 😅 😅 😅 ako vodič,ja mám vodičák len na kočík a sánky,tak je mi to jedno 😀 😀 😀

bambi09
18. led 2010

modrý slimák,pohyyyyyyb 😠 😠 😠 😠
fris,čo si sa prepadla???či ťa zasypalo??? 😀 😀 😀 ja som dostala orchideu od kamošov,keď sa malá narodila-ale vyschla mi ☹ ☹ ☹ ja to veru neviem pestovať,chcelo by to zimnú záhradu,v byte je teplo,sucho a ja zabúdam polievať 😅 😅 minulý rok mi vyschli asi 4 fialky a brečtan,čo som mala roooky,je u syna v izbe a ten na polievanie zvysoka kašle 😝 😝 nemám na to čas,kedysi som mala krááásne kvety,len veľké paprade mi vykapali 😒

frisbee
autor
18. led 2010

No a ja na to nemám nervy 😀 😀 😀 😀
cmuk bambuľa 😀 😀 😀 😀

bambi09
18. led 2010

jééé,tak nie si v lavíne-cmuky,cmuk,počkáme,kým sa slimák umúdri 😀 😀 😀

frisbee
autor
18. led 2010

som sa rozohnila vedľa 😝

jalao
18. led 2010

v registr. partnerstve? 😉

bambi09
18. led 2010

lesbicheeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀