S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

veľmi krehké vzťahy - dajaký seriál 🙂

simona55
27. srp 2009

aha uz viem, no tento dvor pozostaval zo sameho vynohradu, a zo starych stromov, a ja vzdy om tuzila po velkom dvore, dvorisku 😀 a predstavovala som si ze ako si to zariadim,no ale aj sa mi to splnilo,a tam kde sme byvali to bolo spolocne zzo svokrou,ale tam sa mi nechcelo investovat, 😝 mm vravieva ze uz pomaly dvor bude krajsi ako byt vo vnutry 😀 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

no ale aspoň vidí, že sa staráš. Ja sa už tiež neviem dočkať, kedy budem mať poriadok pred domom. Ale tá búračka to je hotova pohroma. Ešte si to musíš dať vyviesť na registrovanú skládku s kontajnerom, a odniesť papiere na životné prostredie, že sme neurobili čiernu skládku. Jeden kontajner stojí cca do 4000 SK. Už tu

vladkaz1
27. srp 2009

vanja nechapem aka buracka?

vanja
27. srp 2009

pokračujem: Už tu bolo 6 kontajnerov, a ešte asi 4 bude treba. 😅

vanja
27. srp 2009

vladka starého domu, rodičovský, stojí na pozemku, kde sme postavili ńáš dom.
už skončili VKV? 🙂

vanja
27. srp 2009

vladka a tie poháriky máme aj my, ešte po staršej dcérke. Dajú sa poskladať do seba, a aj na seba ako pyramída.
Vie sa s tým zabaviť. Keď myslíš také. 🙂

vanja
27. srp 2009

aj vedľa máme 96 stranu, nejako sme to dobehli dievčence čo? 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. srp 2009

idem hajat vanja ano myslim tie ... zahra sa s nimi super ale este nespi idem si lahnut k nej aj MM chce uz buvat tak nemozem tukat ,, 😀 paaacko zajtra dobru nocku ..rano ma caka velke upratovanie 😝

vanja
27. srp 2009

dobrú noc vladka, a sladké sníčky 😎 😎 😎

frisbee
autor
27. srp 2009

no už by som tu bola,oko sa šesťkrát uložilo do postele a šesťkrát vrátilo do izby,vždy som musela zašiť noťas,furt chcel niečo riešit 😀
no vedúca,pekné si mi poslala 😀

vanja
27. srp 2009

fris a čo také chcel riešiť?

frisbee
autor
27. srp 2009

ale nič podstatné,vždy ho napadne myšlienka,tak mi ju príde povedať,a ja nemožem ťukat do počítača,keď on je citlivý rak,to by si myslel,že ho ignorujem 😀 😀 😀 ,nechápe,že baba može robiť aj 5 vecí naraz 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

a je to pravda, ja som sa už v toľkých prípadoch presvedčila, že chlap nemôže robiť dve veci naraz. Len jednu. 😉

frisbee
autor
27. srp 2009

to je vedecky dokázané,ale že nechápe,že my áno...keď na mňa hovorí a ja nie som otočená k nemu,tak si myslí,že ho nepočujem 😀 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

auto už máš

frisbee
autor
27. srp 2009

nemám,až zajtra,že im tam praskli nejaké šrÓby...a ja som ani celý august neplávala,že bez auta sa nikam nedostanem,tak mu hovorím skočíme ráno do aquaparku,on že áno a za polhodinu mi oznámil,že objednal hovnocuc,no už vidím,ako naň čakáme celý deň a na sobotu ráno sa dohodol s murárom,že nahodia vjazd,no posledný víkend v lete super.

vanja
27. srp 2009

a zas sme pri hovnách
tebe asi menia celú karosériu či čo
a čo idete murovať aký vjazd?

frisbee
autor
27. srp 2009

brúsili a vyrovnávali motor 😝 ....my máme také staré steny a na jednej strane sme to zatepľovali a ešte sa to musí nahodiť a vymaľovať...no super sa teším,nemáme hotový interiér a budú sa serkať vonku a ja budem strážiť psy,aby mi ich nevypustili...v kuchyni máme opravovať dlažbu a v polke baráku omietky,ale budú robiť vjazd 😎

vanja
27. srp 2009

fris, ale veď to je naprosto logický 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda u chlapov 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

a čo je teda ten vjazd, akože do dvora z cesty?

frisbee
autor
27. srp 2009

no z ulice do dvora,my sme radový dom a každý má velˇký vjazd,je to normálne pod strechou baráku,veľká drevená brána,vjazd a potom až dvor.no a bývalí majitelia tam mali nádherné jelene na omietke,to musí preč,a omietky sú obité a na jednej strane je to zateplenie a okusujú to psi,tak sa to musí nahodiť.

vanja
27. srp 2009

mne sa radová zástavba vždy páčila 😀

vanja
27. srp 2009

som tam dala zlého smajlíka, ale myslela som to vážne 🙂

frisbee
autor
27. srp 2009

mne nie,ja by som bola najradšej na samote v Južných Čechách pri rybníčku,alebo kamenný domček pri mori...a bývame v dedine s najhoršími ľudmi v kraji a nemá žiadnu architektúru.

vanja
27. srp 2009

ber to z tej pozitívnej stránky, na samote by si nemala susedu, čo na ňu stále tak myslíš, že ju až tu spomínaš. 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

tak,až teraz naskočil server,čo to je? 😠 ja by som radšej súkromie a nie to všadeprítomné oko 😀

bambi09
27. srp 2009

baby,to čo bolo s tým koniskom??? málo sexuálnych tém?? 😀 😀 😀
sta tu zas hovienka preberali a ja nikde 😀 😀 😀

bambi09
27. srp 2009

fris,tak sa venuj Zelenoočkovi,citlivý Ráčik-mám doma 🙂 🙂 to by nepochopil,že môžeš aj počúvať aj čítať,mne neveria,keď píšem a niekto na mňa rozpráva,že dokážem vnímať aj ten rozhovor 😀 😀 😀

bambi09
27. srp 2009

tak asi výpadok každého odradil,tak dobrú noc,ženy moje,pekné sny-uhorkovo-cukinové 😀 😀 😀