S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
5. únor 2010

sak ja som tu 😀

bambi09
5. únor 2010

fris,ja viem,že to písal pán uhlík do viacerých tém,ale aby nás-ženy neobvinil,že sme nevšímavé,tak som zo slušnosti napísala 😀 😀 😀
darinka,och je,čo to máš?? ☹ skús si uvariť nejaké bylinky,daj vychladnúť a na vatu a obklad na oči-na viečka,neviem,napr.nechtík,harmanček,repík 😕 😕 mastičku ti neporadím,to asi budeš musieť k MUDr. ☹ ☹
nemáš to zo suchého vzduchu?? 😕

darina60
5. únor 2010

Baby ja odchádzam už domov, lebo mi volal muž ,mal ísť pre malého do škôlky, že je zaviata cesta, musí ísť obkľukou a nestíha. Tie oči mám možno z vetra, alebo šminiek alebo alergia....Nemám to prvý krát.
A držte palce, zajtra ideme na zápis do školy, hoci bude mať odklad malý, musíme ísť. To bude sila... cítim to...Čaute a pekný víkend. 😀

vladkaz1
5. únor 2010

Oki uzite si vikend a vyzdrav sa ..
bambi ale si sa rozpisala teda 😀

vladkaz1
5. únor 2010

a kde ste? ja dojdem ja prchnete ci co?

frisbee
autor
5. únor 2010

čaute,tu som,musela som ísť s tou igrénou na vzduch,no nezakúril ten pitomec sused nejakými plastami a nezamoril nám celý pozemok?!Hlavne,že mňa udávajú,ke´d si idem opekať špekáčky.
dari,ja mám v zime strašne uslzené oči,chodím furt v slnečných okuliaroch.
vladi,ako je?

vladkaz1
5. únor 2010

fris no teda to co????
Ved palit sa nesmie nie?
Ja pohoda akurat papame s mlau osuch

frisbee
autor
5. únor 2010

vladi,on má nízky komín avždy,keď zakúri,zamorí pol dediny takým čiernym smradľavým dymom...tu má pol dediny kotly na uhlie a zbytok na drevo,iba malá časť kúri plynom.To je muž tej klebetnice,podarená rodinka 😝

bambi09
5. únor 2010

fris,nabehneme-poriešime-komín zbúrame 😀 😀 😀
Vladka,to aj ja mám pocit,že napíšem a zrazu dlhé ticho tu 😅 😅

frisbee
autor
5. únor 2010

bambuľa,no to som ti práve ušla za čerstvým vzduchom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čerstvým smogom-a že vzduch v BA je nezdravý 😀 😀 😀 😝
haha,tam to máte 100% horšie-viem,čo je uhľová aróma z komína,fúúúúj 😝 😝 a sused si len kotol poserká,keď tam páli kraviny-to je teda riaaadny pakoooooo 😠 😠 😠

vanja
5. únor 2010

čaute mladice 😀

vladkaz1
5. únor 2010

mozno nepali v kotli ale na dvore .. to by bolo horsie ....ten smrad ,,
Som sa prejdela .. ach jaj
Bambulka .. hmm ked mne sa nechce kolko krat reagovat na vsetko ,ale sak poznas ma 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

no oni sú pakovia obaja,aj s Jarunou,tož 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smrdí mi aj koža,to snáď nie je pravda 😝 U nás je pekne hnusne,pod mrakom a nad nulou,sneh na ulici sa rozpúšťa a pekne černá.

vanja
5. únor 2010

no včera bolo v správach že jeden ch.. páli stĺpy naplnené dechtom 😅 😅 😕

vanja
5. únor 2010

včera v noci ste sa vybúrili, čo? A ja tepša kde som bola? 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

tepša,ty si oslavovala a sexovala 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

Vladka,ja vieeem 😀 😀 😉
vanja,vyjak mi,héééj 😀 😀 😀 ty tepša 😀 😀 😀 😀
fris,že Jaruna 😀 😀 😀 moja teta tak volala dcéru,keď mala pocit,že ju hnevá 😅 😅 😀
tu je škaredo,zatiahnuté,niečo kvapká zo striech,ale je hnusná zima,fúka,dnes ani malíček nevystrčím z bytu-aj tak mám čo robiť 😅 😅

vanja
5. únor 2010

ženy mám dobrú náladu.
V pondelok som podávala inzeráty asi 20 na detské vecičky po malej, a hneď večer sa mi ozvala jedna pani, že má záujem o 16 vecí. Tak sme sa dohodli, poslala som jej balík už ho aj dostala, je spokojná takže som rada. Zarobila som 43 Eur. 🙂

bambi09
5. únor 2010

vanjaa,ty si iný kaliber 😀 😀 😀 😉 na BB?? kúpim niečo?? 😀 😀 😀
inak aj my sme popredali dosť vecí,aj teraz o troch "rokujem" 😀 😀 😀 tak som tiež spokojná 😅 😅

vanja
5. únor 2010

fris ty si nás videla??????????????????? 😀 😀 😀
bambi aj po pivo Vám pôjdem 😀 😀
aj Vám fris 😀 😀 😀 😀
a dostala som krásnu kyticu zo žltých tulipánov. 🙂

frisbee
autor
5. únor 2010

šukulka 😀 😀 😀

vanja
5. únor 2010

bambi na bazoš som to dala, to by vám už bolo malé, to len také do roka veci 🙂 🙂 🙂 🙂
fris u nás sa to ešte netopí, u nás mrzne aj sopel v nose 😀 😀

bambi09
5. únor 2010

vanji,jééé,tak si si to aj odpracovala,héj?? 😀 😀 😀 šukuľkaaa 😀
a vyňadri sa už aj ty k stretku,nech sme trpaslíci-žirafy pol na pol 😀 😀 😀 tam nás budeš ofukovať,ovievať... 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. únor 2010

vanjuša,vidím,že ti padlo k duhu 😀 😀 😀 😀 😀 ...žiariš ako hviezda jasná 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
5. únor 2010

a kde sa mám vyňadriť? 🙂

bambi09
5. únor 2010

vanji,inak aj ja viac cez Bazoš predám,ako cez BB 😅 😅 nahodím tam ešte nejaké oblečko 😉
fris,šak víš,kvalitný sex a milujúci manžel je lepší,jak lifting 😀 😀 😀

vanja
5. únor 2010

fris nie, to mi tak svietia oči od alkoholu 😀 😀

vanja
5. únor 2010

bambi ja som oblečenie takto predávala prvákrát a a si som mala šťastie, ešte tam mám 4 veci, a dnes sa mi ozvala jedna pani na jedne šatky, tak som rada.
tieto chce
http://deti.bazos.sk/inzerat/3014842/Predam-sat...

vanja
5. únor 2010

bambi takže už vieme, prečo niektoré ženy musia chodiť na lifting...... 😀 😀 😀