S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. bře 2010

vladi,a nech kúpi dve riadne cukety,uhorka už nestačí 😉

ja som hrabala,pálila,cvičila psy,teraz pijem čaj so slivovicou..haha,volala mi trénerka,že zajtra prvý cvičák po štvrť roku,si ceckami oko vybijem 😀

frisbee
autor
6. bře 2010

ozaj,dnes som robla sekanú a ešte som piekla naloženú krkovicu...normálne sa tak scvrkla,že z nej ostali dva plátky a špička 😕

vladkaz1
6. bře 2010

no moze byt moja ,my sme mali dnes sekanu u nasich a polievku slepaciu ...

frisbee
autor
6. bře 2010

Taká zima je u nás,že to nie je možné...a vŕba pritom má bahniatka a lezú snežienky 😠

vladkaz1
6. bře 2010

no teda ,ved sa zblaznilo pocko ne?
rozmyslam ci idem do toho obchodu alebo nie .

frisbee
autor
6. bře 2010

ani nevyliezaj,iba že by si sa chcela troch arozptýliť,ja som nalepená na radiátore,ukazujú správy,aké boli všade nehody...to je nekonečné...

vladkaz1
6. bře 2010

hmm neviem ci sa mi chce ,ale vies ranko by som mohla zacat varit aj masko aj pizzu a cely dne budem mat pokoj ,takto kym sa rozhybem do obchodu no zbohom rano .. budu 4 ry a ja budem este varit 😀

frisbee
autor
6. bře 2010

tak choď,aspoň sa nemusíš ráno štvať.

vladkaz1
6. bře 2010

nesla som nechcelo sa mi ... hahaha

vladkaz1
6. bře 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23006 asi tuto urobim a
spravim rezanku ale s baravcoveho
nakrajat na male kusky maso, zamiesat worcester ,nechat odstat, pak sprutka opiect s trnavsku pomazanku, osolit okorenit, zvlast cibulku osmazit, oharky ,barani roh ,alebo kapiu, usmazit .
Az to bude make podlievat, na koniec dve lyzice horcice ,aj kecup nechat prevarit a dochutit ked to chces z ryzou tak da viac vody aby sa ti urobila stava 🙂 niekto tu chcel recept ..

frisbee
autor
6. bře 2010

mňam,to vyzerá dobre 🙂 🙂 🙂

langkofel
6. bře 2010

Caute kecalky, tak hlasim prichod, konecne...
A hned hlasim ze som prastena...Nesmejte sa mi ale ked vam poviem co som prave urobila...rozmyslam, ze nemozem mat vsetkych pohromade....Pisem....

frisbee
autor
6. bře 2010

a už si urobila rekord 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
6. bře 2010

lagoska no pis som strasne zvedava ,tak co trehli sme to? 😀

frisbee
autor
6. bře 2010

langoška..hihi,som samé ucho 😀 😀 😀 😀

langkofel
6. bře 2010

No prisli sme domov, ja dnes periem o 106....A teraz tam mam 4 pracku, no neviem co ma to napadlo, dako mi to nedoslo....pracka bezi, perie a ja som si zmyslela, ze otvorim ten ventil, viete kde sa cisti to sitko (samozrejme ked pracka stoji...ja to viem len nechapem preco som si to zmyslela teraz za jazdy..)no a tak som ho otvorila..... 😲 neviem kolko litrov vody my vytieklo do kupelky, pokym sa mi to podarilo znovu zatvorit....ale dost 😝 , zlomila som si pri tom 3 gelove nechty a teraz rozmyslam ci som zdrava...

frisbee
autor
6. bře 2010

langoška,to museli lietať slová 😉 ...no ale to sa tak nekedy prihodí,že nevieš,prečo si to vlastne urobila 😀

langkofel
6. bře 2010

no ja som mierumilovny clovek, ja som si nenadavala 😀 😀 😀 skor som ja letela na balkon po klieste, lebo som to nemohla zatvorit normalne rukou, sa mi to stale smykalo, fuj ale mi bilo srdce 😝 😝 😝

frisbee
autor
6. bře 2010

no však si to viem predstaviť,fuj..langoška,máš IP

frisbee
autor
7. bře 2010

ha,zase sme na chvoste...my ideme obedovať a o pol tretej odchádzam,fuj,už sa vidím,ako mi tečie soplík zo všetkých otvorov pri tom behaní 😀 😀 😀 😀

langkofel
7. bře 2010

caute, nova verz. nejde 😒

My sme boli dnes lyzovat s malou a ex 🙄 , tak bola vytesena riadne 🙂 no a zajtra nam uz zacina rutina...skolka, praca 😒 sa mi nechce po tyzdni dovolenky. 😒

A vy ako ste nedelovali?

vladkaz1
7. bře 2010

Ahojte Langoska super ze ste mali pekny dnik ,aj my sme mali ,rano som narila o 11 tej som mala komplet vsteko a upratala som si aj.
cakala som amminu isla do BA do divadla na nejake predstavenie,ale neprisla ...
teraz sme boli vonku s malu aj s muzom hrat fotbal a sme riadne vymrzli vam poviem .

teodorka
7. bře 2010

langoska stava sa 😎 😕
my sme boli hodinu s mm na prechadzke a ako sa vraciame domov tak kukam a pred bytovkou na chodniku lezia mm botasky 😕 ja neviem kde odchadzali same bez noh ...no pochopite to? 😎 😀 a to ked sme odchaadzali este boli pred dverami ...my si vsetko nechavame pred dverami a obcas zistime ze uz to tam nie je ale toto sa nam tiez este nestalo 🙄 takze asi den blbec
inac Vas zdravim vsetky uz som tu davno nebola 🙂

simona55
7. bře 2010

Ahojte Vladi ty si nejako aktivna 🙂 alebo to ta oliverko prehana 🙂 raz dva mas vsetko urobene. unas je strasna zima, raz teplo raz zima. dneska som z malym ani nebola vonku. varila som pieklasom,teraz si dam kavu, a trosku tu budem surfofat,a potom pojdem navstivit malu neter. teraz odchadzam prisla mi nejaka cudna navsteva.

vladkaz1
7. bře 2010

Simi no chcela som ale bola som nervozna lebo mala chcela pomahat a jedla mi len kukuricu z pizze ... a zavadzala mi ..
Boli ma jazva co mam po porode po malej ,neskutocne ...
Simi sikovna si aj ty
teo ajoj 😵 no potesi teda 😠 a kto vam to robi?

simona55
7. bře 2010

vladi ty si malu mala sekciou? ta cudna navsteva mi us odisla, 😝 bol to mm majster v robote, neviem ako sa sem dostal ale podla mna mal hlave ,a bolo mu malo tak vedel ze tu mu mm naleje a pritom mal aj decko so sebou.

frisbee
autor
7. bře 2010

čaute,tu so,zmrzbutá,vyzerala som ako robot Emil,traktorky a šusťáky,behať i nešlo,yslela so,že mi pľúcka roztrhne,ten blbec zase lietal ako pardál,mám do krvi popraskané ruky,posoplený nos...no sama sebe sa nepáčim 😀 😀 😀 😀

teodorka
7. bře 2010

vladi ...to keby som vedela ale podla mna do uvahy prichadzaju len dve susedky jedna je horsia bosorka nez druha 😝
fris ,chlapci boli cely den vonka a Tomi prisiel domov normalne s omrzlinami ,uplne fialove ruky ,cele popraskane kurnik tak som ho zdrbala a on uplne v pohode ze mozem ist este von? 🙄 teraz mu to natieram s kalciovou mastou ...joj ci ma naserinkat...takze viem ako si vymrzla

frisbee
autor
7. bře 2010

malá,stará,chuderka...pretože som blbá,rukavice som mala vo vrecku.

vladkaz1
7. bře 2010

Nie nemala som sekciu myslela som jazvu medzi nohami ,som bola zasivana az k zadku 🙄 ,sem tam ma to poboliava ...