S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
14. led 2010

ešte som to nečítala bambi, ale fris sa asi pobavila 😀

frisbee
autor
14. led 2010

vanji...no zistila som o sebe,že som fuj,ble,úchylná,hnus,nenormálna 😀 😀 😀 😀 a že 42 ročný chlap je starý,vyschnutý a ovislý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
14. led 2010

a to písala bambuľa? hádam nie?
no tak už len do šrotu s tebou 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. led 2010

to nie,ona by si to nedovolila 😀 😀 😀 ,dokonca a podporila aj s kočkami 😀 😀 😀

to napísali také znalé osoby,ošľahané životom... 😎 😎 😎 😎

langkofel
14. led 2010

no to co nam tam vychodnarky podrystali? 😲 😲 😲 myslim v tej starej teme 😀

vladkaz1
14. led 2010

serte na to ... 😅

frisbee
autor
14. led 2010

langoška 😀 😀 😀 dobré,že??? 😀

langkofel
14. led 2010

no uz serieme (zas to tu je o hovnach 😀 😀 😀 ), som tam nabehla, ze idem na pomoc a pokym som ja natukala prispevok, vy ste sa do nich pustili....

langkofel
14. led 2010

ozaj dobry vecer 😉

a kocky ak by som tu nahodoz dnes po 21.00 hod. este oxidovala, tak ma vyzente, lebo vcera som bola hore dlho a dnes som bola ako vygrcany rezanec v robote, len som cakala kedy padnem na mangel, ma to tam scucne a vyjdem na druhej strane plaskata ako Tom a Jerry....

frisbee
autor
14. led 2010

vygrcaný rezanec je dobrý 😀 😀 😀 😀 ,to som ešte nepočula,som rada,že sa s tebou kamarátim,rozširuješ mi obzory 😀 😀 😀 😀 ,neboj,pošleme ťa hajať 😀 😀 😀

vanja
14. led 2010

tak kočnky konečne som si to prečítala aj ja, a troškou som prispela ale mimo tému 😀

vanja
14. led 2010

no idem dať deti do poriadku, a snáď prídem, včera som zasspala s malou, som sa zobudlia o 3-tej ráno.... 😀

vladkaz1
14. led 2010

pustam muza paaaaa 😵

frisbee
autor
14. led 2010

vanjuša 😀 😀 😀 😀 pekne si prispela...ty trafíš vždy klinec po hlavičke 😀 😀 😀

langkofel
14. led 2010

To fakt nepoznas fris? 😀 😀 😀

No tak sme si s teroristom vymenili ulohy a pre istotu som nakricala ja na nu, a ona hned zaspala 🙂 ,

vanja, dobre!

langkofel
14. led 2010

boze vladi, ja citam, ze opustam muza, mi dako usmev zamrzol, az potom som na to este raz mrkla, ja som fakt dnes daka neschopna 🙄 🙄 🙄 , vidite, presne tak vyzeram ako ten smajlik, ale fakt

frisbee
autor
14. led 2010

langoška ee,nepoznám 😀 😀 😀
haha,vladenka by ho neopustila,veď sa ľúbia ako kone 😀 😀 😀 ...pá,vladi 🙂
a vidiš to,stačí ukázať autoritu,a terorista pustí do gatí 😀 😀 😀
veď nebuď na seba taká kritická,ty smajlík 😀 😀 😀 ...kontrolujem ti čas,už máš pyžamko??? 😀

langkofel
14. led 2010

nemam a ani zuby umyte, este sa napchavam cokoladou 😀

bambi09
14. led 2010

vygrcaný rezanec poznám,ale dobre sa to číta 😀 😀 😀 no,vidíš langoška,len treba trošku autoritu ukázať a je pokoj 😀 😀 😀 minimálne do rána 😀 😀
vanjuš,to si fakt dobre napísala 🙂 🙂 😉
Vladenka,pá a dobrúúúú 😵
hmmm,tak ja idem malú teroristku ešte len švacnúť do vane,ma okupovala,chcela sa muckať,tak som nemohla k noťasu 😀 😀
vanja,ja urážať frisuľu??nikdy 🤐 🤐 😀 😀 ona by ma hneď zrovnala,neboj 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. led 2010

veď hej 😀 😀 😀 sme dvojičky a nebijeme sa 😀 😀 😀 ale keby bolo treba,tak dostane jednu točenú 😀 😀 😀 😀

langoška...máš na to ešte 20 minút.....aj šušuru a riťulu si umy 😀 😀 😀 😀 ..a nožičky 😀

bambi09
14. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 no,idem -pokecajte aj za mňa-idem-pídem-len neviem,kedy 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. led 2010

sa nesmej 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. led 2010

a vráťte sa niektoré,dnes musíme urobiť 10.tisíci príspevok 😕 😕 😕 😕 😕

langkofel
14. led 2010

fris, na ritulu ma moj bracho pekny vyraz, vzdy vravi, idem si funu umyt na n mekcen, mne sa to stasne paci 😀

No a s tou autoritou, fuuuuuuu ja si niekedy pripadam na nervy, jacim viac ako mala a v poslednej dobe sa este len nadychnem a ona uz, nekric, prosim ta nekric!!! Chuda moje, ale ked ona do vytacok...A mne tie nervy rupnu, nepomozem si

frisbee
autor
14. led 2010

hahahaha...ja som tiež revala,,keď mala naša okolo 5 rokov,ona furt,že "nekrič na mňa",tak som ju začala mučiť s tým vťahovaním a vypúšťaním sliny,haha..a ako to zabralo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fuňa...hm,to si napíše do slovníčku 😀 😀 😀 😀

langkofel
14. led 2010

co ake sliny? fuj a to ma ako zabrat?
hej presne tak ako si to napisala funa 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. led 2010

😀 😀 😀 😀 ja som ju položila na koberec,sadla som si na ňu,držala jej ruky a vypúšťala som na ňu slinu 😀 😀 😀 ,ona tvrdí,že z toho má doteraz traumu 😀 😀 😀 😀

už si v posteli????Ťa kontrolujem 😀 😀 😀 😀

langkofel
14. led 2010

fris, fuuuuuuuj tak s toho by som aj mala traumu 😀 😀 😀 ale ja ked mam take nervy ved by som ju oplula 🤐 , na take cosi musis byt v klude...

hej, hej uz funim do postele

frisbee
autor
14. led 2010

tak buona notte 🙂 🙂 🙂 🙂 a zase príď,priateľka naša 🙂 🙂 🙂 🙂

langkofel
14. led 2010

buona notte ragazze 😉