S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
26. únor 2010

caute caute....

Ziadna IP o hov....sa nebude konat, na to potrebujem este cas (sa este trochu hanbim) ale stalo to zato 😀 😀 😀 😀 😀

Balim kufre a zajtra rano vyrazam na SK idem si po teroristu 😀 , zostanem tyzden, milujem sefa za to ze mi dal tyzden volno. A este rozmyslam, ci si pozriem pred cestou hokey, ci nie...Aby som potom nesoferovala 8 hodin v rozculeni 😝 .

frisbee
autor
26. únor 2010

langoška 😀 😀 😀 😀 nehanbi sa,táto téma je tu na humor 😀 😀 😀 😀 ,som zvedavá ako decko 😀

tak baby,komoda je doma,akurát ten blb vyvŕtal diery na úchytky tak,že sú moc pri kraji,mňa ako detailistku to šialene znervózňuje...to pochopí najviacej teoška-Panna 😎 ...keď sa dívam na komodu spredu,mám pocit,akoby tie úchytky boli oči..vyzerá to ako nejaké rozprávkové auto...Cars,alebo lokomotíva Thomas 😀

vladkaz1
26. únor 2010

Fris som rada ,ze ju mas doma a ze si ako tak spokojna 🙂
No ja fakt nemam casu odpisat ani nic ,vecer sa stavim kocenky moje ,este dovaram mexicky gulas mala haja a prave mi dorazil muz ,tak uz tu pisti ,ze je hladny 😅
Niekto sa tu pytal ci sme v poho s mm.. ano pohoda ,raz burka ,raz raj ,raz laska a vasen ,raz nenavist 😀 😀 😅 😅 😅 to sme my a nehambim sa za to ... tak sa ma to uz nepytajte prosim u nas striedavo oblacno oki? 😅
NO a inak nic nove ,ano upratovala som ,bolo treba ,fakt tu bol uz hnoj a skrinky tak zanedbavam ,otrasne ich mam 😝
papa zatim lasky moje 😵

bambi09
26. únor 2010

ahojte 🙂
tak ženy,máte pohov,už nemusíte tancovať,hurááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 je to v suchu,teda vo vložke 😀 😀
doooobre ste sa natriasali,doooobre moje,asi ste počuli ten rachot,keď mi spadol kameň zo srdca 😀 😀 takže kľud,na SK nie je zemetrasenie,to len mne došli v noci krámy 😀 😀 😀 😀
fris,že Thomas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 serinkaj na to,hlavne,že je doma a funguje 😀 😀 😀 😝 😝
darinočka naša,nestihla som ťa,ale sms už išla 🙂 😉 nech vám hlavne počasie vyjde a neprší 😉
niki,nekrič,naša tiež reve,keď jej niečo nedovolím,ale keď na tom trvám s kľudom,vidí,že to inak nepôjde a prestane hučať 😅 😅 síce to vo mne niekedy vrie,ale ovládam sa-ale občas aj ja kričím 😒 😒 😒 snažím sa s tým pracovať,nie je to ľahké zostať v kľude 😝 😝
langoška,tak ti dáme ešte čas,ale musíš sľúbiť,že to vybalíš 😀 😀 😀 toto,čo si písala nemalo chybu 😀 😀 😀 😀
ma napadlo,že by sme mohli dať také ministretko s tebou 😅 😅 keď tu budeš týždeň,v ktorých končinách cca budeš??môžeš aj do IP,ak nechceš sem 😉
simonka,ja som si dala večer tiež dobre horúcu sprchu,čo ja nemusím,ja skôr vlažnú,som akčná,tak potrebujem skôr schladiť 😀 😀 a asi zabralo 😅 😅 inak horúcu vodu miluje muž aj mladý,len muž má kŕčové žily,tak mu vždy nadávam za to 😅 😅
som sa smiala minule,volala mi taká babenka,či sa chcem zúčastniť prieskumu,že by som prišla za prachy vypĺňať dotazník,akú hudbu počúvam 😀 😀 😀 ja že oki a ona ešte nejaké doplňujúce otázky-pustila mi také príšerné slaďáky,že ako často by som chcela počúvať takú hudbu,tak som popravde odpovedala,že občas a ona že dovidenia,nespĺňate naše kritériá 😀 😀 😀 mohla hneď povedať,že len pre naivné sladké dievčinky,nie?? 😀 😀
teo,nešpehuj,to nem dopadne dobre 😅 😀 😀 😀
veronka,ty si už kedy vydýchneš?? 😕 😕 😕

bambi09
26. únor 2010

Vladenka,vy máte pravé talianske manželstvo 😀 😀 😀 ale nie,ukáž mi jedno,kde je to inak a tí dvaja sa len hladkajú a vyznávajú si lásku 😅 😀 😀 😉 to nem budú manželia 😀 😀 😀

bambi09
26. únor 2010

😕 😕 😕 😕 ste všetky odpadli??? 😕 😕 😕 😕

vladkaz1
26. únor 2010

som odpadla veru ,najedla som sa ,okupkala s malu a teraz zakutala do periny len nic nedavaju tak som na skok tu a potom ficim na panelak a spat

nikinka008
26. únor 2010

Ahojte baby,dnes sme kupil malej novy kocik,velmi sa tesim 🙂 strasne sa mi paci,neutra farba keby nahodou 😀 😀 😀 potom hodim foto papa 🙂

bambi09
26. únor 2010

Vladka,v perinke je dobre,jáááj,aj ja si pôjdem ľahnúť,brucho ma bolí 😝 😝 ale aj tak dobre 😉
niki,jasné,nafoť a daj-som zvedavá 🙂 😉 a čo keby náhodou?? 😕 😕 😅 žeby druhý červíček?? 😀 😀

vladkaz1
26. únor 2010

Niki super hod foto...
bambi ano tak vyvalit nohy a chvilku nic nerobit je fasa 😵

nikinka008
26. únor 2010

juj ale este ho nemame mozno ze v pondelok pride 🙂 ale stiahnem foto a dam ho tu 😉
bambi,nestras 😔 sa len smejem 😀 😀 ..ci? 😕
my sme s malou same doma ocino je v robote,zase budem vecer vypekat sisky cesto este len kysne 😀 😀

bambi09
26. únor 2010

niki,ja nestraším 😕 😕 len ty vieš,čo si robila s mužom 😀 😀 😀 😀

nikinka008
26. únor 2010

bambi,ked ja sa uz ani nepamatam 😀 ..... 😔
dala som foto,potom ked ho budem mat doma este nafotim 😉

bambi09
26. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 niki,ty si dobrááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
26. únor 2010

a ten kočík je super,aj keď ja trojkolky moc nemusím 😅 😅 som klasik,som klasik,som klasiiiik-ale Nescafé od Nestlé nemusím 😀 😀 😀 ja pozerám nejaké golfáče,šporťák potrebujeme predať a už len golfáče stačia 😝 😝

bambi09
26. únor 2010

tu sa zas len sexuje??? 😀 😀 😀 ja nemôžem,tak už by ste mohli ukončiť svoje posteľné aktivity a prísť na koňa 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
26. únor 2010

baby ja som dnes tak utahana ze sa mi ani pisat nic nechce 😕 😒

bambi09
26. únor 2010

teo,čože tak skleslo?? 😕 😕 😕 tu všetky sexujú 😅 😅 😅

nikinka008
26. únor 2010

Tak mala uz spi konecne 😀 😝 a idem dat do poriadku ten neporiadok co po sebe zanechalo to tornado male vsetko je hore nohami 🙄 😅 a potom ma cakaju sisky,aj ked by som si uz najradsej lahla 😔 snad to rychle zvladnem 😀 😀
A kde sa flakame?
Bambulka,inak uz si zdrava? 🙂

teodorka
26. únor 2010

bambi dnes bolo vela v robote a ja nezvyknuta pracovat 😀 som hotova ...ale nie srandujem bolo toho vela sme traja mali nestihacky ...tak koncim lebo zajtra bude zase mozno poriadna fuska a nechcem vyzivovat
fris tesim sa s Tebou ze uz mas tu komodu doma a ze si hlavne spokojna 🙂
bambi takze nebudeme nakupovat dupacky? 😕 😀

frisbee
autor
27. únor 2010

dobré ránko..teoška,ďakujem 🙂.Jé,to je super,že máš práce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dnes ,ma čaká veľké upratovanie,idem sa rozpohybovať 😝

nikinka008
27. únor 2010

Dobre ranko 🙂
Dnes som mrtva 😔 malu celu noc bolelo brusko tak od 11 bola pri mne vposteli ale kuse sa prehadzovala a kopala ma 🙄 tak si viete predstavit ako som spala 😖 potom asi o 3 sa rozplakala tak som jej sla spravit cajik na brusko to uz aj mm bol doa tak vzal malu ze on jej spravi caj ja si mam ist lahnut 😅 ale tie 4 hodinky mi aj tak nepomohli 😔 tak dnes bude veselo ☹ dufam ze dnes bude kludna noc ze sa vyspim myslim ze to ma asi z toho dzusu co som jej o 7 vecer este dala 😠
fris,tak ti prajem prijemne upratovanie 😀
Zvysok kde sa flakate? 🙂

simona55
27. únor 2010

ahojte ja vas asi len pozdravim, unas je krasne, len trosku vietor fuka ale to nic, mam poupratovane, dcera navarila, ja som prala trosku si posurfujem tu a potom pojdem von z Davidkom.vecer sa zastavim 🙂

teodorka
27. únor 2010

ahojte fris viem co prezivas 😝 ja som teraz zastala od rana od siedmej najskor fuska v robote do jednej a potom upratovanie doma + pranie este aj postele som prezliekla,mam toho tolko ze do bytu sa mi to ani nepomesti tak zajtra ak bude pekne uz budem kvackat vonka ...to milujem take preluftovane pradlo 🙂 🙂
ostatne ste odpadli? 😀

frisbee
autor
27. únor 2010

čaute...teoška,makala som ako najatá,a ešte mi teda ostalo na zajtra dosť,a to oko upratal celú verandu...no a vonku je blato,takže pesi sa raz prebehnú a je to tu.
Slniečko svietilo pekne,o chvíľu aj ja budem vešať vonku. 🙂 🙂

vladkaz1
27. únor 2010

Ahojte teraz sme este len prisli ,mala sa hra dostala set doktorka tak tata znasilnuje s inekciami 😀
zajtra mi ju beru nasi idu an chatu na bradloa si a tak .
takze bude mat doma ticho ,este som nebola bez malej 🙂 😅 😵

teodorka
27. únor 2010

vladi tak si to uzi to casto nebyva take ticho...ja som prave dopiekla zakusok z troch druhov cokolad akbude fajny co si myslim ze bude tak Vam zajtra odim recept teda ak budete chciet..uz som piekla teda kadeco ale taketo este nie 🙂

vladkaz1
27. únor 2010

Teo no skor som jak na trnoch ,neviem ,nechcela som ju este dat 🙂 neviem budem nervozna
mnam dala by som si my budeme mat zajtra kremes mama robila doma a donese a ja som prave spapkala milku 😵

frisbee
autor
27. únor 2010

tu som..vladenka,aspoň si odpočinieš 🙂

teoška,nemachruj,ja mám komplexy potom...keď ja neviem piecť 😀

teodorka
27. únor 2010

fris a co na tom nevies?vsak mas recept a robis neeeee? 😎 🙂 🙂
vladi veru fris ma pravdu pekne si to zajtra uzi ...neboj oni malu lubia a postaraju sa o nu ... 🙂