S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
24. pro 2009

Ahojte,chcem vam zaletak stastne a vesele vianoce vsetkym 🙂

Nech stastie a laska Vam naplnia tieto dni. Nech kuzlo Vianoc Vam splni vsetky sny. Skor nez Vam kuzlo hlavu zamoce, zelam Vam krasne Vianoce!

nikinka008
24. pro 2009

ahojte,tak uz sme vcera vecer ozdobili stromcek,mala h este neviela lebo este stale spinka a to je nezvyk 😀 😀 ....vlastne stromcek vcera videla bol postaveny ale nebol este ozdobeny ale skoro vobec si ho nevsimala a to som ho radsej priviazala keby ho nahodou chcela tahat 😀 ....vcera som spravila zemiakovy salat je mnamkovy mm uz vcera si zo dva razy dal 😀 😀 ...upiekla som len jeden kolac pernikovy viac toho neviem alebo som skor este neskusala ale pre nas dvoch staci 😀 ....dufam ze za par rokostv budem aj ja taka sikovna ako vy pisete co vsetko mozne vypekate 🙂 😉 ....upiekla som aj po prvy krat langose ale sladke neviem ci to poznate mozno vanja ty budes vediet viem ze na vychode sa to pecie a musim sa pochvalit ze prvy krat som robila kysnute cesto a podarilo sa tak mozno nieco zomna aj bude 😀 😀 ...ryby sme kupili uz obalene len to dam na panvicu lebo minuly rok to obalovanie bolo strasne 😝 to nieje nic premna tak som sa rozhodla ze budeme kupovat uz rovno obalene snad budu chutne 😕 ...este dnes uvarim kapustnicu na nu sa uz strasne tesim ale asi trosku neskorsie aby bola akurat tepla na vecery?ozaj kedy vy zvyknete vecerat?my sme doma vecerali vzdy o 6 tak asi aj teraz to tak bude....darceky som uz vcera zabalila....ja asi nedostanem nic pod stromcek lebo mm vravel ze nemal kedy ist kupit nieco do mesta od kedy sme prisli domov tak co uz nevadi 😒 ...malej som kupila pyzamko,rukavicky a ponozky a taky hraci bubon z jednej strany ma take tlacitka vselijake co jej hraju a z druhej je ten bubon aj s palickou tak budeme mat tu veselo 😀 😀 neviem ci to neolutujem 😀 😀 ....mm som kupila 2 teple bundy,nove teplaky lebo ma len stare,a trenky ako vzdy 😀 😀 bolo to len na rychlo take nakupovanie tak snad ho potesim 🙂 utekam lebo pocujem uz malu bude uz hore neskor este pozriem sem zatial papa

simona55
24. pro 2009

ahojte, aj ja vam chcem zazelat, stastne a vesele vianoce, bohateho jeziska, vel zdravicka, co ine si moze clovek priat, ked je zdravie mame vsetko.

simona55
24. pro 2009

monicka, dakujeme za gratulu 😵 niesom moc nedsena, ale stalo sa dcera bude mat pomali 18 tak ze sa stim ukludnujem,a ani si neviem predstavit ze budem babickou, uz som dcere vravela ze ma mimi nebude volat babka dufam 😀 😀 😀 😀 ja mu vymislim meno premna, ved som iba35cize odvatyzdne.este raz STASTNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE A VESELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

vanja
24. pro 2009

nika poznám langoše ja som ich piekla všera so sladkou kapustou, aj s tvarohom a zemiakmi, mňam
kapustnica je už postavená a večeriame tiež o 6-tej, takže potom ju len dám prihriať. Aj šalát už je urobený, už len rybu a bobaľky 😀 😀 😀 😀
len tá voda ma serie 😠 😠 😠
dúfam že do večera pôjde

krásne vianoce prajem 🙂 🙂

nikinka008
24. pro 2009

vanji tak to mi je luto s tou vodou my sme doma zopar krat zazili ze nam vypli elektrinu ked sme mali ist vecerat tak viem ako to potesi 😖 ...

nikinka008
24. pro 2009

a este som zabudla dakujem vsetkym pekne za mailiky ktore posielate su krasne,aj ja by sm vam rada poslala nieco pekne ale neviem kde nieco take hladat 😕

frisbee
autor
24. pro 2009

Hlásim,že stromček máme konečne nazdobený,naviazala som prírodnú kyticu z ihličia a sušiny a teraz striháme psom pazúriky,nech sme všetci pekní,ešte zapnem žužlíka a obalím oku kapra a potom už budem iba sedieť,hihi...mám pocit,že odkedy odvčera varím,pribrala som asi 5 kíl,strašné 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. pro 2009

niki,srdiečko,vieš,že si pred chvíľou napísala náš 9 tisíci príspevok???? 🙂

nikinka008
24. pro 2009

fris to vazne?juj tak sa tesim 🙂 😀

simona55
24. pro 2009

aj ja chcem emil 🙂 🙂

vladkaz1
24. pro 2009

Ahojte, som rada ze vam je vsetkym super a ze prezivate vianconu atmosku ,u nas je nuda moja sa nudi ja mam vsetko obalene co som chcela navarene uz len budem vysmazat cerstve .. 😀
mala spekuluje a nic ine nepocuvame len darceky chcem ja uz chcem darceky hahaha

vladkaz1
24. pro 2009

vianocnu

martinano
24. pro 2009

krasne a pokojne sviatky zelame 😵

simona55
25. pro 2009

dobre ranko 😉 hasim ze2 noc spal Davidko bez ciciky 🙂 🙂 🙂 velmi ma to mrzi ale kvoli liekom ktore berem, musim ho oducit. 😉

vladkaz1
25. pro 2009

Simi ahoj ,drzkam palce ,super ze sa vam tak dobre dari ,co a placka????
my dnes ideme na obed nasim a decka pre darceky si idu .. mala uz sa nevie dockat ,doma mame vsade rozhadzane kocky .. no hruza a s fifi sa nehra a jak u chcela .. bavi ju ten ratatuj ,a kocky 🙂
Moj dostal diar ktory trposka ofrflosil ze chcel vacsi .. len tie velke boli drahe jak slak aj 40e 😝 staci mu maly a ja som endostala nic . nic baby mozu sa u na shambit .. viem ze vianoce niesu o darcekoch ale aspon obrazok s malu mi molhi nakreslit .. a nie sa namna vykaslat aj ked chapem ze nemal ani kedy ist kupovat ked bol este predvcerom v praci .. neviem
A vy ste ako sviatkovali??????
Napecene nik u nas neje .. jedia sa oblatky s medom na buduci rok nic nerobim a myslim to vazne ,skoda mojej snahy 😅

simona55
25. pro 2009

vladi ,ani by som nepovedala ze by plakal,len tak si zamrnci a mm mu da hned flasku z cajikom a napije sa a hned lahne na brusk a spi 😀 😀 😀 😀 😀 myslela som ze to bude tragickejsie 😀 😀 .ale robim to kvoli nemu aby nebol chory z mojho mliecka.no unas sa darceky nerozdavali boli skromne vianoce, mali sme papat, a darceky si mozme dat aj inokedy. 🙂 🙂 dnes pojdeme k mojej sestre,trosku sa porozpravame, a bude .

ada32
25. pro 2009

Ahojte,
vsetkym Darinkinym aj jej samej prajem krasne a pohodove vianocne sviatky.
mam toho terz velmi vela,staviam,uz som aj v praci a este skola ma caka a k tomu dve deti,tak sa mam co obracat.ale nezabudla som na vas.obcas kustik aj precitam,ale vseobecne kona nestiham.

Simonka darceky vobec nie su podstatne,pohoda je najdolezitejsia.
ja som to tak vyriesila uz s mojou rodinou.so sestrou napr.sme si povedali,ze si nic nedavane,hlavne ze sa mame vsetci radi.
a ja som si tento rok sama kupila knizku Tajomstvo.tu som velmi chcela,keby som po niecom netuzila,tak radsej nekupim níc.nemam rada zbytocnosti.

ja kapra nesmazim,napacujem a potom supnem na gril s maslom.

fris aby si aj presla cez devere po tych sviatkoch 😀

simona55
25. pro 2009

ahoj adka, aj tebe zelame stastne a vesele sviatky, mas pravdu, darceky niesu podstatne, hlavne ze sme vsetci ppokope.

veronkaj
25. pro 2009

ahojte babulky tak ako po štedrom dni??

u nás bolo fajn aj darčeky pre každého boli a dnes ma ide šlak trafiť, kúpili sme robot taký že super a rozoberám ho a jedna časť tam chýba tak ideme zajtra reklamovať. 🙄

no super akurát zas ja musím mať také šťastie, ň
inak som vás len letmo prečítala, dnes sa flákam až zajtra budem niečo aj užitočné robiť

tak papa a pekne oddychujte.

simona55
25. pro 2009

este by som ho mala oducit aby som ho nemusela hupat pri spani, v kociku 🙂 🙂 on si to normale vyziada aby sme ho hupali.

frisbee
autor
25. pro 2009

čaute ženy 🙂 🙂 🙂 🙂 ...no u nás to prebehlo normálne,večer sme sa ešte dívali s mladou na telku,ble,na Vianoce nejaký strašný horor s Johnym Deppom,podrezával ľudí britvou,dobré zakončenie večera 😀 😀 😀

Jé,aká milá návšteva,adka...haha,mám pocit,že čo som zhodila v Londýne sa mi vrátilo 3x,od zajtra prísny režim a diéta 😀 ..my si tiež toho nedávame veľa,iba symbolicky,aby niečo pod tým stromčekom bolo 😉 .

vladenka,čo to čítam,pochopila som to správne,to akože muž ti nič nedal? 😕 Kašli na to,ja si tiež kupujem sama,ale zase z praktických dovodov,ja viem,čo chcem 😉

simi,drž sa moja,fakt to nie je o darčekoch,máte seba a máte sa radi...veď vieš 🙂

dari,ako????

vladkaz1
25. pro 2009

Fris parada ze ste sa mali fajn .. moj muz mi stale tvrdi ze som nenapisala jeziskovi .. jesitak 😀 aj sme sa dnes povadili pre to ale to je jedno ..
No boli sme u nasich mala tam dostala toho havka pritulneho co sa vrti kruti vydava zvuky uplne je unesena ,len chodi a tuli sa s havkom .. nadhera ..
😵 😵 😵 😵 😵
Ale ved ja mam najkrajsi darcek v brusku 🙂

bambi09
25. pro 2009

ahojte 🙂
tak my si konečne užívame tú pravú pohodu a veget,včera sa ešte kmitalo odušu 😝 😝
malá je unesená zo stromčeka a vyzváňa zvončekom,ktorý u nás ohlasuje Ježiška a volá ješiško,ješiško,donesou bajičky 😀 😀 😀 😀
u nás darčekov bolo dosť,ale hlavne praktické-oblečenie,obuv,telka,pekáreň,jeden darček uviazol v Žiline-z Nemecka prišiel raz-dva a tu ho nemal kto doviezť ďalej,hlavne,že tvrdili na Pixmanii,že do Štedrého dňa tu bude 😒 😒 tak mladý si musí počkať 😀 😀 má knihy a inteligentnú plastelínu-nenudí sa... 😀 😀 a plnú taštičku sladkostí 😝 😝
malá má super kresielko z Ikea,taká je tam podarená,ako sedí,ako dáma 😀 😀 😀 a najväčší úspech u nej mali klavírik,tabuľka na kreslenie s pečiatkami a knižky,robila aj módnu prehliadku,má toho dosť 😉
ale sme sa zhodli,že na budúci rok Ježiško donesie menej,človek to potom ani nemá kam dať pod ten strom 😀 😀
a nie je to to podstatné na Vianociach 😉
Vladenka,to je fakt hanba na tvojho chlapa,ale dal ti darček predčasne 😵 😵 😵 Macko Pú sa kúpiť nedá 😉 🙂 🙂
nebuď smutná a nehádajte sa...
fris,tvojho exa by som prizabila 😠 😠 😠 ale čo tam po ňom,už je ex,tak čo 😀 😀 😀 a kde bol Johny Depka?? som nepostrehla 😕
dnes nerobím absolútne nič-teda okrem riadu-to musím,až zajtra dorobím rezne a ideme na návštevu ku krstným poobede,inak bude len pohoda,klídek,tabáček-konečne
v stredu som upiekla 6 kysnutých závinov a dnes máme už len 3 😅 😅 😅 tak aj u nás bude po Silvestri diétny režim 😀 😀 😀 😅
adi,moni,kristi,aj vám dodatočne krásne sviatky 😵 😵
adi a ty to ako stíhaš??máš ešte jeden klon??? 😅 😅 😅 klobúk dole 😉
tak idem sa natiahnuť k mužovi a pozerať rozprávky 🙂 🙂
dari,hlásenie nebude??dúfam,že je všetko oki-ako má byť 😵 😵 😵
simonka,som veľmi,veľmi rada,že maličká je už doma-zázraky sa dejú 😵 😵 😵 a nech to Davidkovi vydrží-mrzí ma,že máš zdravotné problémy ☹ ☹ a na babku si fakt mladá,ale stalo sa-treba to prijať 🙂 😉

nikinka008
25. pro 2009

bambi a namna si uplne zabudla 😖

ada32
25. pro 2009

kks 😀 😀 vanja ,nevedela som,ci sa mam smiat na tom,ze sa nedozujes noveho roku 😀 lebo viaceri sa nevieme dozut.
a az potom som si vsimla ze islo o rok 2100 a asi si tam chcela povodne napisat nedozijem.no toho 2100 sa urcite nedozijem ani ja. 😅 😀 ale my to potom mozeme oslavit v zahrobi. 🤐

bambi dakujem za zelanie,nie nemam klon,len som nasla malemu fantasticku opatrovatelku-susedu,cely zivot robila v detskom domove,takze s malym to vie,je cerstvo na dochodku a maju s muzom len nasho Jurka,vraj aby sa nenudili sami doma.Jurko uz im hovori babka a dedko,babka ked pecie,vzdy nam hned donesie,predvcerom Jurkovi doniesli darcek,no zatial su super.ako rodina keby boli.a byvaju len 3 domy od nas.
ja som tym padom ziskala kus slobody,lebo doma uz som stenu skrabala. 😝 do tej prace chodim len tak na 4 hodky poobede aby so stihala aj ostatne.
takze da sa to.hlavne mam to v povahe,ze neobsedim na zadku.uz som raz taka.

bambi09
25. pro 2009

niki,nezabudla,ja som už želala všetkým predtým,aj mailík som ti poslala 😵 😵 😵 nefúkaj sa 😀 😀 😢 😢 😢 😉
však som sa zaujímala,ako ste doleteli a ty si medzitým napísala 😉

frisbee
autor
25. pro 2009

adi,tak to je super,že máš dobrú opatrovateľku a nemusíš sa stresovať,veľmi ti to prajem 🙂

bambuľááááááááááááááááááá 😀 😀 😀

nikinka008
25. pro 2009

aha no ano prepac bambi 😀 a dakujem 😉

simona55
25. pro 2009

ozaj zabudla som vam napisat,to hlavne, dcera dostala od svojho priatela krasnu obrucku,fakt krasnu 😵 🙂 aj ja chcem takéééééééééééé, 😀 ale bolo to romanticke, normale som mala samu pred sebou ked mm mi daval krabicku, 😀 prisla do obivacky a vravi mami oci pozrite sa co som dostala, ja take somm uz videla ved ta ruza vystreli tangace 😀 😀 😀 😀 😀 a potom otvorila a vidim obrucka no aj recmi odisla 🙂 a dcera vravi priatelovi ja som ti nic nekupila, ved potom ti nieco kupim, on ze ved ty si mi dala vecsi darcek ako ja dcera mu ukazala papiere ze je tehotna a normalne mal slzy v ociach.hat boli taky romanticky ach , taky boli podareni.