S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

ha,do sexuálnych tém ja neleziem,už nie 😀 😀 😀 jasné,registrovaná dnes a ten nick... 😝 😝 to mi niečo pripomína,nech sa dievča zabaví,uvidíš,koľko sa ich na to chytí 😀 😀 😀

simona55
23. srp 2009

no to iste vravime aj my vsetci, cela rodina im ale oni ako by ich ta ina viera nakazila, ☹ vravela som jej ze nech kazdu nedelu zajde do kostola a pomodlisa, ved jezis je jeden, a ak si myslis ze jezis pomoze, a lekar nie tak to mas jedno ci sa modlis madarsemu alebo hocijaakemu , jezis je len jeden.ale oni su tak tvrdohlavy ze nechcu si dopustit ze ich dcerka ci tak citak opusti , to im lekari potvrdili, ☹ bodaj by sa to nestalo

bambi09
23. srp 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 a nemôžu mať ešte dieťatko??aby mali aj zdravé,nech sa tak netrápia ☹

frisbee
autor
23. srp 2009

simonka,pravdu máš...je to smutné

bambi....veď preto ti to píšem,to sú nicky jak cez kopírak 😀

bambi09
23. srp 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 to už je no coment 😅

frisbee
autor
23. srp 2009

cerezit 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

ešte,že nie cement 😀 😀 😀 😀 antikoncepcia,jak bejk,zabetónuješ a pokoj 😀 😀 😀 😅

frisbee
autor
23. srp 2009

sadistka 😀 😀 😀 😀

bambi09
23. srp 2009

prečo,praktické,nie??alebo pás cudnosti 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
23. srp 2009

tam je aspoň otvor na cikačku 😀 😀 😀

simona55
23. srp 2009

babizne co vytu zase preberate? 😀 zase ste sa boli tulat niekde mimoze? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bam , oni maju okrem nej este3 deti ona je najmensia. ☹

vanja
23. srp 2009

čaute baby, kde ste nástup na nočnú smenu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
23. srp 2009

aj ja som rímokatolíčka, a manžel je evanjelik, ale neprestupoval,žijeme tak ako sme, deti sú katolíčky.
simi a zmena viery im určite nepomôže. To by ani nebola zmena viery, ale náboženstva a pri tých dnešných sektách.............. Sú to podnikatelia, ktorí žijú z trápenia iných. ☹

vanja
23. srp 2009

kde ste baby...................................... 😲

frisbee
autor
23. srp 2009

tu som,vedúca,akurát som mojeho chystala,zajtra ide do Rakúska,neviem,kedy sa vráti,ako pojdem pre to auto..tam je to tak komplikované,že už z tocho chytám depku,ja,optimistická dušička

vanja
23. srp 2009

konečne živá duša 🙂
tak budeš zase sama?
na ako dlho ide?
a auto už bude zajtra?

frisbee
autor
23. srp 2009

mám službu,Snehuľa 🙂
no ja práve nič neviem,on ide ráno do Brna,odtiaľ do Linza...kedy sa vráti,netuším,kedy bude auto tiež nie...mne povedali v pondelok,jemu v utorok...sa na to vytatám....potrebujem objazdiť a vybaviť kopu vecí a ešte samozrejme aj vyskúšať,či je auto v poriadku,dohodli dme sa s mladou,že by sme teda do toho Talianska skočili aspoň na 4 dni k tej rodine....nerada by som,aby nás chytila po ceste porucha...ja viem,že vás tým furt zaťažujem,ale nemám sa komu vyžalovať.

vanja
23. srp 2009

idete s dcérou na výlet?

frisbee
autor
23. srp 2009

no my chodíme vždy spolu na týždeň mimo sezónu v júni,keď sa podarí,tak aj v septembri,teraz to v júni nevyšlo a ona nemá moc času,týždeň kdesi vyučuje tanec,potom tu bude mať kamaráta myslím zo Zélandu a vzali ju na ďaľšie štúdium,takže nám ostane fakt iba pár dní,aby sme vyrazili k moru...nutne to potrebujem,veľmi zle sa mi dýcha.A niekto musí byť doma so zvieratami,takže to bude fakt iba na otočku,ten moj by sa tu sám zbláznil 😀

vanja
23. srp 2009

čo by si chlapi počali bez nás 😀
zahynuli by 😀

frisbee
autor
23. srp 2009

a pritom ten moj je schopný,postará sa o všetko,nakupovať vie,ale nevydrží sám,ja som rada sama doma 🙂 a za druhé,mňa psi poslúchajú a milujú,jeho milujú,ale on si ich rozmaznal,tak je po chvíli hortový s nervami,že sa ani nenaje pri stole,aby neotravovali...no jasne,keď ich kŕmi pod stolom 😀

no zahynuli 😀 ,akurát to nechcú priznať...iba keď hľadajú čisté oblečenie 😀

vanja
23. srp 2009

no to s tým hľadaním oblečenia mi niečo hovor. 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. srp 2009

zúfalý výraz malého dieťaťa 😀 😀

vanja
23. srp 2009

môj len otvorí skriňu a ak nevidí, tak už na mňa kričí, že kde má to a to tričko, lebo v skrini nie je. Ja prídem hore a nadvihnem mu 2 tričká, ktoré su na kope a jéj, tričko, ktoré hľadá je tam. No neviem načo má ruky. 😀

frisbee
autor
23. srp 2009

ale oni za to nemožu,už som to tu písala,ako sa robili výskumy o rozdieloch medzi ženami a mužmi...dali do chladničky tri veci...povedali testovaným,aby šli a vybrali maslo...žena otvorila chladničku,vybrala maslo...chlap otvoril chladničku a povedal,že maslo tam nie je 😀 ...oni majú iné videnie než my,ja sa ho vždy pýtam,kto mu to hľadal na vojne... 😀 ..

vanja
23. srp 2009

veď ani my za to nemôžeme akí sú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
23. srp 2009

bambi a simi majú dnes večer voľno, že tu nie sú? 😉

frisbee
autor
23. srp 2009

bambucha chodí vždy neskoro,až prebehne tie jej témy 😀 😀 😀 ...nie,kecám,asi maličká nespí.simonka nám v poslednej dobe vždy zaspala,že zavárala,makala chudinka ako otrok.darinka ma desí,že ani nenakukla ☹

vanja
23. srp 2009

no uvidíme, čo prinesie pondelok, darinka sa ozve určite hneď zrána.
a bambi tamteraz nemá žiadnu novú tému, že sex a tak......
aj moja malása dosť často teraz budí, celú noc je na prsníku, ja som len otočená na boku a vyložená.....
ale idú jej očné zúbky, na dovolenke aj trocha teplotovala, takže asi to je z toho
simonka asi musí nabrať silu 🙂 🙂 🙂 🙂
vladkaz sa nejako pomenej ozýva.

frisbee
autor
23. srp 2009

vladka toho má moc,ale určite nakujuje,bambucha dostane 😎
jé,ja ťa obdivujem,ja som nemohla kojiť po tých stresoch,ani keď do mňa pichali injekcie vrchom,spodom...keď si predstavím,ako som v noci vstávala a miešala Feminar a Sunar,rozospatá slepá 😒 ,našťastie o zúbkoch sme ani nevedeli,vždy v noci iba raz zaplakala a ráno bol zub vonku.
vanji,nebudem ťa zdržovať,určite si unavená,bež si ľahnúť,cez týždeň toho popíšeme viacej,aj novinky od darči budú 🙂