S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
22. zář 2009

nikinka na štvrtok sa chystám urobiť ten peceň chleba, čo si poslala link, čo robil Dančiak. Už sa teším, lebo už mám naňho slinky. Akosa má maličká. Capačky slúžia? 🙂

frisbee
autor
22. zář 2009

vanji,ja som práve v šoku,lebo mám stejný problém ako ty,a teraz toto 😀

vanja
22. zář 2009

neviem ti poradiť, ale viež žeten Endiex je dobrý, ale keď u vás ho nepredávajú.....

vanja
22. zář 2009

ešte vieš čo ma napadlo, keď som zavárala čučoriedky, tak mama mi hovorila, že sú dobré proti hnačke´. Tak skps, vieš babky a ich recepty.........

frisbee
autor
22. zář 2009

no tu je ten endiaron.ale už mi je lepšie 😉 .decko už je v Londýne,vyzerá to,že ju prijali na tú nástavbu,aj prácu má novú,ešte hľadá nový byt,tak až potom budem kľudnejšia.

vanja
22. zář 2009

fris nie som asi v obraze, na akú nástavbu? a akú má novú prácu?

frisbee
autor
22. zář 2009

no prihlásila sa na zvýšnie kvalifikácie a splnila body,ktoré požadujú 🙂 ...a pracuje,aby mala na štúdium a živobytie,robí akoby manažérku nejakého lepšieho klubu.

vanja
22. zář 2009

a nevenuje sa tomu čo vyštudovala?

vanja
22. zář 2009

fris, účasť na nočnej smene je biedna. Kde sú všetci trpaslíci?????????????????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

frisbee
autor
22. zář 2009

To až bude mať hotové celé štúdium,oni si všetci študenti privyrábajú takto,Londýn je strašne drahý.To je práca po škole,a v obore to je normálne denná práca,a sú tam nejaké obmedzenia.

frisbee
autor
22. zář 2009

bambuľka asi spinká a ostatné neviem,a ja tiež o chvíľu padnem po tom dnešku...vanjuš,nemáš pocit,že si ako netopier???? 😀 😀 😀 vždy prídeš v noci 😀 😀 😀

bambi09
22. zář 2009

fris,teším sa z dcéry,že je rozumná,nech vydrží 🙂 🙂 😉
vanjuška si statočne píše sama so sebou,ale vždy k veci 🙂 🙂
moje nechty nebudem spomínať,mám ich nakrátko a občas bezfarebný lak,malá jačí,keď mám dlhšie ako 2 mm,kamoška,čo dnes bola,má krásne urobené,ale to by som malú ani nemohla chytiť,by sa jej to zaborilo do tela 😀 😀 😀 taký je osud nás,mamičiek s malými deťmi-kýptiky 😀 😀 😀

bambi09
22. zář 2009

a fris,fakt,vanja sa zmenila zo Snehulieky na netopiera 😀 😀 😀 posielam maily,len či prejdú?? 😅 má to 11 mega-ďalšie fotky a ešte nie som na konci 😅 😅 😅

frisbee
autor
22. zář 2009

bambi,kýptiky mám aj ja,keď makám ako chlap 😀 😀 😀 čo nespíš,keď som povedala,že spíš 😀

vanja
22. zář 2009

aj ja som vám poslala.....
a s tými nechtami, Emka si obhrýza a neviem už ako na ňu. Začalasi keď som bola v pôrodnici. Bola som týždeň pred pôrodom a potom ešte po pôrode. A neviem či asi zo stresu, tak si začala obr´hrýzať. Teraz v lete, keď sme sa chodili kúpať, boli na dovolenke, tak malá krásne nechty, akonáhle už sme boli len doma, tak to začalo znova. Som z toho zúfalá.
A cez deň tu budem chodiť častejši asi v zime. No čo už dáko vydržíte nie? 🙂

vanja
22. zář 2009

bambi ako ste na tom s očnými zúbkami?

vanja
22. zář 2009

dnes prišla Emka zo školy s poznámkou v žiackej, že na škole sa objavili vši, že máme prezrieť vlasy. Tak už sa teším. Začal školský rok, a to šte chodia len 2 týždne do školy. Min. rok mala také poznámky napísaní 5 x. : 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

vanja
22. zář 2009

ta kde ste.
jak v tej pesničke: láska moja de si chýbaš mi ta de si......
ďalej neviem

vanja
22. zář 2009

😀 😀 😀 😀 som zabudla pridať

bambi09
22. zář 2009

fris,šak posielam tie mega maily...posiela to a posiela a posiela...Ty si prvá 😀 😀 😀

bambi09
22. zář 2009

ta tu sme vedúca,sme sa zakecali na skype 😀 😀 😀 už tretí krát sme si dali dobrú noc 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

ja sa kuknem,akurát mi to dlho trvá,než sa vrátim sem,neboj,nezdrhnem bez rozlúčky 😀

vanja
22. zář 2009

a ským že si píšeš, a manžel o tom vie?
ťa hneďskontrolujeme že čo a ako. 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. zář 2009

vanji,ja už tie vši beriem ako šport 😀 😀 😀 raz ich doniesol aj mladý zo školy,bléééééééééééééééééé 😝 😝 😝
a moja kamoška si tiež obhrýza nechty-zo stresu,aj brala homeopatiká,ale stále sa jej nedarí to odbúrať,ja občas okusujem tú kožičku okolo 😅 😅 😅

bambi09
22. zář 2009

šak s frisuľou,néééééééééééééééé???? 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. zář 2009

vanja,dík za super vtip,fris,prešlo Ti to??? 😕 😕

frisbee
autor
22. zář 2009

tak Snehuľ,ešte žiadny mail nemám 😕 ..a bambuľa to napráskala,že mi skypuje 😀 😀 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

separatistickí trpaslíci...vzbura na Bounty 😀

frisbee
autor
22. zář 2009

nemám to 😕

vanja
22. zář 2009

poslala som fris, hledej, hledej mne mezi kousky popela..´...