S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
22. bře 2010

Oli ahoj,nemala som kedy sa sem dostat,ale citala som tak zbezne co sa tu dialo zatial 😀 😀
Mm bol v stredu v londyne odviest jedneho znameho tak si musel pozicat auto s pozicovne take celkom pekne sa mi pacilo by som si ho hned nechala len vzadu trosku maly priestor tak mala tam bola akurat 😀 😀 😀 ....zajtra ide znovu do londyna na letisko tak si znovu poziciava auto 😖 ....nase auto sa este vybavuje,papiere na STK este musi ist atd tak kto vie kedy ho budeme mat ale je to hrozne bez auta 😔 🙄 ...ale bude este lahsie ukradnutelne ako to predtym 😖 ale kupili sme taky zamok na volant a asi ho budeme nechavat na ulici kedze tam je osvetlenie a stoji tam vela aut lebo tu vzadu na tom neosvetlenom parkovisku sa uz bojim nechavat aj ked tam su 2 auta ale tak to su uz take poriadne auta 😀
Ani mi nevrav ze dnes do skoly taaaak sa mi nechce 😅 🙄 .....uz nas strasia skuskami tak som z toho taka 😨 aj tak to urcite nespravim vobec mi to nejde ☹ 😕
Frisulka,a prajem ti stastny let,uzi si anglicanov 😀 😀 a sprav nejake foto 😅 ....my mame pekne slnecno uz sme mali aj 15 stupnov len skoda ze vietor fuka inak by bolo krasne teplucko 😖

frisbee
autor
22. bře 2010

ahojte,ďakujem pekne,kmitám,nestíham,ozvem sa vám až doletím,chovajte sa tu mravne 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
22. bře 2010

spolahni sa vedúca 🙂 🙂 🙂 Držíme palec, nech šťastlivo doletíš...A tu svieti slniečko!!! 🙂 🙂 🙂

jalao
22. bře 2010

no baby, tu sa fakt vôbec nemaká dnes???? Alebo ste dezorientované z tejto novej verzie?? 😎 😎

bambi09
22. bře 2010

ahojte 🙂
tak hlásenie od nás,mali sme urevanú noc,ešte teraz ma uši bolia 😝 😝 😝
teta fris hlásila,že prešla kontrolou 😀 😀 😀 a teraz už len čakať do 17:00,moje nervy,ja bych táák letela s ňúúúú 😀 😀 😀
tak nech tam nie je molhovno a vidíš ten La Manche 😀 😀 😀 kua,ja vidím akurát tak susedom do okien 😀 😀 😀
a idem umývať okno v obývačke,takže sa tu majte krásne 😵 😵 😵 jarná únava-nejarná únava-makať sa musíííí 😝 😝 😝
dari,že sa ukážeš 🙂 😉 😵
meteo okienko-aj tu je krásne-slnečno 😵 😵 😵

teodorka
22. bře 2010

ahojte frisula nestihla som Ta 😒
my sme dnes mali ist do Trnavy ale rano volal svokor ze Teo je prevelice chory tak sme ho isli zobrat a ostali sme doma ...takze som sa chytila umyvat okna v celom byte +zaclony prat ...uz je vsetko naporiadku jazyk mam vyplazeny ale som stastna jak blcha 🙂

nikinka008
22. bře 2010

a mna si nik nevsimol 😕 a to som tu len chvilku nebola 😖

vladkaz1
22. bře 2010

teo mala si dojst na akvu ked pojdes do TT 😉

teodorka
22. bře 2010

vladi pojdeme v stredu ak sa zase nieco nevyklubi ...uvidime ako budeme s casom ale daj na seba kontakt ak daco tak nech sa Ti mam kde ozvat 🙂 aspon by som Ti brusko pohladkala nech sa aj na mna nalepi 🙂 🙂 🙂

jalao
23. bře 2010

ahojte, dobre ranko, no dievcata, tu je fakt jarna unava. Ja som vecer zaspala s malou po pol 10, ale celu noc som sa potom prehadzovala, akosi som z formy. Tana mala zapalene ocka,ale uz jej to prechadza, len mam pocit, ze som to schytala teraz aj ja... 😒 , oci ma od vcera riadne svrbia a uz aj hrdlo citim, do kelu.
Vladka, Niki, Dari, Veron, malo tu chodite, blbe nalady, ci co? Stale vsade povinnosti, to vieme... ☹ . Niki, no ved ja som si ta poctivo citala, nemaj boja, kedy mas tu pisomku, ked to zvladnu kadejaki Poliaci, Rusi atd, tak to urcite zmaknes aj ty, budeme ti drzat palce.
Bambi, Teo, vy ste take vcelicky oproti mne. Ja ked pridem o 5 domov a este zacnem okolo kredenca a deti, tak uz sa mi malokedy chce takuto sichtu absolvovat. V sobotu som konecne doma, tak dufam, ze chytim sajbu 😝 😝

jalao
23. bře 2010

dievcata...ja len, aby som bola fakt v obraze... 🙂 , vy chodite na debatu uz niekam inam?? Kedze tu za cely den neprisla ani noha nozka... 🙄 🙄

bambi09
23. bře 2010

ahojte 🙂
čo sme fakt umreli?? 😕 😕 😕 fris odletí a tu to skape 😀 😀 😀 no baby,hanbime sa 😀 😀 😀 ale nie,vonku je pekne,tak kto môže utekáááá 😀 😀 😀
ja mám umyté okná v obývačke a detskej,idem ešte záclony a závesy vyžehliť a vyvesiť,nech mám pokoj,v piatok ešte kuchyňu a je mi fuk,či bude pršať a zaprskajú sa 😅 😅 😅 3x do roka úúúplne stačí šaškovať na oknách 😀 😀 😀
fris,prosím ťa,keď sa tu vyskytneš,hoď nás pod zámok,ak všetky súhlasíte,popíšeme si v ss 🙂 🙂 😉

jalao
23. bře 2010

bambi, tvojej poslednej vete vobec nerozumiem...co ma spravit s nami Fris???? 😕 Kde si popiseme????

bambi09
23. bře 2010

julka,v súkromnej skupine-nepotrebujeme tu čumilov,nie?? 🙂 😉
a myslím,že Veronka má veľa práce,dari tiež 😒 😒 a otepľuje sa,tak budeme viac von-konečneeee,tak to tu bude asi trošku viaznuť 😅 😅 😅
teo,ma mrzí,že je Teo chorý a okolo Vladky sa teda poriadne poobšmietaj 😀 😀 😀 😉 a si šukuľka 😵 😵 a neboj,do ss ideš s nami 😀 😀 😀
niki,čože tak depresívne??ja tiež občas píšem a nikto si ma nevšimne 😀 😀 😀 😝 takže klídek,máme jaaar,teplo,dobre bude,neboj 😵 😵 😵

martinano
23. bře 2010

ahojte
tak ja mam tiez jarnu unavu vobec sa mi nic nechce, ked sa pozriem z okna je to skor zima nie jar, chvilu snezi chvilu prsi, no fuuuj.
fris ako si docestovala, dufam,ze dobre, pekne si to tam uzi a pozdrav od nas alzbetu 😉
bambi ty si sikulka 😵
baby,ked sa hodite pod zamok nezabudnite prosim na mna 😕

bambi09
23. bře 2010

martinka,tak vy ste hore,tam je ešte zima 😝 😝 😝 moji chlapi boli cez víkend lyžovať na Orave a tam je ešte tiež zima 😅 😅 😅
únavu cítim aj ja,len je ťažké rozoznať,či je to únava,alebo lenivosť 😀 😀 😀 teda u mňa 😝 😝 😅 😅
a neboj,nezabudneme na teba 🙂 😉 ono to tu necháme otvorené,aby mohli baby,ktoré k nám budú chcieť reklamovať 😅 😅 teda myslím 😅 😅 záleží na fris 😉 ale tak IP funguje,keby niečo 😉

martinano
23. bře 2010

bambi si zlata
nooo tu je etse zima,aj ked uspech je,ze sa sneh topi.maly vstal ja som si urobila kavu a asi pojdem nieco trosku porobit, vonku je hnusne pocasie,ked tak len na terasu vybehneme na chvilku sa pohrat do snehu.ja som ako mechop prastena, nemozem sa vobec rozhybat 😝

bambi09
23. bře 2010

martinka,chápem ťa 😀 😀
ja väčšinou šaškujem doma,nech s tou jarou ide preč aj všetko nepotrebné z bytu 😝 😝 😝 ale teším sa,keď všetko dorobím,že budeme pri peknom počasí konečne s deťmi von 😵 😵 😵

martinano
23. bře 2010

bambi presne akurat som to hovorila,ze uz nech mam vsetko hotove a je teplucko a mozme s malym byt viac vonku, teraz je to uz paradicka uz sa vozi na svojich vozitkach, odrazadla ma uz take velke, trojkolka bicyklik, kolobezka no to uz bude parada 😵

bambi09
23. bře 2010

si mi urobila chuť na kávičku 😅 😅 tak tu teraz chlipkám a ťukám 😀 😀
no,muž akurát vyfasoval pre malú motorku,tak som zvedavá,lebo u babky máme motorku po synovi a nedočiahla ešte na zem
ale nožičky dorastú,ak jej to bude veľké,kúpime jej ešte také odrážadlo-autíčko 🙂 😉 a od kolegu sme zdedili super kolobrndu,tak sa teším,až sa na nej naučí,taká trojkoliesková 😵
tak už len vydržať a potom huráá von 😀 😀

teodorka
23. bře 2010

zdravim 😎 😎 😎 bambi dik ze ma nenechate visiet 😝 😀 😀 😀 inac ja som nebezpecna s frisulou my budeme drby prenasat desperadkam a naopak 😀 😀 ked ja Vas mam tak rada mozem zato? 🙂
inac Teo uz bol dnes v skole a pohoda ..u nas choroba trva 24 h a hes s nou prec ...bambi ked uz si po kave hranolky nechces? tie jem prave teraz ja 🙂

bambi09
23. bře 2010

teo,dík,idem robiť guľky s broskyňami a dopapali sme masko a zemiačky a polievočku zo včera 😀 😀 😀 nech zajtra neumrú hladom 😝 😝
a my ťa máme tiež radi,teda ja a frisuľa na železobetón 😀 😀 😀 😉 preto budem rada,keď k nám nakukneš,kedy budeš chcieť 🙂 😉 a neboj,fris nie je drbna,ona je preverená,prelustrovaná 😵 😵
ty môžeš donášať 😀 😀 😀
a teda dobre,že tak krátko sú u vás choroby 🙂 😉 ale tie hranolky,kurnik... 😅 😅 😅 robíš chute

frisbee
autor
23. bře 2010

ahojte,doletela som dobre,predo mnou startoval Charles,vyfotila som jeho lietadlo,do Londyna som trafila,dnes sme isli vlakom do Oxfordu,super,potom sme papali v Londyne v spanielskej restauracii,sme nazrane a ozrane,lubim vas, 😀

filipal
24. bře 2010

Fris , tak si to uzi! 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
24. bře 2010

Teo skoda dnes niesom doma ☹ ,ale keby ste boli nahodov pri tescu tak mi daj vedet 😉

teodorka
24. bře 2010

vladi neva ...aj tak to bolo o drzku s casom 😝
fris tak si to veru uzivaj aj za nas 🙂 🙂 🙂
bambi ani ja nie som donasac 😕 😀 ja som len blondinka 😀 aj to odfarbena ale kamoska mi vzdy vravi :Judita Tebe nik neuveri ze nie si original blondina bo si taka hlupa 😕 😀
a Tomimu sme kupil v Samorine krasny bike a Teovi PS2 na narodky maju ich o mesiac ale darceky uz zajtra rano...mozem zato ze som nedockava??????? 😎 😀
bambi vies co je bike? 😀 pomozem Ti zacina sa na b-----l 😀 😀 😀 😀 no schvalne 😀 😀 😀

teodorka
24. bře 2010

boze tolko smajlov ...to som si fakt mohla odpustit 😝

martinano
25. bře 2010

ahojte
bambi tak som ti narobila chute, moje dieta prave zaspalo, idem si dat kavicku a pojdeme von, konecne mame aj my pekne.inak som sa nastvala, dostala som spravu zo slovenska,ze pracu potrebuju odovzdat do buduceho tyzdna, nie do 20.4, ako bolo v plane, tak som bola kapku mimo, nervy som mala hrozne,tak som v tych nervoch vygruntovala byt, uz mi zostalo len jedno okno umyt v obyvacke,ale vcera sa mi to uz nechcelo dorobim do dnes 😅
teo chalani mali urcite radost z darcekov 😵
vladkaz ako?
fris len si to pekne uzivaj a oddychni si 😉
darinka ako, kde si?
nikinka ani jalao, langoska,simonka?
no tusim som tu dnes sama, to je moje stastie, ked mam konecne trosku casu ,nikde nikto

bambi09
25. bře 2010

ahojte 🙂
martinka,tu to nejako skapalo,fris je v Londone,tak sa flákame 😀 😀 😀 a nejako som nepochopila to s tou prácou?? 😕 😕
čo máš odovzdať?? 😕 😅 a vidíš,aspoň máš čisto 😀 😀 😀 niekedy je dobré sa nasrať 😀 😀
teo,ty moja krásna blondínka 🙂 😉 ja sa z tej tvojej kamošky pototo 😀 😀 😀
a to posledné,žeby trojkolka??b.....l 😀 😀 😀 to nemôže byť nič iné,len mi nesedí počet písmen 😀 😀 😀 😉
a teda narodeninové darčeky dostanú na Veľkú noc?? 😅 😀 😀 takže ešte budete dokupovať?? ja ak niečo kúpim dopredu,dám mužovi zakutrať,aby som to nevidela,lebo tiež by ma trhalo dať to skôr 😅 😅 😅

martinano
25. bře 2010

bambi jasne tam chybalo diplomovu pracu