S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
6. únor 2010

povysávať 😀 😀 😀 ale ty si makala celý týždeň a ja naopak-celý týždeň nič 😅 😅 tak musím dohnať resty,ale zajtra si dúfam oddýchnem
ty odpočívaj moja a hoď fotku bruška,to je dobre,že len bruško máš a inde sa kilá nelepia 🙂 🙂 😉
frisuľa-štrajkuješ?? 😕 😕 a ostatné flákačky??aspoň nakuknite 😅 😅 😝

jalao
6. únor 2010

ahojte, trošku nakukujem....celý deň som makala, MM je chorý, takže pohroma 😉 😉 😉 😉 , robila som zeleninovú polievku, zemiakové placky a masko s omáckou - taký maďar guláš, mňam. chystáme sa na návštevu a beriem tam aj z tých placiek 😉 🙂 🙂 A periem tretiu práčku. 😠 Zajtra plánujeme návštevu Cinemaxu v TN, tak dúfam, že sa MM vschopí 😝 😝 😝 Tak peknú sobotu ešte vám prajem!!! 😉

bambi09
6. únor 2010

kuk 😀
julka,chorý muž=pohroma 😅 😅 😅 pevné nervy a málo soplíkov 😀 😀 nech idete do toho kina 🙂 😉

jalao
6. únor 2010

Diky Bambi 😉 😉 😉 Ved ja mu aj tak pokoja nedoprajem, nemysli si 😝 😝 😝 Tak čau, ideme sa vystrojiť, o piatej máme vyražať, berieme aj kamoša s dcerkou.

bambi09
6. únor 2010

tak príjemne si tú návštevu užite 🙂 😉
my máme dnes ryžový nákyp a polievku z červenej šošovice
fris,ty sa hneváš na nás,či čo??si tu málo poslednú dobu ☹ ☹ 😕

frisbee
autor
6. únor 2010

bambuľa,nehľadaj problémy 😀 😀 😀 😀 😀 tak už nie som doma sama,doobeda varím,periem,upratujem,poobede odhadzujem a zhadzujem sneh a cvičím psy,sadnem si až podvečer.

bambi09
6. únor 2010

😀 😀 😀 😀 ok,tak je všecko v porádku 😀 😀
mi hovor,ja som včera nevedela nejako naštartovať motor a dnes mi ten čas chýba 😝 😝 😝
tak pááá večer-dúfam 😅

vladkaz1
6. únor 2010

cafte ,bambi co ja som cely tyzden moc nerobila 😕 😅 😀 , raz som si upratala ,podla mojich predstav byt a nic ine vydrzalo to 1 den 😖 😔 .. takze serkam na to... 😝
Juli uzite si kino veru a MM- lovi prajem skore uzdravenie .. veru jak pise bambi, ked je chory muz ,to je doma pohromna aspon u nas ...a navsteva sa bude urcite tesit s placiek ,dala by som si patizonove placky mnam .
Frisulka ty si sukulka ,stale to hovorim ... 😉
No mas co robit veru a MM nic nove ?????? Vies ze by isiel uz makat 😀 😒
Este varim len take jednoduche ,cestovinku varenu a zo stehna take sliziky jak sote na cesnaku ,cibulke ,rozmixovane leco som tam dala ,vegetku a na koniec dam este trochen kecupu a bude aj omacka .. nic extra ,ale Juli teraz rozmyslam ze by sa mi to hodilo do tych tvojich placiek , no nemam doma zemiaky uz 😀 ,ale bol by to dobry napad
Kupila som Kilo jablk a rozmyslam, ze by som s toho spravila jablkovy kolac ,take pité ,robite niekto?
Ak ano sups sem recept ,zajtra sa budem cinit 🙂

frisbee
autor
6. únor 2010

Tu som,dívala som sa okom vedľa na telku.Haha ss mi napísal,že sme mladej nedávali jesť 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
6. únor 2010

kto ti pisal ,ze ste jej nedavali jest ? to co je za blbost prosimta? 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

no v tej kamilovej téme...bavím sa ohromne 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

on totiž nemá slovnú zásobu,ja som mu napísala,že to je veĺmi smiešne hysterické chovanie u chlapa a on to okpíroval naspäť 😀 😀 😀

vladkaz1
6. únor 2010

NO teda ... 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

to je najlepšie čítať od začiatku,on kopíruje vety,čo sme mu napísali...ale všetky 😀 😀 😀

nikinka008
6. únor 2010

vladka,tak si nam sa skraslila 😀 a ty si farbis doma obocie a mihalnice sama? 😕 🙂
juli,ten recept co si vcera poslala,take chute si mi snim narobila ze ho urcite vyskusam 😀 😉
bambi,ty ako zvladas tolko veci popri malej 😀 ja musim robit vsetko ked mala spi,cca 2 hodinky 😖
dnes mam super den,niesu doma susedia cely den 😀 😀 😝
mm je v praci,cez tyzden pojdeme konecne odvazit malu lebo sme uz dlho neboli a uz by som aj rada vedela kolko to ma 😀 a chceme sa spytat aj,ze by sme s malou chceli ist niekam medzi deticky skor tak v jej veku lebo chudatko vonku teraz moc nechodime lebo je hnusne pocasie a vacsinou prsi tak snad sa umudry,a kazdy den robit to iste by asi nikoho dlho nebavilo,je akoby unudena 😖 no a s tym jedlom ani dnes ziadne pokroky,ale doberieme to UM mlieko co este mame kupene a uz jej ho nebudeme davat snad sa vyhladuje viac 😠
pojdem za chvilu kupat malu,snad aj dnes zaspi v pohode,klop klop klop 😀

vladkaz1
6. únor 2010

Niki ja robim obocie a mihalnice na zakazku 😉 , za prasule 😀

bambi09
6. únor 2010

človek vás nechá chvíľu bez dozoru a už sme kdesi v riťke dole 😀 😀 😀 haloooooooooooooooooooo 😠 😀

teodorka
6. únor 2010

ola 🙂 🙂 nocne sovy vykukuju? 😀

bambi09
6. únor 2010

😀 😀 😀 😀 čau,nočná sovička 😀 😀 😀 vidíš??široko-ďaleko žiadna trpaslica 😠 😠 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

už som tu,haha,dneska povedalo oko,že mu je smutno,že je vo vyhnanstve a že bude spať v spálni...hlavne ,že odišiel kvoli mojemu a Tondovmu chrápaniu 😀 😀 😀 😀 ,tak teraz spinká v spálni a ja som sa s noťasom presťahovala do jeho budoáru,aby som ho tam nerušila 😀

teodorka
6. únor 2010

no sak zachranujem co sa da ...aj ked ja som slaba nahrada 😀

bambi09
6. únor 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 ešte ťa začne podozrievať-keď s ním nechceš spať 😀 😀 😀

teodorka
6. únor 2010

vsak ho zavolaj naspat...tie uzmierovania su najkrajsie 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

prdky...ty si tu hlavní krasavice 😀

teodorka
6. únor 2010

ale s krasou vsade neprerazim 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

😀 😀 😀 😀 tak aj s inteligenciou,nie? 😀 😀 😀

teodorka
6. únor 2010

este zo dve VS a mozno budem aj ministerka...ha ale v tom mam jasno ze coho ministerka 😀 financii 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

bambuľa,on vie,že to robím pre jeho dobro 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. únor 2010

ja budem asi sociálnych vecí 😀 😀 😀 😀