S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

http://www.volny.cz/vemyslice/2006/hody2006.htm

toto sú oficiálne fotky z hodov...venujte pozornosť krojom.ja bohužiaľ moju nemám,ale keď budete veľmi dobré,poprosím mojeho,aby ma vyfotil 😀

vanja
17. zář 2009

ženy idem, majte sa dobrú noc.
večer prídem 🙂

frisbee
autor
17. zář 2009

bambuľa,musíš mať nízky tlak,keď si moje dvojča 😀 ...mladšie 😀 😀 😀

vanja
17. zář 2009

fris pekné, ja som ešte žiadne hody nezažila, u nás ani v okolí sa nič také nerobí.
ale už čaute večer

bambi09
17. zář 2009

vanji,dobrú a sladké sníčky 😅 aj Julka už zas zaspala,psssst 😀 😀 😀
fris,tak tie kroje sú fakt také skromné,chlapi jak farári alebo Amiši 😅 😅 😅 a si si istá,že som mladšia?? 😀 😀 😀 keď Ti fotku neveria???úprimne,nevyzeráš na staršiu 🙂 🙂 🙂 😉
Darinka,ešte si v práci??

bambi09
17. zář 2009

fris a čo je stárek???starosta?? 😕 a chasa?? 😅

jalao
17. zář 2009

nie, uz bojujem 🙂
Vanja, tak ja som sa vzdala kavy a vino si nedam!!! 😀 😀 😀
My doma kroj tiez mame - MM zdedil chocholansky 😀 😀 😀 😀 😀 Je rucne vysivany! Klobuk dole teda.

bambi09
17. zář 2009

Julka,tak aj vy ste krojovaní??a ja nemám,béééé 😀 😀 😀
a baby,nejaké neresti mať musíme,keď sme inak také dokonalé,nie?? 😀 😀 😉

frisbee
autor
17. zář 2009

chasa sú tí mladí slobodní,tí majú svoj deň v nedeľu,stárek a stárková sú vybraní ako šéfovia chasy...stárková drží v ruke ten rozmarín,starajú sa aj o muzikantov a ich občerstvenie,rodinu to vyjde na strašné prachy,v pondelok majú hody dokopy spolu ženáči a sloboná chasa a bojujú o to,kto ukradne stárkovej ten rozmarín...medzitím sú všetci ožratí a s muzikou sa potulujú po dedine.Ozaj,hody začínajú prvý deň stavaním tej "májky",večer zábavou,druhý deň sa pod tou májkou tancuje,je to deň tých mladých a tretí deň je spoločný...celá dedina ožratá 😀

bambi09
17. zář 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kultúra za pět set 😀 😀 😀 ale tak sranda musí byť 😀 😀 😀 😝

jalao
17. zář 2009

Bambi, ved ja keby som ten kroj nemala, je to to iste, ako ked ho aj mam v kasni... Raz za rok ho pri nejakej prilezitosti vytiahneme, to je vsetko. Ani z recesie by som si ho neobliekla, je vypraty , naskrobeny a zlozeny...ja doma ani skrob nemam. 🙂
Jarmok tu mame buduci vikend 25-26.09, tak to pojdeme znovu tie remesla obzerat. Aj tento vikend je v Puchove, co je tuna kusok, kamoska tam ide predavat vlastnu tvorbu - kresli ramiky, salocky, na sklo...je to pekne. A ozaj, zajtra ma dcerka 11 rokov, tak v nedelu posedime na jej zdravie 🙂 🙂 🙂

darina60
17. zář 2009

Ahojte, bambi som tu, dík za mailík, postavil ma na nohy ako vždy 😉 Ale o chvílu idem pre malého do škôlky, však som tu od šiestej rána. A ja chcem fris v kroji, prosím 🙂

bambi09
17. zář 2009

Darinka,za máličko,vždy rada,ale radšej keby netrebalo 🙂 😉 len tak pokecať,to by už bolo ok,len vydržať,Ty si naša hviezda,vďaka Tebe máme aj túto tému a cez 3000 príspevkov 😅 😅 my si Ťa nedáme 🙂 🙂 😉
oddýchni si doma,tak skoro zarezávať,ach jaj ☹
Julka,malej slečne všetko najlepšie,veľa zdravíčka a dobrých známok 🙂 🙂 🙂 oslávte to poriadne 😉
ja som mala kroj na sebe jediný krát v živote,na svadbe na redový tanec,pritom som aj začala chodiť do súboru,ale v 16-tich som pri ničom dlho nevydržala 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

bambi 😀 😀 😀 😀
jalao,ja mám tak bohatý kroj,že netuším,kde by mi ho vyčistili a opravili...výšivky sú podložené tvrdým kartonovým papierom,takže prať sa nedá a je tam celý chrbát pošitý sklíčkami ☹
dari,všetko bude 😀 😀

poslala som vám mailíky 😀

jalao
17. zář 2009

fris a ja co, ja som od macochy???? ☹

bambi09
17. zář 2009

fris,dík,tak som sa zasmiala,ten feťák nemá chybu a tie momentky a fotky-krááásne,až na tých,čo padli na držku 😅 😅 😅 ale fakt krááása,ááách 😵
a aký kroj to máš??z akého kraja??moja babča chodila v kroji celý život,býva blízko Prešova,ale čo sa celá dolámala,je v Ústave pre dlhodobo chorých ☹ má cez 80,ale tak sa vedela vyfintiť,široké sukne,lajblík,kočka bola 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
17. zář 2009

jalao,moja,nemám tvoju adresu,hoď do IP 😀

bambi,ja si myslím,že to má byť nejaký Grob,ale neviem,má bohaté rukávy,a chrbát na čiernom zamate vyšívaný farebnými sklíčkami,vyfotím,pošlem 😕

bambi09
17. zář 2009

pošli,pošli,musí byť fakt krásny,mne sa páčia aj tie krojované bábiky,to je nádhera,ja som na tie bábiky nejaká uletená 😀 😀 😀 kedysi boli také dostať kúpiť v krabici,veľké,krásne,viem,že sa to posielalo krajanom do Ameriky,dnes by to stálo majland 😝 😝

nikinka008
17. zář 2009

konecneeeeeeeeeee 😔 ...vratili sme sa z prechadzky,,,,ale hnusne pocasie je 😠 ale som chcela aby mala bola na cerstvom vzduchu 🙂 tak uz co 😀 😀 ...

bambi09
17. zář 2009

nikinka,no tu fúka,prší,tak my dnes len domáco 😝 😝 dieťa mi prišlo zo školy,idem nakŕmiť hladnú šelmu 😀 😀

jalao
17. zář 2009

Fris, este som ti chcela povedat, ze ja si pod vyrazom "mat vlka" predstavim daco uplne ine.. 😀 😀 😀 😀 😀 A zial, nie prave prijemne.. 😉 😉
Niki, sak do dazda to dieta vlecies!! Zacne ti soplit, potom uvidis!🙄 🙄
😀 😀 Aj si malu porodila v UK?

frisbee
autor
17. zář 2009

tak,jalao,poslala som ti toho viacej,čo už kočky majú,plus pár fotiek z Talianska,je na nich moja mladá s kamoškou.
bambi,tie bábiky si pamätám,sedávali na posteli...ustlanej 🙂

nikinka,v akom meste si,naša mladá je v Londýne 😉

jalao
17. zář 2009

fris, diky, riadne si ma zaplavila 😝 😝 😝 , spravila som si test zo zemepisu, to ma zaujalo ako prve...Skandinavia ma zdolala 😠 😠 😠
Co s tym vlkom, ponjala, ci neponjalas? 😀 😀

nikinka008
17. zář 2009

bambi09...a co ze ste sa vybrali do prahy hm? 🙂

frisbee
autor
17. zář 2009

práve nad vlkom dumám,trochu som sa stratila 😀

frisbee
autor
17. zář 2009

ozaj,zemepis ma veľmi bavil,triafala som tak do okruhu 20 km,až na pár výnimiek 😀

jalao
17. zář 2009

ja tiez velmi dobre, ale ako vravim...Oslo som bola uplne mimo...
lucim sa, zajtra paaaa
vasa Julia (stale bez Romea)

frisbee
autor
17. zář 2009

pááááááááááá

bambi09
17. zář 2009

Julka,pá,načo Rómeo,keď máš trpaslice 😀 😀 😀 teším zajtra 😵
nikinka,Praha je naša srdcovka na výlety a bol deň voľna,tak prečo nie 😀 😀 😀 ale ako som písala,aj Znojmo ma zaujíma 😉 😅 😅
a čo s vlkom riešite?? 😕 😕
ja som pozbierala prádlo,vyvesila prádlo,druhý krát povysávala burizóny 😀 😀 😀 😝 😝 😝

darina60
17. zář 2009

Čaute, ja na skok v tejto neobvyklej dobe.Bambi burizony sa majú jesť vy nie vysávač 😀 Ja som tiež pozberala prádlo, pustila malému video a teraz sa tu zašívam. ALe mala by som ísť žehlit. Fris díky za mailíky, super.