S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
7. srp 2009

tu snehulienka, tu snehulienka,
kde mám trpaslíkov? 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. srp 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,tu tu tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
7. srp 2009

no ešteže tak, aspoň jeden, martinano bude ktorý? 😀 😀 😀 😀
bambi syn už je doma, či až zajtra?

martinano
7. srp 2009

bambi 😀 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

dakujem dnes tu budem obsmrdat,aj ked mam robotku,ale tatik ma tiez, tak si tu pobehujeme 😀

vladkaz1
7. srp 2009

cafte ja smehulieka asi nebudem mam 171 🙂 .. no dobre sme nakupili veru MM povedal ze nic moc ale jemu sa nic nepaci co nestoji 20 cat tis. nevadi ese dnes bola ticha domacnost haha od rana som bola prec este malovala kamosku na svadbu teda cestovali na obed zajtra idu na svadbu tak chcela byt sik 🙂
teraz so dovarila baby som utahana jak kon ..
MM bol nasraty na to ze som nic nevarila na dnes a bol o suchej salame a malu cely den na krku hahaha 😝 😀 nech si aj obn skusi ze to neni med lyzat a dala mu veru zabrat prisla som domov klud uz mi volal o 5 tej kde som... ale nejedli nic ani mala ako chapete? ze co neni navarene .. akoze egoista a do teraz ticha domacnost prave tlaci rezen aj kuraci aj bravcovy .. zajtra rano skoro vyrazame tak sa tu majte krasne snehulienky 😀

vanja
7. srp 2009

vladkaz, to je tak s našími manželmi, ani môj by nenavaril, ani by nejedol, keby to bolo treba ešte zohriať. Radšej by jedol studené, alebo počkal kým prídem, aby som mu to zohriala.

vladkaz1
7. srp 2009

no tomu sa hovori hniloba ja ho kaslem som si myslela ze sa uvedomi a on nic 😝

vladkaz1
7. srp 2009

ja si myslim ze keby som mu to este predzula tak by neohrdol 😀 😀 😀 😀 ale co nebudem si kazit naladu takze umna s uhorkovanie nekona v najblizsej dobe 😎

martinano
7. srp 2009

neboj vladka to bude dobre 😉
to su chlapi ja hovorim,ze chlap to je diagnoza 😎

vladkaz1
7. srp 2009

😀 😀 😀 ano siagnoza sama o sebe hlavna vec ze nike sa mu netazilo si ist podat a cigi kupit 😝 😝 😝 😔 nevadi treba vymenit chlapa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀

vanja
7. srp 2009

a myslíš že keď vymeníš bude lepší? 😅

martinano
7. srp 2009

dobra otazka 😕

bambi09
7. srp 2009

vanja,až zajtra okolo obeda,dnes nám došla ručne robená mega-pohľadnica a hneď som vedela,že to mali povinné poslať,aj mi to potvrdil,keď som mu volala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale potešila nás 😀 😀 😀
vladka 😀 😀 😀 😀 😉 dobráááá moja a ste s vanjou asi rovnako vysoké,tak Snehulienka pol na pol 😀 😀 😀

vladkaz1
7. srp 2009

neviem je pravda ze ani tak by som nebola spokojna asi 😀 😀
pred tym som myslela diagnoza sorac 😔

vanja
7. srp 2009

a ja užsom si zvykla, zase viem, že v dosť iných vážnejších veciach sa viem naňho úplne spoľahnúť, a aj vo veľkých rozhodovaniach sa nechám viesť. Vie to lepšie ako ja.
A ešte k tomu ho aj milujem 😅

vladkaz1
7. srp 2009

baby inak tak som snehulianka na pol? 😀 😀 😀 😀 😀 no teda 😅 😅 Vanja prenecham ti funkciu 😀 😀 😀 ja budem radsej trpazlik 😀 😀 😀 😀

vanja
7. srp 2009

a ja som snehulienka mám 174, už som si objednala kostým 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. srp 2009

vladka,tak krásny víkend prajeme a kam to idete???ďaleko??? 😉

vladkaz1
7. srp 2009

no ved to co sa zabijes ked ho milujes? 😅
no aj moj ma veke prednosti je pravda .... 😀 teraz neviem na co to myslim ale ma .. 😅 😅 😅 😀 😀
no ale sem tam je take velke decko ...nie sem tam ale dost casto .. 😝 to mi vadi .. to je jedno kazdy ma plus aj minus staci ak sa nacime sa respektovat a vazit si jeden druheho ... ucime sa s vlastnych chyb nik nieje dokonaly ani ja 🙂

vladkaz1
7. srp 2009

bambi ideme do Hodonina a Holica nie daleho ..chvalabohu nai nam pozicali auto ja soferujem moj nema vodicak 😀

vanja
7. srp 2009

a kde by našli také čo by ich obskakovali, 😀

martinano
7. srp 2009

vladka mas pravdu
ale co maju vsetci chlapi rovnake to je,ze su vecne deti a mavaju pravidleny predmenstruacny syndrom 😀

vladkaz1
7. srp 2009

no ved to moja 😀 ja som mu povedala najdi si chudu sexicu nieze by som ja nebola 😎 😀 😀 ale som zvedava ci bude robit to co ja iba z penazenky tahat povedal mi ze sem tam sa pozrie ved je zdravy chlap ale doma by taku nechcel viete na co naraz aky tip zeny 😝 🙄

vanja
7. srp 2009

martinano a to celý mesiac v kuse 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
7. srp 2009

aj moj ma cely mesiac ten syndrom hahaha ja sa postim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

vanja presne 😎

vanja
7. srp 2009

ja sa nebudem postiť, prečo by som mala 😀

bambi09
7. srp 2009

vanja,ako krásne si to napísala,ááách 🙂 🙂 🙂 😉
a trón Ti zostane,moja pani 😔 si Snehulienka 😀 😀 😀
a trpaslík frisbee je kde,háááá??? 😀 😀 😀
vladka,tak pomaly-ďalej zájdeš 😀 😀 😉 a skoro všetci chlapi sú veľké deti,preto ich tak milujeme 😀 😀 😀