S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
21. črc 2009

frisbee a psík ako, antibiotiká zabrali?

frisbee
autor
21. črc 2009

klop klop klop...zatiaľ to vyzerá,že sa to lepší,uvidím,či tam ráno bude mať ráno ešte tie hlieny.

vanja
21. črc 2009

tk vyklopem aj ja, idem, prídem večer, tak zatiaľ čauko

frisbee
autor
21. črc 2009

pá,idem zase sekať trávu...fuj

helisek84
21. črc 2009

fris, já ani nic lepšího nečekala...já vždycky byla zralá pro chocholouška 😀

tak já též jedu, jezdit 🙂

frisbee
autor
21. črc 2009

vy nás zásobujete..... 😀 😀
ja sekám trávu,letela som sa napiť,tak závislák akorát nakukujem.pááááááááááá,a nezlom si nožičku 🙂

helisek84
21. črc 2009

no kde jste?

fris, nezlomila jsem si nic 😀 a ještě mi byla svěřena ta nová kára 😅

frisbee
autor
21. črc 2009

tu som 😀 😀 😀 ...polovička ženských je na dovolenke a druhá sem chodí v noci 😉 .Normálne som posekala celý kopec av tom horku,navršku mi bolo už tak zle,že som musela sedieť na zemi,potom som skočila do vane,osprchovala som sa vlažnou vodou,i keď nie je sobota 😀 ,a ksicht mi furt horel,to nešlo schladiť 😝 .
No popisuj zážitky 😀

frisbee
autor
21. črc 2009

jo,a na AXN dávajú horor Dům v růžích a já pitomec sa na to dívam...zrovna v našom baráku,v noci budem cvrkať do postele,jak sa budem báť vystrčiť nohu z postele. 😝

vanja
21. črc 2009

fris netreba pred spaním pozerať horory. Ja ich ani cez deň nepozerám.
Včera som akurát videla kúsok asi na Spektre o paranormálnych javoch, duchoch a mala som dosť. Večer som o ničom inom nerozmýšľala. 😅 😅 😅 😅
ale hlavne že máš pokosené. 😀 😀

frisbee
autor
21. črc 2009

vanja...my máme doma ducha...jako seriózne vážne,už som to v jednej téme písala,hodím ti link.preto somtak dokakaná :
normálne kolabujem,ja som v tom počasí úplne na odpis,a ten kopec ma dostal 😝 .

vanja
21. črc 2009

no super a môžem ísť späť.
Ja by som sa dosr....

vanja
21. črc 2009

takže dobrú noc 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

helisek84
22. črc 2009

dobré ránko babulenky 🙂

fris, co bys chtěla popsat za zážitky? zatím žádné pikantnosti 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
vanja....ja som ti po tom sekaní zaspala 😕 😕 😕 😕
heli....pikantnosti vyzvídat bych si nedovolila 😀 😀 😀 cos to tam psala,že ti byla svěřena nová kára????

Jdu se chystat,v 8 odjíždím,budu tady až odpoledne 😉

helisek84
22. črc 2009

fris, četla sem si ten příspěvek....mamina včera byla u kartářky a přišel tam děda, který je 14 let po smrti...

pikantnosti zatím ani nejsou 😀 jaja, půjčil mi hezoun bob svoji novou audinu 😉

darina60
22. črc 2009

a tu zas nikoho, prepadli sme sa až na druhú stranu, tak idem pracovat 😉

frisbee
autor
22. črc 2009

heli...ja mám k tomu veĺký rešpekt a fakt by som sa bála,nikdy nevieš,čo sa na teba nalepí.V Brne je tá spoločnosť Agartha,čo pomáha v týchto prípadoch a dokumentuje to...boli aj na v tom baráku,ako to ukazovali v spravodajstve...jak im padal nábytok,vytrhávala sa elektrika zo steny a zapálila sa poseĺ...fuj.

dari...tu som,už to budem zachraňovať a do toho budem upratovať 😀

darina60
22. črc 2009

Ty si nejaká pracovitá, ale aj ja som bola doobeda doma a umývala dlážky v tom našom baraku, lebo ako sme boli preč nikdo ich neumýval. Ale dosiahla som včera dačo, asi sa to hodí do mojej témy ale napíšem to sem. Mužovi došli slipy a ponožky, vždy ma požiadal večer aby som ich oprala, ked som to nezbadala. A chlapec velký pán si ich pral sám, škoda, že som uspávala malého rada by som si pozrela ako prvý raz v živote perie. Ale nech si zvyká, ak by býval sám treba sa učit, lebo ani práčku nevie zapat. 😀 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

dari...ty zloduch 😀 😀 😀 😀

helisek84
22. črc 2009

dari, dobře mu tak, jen do něj 😀 můj skoro ex taky neumí zapnout pračku...na draka mu zbyla, ale pere maminka, tak ať si to užijí oba dva 😀

fris, jdu na IP...než si pro mě přijede...

frisbee
autor
22. črc 2009

jojojojojojo

simona55
22. črc 2009

fris chod pomoct prosim ta na temu moja sesternica .ty si dobry psychos vies dobre pomoct. 😉 🙂

frisbee
autor
22. črc 2009

pozriem sa tam,dušička.simonka,ty si mi nenapísala,ako to dopadlo s tými vašimi susedmi. 🙂

simona55
22. črc 2009

jaj vies co ja ich mam v r....i aj pred vceratu bol polis podpisat papiere,a mm sa pital co stoho bude .polis ze podla neho nic ze si stym nemame robit problemy ze mozno ze nas zavolaju aj zo susedmy na zmierenie a ze nas napomenu aby sme sa aj mi aj oni chovali ludsky k sebe.vies on bol taky dost dobry polis , ze on take to pripadi spisuje deno dene .ze do vezenia urcite nepojdeme 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

simonka,ale však to oni sa do vás pustili,ich by mal napominať,nie?

vanja
22. črc 2009

darinka, ty si ale.....
chudák tvoj manžel, tak dopadnúť.......... 😀 😀 😀 😀
ale aspoň si opral

helisek už na včas rána také debaty o duchoch ja zase nezaspím........ 😅 😅 😅

vanja
22. črc 2009

jáj akurát sa mi dopiekol chlebík, vieta ako mi krásne vonia celý dom 🙂 🙂
zas nevydržím a pôjdem tískať 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

vanja..on zistí,čo to všetko obnáša 😀 😀 😀

chlebíček 🙂