S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

simonka,nerobím,u nás by sladké nik nepil,počkaj,pozriem do googlu na recepty

simona55
24. srp 2009

ano fris je to ono, nemate radi sladke? no ani ja velmi radsej take tycinky alebo nieco slane,ale mm a deti to zboznuju 🙂 😝

bambi09
24. srp 2009

ahojte
tak vás dočítavam a smejem sa,simonka mala dobrodružný deň 😀 😀 😀
my sme boli s deckami nakúpiť a na ihrisku,malú som okúpala a zaspala mi na rukách,ako didkala 😅 len dúfam,že v noci nebude prestávka,lebo zajtra musíme na tie Kramáre na 11-tu už byť a Limbová je rozbitá,tak obchádzka cez mesto nás zdrží,tak nech mi vstane načas,ak nie,musím ju zobudiť,to zas budú nervy,ja dnes nebudem spať od nervozity ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
24. srp 2009

kvoli simonke som sa skoro zadusila minerálkou 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

to ja mám pravidelne oprskaný noťas,keď ju čítam 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

už všetky spíte?? 😕 😕 😕

bambi09
24. srp 2009

tak dobrú noc ☹ ☹ ☹

vanja
24. srp 2009

no baby teraz som sem dorazila, ale tu je prázdno, tak dobrú noc. 😎

bambi09
24. srp 2009

vedúca,šak som písala, že dnes nebudem spať...keby som vedela,že dobehneš,tak počkám,ale dieťa sa mi hádže,jak ryba na suchu,tak som stále pri nej a už vypínam,lebo už všetky spíte 😔 😔
ale máš konečne sľúbený mail 😉dúfam,že prejde 😕
tak čaute zajtra poobede

jalao
25. srp 2009

dobre ranko vsetkym! 🙂 🙂

frisbee
autor
25. srp 2009

tu som,ja sa hlboko ospravedlňujem,zaspala som ako drevo,sypem si popol na hlavu ☹ ☹ ☹ ☹

jalao
25. srp 2009

nemusis Fris...ani si zatial nic nepremeskala. A vidis tie baby, ako tu ponocovali?? ja som zaspala o pol 11, asi pat minut po detoch 😠 😠 Clovek nema pre seba ziaden vecer v klude...

frisbee
autor
25. srp 2009

no ja chodím okolo pol jednej,ale včera ma to sklátilo teda...a práve,keď si bambucha potrebovala pohovoruť,keď bola nervózna z tej kontroly.

jalao
25. srp 2009

tak ju na dialku podporme, nech sa jej tam dobre dari... 😉 😉

vanja
25. srp 2009

no a ja som pred polnocou dosšla a tu nikto 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

ja som prosím bola tvrdá ako kameň 😀

jalao
25. srp 2009

ja tiez, ako som uz pisala, ani neviem, co bolo vlastne v telke, kusok programu Jak se stavi sen sme si pozreli, to milujem, tieto inspiracie, ktore mne vzdy chybaju...No potom som uz nevladala a az rano o 6 som vyskocila na rovne nohy! 🙂 🙂

vanja
25. srp 2009

ja som tak rada, že sú ešte prázdniny, že nemusím skorovstávať. Moja malá pospí do pol 9-tej. 🙂

jalao
25. srp 2009

vanja, ale uz nam to konci... ☹
ja uz zhanam seky do jedalni...predlzovanie autobusovych kariet, bud. tyzden zapisy na kruzky...mam z toho normalne depku... ☹ ☹

frisbee
autor
25. srp 2009

tak ženy,teraz mi raďte...chystám sa,že uvarím plnené kapustové listy s mletým mäsom...ja to mám chuťovo dobré,ale tie svinské listy sa mi vždy rozpadnú,alebo neupečú tak,ako by som chcela...postup poznám...sparím ich,naplní,zabalím,strčím do trúby...a fuj 😎 😀 ....takže niekde je chyba...ja asi viem kde,nemám trpezlivosť a tým,že som aj dysgrafik,tak mám problém s motorikou,zaviažem ich asi divne...napíšte mi,prosím,svoje skúsenosti 😀

jalao
25. srp 2009

fris, tuto ti neporadim, ani keby som chcela. Mozno mlada kapusticka sa rychlejsie upecie a potom sa rosype, starsia odola viacej... 😝

vanja
25. srp 2009

no neviem fris, ale ja ich nepečiem ,ja ich dávam variť do hrnca

vanja
25. srp 2009

naspodok dám trocha posekanej kapusty aj navrch, a podlejem trochou vody

simona55
25. srp 2009

ano fris, vani ma pravdu aj ja ich varim, mozno ze mocprevaras tie listy nie? ja to robim tak ze ich iba obarim, a potom zlejem vodu a este ich necham pod pokrievkou pod parou a potom plnim, a dobre zatlacim konce,ale teraz idem mm do roboty potom pridem 😉 pripravit

vanja
25. srp 2009

čau simi, kde sa flákaš?

frisbee
autor
25. srp 2009

ja to robím ako simonka,ale tu sa to potom pečie podliate v trúbe,a ten vrch má byť taký opečený a práve tam sa mi to nedarí,buď to praskne,alebo je to iba podusené...tak preto sa pýtam 🙂

vanja
25. srp 2009

ja to nepečiem takže neviem

jalao
25. srp 2009

detailistka Fris!! Hlavne , ze je to dobre, nie?? Ci tak to uz nie je chutne?? 😝 😝