S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
13. lis 2009

teo,joooj,sa máááš,aj ja by som išla sadlo vytriasť 😀 😀 😀 a to kam idete??my LC len míňame,keď chodíme na východ,tak ani neviem,ako vyzerá zblízka 😀 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

vladi..mňam 🙂
teo..fuj 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

no vsak vravim coby kamenom 😀 Vy tam mate take pekne narecie 🙂 jednu zlatu pani stade poznam a pocuvala bych ju hodiny 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

najlepší je oharek 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

kua,teo,sa nado mnou tak nenakláňaj,musím uhýbať 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

no mame narecie ,keby si pocula mna ,ja uz aj zahoracky motam 😀 od MM
tam k vam chodia kamosky ,co tam je jaka nova diska? nieco velke .... 🙂 ????????
Fris ved na krstiny ti spravim aj 2 taniere oki?
bambi aj ja by som sadlo vytriasla veeru 😀 😀 😀 ,ale ten smrad by mi asi vadil .. vadi mi vzduch v nakupnom centre nie este na diske .. 😝

bambi09
13. lis 2009

Vladi,hej v lekárni,to je homeopatikum-Gastrocynésine 😉 na letáku nepíšu,že by tehotné nemohli,ale pre istotu sa opýtaj aj v lekárni,nie je to ani drahé 😉
no,to nárečie sa aj mne ľúbi,aj to robijó 😉 fris 😀 my sme v TT bývali,ale zo začiatku sme veľmi nerozumeli 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

bambi sak nepocuvas fun radio ? najsamlepsi disco klub emporio 🙂 🙂 🙂
fris co fuj 😀 😀 Tebe nechutnaaaa????? 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

vladi,beriem ťa za slovo..s vlašákom,prosím 😀 😀 😀 ..ježiš,to bude žlčníkový záchvat 😀 😀 😀
my máme v TT rodinu a matka býva blízko...tak rozumiem 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

no ten smrad ani ja nemusim ...ale to by som potom trsala sama doma a to ma nebavi 😝

bambi09
13. lis 2009

teo,ja Fun rádio teda fakt nemusím-prepáč 😝 😝
ale teda kedy idete??až na noc?? 😕

vladkaz1
13. lis 2009

Teo a decka kam das?
Juuj keby ze niesom tehu vybavujem odvoz a pridem trsnut 😀 no nabuduce .. a s kym ides s kamoskami ?
Fris jasne s vlasakom nech sa paci podla gusta budes mat .. ja lubim s parizakom 😀
bambi ani ja fanko eeeeeeee 😉 ved najlepsia zabava zacina az o 11 nastej nie?

bambi09
13. lis 2009

aha 😀 😀 😀 vieš,ja už roky o 20:00 len doma 😀 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
13. lis 2009

jak sa hovori graduje graduje .. do tedy aspon u nas kazdy na seba len cumakuje ...
😝 a chlasta .. potom sa to rozbieha . U nas v Planete si nebola Planet4 sa to vola ..

frisbee
autor
13. lis 2009

bambuľa...s cecíkmi sa ťažko tancuje...viem,ne? 😀

bambi09
13. lis 2009

no,my tu máme blízko takú snobskú diskotéku-Casey klub,ale ja na také nie som,už som stará,no 😀 😀 😀

vladkaz1
13. lis 2009

bambi ale ved aj ja 😀 , pred rokom som bola s kamoskami a to ma nahovorili isli sme si len sadnut najprv potom som prehpvarala mladeho po telefone ci mozem ist na disku mamicka nasraty bol jak cert a isla som ,haha mala vrestala ze jak besna .
Ale poviem vam nebavila som sa vobec iba chvilkami pohoda stale ma mikalo co mala doma a mla som furt pocit vyvolavat moj mi pokladal fon a bol hrozne nasraty ,ze ma nik neodviezol domov ,ze som isla peso v noci .
Taze tak a nejako ma to ani nelaka ale do kina by som isla ,alebo na pizzu musim namotat mojeho ... lebo on je taky rodinny domaci tip chlapa .. nerad chodi niekam do restik ..a gastier a tak .. 😝

teodorka
13. lis 2009

no o 10 ma prist sused pre mna 🙂 a potom este idu 3 kamosky a dalej neviem ...vsak ja si zo sebou poradim aj sama 😀
a Teo isiel k starkej a Tomi bude s mm doma chrnat 🙂 ale chlapci uz prespia aj sami ked by sme isli aj obaja

vladkaz1
13. lis 2009

super uzi si to prajem ti to!!!!!!! idem na panelak lucim sa cmuuuk 😵

frisbee
autor
13. lis 2009

ale hovienko,odkedy som tancovala v septembri v Taliansku na stole v reštaurácii...nič nie je tabu 😀 😀 😀

teodorka
13. lis 2009

no prisli nasi dom z ping pongu tak koncim .....a myslite na mna nech si nozky nedolamem 😀 😀 😝

bambi09
13. lis 2009

teo,tak si dobre trsni a neopi sa nám 😅 😅 😅 a muža doma necháš?? ☹ hmmmm,chápem 😝
dávaj si na seba bacha a zabav sa aj za nás 😵 😵 😵
Vladi,úúúplne Ťa chápem,to už neni ono 😀 😀 😀 ale teo už má veľké detičky,tak si to môže dovoliť 😉

frisbee
autor
13. lis 2009

pá,baby 🙂

bambi09
13. lis 2009

ahojte,aj ja sa idem venovať rodinným príslušníkom 😉
vanjuš,ohlás sa,či ste ok 😕 😕 😕

bambi09
13. lis 2009

a teo,nemusíš frisuľu napodobňovať,to je diablica 😀 😀 😀 😀 len na zemi sa drž 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. lis 2009

ha! 😀

vanja
13. lis 2009

ahojte nočná smena, nebola som tu včera celý deň ani noc ani dneska, tak vás idem prečítať 😉

bambi09
13. lis 2009

vedúca,tak to budeš čítať do rána,najprv podaj hlásenie,či ste ok,nech môžem it 😀 😀

vanja
13. lis 2009

8 apol strany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to nemyslíte vážne, toto mám terazky čítať? 😅

vanja
13. lis 2009

my sme ok a vy?
a kde steš it? 😀