S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

jalao 😀 😀 😀 😀 šúľam sa,ešte si decko zobudím 😀 😀 aj môj,len ten v júli 😀 😀 a veru,začína byť oprsklý 😀 😀 žeby už koniec vývinu??? 😀 😝 😅

bambi09
11. srp 2009

a kde je zvyšok partie??hááááá???simonka,vladka,vanja-nebuď namyslená,lebo Ťa degradujeme zo Snehulienky na trpaslíka a potom sa teš 😀 😀 😀 zabudla som na niekoho?? 😕 čo všetky spíte,keď prší??? 😕

jalao
11. srp 2009

no, ved je to tu zase len sranda a to je hadam dobre 🙂 Chudak moj synator, ten by sa aj nastval, keby toto cital...Ale smiesne je to, ze do 14.....katastrofa!! 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

no,idem ja zas pracovať,nech môžem večer poťukať 😀 😀 😝

bambi09
11. srp 2009

tak to aj ten môj,ja ho sem nepustím 😀 😀 😀 no,mohli aspoň do tej 18-ky sa vyvíjať,Booože 😝 😀 😀
Ty ešte nemáš padla???ja teda fakt idem...páááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 😉

jalao
11. srp 2009

ano, ved sa idem rozlucit, majte sa pekne, prijemny vecer, konecne svieti slniecko. Ideme vecer s MM na navstevu, tesim sa, dufam, ze mala to zvladne so starsimi doma. Pekny vecer!

bambi09
11. srp 2009

huuuuuuuuuuuu,kde ste ktoooooo??? 😕 😕

bambi09
11. srp 2009

jalao,príjemnú návštevu,neboj malá to zvládne,aj bratia 😀 😉
ja som nášho vyhnala do obchodu,moc vyskakuje,nech sa schladí a skľudní,nakázala som mu vypnúť PC hru,tak začal peniť,že mu štrajkoval počítač a len začal,netrápi ma to,mal určený čas,nech ho dodrží,aj zajtra je deň,ale keď bude pekne,tak ideme von,nech sa vybehajú,obaja 😝 😝

frisbee
autor
11. srp 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 😀 mi to nedalo 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

veď ja viem 😀 😀 😀 aj mňa trhalo,ale aj tak to vymažú 😀 😀 😀

bambi09
11. srp 2009

a už som to tam dala 😀 nech vymažú,nenechám si zobrať názor 😀 😝

frisbee
autor
11. srp 2009

bambi,veď my by sme mohli byť doktorky 😀 😀 😀 😀 ...a čeho vy jste doktorka???? 😀 😀 😀

darina60
11. srp 2009

halo,aj mne povedzte co vymazu, kým vymazu 🙂 🙂

bambi09
11. srp 2009

darinka,pozri tému sexuálny život a nadmerná vlhkosť 😀 😀 😝

frisbee
autor
11. srp 2009

dari...naučíš sa,čo si nevedela 😀 😀 😀 😀

darina60
11. srp 2009

Baby, heš domov, to čo brázdite po akých témach. Sem k trpazlíkom, ináč bambi tie tvoje hlášky nápady 😀 😀 . Ja ked som bola na materskej ja som uplne osprostela, pri prvej ma muž prihlásil do autoškoly, lebo ja som aj písať zabudla a pri druhej už som ani s ludmi nevedela komunikovať.

bambi09
11. srp 2009

darinočka moja,tomu chcem predísť 😀 ja som s Paťom bola doma 6 rokov! 😝 to som aj niektoré slová zabudla,ale s vami mi to nehrozí,muž sa smeje,že už píšem rýchlejšie,jak on a to som nedávno písala si takto:ťuk...ťuk,ťuk...ťuk 😀 😀 😀
a teda už ma to dopálilo,že na to vždy niekto skočí,schválne spočítam raz,koľko tu bolo takých tém,jedna bola polohy pri sexe,aj tam som si prču robila...a pritom sex je vážna vec 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

bambi nám uteká 😀 😀 😀 😀 odkedy ťuká rýchlo,skáče z témy do témy a nestačíme ju zaháňať 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

ženy,nefunguje mi ten vyhľadávač,čo je nad témami...keď tam zadám meno alebo názov témy,napíše mi to,že sa to podobá spamu a nepustí ma to nikam

bambi09
11. srp 2009

tu sooom,došiel mi nový Quelle katalóg,tak som si chvíľu posnívala a pozerám Večerníček 😀 😀
a celkom sa teším na ten nový seriál na ČT Vyprávěj...môže to byť dobré
a už neskáčem,už som doma...tu 😀 😀
a teda skús dať iný prehliadač,mňa už naštval Google chrom,tak som dala IE a je to ok 😕

frisbee
autor
11. srp 2009

ale nie google,ale ten,čo v ňom hľadáme tu na koňovi

frisbee
autor
11. srp 2009

je tam napísané Hľadaj

bambi09
11. srp 2009

aha,počkaj,skúsim aj ja 😀 😝

bambi09
11. srp 2009

tak mne to ide normálne 😕 😕 😕
a kde sú všetky baby???fakt len my tu strašíme,ale je mi s Tebou fajn 😀 😀
hmmm a zajtra máme štátny smútok ☹ 😔
idem spraviť lievance,dostala som požiadavku 😀 😝

bambi09
11. srp 2009

fris,hoď do tej témy,nech si dajú toto do googlu,budú čumieť,jak ja 😀 😀 😝 😕

simona55
11. srp 2009

cavte, babule dnes som vas zaneddbavala vsak? prepacitemi? ale strasnu migrenu mam uz od rana ☹ 😠 a bola som u zenskej doky od 7,00 a prisla som domou az o 12,00 skoro ma slaktrafil 😠 teraz idem potom pridem mozno.

bambi09
11. srp 2009

simonka,auuuu,tak si polež,daj tabletku,to je teda zlé,chýbaš nám tu,žiadna pracovná morálka tu nie je 😀

frisbee
autor
11. srp 2009

bambi,oni by nás vyhodili,takové šikovné ceréčky s tým linkom 😀 😀 😀
ahoj,simi 🙂 🙂 🙂

simona55
11. srp 2009

vladi, zabudla som ti napisat v vedla pred 2 tyzdnami mm si vytahoval kliesta z vajec 😀 😀 😀 😀 isiel sa kupat a utieral sa , a ide zamnou ze chyt mi tuto, 🙂 ja ze chod do slaka, 😀 zase ti stoji 😀 a on ze chyt akeho velkehho kliesta mam ja ze si debyl.neverila som mu . potom si ho vybral on saam 😀 😀 😀 😀 ze vraj do tmavej kozia sladkej krvy sa skor vsaju. 🙂 raz aj mne pomiesali v labaku krv a a mne povedali ze musim zostat lezat v nemocnici lebo ze mi hrozi infekcia a potom bsom sa sylila ze mi nic neni .tak mi este raz zobrali krv a bola ok tak ze tej druhej babe dali mojevysledky apritom ona bola vazne chora, a ja zdrava,len mne nevedeli prist na to ze scoho mi uteka hore tlak 🙂 takze tak sa da na doktorou spoliehat.

bambi09
11. srp 2009

frisbee,tak nech si píšu...o vlhkosti 😀 😀 😀 komu niet rady...ďalej to poznááš 😀
simonka 😀 😀 😀 ja som mala jedného na prsníku a nebola to moja cica 😀 😝 fúúúj 😝
a sladkú krv mám aj ja,ja mám vždy najviac štípancov od komárov a aj kliešťov 😝 😝