S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. lis 2009

to bola bambuľa tryskomyš...prefrčala okolo,iba malé pätičky sme videli a ohnivú čiaru 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. lis 2009

😀 😀 inak co idete az na nocnu smenu?Zas nik tu nieje ..

vladkaz1
19. lis 2009

Toto som si teraz prečítala v inej téme, tak to tu kopírujem :

Z práce se žena vrátila pozdě, unavená a podrážděná, když zjistila, že na ni její šestiletý syn čeká u dveří.

"Mami, můžu se tě na něco zeptat?"

"Jistě, na copak?"

"Mami, kolik vyděláš za hodinu?"

"Do toho ti nic není. Proč se mě na to vůbec ptáš?", odpověděla žena nazlobeně.

"Jen to chci vědět. Řekni mi prosím, kolik si vyděláš za hodinu?"

"Když to musíš vědět, tak je to 100 korun na hodinu."

"Ach jo," povzdechl si chlapec se svěšenou hlavou.

"Mami, můžu si půjčit 50 korun?"

Matka byla bez sebe, "Jestli ses ptal jen proto, že si chceš půjčit na nějakou pitomou hračku, nebo jiný nesmysl, tak odpochoduj zpátky do svého pokoje a jdi spát. Přemýšlej o tom, proč jsi tak sobecký. Já se v práci nedřu jen pro nějakou dětskou lehkovážnost."

Chlapec potichu odešel do svého pokoje a zavřel za sebou dveře.

Žena usedla a chlapcovy otázky ji rozzlobily ještě víc. Jak se ji může takhle ptát, jen aby dostal nějaké peníze?

Asi po hodině se žena uklidnila a začala přemýšlet: Možná, že na něco opravdu těch 50korun opravdu potřeboval. A moc často si o peníze neříkal. Žena přistoupila ke dveřím do chlapcova pokoje a otevřela je.

"Už spíš, synku?" zeptala se.

"Ne, mami, jsem vzhůru," odpověděl chlapec.

"Přemýšlela jsem, možná jsem na tebe zbytečně vyjela," řekla žena. "Byl to dlouhý, úmorný den a já si na tobě všechno vylila. Tady máš těch 50 korun, které jsi chtěl."

Malý chlapec se posadil a usmál. "Ach, mami, moc děkuju," zajásal. Pak sáhl pod polštář a vytáhl pár zmuchlaných bankovek. Žena viděla, že už nějaké peníze má a pocítila, jak se ji znovu zmocňuje hněv. Chlapec spočítal všechny své peníze a pak pohlédl na matku.

"Proč chceš víc peněz, když už nějaké máš?", zabručela matka.

"Protože jsem neměl dost, ale teď už mám," odpověděl chlapec. "Mami, teď mám 100 korun. Můžu si koupit hodinu tvého času? Prosím, přijď, zítra dřív. Mohli bysme spolu večeřet."

Žena byla zdrcena. Objala svého malého syna a prosila ho za odpuštění.

Tohle je jen kratičká připomínka všem, kteří v životě hodně tvrdě pracují.

Nenechme nám čas protéci mezi prsty, aniž bychom jej strávili s těmi, na kterým nám opravdu záleží, které máme v srdci. Nezapomínejte sdílet váš čas v hodnotě 100 korun s někým, koho opravdu milujete. Zemřeme-li zítra, firma, u které pracujeme, si za nás najde náhradu během několika hodin. Ale rodina a přátelé, které opustíme, budou cítit ztrátu po zbytek života.

to som skopcila v jednej teme smutne ☹

bambi09
19. lis 2009

Vladenka,ja som to čítala v téme Čo pre vás znamená viera,občas tam chodím naberať novú energiu,aj keď tam nepíšem-taká zvrhlica 😀 😝 a vošli mi slzy do očí,pravdivé a smutné ☹ ☹ ☹
tryskomyš frčí ďalej,ahoj teta fris 😀 😀 😀

bambi09
19. lis 2009

moje nervy...že decká budú povinne spievať pred vyučovaním hymnu-to je chorááá republika,ľudia nemajú na chleba a naši posranci riešia takéto kokosiny,nemám slov 😠 😠 😠 😠 😖 banánová republika 😖 😖 😖
inak mám doma dvoch maródov-mladý mal včera v škole "pracovný"úraz,tak sa prudko hlásil,až ho seklo pod lopatkou a pricviklo mu nerv-telocvikár ho dnes skúšal napraviť,ale nepomohlo,tak očakávam,že budeme behať po lekároch 😝 😝 😝 a muž došiel dnes nachcípaný domov,odniesol si to,že chodí nakupovať 😝 😝 😝 tak ho budem kurírovať cez víkend,ani sa nedivím,také teplo na november je nezdravé,bacily majú raj 😒 😝

simona55
19. lis 2009

ze vraj vas idem pozdravit 😀 😀 😀 a popise polku strany 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Bambi , a vy takto skoro sa pripravujete na ten bazarik, a kedy sa to kona? u nas v skole toje az niekedy .20,12,ja nepripravujem nic iba sa zucastnujem aj ten to rok by som rada sla, z Davidkom,,ved za korunku jest dobroty ved to sa oplati no nie? 😀 😀 😀 😀 Kdeje Vanja? ved tu uz davno nebola, mozno ma vela roboty. no teraz sa poberiem okupat, 😀 😀 a potom si zalahnem no nie spat ale lezat strasne ma boli cele telo a hlava, asi lezie pomne chripka, ale ja je j nedam sancu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
19. lis 2009

vladka ja som to tiez uz citala ....krute ale pravdive ....zial 😒
simona fuj ze sa nehanbis tak bambi tu poctivo pecie a Ty sa tam ides najest 😀 😀

bambi09
19. lis 2009

no,vidíš Simonka,ako sa obetujem a zachraňujem naše miesto na prvej strane??? 😀 😀 😀 😝
a toto nie je školský bazár,ale ten medzinárodný,čo býval každý rok v Starej tržnici,teraz je to v PKO,tržnicu zas rekonštruujú 😝 😝 😖
na školský ešte času dosť,tam vyrobíme aj nejaké vianočné ozdoby a pozdravy 🙂
a teda aj na muža niečo lezie a nie som to momentálne ja 😀 😀 😀 😝 zas je kopec bacilov 😒
teoška,ahoj 😵 😵
a fris zas zaspala,či čo?? 😅
vanjuša je na odvykacej kúre od koňa 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. lis 2009

vlaďka..pekné-smutné ☹
simi..no dúfam,že nebudete chorí 😉
teo..bambuľa pečie pre celé Slovensko,tak čo by si nedali 😀
bambuľa...som bola na icq s mladou...že kašle ako sviňa,ale iba v noci...a že bude za týždeň na party s Mickom Jaggerom...hahahaha,oko to komentovalo..s tou velkou hubou,já se ho bojím 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
20. lis 2009

no co ste vcera zamrzli????? nejako sme sa dostali na druhu stranu 😕
jaj dnes ideme na chalupu ,ale len tak na doobedie vyvetrat sa ja ,mala ,babka ,dedo .
tak vam prajem prijemny den 🙂

jalao
20. lis 2009

Dobre ranko, poslusne hlasim, jeej, Vladka, ty si si dnes nastavila budika? 😉 😉 Vcera to vsetky vzdali, pozerala som neskoro vecer, ale uz sa spalo...aj tie najvacsie vytrvalkyne...
tu je biela hmla jak v Londyne (ze, Niki 😅 ), ledva som robotu nasla 😀 😀 😀 😀

simona55
20. lis 2009

ahojte, pekny den 🙂 🙂 🙂 vcera som sa okupkala, dostala masaz, od mm ale sex nebol ☹ 😠 😀 adnes je mi fajn len hlava ma este trosku pobolieva, Teodorka, ja nezviknem piect, na burzu ale dcera si pripravuje take vecicky co ona uz nepotrebuje,a take blbostiky, ale pre skolu to staci , 🙂 ale ja tam mam rada, take, drobnosti ,a nedavaju ich deti draho ved jeden chlerbik stoji 1,2koruny. Vladi odichnisi prijemny dnik.

jalao
20. lis 2009

Ahoj, simonka, masaz je castokrat lepsia ako cokolvek ine... 😉 😉 😉 😉 Tak dnes ti uz bude lepsie, uvidis, trosku zregenerovana...pripravena na vikend 😉 😉
Tu uz ani ranne sichty nejdu fungovat?? 😠 😠

darina60
20. lis 2009

Ahojte, ranná šichta 😀 😀 Čítam Vás ale sa mi nechce písať, lebo mi je zle. Navracanie, bolí ma hlava, stále som na vecku a to máme dnes kačku na obed, ale asi ju budem musieť domov zobrať. Čo som volačo chytila od tety fris, či to mi staršie paničky už tak mávame. 😉 😉
Juli hlásim deti včera večerali .................. 😉 😉 Žeby z toho mi bolo tak tažko, fuj, ale na tú kačku mám chuť.... Ozík čo by som si mala také dať aby mi bolo trochu lepšie, radte, ale som v práci tak asi nič 😒
Aj tu je hmla zima, a to musím cez obed vybehnúť mužovi po lieky 😉
Tak píšte a ja budem ak sa mi bude dať, šéfka tu nie je takže tak.

frisbee
autor
20. lis 2009

dobré ránko...ja som včera išla spať so sliepkami,dnes mám nočnú,som zvedavá,ako to v tej zime vydržím.
dari,no nestraš aj ty s chorobou...ale ja fakt neviem,čo to je,mm hovorí,že mu je stále horšie,miesto lepšie,ja to stejné,no čo je to za sviňuchu 😕 ..a riťka bolí.... 😝 😝 😝 😝
simi..takú dobrú masáž by som aj ja potrebovala 😀
vladi,užite si chalupu... 😉
jalao..no u nás je druhý deň slnko,ale biela záhrada,ako mrzlo...inak furt vlhko,povesila som prádlo von,uschlo,blbec som ho zbierala neskoro a už bolo zase vlhké 😝

veronkaj
20. lis 2009

ahojte , nestíham, nestíham, nestíham hambím sa priznávam dobrovolne,

simonka, aj ja by som brala takú masáž, hlava ma bolí už niekolko dní a lopatky za stolom čo sedím ani nehovorím ale super aspoň ťa trošku rozmaznávali

darinka a tebe čo je zlatko naše, buď si fakt niečo chytila alebo že by k Vladkaz pribudla tehulka?? 😉 tak kačka nekačka bude neskôr, zatial si daj rýchlu dietku a uvidíš, a tie ..... si ako myslela že deti večera a vy ste sa hrali s polovičku ako sa už stalo?? tak tomu chápať?? ja už ani nechápem, ja už všetko nejako autoamticky beriem,

frisbee, teodorka, simonka, nikinka a ostatné fakt nestíham len tak nachvílu kuknem,
ja som včera ešte to rodičko mala do šiestej, potom som išla nakúpiť, navarila na dnes a bože ráno vstávať no už nech je sobota

tá kočka čo ju zaúčam v druhej práci sa začína tváriť že ju to aj baví tak dúfam že nezdrhne a ja budem môcť mať už poobede volno , dcéra sa teší.
idem pokračovať , pozrela som poštu a na koho som mala meil som poslala trošku si posurfujte,
nemám tuším ešte na simnku a teodorku.

jalao
20. lis 2009

ahoj Dari, ja som tvoje kodovanie rozlustila uplne v pohode... 😀 😀 😀
U nas nehrozi...syn stale lezi pod perinami, obsadil celu obyvku, takze ma strategicku polohu a mlada na PC cely vecer, Tanicku vecer MM odvelil ku nasim na predlzeny vikend zo skolky 😉 😉 Zacala kaslat a v skolke sa jej vzdy len prihorsi potom, tak ju babka a dedo opatri lepsie.. 🙂 Esteze mame obcas tieto babusky a dedusky, ze?
A ja sa ucievam, hori mi za patami, dnes ideme pit na 50 oslavu, tesim sa, ale rano zajtra vstavam a soferujem, tak to bude trochu o nicom, ale co narobim...Vcera som vecer varila, deti si objednali perkelt, vyborny sa mi podaril, tak som vramci diety zjedla za tanier vecer o 9...no hrozna som. 😔 😔
Tiez som vam baby, na koho mam adresu, rozposlala pekny email...aj ma dojal, priznavam cestne. 😉 😉

jalao
20. lis 2009

A este som chcela, ze je tu mlha (plha se hlaasii... 😀 ) a rano som oskrabovala biele okna na aute... 🙄 🙄 Ale aspon tie mraziky vymrazia tie chripkove bacily, co su tu vsade...na skole chyba kopa ziakov, nechavaju ich aj soma a chori su aj ucitelia, takze ani nema kto zastupovat...no sranda...decka su v kazdom pripade radi.. 😉 😉
Fris, tak kludnu sluzbu ti prajem a vezmi si malu decku pod ritku, aj okolo...mozno pomoze v tej kose.. 😉 😉

veronkaj
20. lis 2009

jalao aj u nás bola mlha ale už teraz jazdím na veeeelkoom aute z garáže tak ráno neškrabkám aspon nejaká výhoda, inak ja som včera tiež robila perkelt a ked som robila halušky ruka ma bolela jak kona kým som ich popúšťala no ale čo človek neurobí pre rodinu.

fris želám aj ja príjemnú službu a akosi som nepostrehla z čoho ťa tak bolí riťka. ??

nikinka008
20. lis 2009

ahojte....fris a preco si nevypytas masaz od TM? 😀 😕
baby,mne vcera mama volala ze oco je v nemocnici kvoli nohe ze sa mu upchala zila alebo co na nohe tak bola z toho hotova a ja tiez ☹ mam strach ☹ 😔

frisbee
autor
20. lis 2009

niki 😀 😀 😀 😀 dobrá otázka...pretože on tvrdí,že robí masáže iba so zasunutým,a to by v mojej situácii s kostrčkou dosť dobre nešlo 😀 😀 😀 😀 😀
veri...narazila som si kostrč ako sviňa 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. lis 2009

no jalao..tak som si poslzila....

darina60
20. lis 2009

Fris, ale dákodlho Ťa to bolí, ja už by som bola hotová, však asi aj Ty. Ale nedá sa to nejakými tabletkami vylečiť skôr, či to chce čas?
Je mi zle, ale som sprostá, na kačku idem za chvílu. Potom asi skončím s výplachom žalúdka. 😀 😀
Juli, rozumeli sme sa s večerou, to je náš kod. Ozaj pred chvílou som objednala predlžený víkend na Mikuláša v našom rekreačnom zariadení, mužík chce vypadnúť z domu, čo sa deje 😀 😀
U nás tiež mlha, stále. Ráno mi muž premiestnil autíčko do garaže, tak ani neviem, či oškraboval alebo sa to roztopilo samé.
Nika, to je mi lúto s otcom. A mal aj predtým dáke problémy s nohou? Neboj dajú mu ifúzky a prejde to ☹

jalao
20. lis 2009

Ze....krasne!.. 😎 😎 😎 Dari, mrkni si aj ty do posty...
Dari, no tak ty vravis, ze rekreacne zariadenie.... 😅 😅 😅 no tam sa budu varit haldy veceri a deti budu vecerat a vecerat ako Janko s Marienkou v medovnikovom domceku, ked ich jezibabka vykrmovala.... 😀 😀 😀
Fris, masaze tohoto typu mavam tiez casto v ponuke 😀 😀 😀 . Jedna moja kamoska mi to kedysi spominala, ze joj. boli ma chrbat, ale Mm ma ani vymasirovat nemoze, ten hned skonci s rukami miesto chrbta vpredu 😀 😀 😀
Vidite, uz sme na tematickom okruhu lepsie prisluchajucom nocnej smene 😎 😎 😎
Niki neboj, zapal liecia, ako ti aj Darka napisala, a daju ATB k tomu...
Veronka, ja robim halusky uz asi rok tak, ako nase babicky a mamicky...a to tak, ze si dam cesto na dosticku a nozickom "odhadzujem" z nej priamo do vriacej vody, nie je to take namahave na ruky a ked naberies spravny grif, ide to ako po masle... 🙂

darina60
20. lis 2009

Tak som po obede a čakám čo spraví kačka 😀 Už som vybehla mužovi po lieky, našťastie to nie je ďaleko a auto mám 😀
Julka, mrknem hned, plakať môžem som sama v kanci, kolegyna práve išla domov. 😀 😀 A Juli objednala som dve izby, a v prípade potreby deti odpracem do druhej 😀 😀 No ked sme tam boli naposledy v auguste, bola iná situácia ☹ ☹ Dúfam, že už bude sneh 😀
No a tie halušky ja robím tiež ako Julka, neviem či dávaš aj vajce, ja nie a sú super 😉

frisbee
autor
20. lis 2009

niki,neboj,otec bude v poriadku,teraz na to majú techniku 😉
dari...kostrč je potvora,to ťa može bolieť aj rok,a nedá sa s tým nič robiť,mladá ju mala zlomenú a furt ju to bolí po 4 rokoch 😒
dari..tak si pekne užite ten víkend,myslím,že si to obaja zaslúžite..hlavne žiadne stresíky 😉
jalao..tiež tak robím halušky 🙂 ..a tiež si užite oslavu..kua,každý niekam chodí... 😀

jalao
20. lis 2009

Dari, daj IP, kam to idete... A ani to neskusaj zrovnavat s augustom....brrrr, teraz to uz bude mat ovela lepsie grady..
Vajce davam 😀 😀 😀 😀 😀 (polohrubu muku....kilo len tak luskne..., vajicko, sol a vlaznu vodu...to je recept mojej mamy 🙂 )

darina60
20. lis 2009

Fris, ja nechodím, to teraz po 3 mesiacoch. Ale až o 2 týždne.
A kde je naša fešanda Vladka?
Veronka, a kde si Ty tiež 😀 😀 😀 A ozík ja mám dve deti a tie mi stačia, takže nasledovanie Vladky nehrozí 😀 😀

veronkaj
20. lis 2009

darinka no super víkend bude, mne tiež chystá na naše výročie alebo k vianociam alebo k narodkám polovička nejaké prekvapko pretože mám všetko v decembri ale nechce ani za svet povedať že čo.

podaj po návrate pekne krásne hlásenie, ako bolo, a krásne si to uži.

inak ja robím halušky z hladkej múky, voda, soľ a potom cez haluškáreň do vriacej vody sú mäakkučké a dobré a na bryndzové zase pridávam k nim zemiaky.

fris. to mi je ľúto, ja som tak spadla - praskla pred 20 rokmi na kostrč a bolelo ma to asi 3 roky hlavne pri zmene počasia a občas to cítim aj dnes, no dávaj si ty pekne mäkkučké a masáž 😀

nikinka008
20. lis 2009

baby dakuje za povzbudenie,ste ma trosku ukludnili 🙂 🙂