S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. zář 2009

vladi,však len si odchrchli,keď ti to pomože 😀 😀 😀 .
baby,a ja trvám na tom,že na mojom dvorčeku sa nič živého nezabije,takže mám iba psy,mačku,papagája 😀

vladkaz1
8. zář 2009

ved odchrchlam ale niekedy ked kaslem ma to az napne 😝
fris to je super len tak dalej si taky ochranca zvierat to sa mi paci 😵

bambi09
8. zář 2009

vladka,odchrli najlepšie na blbého suseda 😀 😀 😀 teda ak máte,ja by som toho nášho ochrchlala 😀 😀 😀
a ja tiež neznášam zabíjačky,preto nebudem chovať čuníkov 😀 😀 😝
a fris,Ty máš papagája 😕 😕
inak aj ja som nejaká zahlienená,furt siakam nos a to sa len trochu schladilo 😝 😝
a vladka,veľmi chválim Tvoje rozhodnutie prestať s fajčením,aj teraz by si už nemala,keď si len snažilka,to dosť ovplyvňuje plodnosť u ženy 🙂 😉

frisbee
autor
8. zář 2009

Vladi,ja nezabijem živého tvora,to,čo som si vychovala a celý život nosím domov zvieratká 🙂 .Uzdrav sa rýchlo,srdiečko,už to tvá dlho 😕 .
bambuľa,my máme iba roselu,už má 15 rokov,mali sme andulky a činčilu. 🙂

bambi09
8. zář 2009

no,zabiť by som zabila jedine toho predkožkáča nad nami 😀 😀 😀 ale jasné,že to len tak hovorím 😅
a inak komára,muchu,sršňa,osu,včelu nikdy 😝 a žiadneho živého tvora,napr.zajaca,ja som revala strašne,keď náš sused zabíjal šteňatá!! 😠 😠 o stenu nimi trieskal vo vreci-sado- maso 😠 😠 😠 bola som decko,ale toto bolo hroznééé,aj mačiatka topil v potoku,Bože,ešte teraz mám husiu kožu,bol taký bezcitný,už zomrel 😒 😒 😒
my sme mali rybičky,ale sme darovali mužovej kolegyni a akvárko predali,nemal ho okrem mňa kto čistiť 😒 a ja som pri malej nestíhala a máme ešte Emila-škrečka džungarského,malú stále kusne do pršteka,lebo mu pchá ručičky do klietky 😅 a jeden Miloško nám umrel minulý rok,veterinár mu dal asi 3 injekcie,stáli viac,ako ten škrečok,ale umrel,mal nejaké roztoče zo sena ☹ ☹ ☹ už seno nedávame,len piliny

bambi09
8. zář 2009

včelu nezabijem,ostatnú háveď áno-vyznelo to inak 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. zář 2009

bambucha,my sme to pochopili 😀 😀 😀 😀 ...nikdy by sme si nemysleli,že si sadistka a zabíjaš včeličky 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
8. zář 2009

bambi ani komara? 😀 ja som potom sado maso 😝 😀

bambi09
8. zář 2009

Vladi,komára jasné 😝 na stene mám asi troch zaschnutých,musím oškrabať 😀 😀 😀
ale včielku nikdy,na jar bola taká skrehnutá na balkóne,som ju zohriala a skoro umelé dýchanie dala 😀 😀 😀
a moja malá ťahá už od tretej a spí a spí a spí,otvorí oči,povie didu,nacicá sa a chrní ďalej,už by mohla aj vstať,musím ešte poštu stíhať 😝 😝 😝

vladkaz1
8. zář 2009

jaaj asi som to nepochopila jasne ,, ja som alergicka na osu vcelu takze nic moc .. 😀

bambi09
8. zář 2009

a už sme hore,tak čaute večééér,dúfam,že aj Snehuľa zas príde 🙂 😉
a dari,dúfam,že som ťa nezhodila z postu,ale Ty si šéfka a fris šéftrpaslica 😀 😀 😀 Julka je naša študentka,Vladka mláďatko naše,Simonka naše slniečko,fris mama-trpaslica,darinka rozvážna trpaslica a šéfka a ja...radová trpaslica 😀 😀 😀

simona55
8. zář 2009

cawte,kocky,no darinka, super tesim sa z tvojej radosti, 😉 teraz aj ja obcas posmutnievam ☹ ale potom si spomeniem na tie dobre chvilky ,a je ok 🙂 fríííííís vitaj doma, prepac aj som ta zabudla pozdravit, pri tych mojich problemoch ach 😒 vladi aj nasi vsetci sopluju, a kychaju o106 🙂 😀 to takto koncom leta zvikne byt. 🙂

vladkaz1
8. zář 2009

Simi no nic moc teda veru aj vy ste uz tak na tom? ano mas pravdu zvykne to tak byt zmena pocasia .. a hned choroba veru 😝 ,tak sa cim skor uzdravte 😵 😵 😵 ja pohoda uz len kaslem .. a trocha mam problem so stolicou no raz za 3 dni a potom ma ide roztrhnut 😠 😝 a dnes zjavne uz aj zlata zila sa ozvala lebo som mala troska krv hmm 😖

tinika
8. zář 2009

dari podareny ten tvoj synator 😀

vanja
8. zář 2009

nočná smena hlásim príchod. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

frisbee
autor
8. zář 2009

vedúca prišla 😀

vanja
8. zář 2009

hej tu som len ešte čítam správy dňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
8. zář 2009

bambi a čože to miešaš s rukou, že ťa tak bolí? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
už ma 3 x vyhodilo z koníka
fris aká bola tancovačka na stole? 😉

vanja
8. zář 2009

ženy, kde ste ja som už vylúštila jednu krížovku, vyšiel mi koník 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie modrý, ale sivý - ceruzkový 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. zář 2009

😀 😀 😀 ja mám pred sebou tú horšiu časť života,tak si užívam,kým ešte vládzem 😀 😀 😀 ...Taloši mi objednali marockú reštauráciu na kopci na hradbách,najprv nám nosili jednu potvoru za druhou...nežerte to,velebnosti 😀 😀 😀 ,potom špagetky,víno a potom,keď zistili,že tá kočka,čo bola s nami je profi tanečnica,pustili hudbu,a už to bolo 😀 .Potom zhasli svetlá,doniesli mi zmrzlinovú tortičku so sviečkou,Maročan mi vyzul pantoflíčky a postavil ma na stol a ja som skotačila ako blázon 😀 😀 😀 .Hodím vám do IP foto z facebooku,je tam tá reštaurácia,ale my ešte nie,iba nejakí turisti.

frisbee
autor
8. zář 2009

ozaj,celý deň mám problémy s koňom,s prehliadačom a s listovaním stránok,ukazuje mi to,že chyba 500 😕

vanja
8. zář 2009

no tak to hoď a potom aj seba, aby sme videli, ako vieš tancovať.
aj mne to isté robí že chyba 500

frisbee
autor
8. zář 2009

kurnik,blbne mi to,skúsim ráno 🙂 ,a seba ešte nemám,to čakám,kto to tam vycapí 😀

vanja
8. zář 2009

simonka ,máme o teba starosť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
8. zář 2009

ta,tak,čo sa neprihlásiš,som sa na teba tešila ako decko 🙂 🙂 🙂

vanja
8. zář 2009

idem do hajan dobrú noc
jalao, dobré ráno 🙂

frisbee
autor
8. zář 2009

dobrú,tak zajtra 🙂

jalao
9. zář 2009

Dobré ránko všetkým!!! 😀 😀 😀
Dobré ránko Vajna.. 😀 😀 😀 😀 Idem si pozrieť, čo zaumývané sa tu večer dialo, dúfam, že ste poslúchali a nikomu zlému dvere neotvárali 😉 😉 😉 a moc neponocovali...vidím, že ani nie.

jalao
9. zář 2009

že Vajna... 😀 😀 😀 😀 ...to ten rýchly prstoklad.. 😝 😝 😝 😝

simona55
9. zář 2009

ahoj particka, jej fris ty same dobre dobro drustva pises, 🙂 tam by som chcela byt,kde ty vystrajas 😀 a ja som ten typ zeny ktora sa rada zabava, sranduje 😀 uz vravim mm ze narok ak dozijeeme,uz pojdemme ja a sestra moja z detmi ,proste damska jazda niekde na vylet, naokolo, 😀 bez chlapov, bez krytikov 🙂 neboj vani nic vazne,len mi dcera dospieva pred ocami, a zaroven aj hlupne 😀 😀 😀 😀