S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. led 2010

kurnik,zase sa mi tak pomaly načítava koník 😕

😀 😀 😀 😀 ja nechcem vyzerať,že mám niečo proti chlapom,ale išla som si na dvor pre kýbel,že umyjem kuchyňu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mm nahrnul pred vjazd takú vysokú snehovú bariéru,ktorá zmrzla,keby sme potrebovali rýchlo zavolať hovnocuc,tak sa nedostane na dvor,pretože je to ako betónová stena,super...sa ho musím nenápadne spýtať,ako ho to napadlo 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
12. led 2010

fris aj mne to tak pomaly nacitava, preto niekedy radsej vypnem pc,mozno ze je prehriaty nie? langofel, a ja som dneska len zirala ze co to ma byt, a potom som zbadala ze si si poplietla pismenka.idem sa mrknut, na maili pisala som do soc.pois lebo vcera som nic nepochopila.a pritom som tam bola. 🙂

vanja
12. led 2010

čaute baby, čo novéhé?
Ja som včera bola na dámskej jazde, takže som sa už sem nedostala. Boli sme 4 baby, a bolo supééééééééééééér. Musíme to opakovať častejšie. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. led 2010

vanjuša....a ako by bolo supéééééér,keby sme bývali všetky bližšie....haha,trpaslice,ceckane,aj žirafky 😀 😀 😀

vanja
12. led 2010

proste všetky šukuľky 😀 😀

bambi09
12. led 2010

fris,popis,ako vyzerá deň Blbec máš v skype 😝 😀
vanjuš,no čau a dík,že mňa si minule spomenula 😖 😖 mail je super,aj ten od fris,len ten je trochu nagrc,tie ženské vyzerajú,ako nafúkané pumpou a namiesto klitorisu majú malý penis 😀 😀 😀 😀 😀 fúúúúúúúúúj,toto bych doma nechceuva 😀 😀 😀 kebych bola chlap 😀 😀 😀
langoška,kľud,ja som napísala včera Leonard Kohen 😅 😀 😀 😀
simonka,včera som ti sem hodila link SP,mrk vyššie,možno sa tam dočítaš,čo potrebuješ 🙂 😉
a kôň blbne a blbne,mali by ho premenovať na modrý slimák 😀 😀 😀 alebo nejde vôbec,tak modré nič 😀 😀

frisbee
autor
12. led 2010

to by sa triasli domy a praskali steny 😀 😀 😀 😀

no kukám von,slnko zmizlo a prišli snehové mraky,sa z toho potatám 😕

vanja
12. led 2010

bambi aja nemám?

bambi09
12. led 2010

chceš???skopírujem ti od fris,ona je aj tak out 😀 😀 😀

vanja
12. led 2010

chcem, ja chcem, ja chcem,
idem si trocha ľahnúť kým malá spí, lebo som sa akosi nevyspala 😀 😀 😀 😀 😀 ,aj v hlave mi trocha hučalo 😀 😀 😀

bambi09
12. led 2010

naša spí už skoro hodinu 😕 😕 😕 idem ja do vane,neviem sa odlepiť,som z tej zlosti nabehla na stroj,ale kondička v pérdeli,tak som po 20 minútach skončila,ach jo,to bude ťažká práca po takej dobe a Vianociach 😅 😅 😅

frisbee
autor
12. led 2010

a ja nič nemám...bambuľa,aj ty si si všimla,že miesto pipky majú pipináka? 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. led 2010

fris,jako že nemáš?? šak som popísala kooopec 😕 😕 😕
vanji,máš?
fris,to fakt???ja že to je klitoris,hehe 😅 😅 😅

bambi09
12. led 2010

fris,mám tam kolečko,že ti to neprešlo,si prihlásená na skype??
vanji to prešlo 😕 😕 😕

bambi09
12. led 2010

no hurááááá,už si žltá,čítaj,ja idem do vane,nie do vanje,neboj 😀 😀 😀

nikinka008
12. led 2010

ahojky nestiham ani pisat ani citat dnes je otrasny den neskro dufam pridem ahojte

frisbee
autor
12. led 2010

bambuľa,že do vanje 😀 😀 😀 to je vůl,kaviárové toasty! 😀 😀 😀 😀 😀
niki,pohodička,nestresuj sa.

baby a admini,týmto vám oznamujem,že som sa asi pred 15.timi minútami prihlasovala na koňa,napísala som nick a heslo a potvrdila prihlásenie a ono ma to nechcelo prihlásiť 😕 😕 😕 😕 😕 ,takže keby mi to nešlo,pošlem vám mailíky a musíte to adminom oznámiť,inak by ste o mňa prišli 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. led 2010

frisuľa 😀 😀 😀 😀 a neboj,my si ťa nedáme,mne sa to občas stane,keď mi náhodou v rýchlosti vypadne písmenko z hesla,možno si rýchlo ťukala 😉
a tak si ma zblbla,že som teraz skoro namiesto bambule naťukala frisbee 😀 😀 😀 pri prihlasovaní 😝 😝 😅

frisbee
autor
12. led 2010

i prd,velebnosti, 😀 😀 😀 😀 ja som písala pomaly a niekoľkokrát,ale to nereagovalo na prihlásenie. 😝

bamuľa to je ako frisuľa....všetko oblé 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teda tak neviem,šak písneš na skypeho 😀 😀 keby dačo,ja to vybavím,neboj 😎 😀 😀

frisbee
autor
12. led 2010

karate je sviňa 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. led 2010

už som si spomenula,čo vám chcem celú dobu napísať,ale v tom trápení so psom na to po návrate z Londýna nenapadlo...predstavte si,že všetky značkové firmy s oblečením,kde som bola v tom Londýne mali kolekcie také lesklé a s vypchávkami,ako sa nosili v 80.tych rokoch...normálne Dallas a Dynastia...my sme sa tej móde nedávno smiali,a už je to tu...a mladí to nadšene kupovali...si pamätám,ako sme chodili vypchané a mysleli sme si,že bomba 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fris,ja mám jednu nezničiteľnú bundu z Poľska,má 13 rokov a ešte aj tam sú vypchávky-veru,smiešne to bolo,niektoré si tie vypchávky aj do podprdy dávali 😀 😀 😀 😀 😀 si ma šokla,ja sa na také už nedám nahovoriť 😀 😀 😀 lesklé legíny,hore blúzka s vypchávkami,jánošíkovský opasok a ideeeš cicaaaaaaaaa 😀 😀 😀 a velikánske kruhy-náušnice a fialový rúž-ble 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. led 2010

sa nesmej,tak boli oblečené všetky figuríny 😀 😀 😀

bambi09
12. led 2010

figuríny nech si majú na sebe,čo chcú,na mňa by to nenavliekli 😀 😀 😀 😝

simona55
12. led 2010

cawte, bambi diki nasla so m to ,myslim ten link, lenze ja chcem dat dokopi dni ktore uz odrobila,ale uz to necham tak ved volaco bude. 😉

bambi09
12. led 2010

simonka,tak to ti veru nepomôžem,jedine cez tie výplatné pásky,alebo zájsť na SP,aj keď viem,že to máte ďaleko a tam sa na rozum opýtať,v tých zákonoch aby sa čert vyznal 😝 😝

frisbee
autor
12. led 2010

zase ste v riti,sme sa prepadli do čiernej diery,a to som si naivka myslela,že zvládneme 10.tisíci príspevoka radostne ho zapijeme...vám došli sily,alebo sa dívate na Snídani u Tiffanyho? 😀 😀 😀 😀

vanja
12. led 2010

čaute, no kto ako firs, ja som už tu , ale to nás ťahám z druhej strany. 😀 😀 😀 😀
a móda sa vracia stále, tiež sa nosili v 70 rokoch hore vypasované nohavice a dole zvony a pred pár rokmi sme si to znova oblikali 😀 😀 😀
a tie blúzočky pamätám, ešte som mala aj takú modrú na ktorej sa vpredu viazala mašľa 😀 😀 😀

langkofel
12. led 2010

co by sme boli v riti fris, ja som sa dnes konecne po 4 rokoch odolavanie prihlasila na FB a nemozem sa vynacudovat...aj v krbe mi uz vyhaslo a len na to cumim a cumim... 😀 😀 😀

jaj a ja by som sa veru vyobliekala do takej satenovej bluzocky s vypchavkovymi rukavikmi, bola by sranda