S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
10. srp 2009

neviem rozlustit, co to o tych 150 euro vravite, uz sa na tu temu teraz nedostanem?

frisbee
autor
10. srp 2009

jalao,prečítať si to možeš,ale už sa nedá odpovedať,je to vedľa na koňovi,v mama oco rodina 😉
bambi,mejlík som nevidela,idem kuknúŤ

simona55
10. srp 2009

ááááááááááááááno to je ono, 🙂 🙂 🙂 🙂 jééééééééééj ten herec je velmi fesak ale velky fas 😀 😀 😀 ale mne to nejde otvorit alebo to sa iba cita?

bambi09
10. srp 2009

dari,hoď do googlu,naťukaj tam Nebo nikdy nespadne a vypľuje Ti koooopec stránok 😉

bambi09
10. srp 2009

inak ten Tvoj miláčik hral princa vo Fantaghiro 🙂 🙂 😉
http://port.sk/pls/pe/person.person?i_pers_id=1...

bambi09
10. srp 2009

joj,sorry,nie dari ale simonka malo byť... 😝 😝

simona55
10. srp 2009

bambi to som ja haloooooo simona.inak dakujem

bambi09
10. srp 2009

simonka,viem 😀 😀 😀 už píšem bludy,dve deti sa mi tu jašia,tak sa neviem sústrediť 😀 😀 😝

bambi09
10. srp 2009

fakt je to fešááááčisko,ale doma by som ho mať nechcela,by som sa bála ho vypustiť na ulicu 😀 😀 😀

bambi09
10. srp 2009

jalao,hoď link na tú tému Múzeum hračiek,pls 🙂 😉

jalao
10. srp 2009

bambi, sak kde ti mam vlastne pisat, ked ti daco chcem? 😀 😀 som ti odpisala do rokov 70tych prave 🙂 Nie, srandujem, neboj, ja sa sem-tam kuknem, ako to tu ide a zareagujem. Este mam hodne papierov tuna a o pol chcem bezat pre malu. Mam ju dnes u nasich.

bambi09
10. srp 2009

tak makaj a nezdržiavaj sa so ženskými na materskej 😀 😀 😀
ale nie,vážne,som rada,že si došla 🙂 😉

bambi09
10. srp 2009

kokso,zas jedna duchaplná téma 😕 😕 😕 Nadmerná vlhkosť 😅 😅 tie decká si nedajú pokoj 😀 😀 už nech skončia tie prázdniny,keď sa táááák strašne nudia 😀 😀

bambi09
10. srp 2009

a ďalšia... 😖 😖 😖 Bóóóže... 😠

jalao
10. srp 2009

nie, ved to nebola tema o muzeu, ty si to kdesi spomenula a ja som odpisala, ze zrovna tam bola moja segra v piatok...to bolo v tej teme o rokoch minulych, ked ste pisali o Igracikoch a Merkuri 🙂

jalao
10. srp 2009

bambi....ja som si naskor myslela, ze sa jedna o vlhkosti na stavbe 😖 . (my stavame, tak preto ta asociacia)....Sak bez urazky.

frisbee
autor
10. srp 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ktorú myslíš,sexuálny život,nadmerná vlhkosť,alebo pomoc,susedovo dieťa hryzie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. srp 2009

jalao 😀 😀 😀 😀 kiež by... 😝 😝 😝 na stavbe
a už viem,kde si písala o tom múzeu 🙂 😉

jalao
10. srp 2009

moja, ja som mala rano problem identifikovat vobec, o com to bude, MAminko, mam bebinko, ci co to bolo????? 😀 😀 😀 ja som taketo specifika nepouzivala ani pri jednom detisku 🙂

bambi09
10. srp 2009

😀 😀 😀 no,človek sa tu veľa dozvie a zažije 😀 😀 😀 ešte,že máme toho koňa 😀 😀

jalao
10. srp 2009

hm, v oddeleni mamiciek cez 30 som sa tiez dopoludnia nechytila...tam letelo prerezavanie zubkov, takze tam tiez nic.... 😒 Moja Tana bola take decko, ze sa ma kedysi svagrina spytala, ze kedy jej vyrastlo tam a tuto vzadu...vravim, moja zlata, ja som od roka a pol v robote, mam dalsei 2 deti, viem, ze som sa jej kedysi pozrela do ust a mala ich tam 20! To bolo vsetko.

bambi09
10. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no,ja som v niektorých témach tak uschla,už sa mi nechce písať,ale tu hej 😀 😀 😉 tu to žijéééééééééééééé 😉

bambi09
10. srp 2009

joj,naša malá "hladkala" nášho škrečka....prežil to 😀 😀 😀 😝

jalao
10. srp 2009

mila bambi a mila fris, dakujem za vasu dnesnu spolocnost, letim za dalsimi povinnostami, uhorky pooberat a mam asi 6km zehlenia, kedze som sa par dni flakala... 😀 😀 Dnes som tu v rachote vela uzitku nenarobila, ale som sa veru aspon s vami zasmiala..sak aj zajtra je den, no nie? tak papapa

frisbee
autor
10. srp 2009

papa jalao,hm,príjemné oberanie 😉 😉 😉 😉 😉

bambi09
10. srp 2009

jalao,moja reč,len to človek nesmie hovoriť často 😅 😅 ako ja 😀
a príjemné oberanie u.h.o.r.i.e.k. aj odo mňa 😀 😀 😀 😅

bambi09
10. srp 2009

mám pocit,že jedna baba si píše sama so sebou,má dva nicky,dnes sa registrovala 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. srp 2009

som mimo,kam sa mám dívať???? 😕

frisbee
autor
10. srp 2009

vlhkosť? 🙂