S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

hohj sa chasa na koňa,sama som tu a gebuľa ma bolííííí,ach jaj ☹

simona55
14. srp 2009

ahojte, kocky co nove?budem tu iba chvilku lebo idem do vedlajsiej dediny, jetam nejaka oslava ze vraj pivova tak sa vola ta oslava, a bude tam nejaky spevacky host. 😉 skusim sa trocha pobavit. 😉 🙂

bambi09
14. srp 2009

simonka,bav sa 😉 a vy ostatné,šup sa sem

bambi09
14. srp 2009

☹ ☹ ☹ nikde ani živej duše...tak dobrú noc 😔

frisbee
autor
14. srp 2009

bamboška...nevydržíš,keď sa zdržím,vždy tu sedím ako vták na bidielku a dnes to nešlo 😉

bambi09
14. srp 2009

a si ešte na príjme??
😕

frisbee
autor
14. srp 2009

priímam

bambi09
14. srp 2009

😀 😀 😀 tak čo nové s autíčkom??? 😕

frisbee
autor
14. srp 2009

no nyšt...stojí bez motoru,ten chlap,čo to robí má dovolenku,príde až v pondelik 😠 😠 😠 .horor.tak sme nakúpili,makali na pozemku,cvičili psy atd.

bambi09
14. srp 2009

ach jaj,tak toto človeka poteší 😠 😖
no,ja som hotová z našej kozičky,celý deň po nej upratujem a už ma to nejako prestáva baviť,že tu nemôže byť 5 minút upratané 😝 😝 dnes som si vygruntovala,zajtra už len vaňu,umývadlo a zrkadlá vyšudliť a večer žehliť,ak nebude pršať,pôjdeme na tú biofarmu do Stupavy 🙂

frisbee
autor
14. srp 2009

čo tam majú na biofarme?

frisbee
autor
14. srp 2009

kašli na upratovanie a bež spať,vieš,že my maličkí potrebujeme veľa spánku,my sa nachodíme dvakrát tak viac,ako vysokí.Tomu mojemu tu padá hlava,asi pojdeme tiež 🙂

bambi09
14. srp 2009

ja už som na dnes skončila,už mám veget 😀 😀 a máš pravdu,poďme hajať,veď aj zajtra je deň 🙂 😉
a na tej farme majú zvieratká,prírodu a dobré papaníčko,tak nevarím,možno len najakú ľahkú večeru 🙂
ale to pôjdeme až poobede okolo 15-tej spolu s kamoškou a jej malou,tak uvidíme,či sa baby nepobijú,tá kamoškina má o 7 mesiacov menej,tak som zvedavá,ako si budú rozumieť 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

tak si to pekne užite a všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
14. srp 2009

jááááj,ďakujem,veď za chvíľu je sobota 🙂 😉 a dúfam,že užijeme,uvidím,ako budú malé 😕
už asi ideš spinkať,že??

frisbee
autor
14. srp 2009

ešte si odlíčim tú veľkú hlavu a idem,bež pekne,budeš mať náročný deň...a chovaj sa slušne a každého pozdrav 🙂

bambi09
14. srp 2009

😀 😀 😀 áno mami a poslala som ešte rýchlo mailík, Darinke zajtra, ona už hajá 😉
tá posledná foto je na pobavenie 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

v maile? 🙂

bambi09
14. srp 2009

áno 😉

frisbee
autor
14. srp 2009

no hogo fogo Homolka 😀 😀 😀 tam by mi vliezli všetky zvery......vy ste tak pekní 🙂 🙂 🙂

bambi09
14. srp 2009

a nie len zvery,neboj,urobím vodičák,zbalíme darinkinu partiu a hurááá do sveta 😀 😀 😀
no,ja im to výzorom trochu kazím,ešte,že tie deti sa na mňa nepodali 😀 😀 😝

frisbee
autor
14. srp 2009

ja ťa fakt kopnem,taká pekná baba,nie,nekopnem,zatlčiem kolíkom do zeme 😀

bambi09
14. srp 2009

😀 😀 😀 😀 ale mami,to by bola deckovražda 😀 😀 😀 ale šak som pekná po Tebe,dobre 😀 😉

frisbee
autor
14. srp 2009

ja nemožem zabudnúť na ten hod šiškou 😀 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

😀 😀 😀 no vidíš,aj talentovaná som po Tebe... 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

bež hajať,ty,ráno budeš fakt jako zatlčená kolíkom 😀

bambi09
14. srp 2009

😀 😀 😀 dobre mami,ako povieš,ešte musím do sprchy,vlasy až ráno,teraz sa mi nechce fúkať 😝
a jaké je to nespravodlivé,že brat mi všetko pekné vyjedol,nos po mame,kučeravé vlasy... 😖 na mňa už len čo zvýšilo 😝 😀

bambi09
14. srp 2009

tak dobrúúúúú a ahoj 🙂 😉 😔

frisbee
autor
14. srp 2009

až teraz som si všimla,že si sa mi narodila 😀 😀 😀 takže musíš byť baba 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

páááááááááááááá