S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
6. srp 2009

vanja,aj Ty dráždiššš???s jedlom??? 😀 😀 😀
my dnes vyprážané rybie filé,aj pangas a zemiačky,malej dusená rybka 🙂 🙂 mňáááám,máme dnes Vianoce 😀 😀 😀

simona55
6. srp 2009

mojmu sa chce kazdu minutu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked je doma,preto budem od dnes stale umyvat dlazku ked bude doma, 😀 😀 😀 😀 😀 uz ani ja tam nerada chodim aj preto ze je smutna ,aj preto ze mi nepasuju ineho reci a radsej sa tam nekuknem.mne je tu fajn tu je tak ok.

vanja
6. srp 2009

bambi aj darčeky budú 🙂

vanja
6. srp 2009

simi, len pozor pri umývaní tej dlážky aby si nebola veľmi v predklone 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lebo potom ti drahý povie, že ty stále chceš, keď provokuješ 😀 😀 😀 😀

vanja
6. srp 2009

bambi, uviaž spolubývajúcemu červenú mašľu na uhorku a poteš sa s darčekom aspoň ty. 😉

vladkaz1
6. srp 2009

baby ved o tom to je ked niesu uhorky aspon jedlo nie 😀 uchlacholit si dusicku 😀 😀 😀
Simi no nezavidim ozaj ti muselo byt zle ..chuda moje na buduce budes vediet ze si das radsej nejku torticku 😅 😀 😀 😀 😀 😀
Ze vianoce mnam dala by som si file alebo nejaku rybu .. u nas to nejde a mne samej pre seba sa mi nechce.. baby mala by uz mohla vyprazane file? asi nie ze? alebo ano ? ale aj vyprazane je dost tazske na zaludok a kor taky maly no neviem tusim ste ma navnadili na majonezovy salat a file 🙂

vanja
6. srp 2009

ja som zabudla že ešte nie je po 22-tej hod. 😅 😅 😅 😅

vanja
6. srp 2009

vladkaz vyprážené nie, to je ťažké a hlavne nezdravé pre detičky.
a čo test, ako dopadol, už tio je lepšie?

vladkaz1
6. srp 2009

my mame vanja stale 22 druhu hidku je to jedno 😅
Mojmu som ranko naznacila ani sexik ani nic uhorka sa nekonala 😅 😀 on chodil ani dobre ani nic 😀 nik neustupil takze nebolo nic 😝 😀 😀 😀

vanja
6. srp 2009

aj ja som včera obišla naprázdno, asi zato teraz o tom píšem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
každý o tom čo mu chýba 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
6. srp 2009

zlatko nerobila som si som pisala ze som hnila ist aj do lekarne musela by som ist do tesca a to je daleko nechce sa mi hnijem za ziva ... idem robit spagety a tak isto sa mi nechce..MM mi povedal ze hnijem za ziva 😀 😀

vanja
6. srp 2009

no baby idem, malá vstala, čaute večer. 😉

vladkaz1
6. srp 2009

vcera? ja som mala az2X hahaha 😀 no rarita alebo co... 😀

simona55
6. srp 2009

vianoce salala u babinusky su vianoce.spievaj ako v tej reklame 😀 😀 😀 😀 😀 😀rasej este nechaj me vianoce v krajine vianoc lebo ked pridu tak aj pyn budeme potrebovat a potom naplacat.fuj 🙂 ☹

vladkaz1
6. srp 2009

vanja packo 😉 nezabudni zaviazat tu maslu ,ozaj na teba alebo na uhorku? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. srp 2009

baby,na chvíľu som zmizla,a nestačím čítať 😀 😀 😀 ...začal vstávať,tak ja na neho,že je mokro,a že mu urobím kávičku,tak som ho tam priklincovala 😀 😀

tak postupne:
jalao,vítaj u nás,stačí humor 😀 😀 😀 😀
vladka moja,odpočívaj,dúfam,že ti už bude lepšie,chýbaš tu 🙂 🙂
vanja,mám pocit,že sa tu buď pokazím,alebo niečo nového naučím 😀 😀 😀
simonka,neboj,uvidíme sa 😀 😀 😀

vladkaz1
6. srp 2009

😀 Simi vianoce salala chyba mi uhorka som zufalaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 robim si prcu sama zo seba 😝

bambi09
6. srp 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 no,dobrý nápad na ten darček,včera som mala akurát kyslý melón 😀 😀 😀 😀
uvidíme,akí budeme zničení,ideme do tej Modry a potom ešte v Paťovej izbe poriadky 😝 😝 😝
vladka a čo,ste pohnevaní??? 😅 😅 😅
a k tej smutnej téme,občas čítam,nechodím často,lebo mi srdco puká ☹ ☹ ☹ keď som čítala príbeh Milenky,revala som neskutočne,ale Bohužiaľ,taký je život,ja tie ženy obdivujem a držím im všetkým palce...simonka,každý sme nejaký,ja toto neriešim,nesúhlasím so všetkými názormi,ale možno je to aj tým,čo prežili ☹ ☹ ☹
jeden čas som to nemohla čítať,keď tam písali o srdcových vadách,ale teraz občas mrknem a veľmi sa teším z nových bábätiek 🙂 🙂 🙂
takže tak...
ale tu je vždy veselo,uhorky,cvokhausy,cestovanie...všetko preberieme a je nám fajn 🙂 🙂 🙂 😉

vladkaz1
6. srp 2009

je nam fajn!!!!
baby ja nemozem take temy tak sa ani nevyjadrim ☹, dosla vyplata ideme na velky nakup .. co doma chyba ... tak kupim aj testik

simona55
6. srp 2009

NO DOBRE JA IDEM POTOM PRIDEM MALY VSTAL VELKIM PLACOM 🙂 😝 JE ZAPOLMI CAPSKO

vladkaz1
6. srp 2009

Bambi niesme pohnevany len trucujeme ... mozno vecer bude vasen 😀

bambi09
6. srp 2009

vladka,komu je lepšie,my až 15-teho a 30.-31.-ho 😀 😀 😀 a lístky tak v polke mesiaca 😝 😝
simi 😀 😀 😀 to na ten Caps Lk 😀 aj naša sa tak občas budí 😒 😒 s revom a za chvíľu sa smeje 😕
a hádajte,ako dlho vydržali upratané hračky???je to v minútach 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. srp 2009

bambi,to sú čoho termíny???? 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
6. srp 2009

vyplaty 😀 😀 no moj mava 7 dmeho ja 16 teho ..ideme paaa

bambi09
6. srp 2009

výplaty-mužovej 😀 😀 😀 on maká,ako divý,aby nás uživil 😅 😅 😅 tá moja materská žobračenka je na zaplakanie,4.700 Sk,z toho máš žiť mesiac 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖

bambi09
6. srp 2009

no,bay,idem,riad na mňa volááá-umy ma 😝 😝 😝
a idem chystať na výlet 🙂 🙂 teším sa na Paťa,ako malá 😅 😅 😅
tak večer sa na vás teším 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 aaaahojte 😉

vladkaz1
6. srp 2009

bambi tak je mas pravdu to je almuzna veru

frisbee
autor
6. srp 2009

no baby,ale na to som sa vobec nepýtala,uhorkane 😀 😀 😀 😀

simona55
6. srp 2009

bambi uz 5300nie? materska no nie astak vela ale ajtak, no unas bude zajtra vyplata ☹ poplatime inkasa a co treba a zase cakame na dalsiu vyplatu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fu na tej miliharmi pribehu aj ja som si poslzyla ☹ ☹ a no mas pravdu niesme vsetci rovnaky 🙂 a vladi ja tortu fuj nemusim 🙂 vsak si dam uhorku a stohomi nebude zle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a este na tu vyprazanu rybu.moj maly je vsejed od4mesiaca okrem kapusty a takych veci, 😀 😀 normalne vsetko papal comi uz otom som pisala v jednej teme ale uz neviem ktorej.ja hned zabudnem kde prispievam 😀 😀 😀 😀

simona55
6. srp 2009

cavte ja som sa stratila ☹ a teraz neviem najst darinkinu partiu co toje musela som ist do vyhladavaca ☹ 🙂