S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
21. zář 2009

svadba nie, ak tak chcu budu spolu zit, a potom si vystroja nejaku tu veceru,uz svadbu vtakom to svete ach jaj,ale iba vtom pripade ak by bola v tehu.iba tak moze snim zostat,aby nahodou nemusela byt sama zdietatom,ved este aj ona je dieta, len rozum im rychlo nejak dospieva na materstvo a sex. 😀 pitala som sa jej ake to bolo, ona ze iba veku bolest citila ze neni natom nic dobreho 😀 aspon nabuduce si rozmysli ze ci chce sex alebo nie 😀

frisbee
autor
21. zář 2009

simonka teda...ty sa so mnou nekamarátiš

vanja
21. zář 2009

jaj simi ahoj, konečne si tu. A simi nemôžeš to brať tak, že ťa sklamala. Sklamala by ťa vtedy, keby ti v 16 tich odišla s nejakým motorkárom do sveta, bez dokončenej školy a bez zodpovednosti. Ale môžeš byť hrdá na to, že je zodpovedná, že už pracuje, že sa na teba so všetkým obracia, to znamená, že ti dôveruje. A na sex rozum dozrieva veľmi skoro..... 😀 😀 😀 😀 No ale neviem či je to rozum, alebo dačo iné.
Jalao, no vidíš akého máš šikovného manželíka. Ešte aj o kvetinky sa postará. Hlavne aby sa staral o tú najdrahšiu kvetinku, teda teba.
Vladka ja lečo nezaváram, u nás to veľmi nejde, maximálne keď odstanem chuť tak kúpim.
Darinka všetko o.k.?
Bambi kde máme voskové figuríny?
Fris žužlík ako, ide, ide?
Ja som taká dobitá, miy už od piatku makáme na tej búračke, zajtra nám donesú veľký kontajner na sutinu, tak dúfam, že sa nám pomaly začne vyčisťovať pozemok od bordelu.
Ale je toho tak veľaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

vanja
21. zář 2009

🙂 🙂 fris sevas 🙂

frisbee
autor
21. zář 2009

ahoj,vedúca,som nasraná,bývalý sa pohádal s dcérou..je to nadlho,tak sme museli skočiť do auta a letieť za ňou do Brna na letisko...samozrejme,že on ju doviezol neskoro..je to hektické a je mi furt zle a kakám

bambi09
21. zář 2009

ženy,tu som 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

frisbee
autor
21. zář 2009

no a čo,veď je to tvoja trpasličia práca,aby si tu bola 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
21. zář 2009

som death 🙄 niečo na mňa lezie,hrdlo ma bolí,mladý je maród,už to začína 😝 😝

vanja
21. zář 2009

no fris to mi je ľúto, fas jeden, keď chceš tak pošli ip
bambi a s tým zubom ozaj nečakaj dlho. Ja som čakala a keď ma bolel už na nevydržanie tak som šla k zubárke. Teraz je tomu rok čo mi ho lieči. Dvakrát už bolo že asi o.k., dala mi bielu plombu, samozrejme, že som si za ňu zaplatila, a zub bolel ďalej, tak mi plomby vyberala a dávala vložky. Pred 2 týždňami mi dala amalgán, lebo asi zae vyzeral, že bude dobre, ale nie je. Párkrtá ma bolel tak, že som si dávala paralen.
Lenže nevie mi dať antibiotiká, lebo kojím, a ani urobiť r"ontgen, že či nemám dajaké zapálené ložisko pod zubom. Takže teraz čakáme kým prestanem kojiť, aby sme mohli dačo iné skpsiť.
Takže nečakaj a choď kým ťa ešte veľmi nebolí.
Ženušky idem spať som unavená, prajem vám príjemnú nôcku a sladké sníčky.
ahojte zajtra. 🙂

bambi09
21. zář 2009

fris,dúfam,že nemáš salmonelózu?? 😕
vanja,tead taká búračka,to je robota 🙄 🙄 nezávidím,ale vydrž,budete to už mať pekné 🙂 🙂 🙂
simonka,babka ešte byť nemusíš,ale keby,tak čo už,nie??len nech bude vnúčatko zdravé a bude dobre 🙂 😉
vladka,je to makačka,ale domáce je domáce,len keď niekto neľúbi,tak škoda roboty s tým 🙂

bambi09
21. zář 2009

vanji,švédske kvapky zabrali,tak ešte chvíľu vydržím,ale na október už musím preventívku,tak potom sa objednám na vrrrrrrr,ja som z toho vyjašená 😅 😅
a dobrú nocku,aj ja pôjdem,dnes bol náročný deň... 😝 😝 😝

frisbee
autor
21. zář 2009

salmonelózu poznám,toto je ferronat čierny jak vyšitý 😀 😎 ...bambuľa,miláčik,vydrž

bambi09
21. zář 2009

vydržím,len nech nemám chrípku,fuj 🙄 🙄
tak neboj,kúpime Ti irona,ale nie na okná 😀
idem do sprchy a hajať,na dnes bolo dosť 😝 😝 a Ty už kakaj na hentoho exáča,už s ním nie si-chválabohu 😠
viem,že to naštve,ale len jemu robíš dobre,on je v ťažkej pohodičke,nech si líže labu 😒 😠
dobrú nocku,babenky moje 😔 😔

frisbee
autor
21. zář 2009

páááááááááááááááááááááá,lásky

jalao
22. zář 2009

dobre ranko prajem zo zahmlenej PB!! 😉 😉

darina60
22. zář 2009

Dobré ránko, ja som chcela byť prvá 😒 ☹ ☹ Tu je krásne slniečko, hlásim doma pohoda, od zajtra do piatku mám volno, mm ide na služobku 😀 😀

jalao
22. zář 2009

Ahoj Dari, ako vyuzijes svoje "volno"? 🙂 🙂 🙂 Zeby som skocila ku tebe na kavicku? (aha, ved uz nepijem...tak na cajik 😀 😀 )

simona55
22. zář 2009

ahojte babule, fris ja ta mam ako maminu a zaroven kamosku,preco si op myslis ze nie,. 😕 fris kupsi v lekarni tabletky uz neviem ako sa volaju ale su takedrobne, to ti za hodinku zastavy kakacku, 😀 ozaj vani uz niesom nanu hrda sklamalama 🙂 a sto krat jej to poviem ked sme spolu aj chalanovy,ale oni si tvrdia svoje,ze oni uz maju nato vek, tak hovorim len si sexujte 🙂 a chalan ze pockaj cochvila budes babickou, 🙂 vies on mi tika, ja som mu dovolila aj mm ked ma zdravil ze bozkavam alebo dobry den ,boze ja som sa citila ako 60rocna 😀 no nebudem nikoho otravovat z mojimi straostami, bambi mas krasnu fotecku vonku si pekna mamina, a aj dcerka je podarena ako tam vydrzi sedet,darinka co ako sa mas?chvala bohu ako vydim same dobre veci pises,babula moc sa tesim 🙂 😉 ja a mm sme sa vaute velmi pohadali a vecer uz mi daval uhorku,ani zasvet som ju nechcela,alema prííííííííííííííjemne znasilnil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taku nasilu primmem kazdy den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 milovka malovka och,dufam ze deti tu ncitavaju,no teraz uz pojdem umyjem riad a este papriku zavarim a basta,potom pridem

darina60
22. zář 2009

Môžeš skočiť aj na čajík, ja kávu pijem a teda dosť. A ešte môžeš aj svokrovcov navštíviť, spojíš príjemné s užitočným 😀 😀 No deti dám varovať k babke, po škole a škôlke a ja idem vo štvrtok na nechty, aby som mala čím vyškriabať mm oči v prípade potreby 😀 😀 A ináč nič, len bežné povinnosti pracujúcej matky 😀 😀 Lebo on ide na služobku, ja som v práci a volno mám od neho pre správne pochopenie 🙂 A dnes to bude asi vyzerať tak, že mi pracujúce si tu budeme vypisovať, ostatné majú večernú šichtu asi, ale neva, aj s tebov je fajn 😉

jalao
22. zář 2009

No ale dievcata, ja sa vam musim pochvalit, ja som bola vcera kulturna!!! po 11 rokoch som videla konecne znovu ozajstne divadlo - Ryba v trojke! Hrali tam len Studenkova, Kralovicova, Kocurikova a Vajda 🙂 , bolo to teda fakt dobre, klobuk dole, ako to zvladli...ako si mozu pamatat 2 hodiny textov?????? Boli to vsetko pani herci, to sa musi nechat. 😎 😎
Ku svokrovcom sa chystame zrejme az na vajnoce, nemyslim, ze sa tam skor vyberieme 🙄 .
Pijem zdravu vodu - napoj z vodovodu!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

čaute ženýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂 🙂 🙂
simi,to ťa ja iba tak podpichujem,aby si viacej písala,chýbaš nám,neboj,to vieš,že som tvoja druhá mama 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A nebuď sklamaná z dcéry,hlavne nech si skočí pre prášky,a budeš mať kľudnú dušičku.Jasné,že si musí najprv vybudovať nejaké zázemie a potom može zakladať rodinu...a na to je ešte mladá,si má užívať,poznávať svet,a nie meniť plienky...musíš jej to povedať vtipne a humorne,keď budeš zakazovať,tak ti to urobí naschvál. 🙂Veď ty si poradíš,použi ten svoj úžasný humor k debate,a budú sa diať divy 🙂 🙂 🙂
dari......sa tu usmievam blahom,že si na tom dobre 🙂 🙂 🙂 🙂
jalao...normálne som barbar...aj v českej téme,kam píšem bola kočka v divadle,ty tiež...ja naposledy s mladou ešte na strednej škole na Shakespeareovi...mne to tak chýba,ale pre nás to znamená 40 km do Brna a 40 späť ☹ ☹ ☹

a posledná info........no furt kakám

darina60
22. zář 2009

Julka, tá voda z vodovodu mi pripomenula. Včera bola taká nálepka o tej vode z vodovodu v NČ. Doniesla som to malému a ten sa pýta, že čo je tam napísané môjho muža. A on, že pijem zdravú vodu - nápoj zo záchodu. Tak on chodil, že chce nápoj zo záchodu 😀 😀 A musel mu to tatino nalepiť na okno.

jalao
22. zář 2009

fris, nemysli si, ze chodievam kazdu druhu sobotu na kulturu!!! 😒 Toto prisla cinohra SND do nasej velkej dediny, tak preto som to vyuzila..."ozajstne" divadlo mame tiez daleko, tak ked takto tie sceny kocuju po mestach po SR, tak to vyuziju aj taki kulturni lenivci, ako som ja 😀 😀
Dari - my mame uz tych nalepiek a pexeso a letaciky...co sa zblaznili ti vodari, ci kto?? Kampan uznavam, ale zase, ked sa to vali z kazdej strany, uz to bude otravne a nie ucinne. 😖
A fris...ENDIEX (spolahlivne, ucinne 😉 )
Dari - o tvrdej, ale laskavej vychove sme tu uz pisali romany aj basne 😀 , to je ta najtazsia herecka uloha v zivote zeny...ja mam tiez 2 baby, kazda je z ineho cesta, ale moje vychovne metody zostavaju... 😝 😝 😝 Tak uvidim, ci budu ucinne a nesklamu ma v nijakej oblasti. Hlavne, nech oni nesklamu seba same.. 😉 😉

vladkaz1
22. zář 2009

🙂 cafte koncne sa hlasim do teraz som davala do poriadku byt este ze nemusim varit bude leco ale musim ist kupit vajcia a pecivo ,mala leco lubi aspon ze tak .
Simi nebojkaj vsetko bude dobre ,ja si tak uvedomujem ze sa ani nenazdame a mame deti z hniezda..
mas pravdu svadba a vsetko to je v dnesnej dobe dost nakladna zalezitost .
Darinka sa smejej na tej tvojej nalepke a synatorovi 😀
jalo vy si tu kulturu vynahradite v prirode co by som ja za to dala ,odvujem vas 😉
Fris moja a co kakas? stres este s ex?ach jaj posli ho niekam ...nestresuj sa moja pekna ..
Inak moja info este som nedostala meskaju mi 4 ty den 🙂

jalao
22. zář 2009

ja som sa v mojom prispevku z 9.41 trosku sekla, ta posledna dobremyslena rada o detoch a dcerach bola najviac myslena pre Simonku, pravdaze.. 😉 😉 😉
Vladka....nezakrikni to este!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 TICHO!! 😀 (ale inak jeeeeeeej)
A my mame radi aj prirodu, aj plesy, aj divadlo, aj v sobotu sme stihli bowling!! by ste neverili, aka z neho moze byt svalovica!! Pravdaze sme tam boli aj s detmi, v jednej drahe mrskali gule deti, v druhej dospelaci 😉 😉 😉 , Tana mala povolene od polovice drahy, aby aspon daco sem-tam zhodila!!! 😀 😀 😀

vladkaz1
22. zář 2009

jalo nezakriknem 🙂 , no bola by som sice radsej keby az buduci mesiac sa zadarilo chcela som si zacat platit to pripoistenie DNP aby som mala vela prasuliek pre deti .. ale co ak nie ze to teraz vide budem nadsena a spokojna peniaze niesu vsetko . 🙂
No ja divadlo eeee,ale ostatne co si vymenovala ano 😀
jaj jak vam bolo dobre my mame tu kusok bowling .. ale nechodime mna to nebavi a je to tu drahe jak cert ..10E na hodinu tusim draha neviem ale isto 😒

bambi09
22. zář 2009

ahojte ženy 🙄
teda ste toho popísali...ja veľmi nestíham,čakám kamošku-malej krstnú,tak upratať,rýchlo pizze upiecť a budeme kecať 😅 😅 😅
inak sme chorí,mladý skončil s ATB,muž s ním išiel skoro ráno k MUDr.,tak sa "teším",to tu už dlho nebolo,tak mám doma maróda a vonku je tak krásne ☹
Julka,super,že si si užila to dyvalo,my sme chodili na opery,s kamoškou som bola na Ideálneho manžela-super kúsok,vtipný-Vajda,Kramár,Mórová...teraz na 6.10. dostal muž z roboty lístky na Šejkspíra 😀 ,tak sa teším,len nech malá neochorie 🙄
Vladi,supeeer,klo,klop,klop,mne nemešká nič 🙄 🙄 😝 ,od včera sa trápim 😝 😝
Simonečka,tak s tými dcérami máš pravdu,človek sa o to akosi bojí viac,ako o chalanov,ale tak ja som veľmi rada,že druhé je dcéra,je to také iné,syn bol mojkaný,veľmi sa chcel maznať,ale toto je také nežné,krásne,nemenila by som za chlapca,sáď len všetko x2 by som brala 😅 😅 😅
tak ženušky moja,idem ďalej robiť,keď návšteva odíde a malá zaspí,ohlásim sa 🙂 🙂
a Darinkaaa,skoro som zabudla,malý je fakt číslo a teším sa,že je to takto,veľmi sa s Tebou teším 🙂 🙂 😉
a vodu z vodovodu pijeme aj my,len predtým prejde cez Brita filter,ale my máme tu kvalitnú vodu aj tak,kupodivu,žiadny chlór 🙂
a fris,čo tá kakačka,to takto mávaš stále,to je teda na nerv 🙄 🙄 🙄 šak budeš dehydrovaná,veľa piť musíš,salmpnelózu som zažila,neprajem nikomu,7 dní na infúzkach na infekčnom,myslela som,že mi nastala posledná hodina,mladý mal vtedy 7 rokov-toho tam trápili 10dní,chudáčka môjho,je to fakt hnus,my sme to mali z vajíčok 🙄 🙄 🙄

bambi09
22. zář 2009

a na bowlingu sme boli raz v tatrách v Permone,aj sme niečo vyhrali 😀 😀 😀 my,čo sme to hrali prvý krát 😀 😀 😀 a tu v BA z mužovej roboty asi 2x,bolo to super,teraz je kríza,tak sa šetrí na všetkom 😠 🙄 🙄

jalao
22. zář 2009

Bambi a co je mlademu? Ledva skola zacala a on uz by sa ulieval! 😉 😉 😉 To je ta dnesna mladez... 😀 😀 😀 Tu je uz uplne slnecno, bude horuco, mam rada tieto babie leta, bodaj by to trvalo aj do novembra pre mna za mna!! 😝 😝 😝
Vladi, nas ten bowlac bavi, aj deti, ale vzdy ideme velka partia, hrame aj siesti v tej drahe, dame si dve hodiny a potom sa rozpocitame, takze to nie je take brutalne... 🙂 🙂
Dievcata, v piatok je tu uz konecne ten bystricky jarmok, nechcete dojst? 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

baby,ja iba na skok,máme tu murára...zase ten vjazd....dala som si endiaron,síce mi to skľudnilo,ale nezastavilo....a je to na betón z toho železa...kuknem,a vidím 😀 😀 😝
začínam mať ploché brucho,aspoň k niečomu je to dobré 😀 😀 😀
vladi,tfuj tfuj tfuj,drž kolená pri sebe 😉