S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
19. led 2010

mala spinka a stihli sme aj uhoreckúúúúúúúúúú 😀 😀 😀

bambi09
19. led 2010

ahojte vy besné a ftipné 😀 😀 😀
to kto má po vás čítať tie litánie,háááá??? 😅 😅 😅
no idem na to,nech som v obraze 😝 😝 😝 staršie decko sa mi desi fláka,oj,to bude hubová polievka,keď konečne trafí domov,zas príde mokrý,jak hnoj 😠 😠 😠

darina60
19. led 2010

Bambi, čo si na neho taká prísna, však pomaly bude mať občiansky? 🙂 🙂
Naša mladá sa musí učiť ako divá, vo štvrtok musia mať uzatvorené známky, tak sa celý víkend učila,čo u nej nie je zvykom 😵 😵 😵
Niki uhorečka takto poobedie 🙂 🙂 🙂 A vidím, že už používaš aj v zahraničí náš slovník, ešte fris mala na to názov v mojej téme tuším šurín, či ako, opravte ma 😵 😵

bambi09
19. led 2010

darinkaaaa,ahoooj,opravím ťa,ak môžem-šulííín 😀 😀 😀 😀
a čo,že bude mať OP,keby tak aj rozum mal 😠 😀 😀 😀 😀 jasné,že došiel celý mokrý a on nič,on muzikant 😀 😀 išli domov peši po Zabijáku-to je taký strašný kopec a spolužiak ich guľoval,a ja hovorím a ty nič,však??a on,no ja som mu to vrátil,ale nikdy som netrafil 😀 😀 😀 😝
a včera som na neho hučala,keď sme boli von,či musí hneď byť mokrý a on ma uzemnil,či som bola iná v jeho veku-veru nebola,mám pocit,že som bola ešte horšia 😀 😀 😀 😀
tu je nejaký odmäk a už sa to topí 😖 😖 tak nech si ten sneh užijú,kým nejaký je 😅 😅 27.1.má byť +8 a má pršať 😒 😒 😒

darina60
19. led 2010

Ó bambi, ďakujem za šulína, ja som vedela, že som si to nezapamätala správne 😀 😀 😀 Hlavne, že veime o čo ide 😀 😀 ja som vedela, že Ty alebo fris ma opravíte 😀 😀
Mi sme mysleli, že tiež pôjdeme na sane alebo korčule, u nás na pešej zone je taká ľadová plocha. Ale nič sa nekoná, ja som v práci ešte a malého bral muž od babky a zas má teplotu 😠 😠 😠 Tak som zvedavá, zajtra čo zistí z výteru a či budú atb.
Nášho tiež včera v škôlke guľovala taká o dve hlavy väčšia dievčina, a hovorím, aj si jej to vrátil , alebo povedal pani učitelke, a on že nie, však mi povedala zakaždým že prepáč 😀 😀 😀 😀 Hlavne, že o dve hodky mal už teplotu 😠 😠 😠

frisbee
autor
19. led 2010

😀 😀 😀 😀 no ešte,že tu mám asistentku bambuľu,by mi darinka také pekné slovo skomolila 😀 😀 😀 😀
My sme boli s mladou a psami na dvore,trochu sme cvičili psy ,stavali snehuliaka 😀 😀 😀 a strkali lopatou do snehu na streche a terazčíhame na lavínu,je nad nulou a topí sa 😀

bambi09
19. led 2010

darinka 😀 😀 😀 😀 😀 nemáš za čo 😀 😀 😀 a ešte aj na vášho malého-bože,to je expert,ty sa pri ňom veru nudiť nebudeš 😀 😀 😀 a teda nech nie je chorý,možno to nebude nič vážne 😕 😕
muž chcel ísť v nedeľu na korčule so synom a s kamoškiným synom,ale ten bol nedávno chorý,tak mamina zamietla,mali pánsku jazdu u nás doma a my babskú jazdu s babami v bábkovom divadle 😀 😀 ale inak chodievajú so synom na zimák,len ten vstup je už trošku drahý 😅 😅
fris,ja viem od teba ešte zopár krásnych šťavnatých slov,ale ty máš know-how,tak ich používam len v osobnej komunikácii s tebou 😀 😀 😀 a teda ten sneh na streche to je časovaná bomba 😒 😒 neviem,či sa pamätáte,ako v Rusku bola z toho tragédia- nad plaveckou halou sa preborila pod váhou snehu strecha a bolo to hrozné a ešte niekde Lidl obchod u nás či v Čechách,ale tam to myslím nebolo tak hrozné ☹ ☹ ☹ tak dávajte pozor 😉
a dúfam,že ste tomu snehulákovi aj šulína vyrobili??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. led 2010

😀 😀 😀 😀 mladá mu urobila guľky aj šula zo šišiek,si nás dobre odhadla 😀 😀 😀 😀 😀
ideme do hospůdky,prídeme asi za hodinu 🙂

bambi09
19. led 2010

šak som si myslela-vy zvrhlice 😀 😀 😀 😀 a neopite sa 😉

frisbee
autor
19. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne nech si nikinka neberie od nás vzor,už sme ju pokazili dosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
19. led 2010

no,veď to 😕 😕 😕 chúďa mladé 😀 😀 😀 my sme už staré a nemravné,ale jej je ešte škoda 😀 😀 😀
a kedy vám teda dieťa odlieta??idete na rozlúčkovú?? 😉

vladkaz1
19. led 2010

cafte som doma ,som viecej znicena nez mala ale co uz... jaky sulin to citam: 😀 😀 😀
zasa ste v dobrej naladicke 😉

bambi09
19. led 2010

Vladenka,ahoooj,tak si daj pauzu-daj si kit-kat 😀 😀 😀 no,vidíš to,ešte aj snehuliakovi šulína vyrobia 😀 😀 😀
ideme sa aj my prevetrať,muž je nachcípaný,tak idem len s deťmi na dvor 😝 😝

vladkaz1
19. led 2010

bambi aha dobre na striedacku no ja idem obalit sry kupila som v akcii v tecsu a osupat zemiaky ,nech ma moj veceru teplu ked pride v noci.
Pocitam ze mala mi za chvilku zaspi ,a ja sa neprinutim nieco uvarit tak idem teraz 😝
prijemnu prechadzku prajeme 😵

veronkaj
19. led 2010

no pekne čo to tu zase rozoberáte tá uhorečka sa mi páči viac,

a vladkaz pozerala som ten recept a kde si nabrala pizza múku?????
robím dph doma a za chvílu pôjdem zubárovi súkromníkovi stále mi vypadáva blomba zo stoličky tak tento mi ju hádam spraví len neviem kolko za to.

vladkaz1
19. led 2010

Veronkaj nahrad polohrubou ,nic sa nedeje 😉

nikinka008
19. led 2010

🙄 🙄 🙄

simona55
19. led 2010

ahojte, vladi odkukala som recepty, mozno ze nieco vyskusam v nedelu. 🙂 niki aj ja sa chystam uz na uhorecku,dost dlho,ale kym dojde nanu rad vzdy zaspim jak maco,citim ze to nem dopadne dobre, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz mm vycita,

vladkaz1
19. led 2010

NIki to je co????? 🙄 😅
oki baby navarte su dobre receptiky aj lacnejsie jedla sa najdu ,bola som este v obchode ale uz s kocikom mala mi spinka v postielke ,uz nadobro do ranka bieleho dufam ..
Ja varim zemiaky a syr mam obaleny .. nacisto dnes padnem jak kabela honoja do postele 😀

nikinka008
19. led 2010

som chora ako pes 🙄 🙄 🙄

vladkaz1
19. led 2010

aha som nevedela co to znamena
mam dovarene a ty sa zakutraj pod perinu a spi 😉

bambi09
19. led 2010

dnes večer tu nikto nie je???? 😕 😕 😕 😕 fris,zasypala ťa lavína v hospúdke?? 😀 😀

veronkaj
20. led 2010

dobré ráno,
nikinka čo ti je že si chorá??? no tak to neeee pekne sa vyliečiť,
vladka skúsim dať teda polohr. a ty si ich robila tiež také stočené???? cez víkend asi vyskúšam ak stihnem
bambi no pekne nočná sa nekonala, čím to bude, že by počasím alebo všetci majú uhorečku
friss, darinka, jalao, simi, vanja..... kde ste???

no babulky tak hlásenie od nás, včera som urobila drahému dph za 4q aj daňové za auto, nachystala podklady na dan z nehnutelnosti, dnes poobede tam všade skočím to odniesť, navariť a včera som tak ako darinka, že už by sme aj dačo mohli a veru aj sa začalo aj skončilo. Neviem čo sa deje ale beriem hak a po skončení mrchy som na 3 den počas dňa trochu nárazovo špinila a včera ma to pri uhorečke vnútri bolelo takže nič. tak teraz neviem čo sa deje, hak beriem už rok a nikdy mi to nespravilo.
a stal sa zázrak mladý nastupuje 25 do práce a potreboval vypísať dotazníky a pod. a ja som robila ešte faktúry polovičke za autá a prišiel že či mu nepomôžem nuž tak som s ním vypisovala. som sa rehotala napr. že bol tam odsek : fotokopia čísla účtu a on si tam nalepil svoju fotku a tak.
teraz už budem v práci vás dúfam častejšie čítať, tak zatial pa

jalao
20. led 2010

dobre ranko, tak tu nocna smena zlyhala??? My na dennej sa tu mozeme aj zodrat, ze baby?? myslim Veron, Darcu, Simonku a sem-tam Niki tu kychne 😀 😀 😀
Ja som vcera letela z roboty do skolky, odovzdala som dieta do starostlivosti starsieho dietata, na rodicko do skoly, potom na nakup, domov veceru, pracku nalozit, umyvacku nalozit, dala som si takeho 20minutoveho slofika a potom som sa do polnoci morila s rimskym pravom 😎 😎 Rano sme zaspali a to som viezla mladeho na nultu hodinu, tak bol z toho chudak vytoceny, dufam, ze velmi nemeskal...Je tu krasne bielo, jak na pohladnici 😉 😉 😉

vladkaz1
20. led 2010

cafte ja mam taku svalovicu ze idem uret ,ta moja mala vcera znicila mna nie ja ju hruza
Fris je zavalena v hospudke?
Niki liec sa
Veronkaj ano take stocene ,ale mala som ich dlhsie piect ,neboli az take dobre jak robi kamoska ale na pravy krat usli..jalo ma stoho dost veru obdivujem ta ako to vestko zvladas s humorom

veronkaj
20. led 2010

jalao ty študuješ právo??? a klobúk dolu ako to stíhaš, ja sa obraciam a furt je doma čo robiť a máme známu, čo chodí s priateľom všade, hneď po svojej robote ho počká pri hospúdke alebo kam idú a potom je s ním až pokial nejde spať a to vrátane sobôt a nediel domá má dve dcéry aj ked jedna maturuje a druhá je dospelá ale asi nemá čo doma robiť nuž a ja si myslím že ja som asi neschopná.

vladkaz prečo že dlšie piecť???ale určit boli dobručké
a kde máme zvyšok posádky dennej???

jalao
20. led 2010

Vladi, no a co mi ine zostava? 😉 😉 Pri 3 deckach a skuskovom obdobi veru nudu nezazijes.. 😀 😀 😀
Mne sa tiez tie rozky pacili a urcite ich spravim, ale az ked vybavim vsetky najsurnejsie povinnosti. Potom si opasem zasterku a uzijem si to v kuchyni.. 😉 😉

jalao
20. led 2010

Veron, nie, neblazni...len skusku mam z prava v sobotu 😉 😉 Ja sa ucim na ukor spanku, do noci, inak sa mi to neda...a este na ukor poriadku v byte. A ked spravim skusku, vrhnem sa na vzdy na to, dobehnem, co sa da a tak stale dokola 😀 😀 Teraz budem mat mesiac volno, tak si vsetko porobim, co mam nejako zanedbane (napr. manzela 😀 😀 😀 😀 )

simona55
20. led 2010

ahojte, teraz som sa sem dostala nemala som cas, stale treba v tomto hnusnom dome robit. 🙂 😝 kym poupracem co treba tak davidko mi da zase robotu 🙂 🙂 ale uz som pozatvarala izbove dvere aby sa tam nedostal. 🙂 co sa da rozobere,typicky chalan. 😀 😀 😀

vladkaz1
20. led 2010

Friis to co je za mail???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fuuuuuj nudlicka 😝