S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

niki,pošlem niečo aj tebe 😉 aj vanjuši-na oplátku 😀 😀

bambi09
31. led 2010

fris nám zaspala alebo ju seklo 😀 😀 😀

veronkaj
1. únor 2010

dobré ráno babulky,
vy ste teda cez víkend popísali, ak stihnem prečítam ak nie mohol by dať stručný prehľad???
u nás sneží sneží aj teraz ráno, hlavné trasy ok ale všetko mimo hlavnej katastrofa a parkoviská tiež,
u nás víkend v pohode, musím pochváliť dúfam že to nezakriknem polovička poslúcha jak hodinky, normálne sme mali v piatok rande večer, v sobotu ani merkol a vôbec sa nehrabal do dielne ale pekne aj odmietol pohárik, ked sme bola na káve a pripíjali si tam jednému na meniny, že on ide do mesta a poobede sme pekne išli na svadobný veltrh a tam so ho mierne sfúkla, že to len prechádza a ja mám vraj vybrať a tak som mu pekne krásne povedala svoju predstavu a večer sme ešte išli detskám kúpir stoličky aby sa nehádali ,že jeden má novšiu ku prac. stolom a v nedelu bol preč z klubu ale večer bol prítulný jak mačiatko.
no snaží sa a dúfam, že ho to bude dlho držať.
dcéra má dnes lážo plážo doma prázdniny a ja idem rýchlo robiť.

simona55
1. únor 2010

Dobre ranko, dnes som zavcasu stavala mala som vééééélku chut na kavu,mm ju pil vspalni tak nechal tam aromu znej.

jalao
1. únor 2010

ahojte, dobre ranko...Tak tu Veri svieti slniecko a minus 16 prosim pekne.. 😎 😎
Vidis, moja, ono je to vzdy tak, ze raz horsie, raz lepsie, tak nebud sklamana, ak je niekedy o nieco horsie... MM by so mnou rozhodne na ziaden svadbny veltrh nesiel...to si mozem vyhodit z hlavy...Mozno tak na stavebny 😝 😝 😝
ja som mala narocny spolocensky vikend, uz sme na tuto sezonu doplesali, som vytancovana az do dalsej zimy 😉 😉 Ja mam tiez dievcata doma, syn s MM sli na lyziarsky do piatku, tak nas caka babska jazda, TAnu som odhlasila zo skolky, nech nemusi do toho mrazu vstavat a na obed pojdem za nimi, takze idem zabrat.
Vas vikend docitam postupne, piiiiste. 🙂 🙂

jalao
1. únor 2010

A este som zabudla, ze dakujem vsetkym za maily, este som vsetky neotvorila, ale diky moc, dufam, ze aj moje vas pobavili. 🙂

frisbee
autor
1. únor 2010

dobré ránko,čakám na prepravnú službu,tak sa tu budem motať okolo....začína mi stúpať adrenalín,dnes budem možno aj vrieskať.

jalao
1. únor 2010

Na koho, fris? 😀 😀

frisbee
autor
1. únor 2010

na tú babu,čo mi už polroka pije nervy s tou mojou komodou,kua... 😠 😠 😠

veronkaj
1. únor 2010

simonka to mi hovor, ja som vždy milovala, keď som ešte bývala s dcérou sama, že ráno v sobotu a v nedelu urobiť si kávu a rýchlo s ňou do ešte teplej postele, pustili sme si telku a z postele spolu pozerali rozprávku,
teraz kým zbehnem poschodie dole, potom hore už too nieje ono už som prebratá až až a dcéra spí jak medved dlhšie a v sobotu teraz chodíme ráno nakúpiť, potom si dáme kávu v meste ale včera bol drahý prečo tak sme si urobili ráno my v posteli

jalao tak mi ples žiadny akurát tak preplesk života možno niekedy aj my pôjdeme a že -16 no u nás je -4

fris a čo si to rozmyslela alebo ???

vladkaz1
1. únor 2010

cafte ja nemam ani co povedat neni mi do reci ,som chora ,mala mi vcera nechtiec skocila na brucho som grcala ale s toho jak som sa zlakla ... no hrozne este nech potratim alebo co ..
Dnes lezim a nemam ani naladu
😝 pohyby mam a vsetko oki s mackom puu

jalao
1. únor 2010

veron, uz sa oteplilo, aj trosku posnezieva 🙂 🙂 Nase starsie deti si uz tiez radi pospia, tak cez vikend mame dlhsie rano klud a Tana vstane potichucky aj sama a zacne sa hrat, alebo ide rovno na rozpravky... 😉 😉

veronkaj
1. únor 2010

vladkaz no toto, čo ste sa hrali a malá neodhadla, ale chvalabohu že ste v poriadku, keby sa ti niečo nezdalo šup k lekárovi , držím palce a pekne lež

jalao aj my radi spíme ale poznáš to, v sobotu okolo tej 8 vstať lebo ked ccheme nejakú zeleninu alebo vajíčka z trhu pekné domáce a nakúpiť, potom ideme partia na kávu a potom domov, variť a upratovať medzitým vstane už aj dcéra a naje sa a postará o kuťa a mladý ten si robí čo chce takže :::
ale také rána som mala veľmi rada, len teraz kým by som to prebehala a teraz chodím v nedelu s kuťom väčšinou na 10 h na cvičák takže čo to si aspoň nachystám na varenie.

vladkaz1
1. únor 2010

veronka nie stale sme jej vsera do oklola hovorili nech sa ukludni a nech neskace po gauci ,vrtela sa jak prd v gatoch vedla mna a nechtiec namna skocila .. ani neviem ako ja som sa nalakala a vygrcala ,chuda keby ste videli malu jaka bola laknuta s toho ze placem ,nechapala a mojkala ma na posteli pusinkovala 😵

nikinka008
1. únor 2010

juj vladka musis si davat pozor 😕 no to som sa muselo chudatko zlaknut preco mamka place ☹ si jej mala povedat ze musi davat pozor na braceka 😅 😉

nikinka008
1. únor 2010

A inak dobre ranko,ja robim rizoto a potom sup do skoly 😝

veronkaj
1. únor 2010

vladka deti sú veľmi citlivé ked ich rodičom niečo je, zrazu dokážu byť neskutočne citlivé a dobručké. dávajte si pozor, to sú bohužial náhody, ktoré sa môžu prihodiť a takisto aj ked ideš von, šmýka sa

vladkaz1
1. únor 2010

Ano to mas pravdu su citlive ,ked ona je take nase zive striebro ,mne to bolo strasne luto ,dufam ze je vsetko v pohode ,doki mi povedala ze ak cicitim pohyby vsetko je v poriadku ze brusko je chranene aj babtko vela vrstvami .. ze sa nemusim bat ,len som sa lakla ...

vladkaz1
1. únor 2010

Aj my mame dnes rizoto ,ale najprv spravim s kohuta poliveku taku dobru a potom z neho rizoto .. 😀

nikinka008
1. únor 2010

vladka sikulka 😀

veronkaj
1. únor 2010

no ja som včera robila rezne s ryžou, my s dcérou sme rezne nejedli len ryžu vraj dieta, a mladý akosi nebol hladný, bol u frajerky a polovička prišla až k večeru takže zostalo im na dnes, a tak dnes uvarím na zajtra aby mali obed špenát, nemusia mať stále mäso a už sme dlho nemali a potom plánujem pre nich guláš a my asi pizza tyčinky skúsime urobiť, guláš mi dcéra nemôže, vracia z neho takže vymýšlam ale niekedy fakt neviem čo variť.

simona55
1. únor 2010

no no Vladi!!!!! pozor si daj uz teraz ked mas tolko to mesiacov. no ale aj ja ked som bola vtehu tááák som sa bachla do klucky dverovej ze som myslela ze uz tstoho bude porod,no ale nebolo nic,chuda dcerka sa zlakla ze?este aj ona je malinka.

vladkaz1
1. únor 2010

jaj vsetky ste sikovne ,nakoniec som spravila leco a polievka ani este nebude ,nechce sa to uvarit svinusa kohut .. no kamoska mi pozicia tlakac a supnem to do toho rizoto bude na zajtra ,,
O mase ani nehovorim u nas je stale ... a ja ho nemusim 🙂

vladkaz1
1. únor 2010

Simi ja viem ved vies jak to je cim vacsi pozor davas tym sa viacej veci stane 😔 ,jasne ze treba byt opatrne ale stat sa moze .. ☹

vanja
1. únor 2010

ahojte, hlásim, že už nesneží a sneh som odhádzala, keby ste videli moje svaly 😀 😀 😀
vladka určite sa malá zľakla, a dúfam, že je všetko v poriadku, nemala by si pre istotu zájsť k lekárke?
bambi , Emka mala meniny, Nelka Narodeniny, a ja mám 4-tého nesmelých 36 😀 😀 😀 Takže 3 v jednom sme si to dali. 😀 😀 😀 😀
Tortu som piekla ja, není akože na výstavu, ale bola to moja výroba a chutila. To bol základ. 😀 😀 😀 😀

vanja
1. únor 2010

takú som si objednala obývaciu stenu + komoda , prvý a tretí obrázok
http://www.decodom.sk/test/galeria_obyv_olymp.h...

vanja
1. únor 2010

a takú vešiakovú
http://www.nabytokgalan.sk/produkt/3958-predsie...

lebo už 4 roky bývame a stále vešiame kabáty po stoličkách 😀 😀 😀 😀
Tak konečne už budem mať, a obývaciu stenu mám starú ešte maminu 😀 😀 😀 😀

veronkaj
1. únor 2010

vanja ahoj, a ty čo prírodné posilovňa???
a gratulujem k svitkom všetkým členom rodiny vrátane teba, 🙂 veľa zdravia a aj šťastia a kopec lásky

vanji hoď recept do IP akú tortu si robila lebo sem a si nemôžeš

vladkaz1
1. únor 2010

Vanji velmi pekna obyvka ,paci sa mi a aj chodba a ja som tam nasla chobu podla mojich predstav ... kebyze nemusim rietit ulozny priestor najdem hodim link

vladkaz1
1. únor 2010