S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
22. zář 2009

fris,ano, Endiaron, Endiex, to je na ten isty problemik 🙂 🙂 🙂 Na SVK sa uz Endiaron ani nepredava, uz len tento novy - vraj aj ucinnejsi. Ja ho mam odskusany, je fakt dobry. Musis aspon 24 hodin vydruzat. 😅 😅 😅 Ploche brucho by som aj ja brala!!
Vidis, to mas dobre, ze z muzovej roboty tam aj onam...u nas to takto negunguje 😠

frisbee
autor
22. zář 2009

pripadám si taká odšťavená 😎 😀 😀 😀 😀 😀 .ešte musím dnes umyť tri okná na dome a celú verandu,a začala som rýľovať záhradu,sa scvrknem z toho 😀 😀 😀 ...budem ako darinka,kočka naša štíhla 😀

darina60
22. zář 2009

Frisbee, mi úbohé drobunké žienky nemôžme tolko pracovať 😉 Ja ked Vás čítam čo všetko porobíte, zavárate, vladka 100 krát za týžden uprace byt, fris stále v záhrade tak ja skoro nič. V nedelu ma chytila o šiestej ráno upratovacia nálada, stihla som letné topánky "zazimovať" a potom ma muž naštval, tak som nerobila nič. A ked odišiel s detmi na výlet tak ako som bola naštvaná tak mi práca išla od ruky, Povysávala som celý dom a vytrela podlahy, pri našej rozlohe to bola riadna fuška. Dve a pol hod. mi to trvalo. Teraz musím tak každý druhý den aspon povysávať, lebo mám zle vychované deti 😀 😀 kade chodia jedia, všade omrvinky, pokvapkaná dlažba a parkety od čaju a podobne. A záhradky mám kúštik len tráva a pár kvietkov v kvetináčoch. A všade okolo kôra aby ani burinka nebola.
Ozaj fris ako kolkože ty vážiš, asi sa to neslúší takto pýtať, len si myslím, že nemáš viac kg odomňa.

frisbee
autor
22. zář 2009

dari...už sa nevážim roky,nemám na to nervy,ako sa mi stala tá porucha metabolizmu kvoli svokre...strašné výkyvy mám...boli časy,keď som vážila 48 kíl...hahahaha,aj s topánkami...už som staršia,tak mám cecíky,aj riťku,sa z toho nepotentujem 😀 ...idem,zelenooký leží,musím dokončiť prácu.zatiaľ,moje

jalao
22. zář 2009

baby, vy ste vsetky take robotne... Ja musim vzdy dostat riadnu sajbu, aby som takyto ornung zacala robit, inak robim vsetko priebezne a za pochodu...Mam doma dost aktivistov, co ten neporiadok tvoria a je hlavne na mne, aby som ho odpratala... 😠 😠 😠 😠 Hlavne vsade veci, veci, veci, ani nie ze spina...nachodim po byte kilometre, kym spracem vsetky veci, oblecko, hracky,pradlo... co je naroztahovane VSADE. 😖
Na zahradke pracujem rada, tam som v klude a robim si a vidiet to za mnou, na rozdiel od bytu 🙄 . Vladenka, ved kto tebe rozhadze?? 😉 😉 😉 Ty uz len nablyskas, ako v Tom& Jerry, ze sa tam hviezdicky blyskaju, nie? 😀 😀 😀

simona55
22. zář 2009

fris ano endiaron tak sa vola ta tabletka, ta je vemlmi dobra na kakacku 😀 potom aby ta zase nezapieklo 😀 😝

frisbee
autor
22. zář 2009

odkedy mám žužlíka,upratujem rada 😀 😀 😀 😀 😀
simi,nezapieklo,trochu mi pomohol,ale nezastavil...fuj,čo to tu rozoberáme,keď som dáma 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
22. zář 2009

Dáma a skúšala si smectu alebo hylak kvapky. A vieš z čoho to máš, minule si tu Vladku posielala k doktorovi a nemala by si tam ísť teraz ty 😉 😉 Ozaj Vladi ešte nás budeš napínať alebo si si už kúpila tehot.test. Ja by som teda nevydržala, ja mam jeden doma, chceš pošlem ti ho 😉

frisbee
autor
22. zář 2009

dari,ja som sa predávkovala železom 😝 ,musím pozrieť na internetové lekárne,čo mi radíš,bambuľa mi radila tiež niečo,a bohužiaľ to v Čechách nemajú...ďakujem 🙂

darina60
22. zář 2009

No vidíš ako sa o Teba staráme 😝 Ale to je nič proti tomu ako si mne pomohla.Ja o chvílu idem domov, tak sa tu držte, píšte nech mám ráno čo čítať lebo som slamenná vdova od zajtra. 😀 😀 Ale som aj rada, lebo už začínam dáko vyrývať a nemuselo by to skončiť dobre, potrebujem oddych. 😉

frisbee
autor
22. zář 2009

dari,to bude následok toho napätia,čo si zažívala,niekde sa to mus prejaviť a vyventilovať...ozaj,a čo záhradník bez gaťulí iba v zástere?Hoď tajné foto 😀 😀 😀 😀

darina60
22. zář 2009

To je super nápad, žeby som si ho zavolala, že treba trebárs pohnojiť trávnik 😀 😀 Ozaj aj som minule myslela na teba, zabudla som napísať. Boli sme na ihrisku a ja že s kým sa to moj muž rozpráva.Bol tam aj on s deťmi, v civile, no fešák ešte vačší, ešte aj dcére sa páčil a hovorí, že aj tatino by sa mohol obliekať ako Marek. No super, ešte v dcére budem mať konkurenciu 😀 😀 Neboj, raz ho tajne odfotím a uvidíš ho. 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

áno áno áno......fešný záhradník,to je niečo ako americký striptér oblečený za montéra 😀 😀 😀 😀 ..sa budeme kochať 😀 😀 😀

vladkaz1
22. zář 2009

tak tu sa v poobednych hodinach riesi stripter 😀 fuha poslite aj mne foto ak bude 😀
test este nemam 🙂 cakam ci este nedostanem

jalao
22. zář 2009

baby, chvilu to tu nestrazim a hned sa to tu spusti!! 😀 😀 😀 😀
Trapila som sa s tlaciarnami...ja uz by som mala mat priplatky za technicku podporu IT 🙄 🙄 Lenze sef sa tvari, ze to nevidi a mysli si, ze vsetko frci SAMO. 😖
Friska, ano aj Hylak je dobry, Smecta je jemnucka na riadnu sr....u 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
22. zář 2009

dievcata, prijemne odpoludnie a vecer prajem. Odchadzam na poslednu masage 😝 😝 Asi tam dnes zaspim. 😔
zdravim vsetky na vecernu smenu!! 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

jalao 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekne si to nazvala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
22. zář 2009

cafte prave sme sa zobudli cela rodinka od PO4 tej sme spali do teraz hahaha 😀 😀 😀 😀
Fris aha tak si predavkovana zelezom?? dobre som to pochopila?
jalo ved navrhni sefovi sakris priplatky 😅 ,sefisko jeden 😠

bambi09
22. zář 2009

čaute ženy moje 🙂
tak my sme kecali a kecali a kecali 😀 😀 a bol večer,najedli sme sa,muž okúpal malú a kamoška išla preč,stráženie pre malú zabezpečené,môžeme sa s mužom kultúrne vyžívať 😅 😅 😅 teda ak sa nič nepredvídané nestane 🙄
darinka,ten záhradník,to je teda pokušenie 😅 😅 ale my,poriadne ženy od ženatých ruky preč,tak Ti zostáva len si ho predstavovať v tej zásterke s holou riťkou 😀 😀 😀
a mňa zajtra čakajú okná 😝 😝 dnes som kýchala a soplila,aj teplota na mňa išla,fuj 🙄 🙄 🙄 dúfam,že malú nenakazím,Julka,mladý má chytené dutiny,včera prišiel zo školy a vyzeral,ako zbitý pes 🙄 🙄 🙄 rovno som ho hnala do postele,čo už,vymešká-nevymešká,chorého ho do školy nepustím,vyzeralo to na banálnu nádchu a bum,rovno ATB a týždeň doma 🙄 🙄
fris,toto som myslela http://www.jamiesonvitamins.sk/?id=products&sub... fakt som pozerala int.lekárne v CZ a ništ 😖 😖 😖 nechápem,neboj,kúpim,pošlem 🙂 😉
ešte je jedna alternatíva,Nature´s Bounty,to sú tiež také prírodné,skús pozrieť,ak nebude,tak ten Jamieson Ti kúpim 🙂

bambi09
22. zář 2009

a ešte pre Julku,vďaka za super vtipné maily,som sa rehotala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

no,ja som dnes moc neposedela,vždy som iba prebehla okolo netu a ťukla 😀 ,zajtra nám nepojde prúd do 16.tej,nepotečie ani voda a vpiatok k nám príde syn a nevesta mm,tak by som nestihla upratať a poumývať,lozila som po rebríku a umývala aj celú verandu,o chvíľu to zapichnem do duchien.Baby,ďakujem za záujem o moje vnútornosti 😀 😀 😀 ,trochu mi je lepšie,ale furt vyzerám zelená 😀

vanja
22. zář 2009

čaute trpaslíčky 🙂 🙂

frisbee
autor
22. zář 2009

čau,vedúca 🙂

vanja
22. zář 2009

no až teraz som vás dočítala, tak ste tu toho popísali, až mi je ľúto, že neviem prísť cez deň k vám. Ale keď príde zima , tak sa to napraví. Teraz makáme natej búračke. Jednu malú izbu manžel prerpbil na takú dielničku, tak som tam škrabala omietku, a dnes som to dvakrát namaľovala, poumývala. Boli dvaja roboši + môj manžel, tak hodili strechu, plafón, nahádzali to do kontajneru, takže už nám ostali iba steny. IBA. Zajtra chcem do tej dielničky presťahovať, bicykle, fľaše na zaváranie, a ostatné haraburdy, aby už boli konečne na jednom mieste. Som zas dobitá jak kóóóóóň. Ešteže mi je mama s malou. 😉

vanja
22. zář 2009

simi, nemôžeš to tak brať, že ťa dcéra sklamala. Buď rada, že je taká ako je. Sú horšie prípady, ktoré by sa mohli stať. A keď si to tak ešte raz premyslím, ani sa nič vážne nestalo simi. Aj ja som bola mladá, a ver mi, že som sa mame ne´šla spýtať, či môžem mať sex. Teš sa z toho, že je to len tak ako to je. Ale na tú antikoncepciu by nemali zabudnúť.

vanja
22. zář 2009

jalao, ja som sa už tak dávno nebola kultúrne vužiť, že až. Odkedy som na MD, tak maximálne s manželom na nákupy a potom na kávičku. A raz za dva mesiace máme s kámoškami dámsku jazdu. Ale keďže kojím tak do 20-tej musím byť doma, lebo ináč pohroma. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
22. zář 2009

Darinka, nejak často sa točíme okolo toho záhradníka..... 😀 😀 😀 😀
Jeho trenky by som chcela aj ja vidieť. 😀 😀 😀 😀 😀
Tui závidím nechty. Keby si videla teraz moje.............. No coment.

vanja
22. zář 2009

bambi, tak nech sa mladý čím skôr vylieči, a hlavne sa nenakazte vy ostatní. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
22. zář 2009

fris s kakaním ti nepomôžem, lebo ja mám skôr opačný problém ako ty. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
22. zář 2009

vladka držím palceeeeeeeeeeeeeeeeee.
a s tým upratovaním už nepreháňaj.
Veci nám majú slúžiť a nemáme byť ich otrokmi. 🙂 😉 🙂 😉 😉 🙂 😉