S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

bambuľa,hlavne v budoároch 😀 😀 😀 😀 ...som zoombie...ale taký maličký,s cecíkmi 😀 😀 😀 😀
vanji...no mńa šokuje ten jej mentorský tón,akože blbečkovia,ja vás poučím,a keď nevie odpovedať,tak ignoruje,lebo sa musí radiť s vedením 😠 ...a keď viem,čo urobili adke,že jej zničili rodinu,tak by som ich fliaskala posranou plienkou 😠

vanja
27. říj 2009

bambi až u vás to je cítiť? 😀 😀 😀
no musím sa ísť prebaliť 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

bambi,ty máš neslušné otázky 😎 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

fris,len posranou???
nerozčilujte se,velebnosti 😀 😀 😀 že vás to baví 😀 lepšie sú sexuálne témy,už dlho žiadna nebola,založíme?? 😀 😀 😀 😀
sa smejem,ale ešte nie som celkom oki 😝

frisbee
autor
27. říj 2009

len sa smej,to pomáha 😀 ...naša mladá povedala v 5.tich rokoch,keď sme sa smiali,že...Ja som si cvrkla,mákni si do gatí,ja si tiež máknem....hahahahahaha 😀

bambi09
27. říj 2009

...a jaké neslušné otázky??? 😕 😕 som myslela jazvečííííka,nie uhorku 😀 😀 😀 😀
vidíš,na čo Ty hneď nemyslíš?? 😀 😀 😀 a že ja som skazená,hehe 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀 no a ako to máme z tej otázky poznať? 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 šak máš IQ,néééé??? 😀 😀 😀 😀
ja ťa milujem 😀 😀 😀
vanja,načo prebaliť???Ty nenosíš nohavičky??? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 po ránu nemám 😀 😀 😀 😀
...načo nohavičky,zbytočný zarezaný kus látky 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

no a teraz ste kde.... 😕 😕 😕

bambi09
27. říj 2009

som nemyslela tangá,aj boxerky sú nohavičky 😀 😀 😀
ty máš furt,aj poránu... 😉

frisbee
autor
27. říj 2009

nemám...ale aj boxerky mám zarezané...keď máš mäso na ritke,tak sa ti zareže všetko 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

idem dať maródovi lieky a najesť sa,aj kávičku dám,tak tu s ňou posedím a počítam,či niečo píšete 😉

frisbee
autor
27. říj 2009

ja papám cestoviny s baklažánom a olivami 🙂

bambi09
27. říj 2009

mňáááááámmmmm....sa máááš,ja dne robím Vianoce-vyprážam filé 😀 ale šalát nebude,stačia zemáky

frisbee
autor
27. říj 2009

zemáky sú stejne najlepšie...v šupke a s masielkom 😀

bambi09
27. říj 2009

to milujem,ale až tak ich rozmaznávať nemienim,stačí kaša 😀

jalao
27. říj 2009

fiha, zeny, ale ste to tu pohli... 😉 😉 😉 Bola som na obede, aspon som sa trosku skludnila (zem. placky s kefirom a hraskova polievka s krupkami...riadny sedliacky sobotny obedik, ale MNAM).
najvacsi prac. napor je za mnou...co sa tyka dneska. Sef hnusak si paty v mori maca a ja sa tu mozem zblbnut...to Bambi, nie je moja vlastna ambicia sa tu takto stresovat, nemysli. 😖 😖 Ja nie som typ riadiacej pracovnicky, hlavne nemam taku prax....ale clovek sa musi sem-tam aj prisposobit a mozno to dakedy aj zuzitkujem taketo skusenosti....
Veron..ty si pisala o nejakej dilemy ohladom prac. ponuky...daj do plena, alebo do IP aspon strucne.
Ostatnym je uz veselsie, to je fajn, ved na to je tato tema, ze? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

frisbee
autor
27. říj 2009

😀 😀 😀 😀
...tak,a teraz,keď som sa rozhodla,že sa oblečiem a pojdem na dvor,sa strašne zamračilo,slnko je preč,je úplne čierno a zase presedím celý deň v byte a nič neurobím 😠

frisbee
autor
27. říj 2009

jalao...a záchodík máš blízko????vieš,nečakaná prehánka.... 😎

bambi09
27. říj 2009

a tu svietiiiii 😀 😀 😀 😀
Julka,ja nič v zlom,božechráň,veď to le dokazuje,že si schopná a šikovná 😉 máš môj obdiv,klaním se,velebnosti 😀
fris,vylož nožičky a relaxuj,veď ťa čaká šichta 🙄

vanja
27. říj 2009

fris a u nás teraz zasvietilo slniečko 🙂

frisbee
autor
27. říj 2009

veď aj u nás doteraz svietilo,a zrazu toto 😠 ..no ale najhoršie je to pre psy,že nemožu von,jéžiš,tu budeme na hromade ako grupáč 😎 😀

veronkaj
27. říj 2009

frisbee no snažíme sa ale tie ornamenty čo vycikáva potom ako sa vrtí a už pozná aj moje auto, ostatné nič, ale ked počuje moje je ako z divých ............... no ved to.
ja vždy mojej polovičke hovorím, kedy ty budeš tak prejavovať radosť ked prídem / myslím to obsakovanie a vrtenie chvostíkom , cikanie nech vynechá 😀

ale je to naše zlatíčko a učíme ho prosiť, lebo zatial skáče ako na trampolíne.

vanja, bambi, vlakdaz, frisbee, jalao,.... jasné že myslím na Vás, aj ked tu niesom že čo asi píšete ale mám toho dosť tak vás čítam až vždy ráno 😉

vanja
27. říj 2009

bambi by si chcela vediež, že čo nosím, či nenosím čo? 😀 😀, , teraz si dávam pampersky, keď vás čítam. Kupujem malej a je na nich pekný sloník s chobotom dohora, tak sa mi pácia....... 😀

darina60
27. říj 2009

No baby, ale som sa nasmiala s Vami. 🙂 🙂 Až pred chvílou odišla šéfka, okupuje mi tu počítač od rána, svoj ma pokazený. No a ked je reč o tangách a nohavičkách. Tak moja šéfová v lete veru málokedy má nohavičky a o podprde ani nehovorím 😀 😀 To chce odvahu, a asi aj postavu a čo ja viem čo ešte 😀 😀

veronkaj
27. říj 2009

bambi máme chlaptého ale má ich krátke a hladké a na packách má čierny pásik, vravím, že to je začiatok srsti lebo ked vyrastie bude z neho tiger. 😀

simona55
27. říj 2009

fris ani namna si uz nespomenies, ☹ 🙂 uz si hore nos 🙂 , lebo robis rc, 🙂 ale ja si obcas spomenem 🙂 Vladi nam to tak dlho trvalo,uz som si myslela ze ochrnie, vobec nevladal vstat na nohu, len plakal aplakal, este taku to vakcinu ani jeden z deti nedostali,alebo nemali taku reakciu?Vani aj vi marodujete? a co to je zas nejake chripkove obdobie zacina? boze len nie.bami nosi tango budogy? len nie alebo ano?

vanja
27. říj 2009

no ja bez nohavičiek som ešte nešla nikde, tka neviem či som staromódna či čo, akurát na kozu vyliezam bez nich 😀 😀 😀 😀

kristina25
27. říj 2009

ahojte baby
aj u nas je slniecko a krasnych 17 stupnov. 🙂
Hlasim sa vam ako som dopadla na dnesnom pojednavani. Rozviedli nas konecne, 9.11. mame pojednavanie ohladom vyzivneho. Tak mi drzte vsetky palceky nech to dopadne dobre. 😉