S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. říj 2009

keď ja nedobrovoľne,prišla som z práce o pol 8 ráno 😝 😝 😝 ..náhodou,včera mi tiger nachystal kávičku a chleba,až sa zobudím,ale dnes sa cíti opustený a nevyužitý....jednorazový...po použití zahodiť,tak ho idem trochu povzbudi´t 😀 😀 😀

teodorka
28. říj 2009

jaj tak tu nesed a chod spat 😝 nie zeby si mi nechybala 😀 ....

bambi09
28. říj 2009

teda,ja už teraz neviem,v ktorej téme som 😅 😅 😅 😅
ale nevadíííí,hlavne,že sa radi máme 😀 😀 😀 píšte,píšte... 😉

bambi09
28. říj 2009

a ospravedlňujem sa za strašnú hrubku -mi tu máme 🤐 🤐 my tu máme 😀 😀 😀 dnes mi to nemyslíííí 🙄

bambi09
28. říj 2009

fris asi hajá,ja sa musím nedobrovoľne odmlčať,chlap mi ide niečo stvárať s notebookom,tak potom sa na vás napojím 😝 🙄

vladkaz1
28. říj 2009

😀 😀 bambi ty hrubka ,tusim prvu co som po tebe citala to je dobre skore 😀 ,Frisula tusim ani jednu za to ja 😅 😀 nevadi sem tam ujde aj mne .. 😝
No a ja som prisla teraz so stretka mali sme kocky s TT mamiciek .. a prisli sme len 3 , nechcelo sa mi ist domov a to som dnes vsetko popratala upratala a pokazila vysavac 😀 tak som lapela u nasich mali ovci syr mnam taky zo salasa origos a je mi zleeeeee 😀 😀 😀 no macko bol pazravucky ..
Frisula ja zdochnem s tych tvojich reci ... ze stiahnem gate ,nepouzitelny 😀 😀

vladkaz1
28. říj 2009

ze so stretka zo stretka 😝 😀 😀

frisbee
autor
28. říj 2009

nespím,ahoj,vladi...kde ste boli na stretku?na niečom dobrom??? 😀 😀 😀 a tak vieš,že v kritickom momente stiahnuté gate zaberú 😀 😀 😀

vladkaz1
28. říj 2009

😀 😀 😀 no to by aj moj chcel furt stiahnute gate 😀 😀 😀 ...
A my sme boli na detskom ihrisku v takom parciku takze nic dobre sa nekonalo ☹ veru ale dala by som si nieco .. 😅

frisbee
autor
28. říj 2009

no ja vám závidím to gaštanové pyré,to píšem všade,mne sa o ńom aj sníva 😀 😀 😀 😀 .....a pravý langoš,a lokše 🙂

ale vieš čo,gate stiahnuté nečakane sposobujú psychický šok...a potom je pokoj celý večer 😀

vladkaz1
28. říj 2009

ja nelubim pyre moja 😝 ,ale ved si kup vy nemate ????
No moj by chcel taky sok, ale pri tom ani hnut len lezat a stonkat 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. říj 2009

no nemáme,mne vozia niekedy mrazené z BA.No a chodíš teplo oblečená,mňa začalo škriabať v hrdle,ono sa to nezdá,ale už je fakt chladno.
no teda...a zase erotika 😀 😀 😀 😀 ..bambuľu nám ten jej odstrihol od netu naschvál,aby sa mu nepokazila 😀

frisbee
autor
28. říj 2009

...a zase je tam zabacek,ja by som do toho kopla,akí sú tí chlapi nezodpovední 😠

teodorka
28. říj 2009

fris moja Ty si typicky pripad rozdvojenej osobnosti 😀 😀 vsade si 😀 kuknem do jednej temy ...fris ,kuknem do ,do tretej ...a vsade fris 😀 😀

frisbee
autor
28. říj 2009

ja som ako tá z konzervy 😀 😀 😀 😀

teodorka
28. říj 2009

😀 😀 😀

frisbee
autor
28. říj 2009

keď tu nie je bambi a vanja vedúca,nemá mi kto brániť v rozlete 😀 😀 😀

roasha
28. říj 2009

heeej? 😅 ste fakt nejake rozlietane.......ci ja nestiham? 😕 😅

frisbee
autor
28. říj 2009

no kojičky koja,ostatné neviem čo,my nastupujeme až neskoro v noci 😀

teodorka
28. říj 2009

Vy ste strasne 😎 roasha ani ja nestiham 😅

frisbee
autor
28. říj 2009

a ja poletujem až kamsi do beremese....tam som začínala v téme po svatbě....tchýně 😝

vladkaz1
28. říj 2009

baby a ja vas poznam caves ja som Vladka 😀 sak nekacajte len s Fris 😀 😅 😅 😅 aj my sme tu 😅 😅

frisbee
autor
28. říj 2009

vladi,som tu sama jako kůl v plotě 😀 😀 ...baby ešte asi nemožu,ešte,že sem chodia susedky 😀

vladkaz1
28. říj 2009

aj ja som tu bola no ... a nik tu nebol veru 😀 😀 jak opica
jaj dala som vanu mam masku na ksichte .. a surfujem ...
dnes som zas dostala poklonu ze som opeknela normalne si zacinam na to zvykat 😀
zajjtra sa musim prefarbit uz to mam prasive a dnes vecer mala dojst kocka na obocko a ani nezavolala ...sa na to vyprdnem 😝

frisbee
autor
28. říj 2009

ja si myslím,že si opeknela,a až ti nebude zle,budeš žiariť ako slniečko.... 🙂 🙂 🙂 🙂
no ja som zistila,že mi začali pekne šedivieť vlasy,o chvíľu si ani nebudem pamaätať svoju pravú farbu...ale utešuje ma,že kamoška bola šedivá už v 20.tke,takže na tom nie som tak zle... 😉

vladkaz1
28. říj 2009

moja ja som neni sediva ja mam take prasive ked sa neprefarbim .. ale hrozne mi teraz pristane ta hrdzava mrkvova lebo mam taku porcelanovu plet a ked si namalujem lycka hrozne mi to pristane 😀 😀 😀 samochvala smrdi co? 😝 😅

vladkaz1
28. říj 2009

vies co ma napadlo aku farbu si davas?

frisbee
autor
28. říj 2009

vladi,to nie je samochvála,keď sa cítiš naozaj pekne,treba too dať okoliu najavo...ja vždy prídem k mojej kaderníčke a poviem,že chcem veselú hnedú,a ona mi niečo namieša.Ja mám svoju farbu zvláštnu-hnedú,ale takú kovovú alebo čo,svetlú nemožem mať vobec,by som vyzerala ako z ulice 😎 ...som vyslovene tmavý typ...ani melír mi nesedí.

vladkaz1
28. říj 2009

no ved pytam sa preto ,ci by ti svedcal taky tmavy preliv a do toho nejky cierno fialovy odtien podla mna ano taka leskla cierno fialova by ti pasla 😉 ako pises kovova ale leskla podla mna mas velmi pekne vlasy ,aspon na foto 😉

frisbee
autor
28. říj 2009

no bývalo to lepšie,ako som mala tie stresy so svokrou,začali mi padať hrozne.Teraz sa to trochu zlepšilo,ale nevrátilo sa to do povodného stavu..a mám jemné,a keď je vonku vlhko,tak sa mi nalepia na hlsavu.čiernofialový by mohol ísť..až budem mať náladu a odvahu,skúsim a pošlem foto 😉