S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
22. črc 2009

to dúfajme, že zistí, 😀 😀
idem vybrať chlebík aby rýchlo vychladol, už sa aj manžel pýtal, že či ideme večerať 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

to vonia až do západného Nemecka 😀 😀 😀 😀

vanja
22. črc 2009

tiež to cítiš?
zas sa mi to nalepí, tam kde nechcem 😀 😀 😀
ale čo už hlad je hlad. 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

teplý chlebík-riedka hnačka 😀 😀 😀 😀

vanja
22. črc 2009

a už si mala aj hustú hnačku? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

mala 😀 😀 😀 😀 😀 ten začiatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
22. črc 2009

už dosť lebo nás zamknú 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

prečo...téma je poraďte,prosím,ako ďalej...takže kladiem otázku...Poraďte prosím,ako ďalej na dedine 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. črc 2009

sorry,som v blbej téme 😀 😀 😀 😀 😀 ...aha,že humor 😀 😀 😀 😀

vanja
22. črc 2009

oodbehla som, lebo malá sa budí, ale už idem aj ja, lebo som si ´troška pri nej zdriemla, a už ma to ťahá spať.
Takže pá zajtra a dobrú noc 😵

frisbee
autor
22. črc 2009

papá,mne už padá hlava 😀

helisek84
23. črc 2009

dobré ránko...

frisbee
autor
23. črc 2009

heli 😀 teba by mali zatknúť za rušenie nočného kľudu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
23. črc 2009

no ano fris. oni zacali ale ze vraj kto prvy uda ten ma bod. to mi sestra vravela.ale ja zase nie som taka ze budem behat na policiu.ved uvidime bude co bude. 😀 😀

simona55
23. črc 2009

ozaj dnes sa mi snimy snivalo so susedmy ze mi prisli vyhanat nejakuz zvet spod postely 😀 😀 😀 😀 a ja som iba mmvravela ze co im sibe?uz zabudl na vsetko.? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

simonka,naša susedka furt niekoho udáva,vieš,ako som písala,že jej napísali na cestu že Čokoláda...jak kradla v obchode.....policajti si už len ťukajú na čelo a je im to smiešne,akurát, že vždy to musia akoby vyšetriť,keď tam všetko poviete,ale fakt s kľudom,tak budete mať ten bod vy,neboj 🙂

darina60
23. črc 2009

Baby, čaute, idem aj na moje forum popísat ale chcem Vám oznámit, že včera som sa dozvedela, že hrabanie sa a čítanie cudzích mobilov je trestný čin, tie ktoré čítate moje forum viete, že som spáchala trestný čin asi tri krát, je tu ešte niekdo taký 😉

frisbee
autor
23. črc 2009

no je,v ˇčechách dostal za to mladík 4 mesiace podmienku,ale nik nevie,kto si,ani to nikomu nehovor,miláčik 😉

helisek84
23. črc 2009

fris, a to prečo? já som bola skorem potichu a išla so za tmy...

darinka, manžel mi robil to isté...odpovedal na moje e-maily, lezl do telefonu... 😖

frisbee
autor
23. črc 2009

no ja som to myslela tak,že malé deti pod 35 rokov majú ešte spinkať 😀 😀 😀 😀

simona55
23. črc 2009

jooooj tak radsej uz ani ja nevlezem MMdo telefonu fu lebo budem mat dalsi priestupok jeden este nedorieseny a druhy sa mi zacne 😀 😀 😀 😀 😀 . ale MMmoj muz je moj tak preco ?

simona55
23. črc 2009

ale ozaj aj on mi je dzudzi vedsme ani neni rodina iba manzelia 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

ty si trdlo 😀 😀 😀 😀 😀 ..ja mu nevleziem ani do vrecka,keď mi dá niečo vyprať,takže pravidelne vyperiem nejaké papieriky,kapesníky,peniaze a čo ja viem,čo tam ešte všetko nosí.Nečítame si mobily...ale v tejto situácii,keby darinkin muž komunikoval,tak by sa to nestalo...bála sa o neho,nie je stíhačka,že dari? 😉

darina60
23. črc 2009

friss, jasné ako vždy pravda, šak si dáka hovorkyna, to ja som bola obvinená. Ale prísahám že za celý čas odkedy má mobily som mu do nich neliezla, ale ked som sa o neho bála tak som to zopár krát spravila. A prisahám, že už to viac nebudem robiť , ja nie som ani hysterka ani stíhačka, ale jednoducho inak sa nedalo. 😉

frisbee
autor
23. črc 2009

dari,neomlúvaj sa,keby si nebola v šoku,čo sa deje,tak to neurobíš....

helisek84
23. črc 2009

jaj, tak to ja už držam klapačku 🤐

frisbee
autor
23. črc 2009

heli,ale zase,nebuď na seba tak tvrdá 😀 😀 😀 😀 ,som rada,keď vidím po ránu tvoje písmenká 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. črc 2009

na chvíľku som si sadla,otvorím TV program z Mladej Fronty....a na tretej strane je Ken s Barbie v posteli 😀 😀 😀 😀

vanja
23. črc 2009

fris a čo robia?
darinka, ale veď ty si nečítala cudzie SMS-ky? Veď to boli len manželove, nie? 😀 😀 😀
jedno telo a jedna duša. 😉

frisbee
autor
23. črc 2009

no asi si dávajú umelé dýchanie,alebo jej niečo padlo do oka a on jej to vyberá 😀 😀 😀 😀 .