S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
6. říj 2009

no ja do tej to temy chodievam su tam dobre rady , isla som hladat nieco ohladom ockovania, a zastavila som sa na gynde,ale bola zabava. no teraz idem mam este povinosti pripravujem na zajtra pohare idem robit jablckovu papriku. a calamadu.asi dnes uz nepridem ,ale len asi 😀 😀

vladkaz1
6. říj 2009

baby vam isiel dnes Kon ? mne nie ☹ 😠 som normalne rano nadavala ,vcera bol den na hovado .. otras.. len som v noci utekala z postele na zachod a to som zjedla len troska leca s chlebom a mala som aj zimnicu baby no hruza ... triasla som sa jak neviem co ..
Dnes dobre ,ale v Lidli som sa skoro pogrcala zas som utekala von a hodila vonku .... nechce pisat co domyslite si ..
no rano som nic nerobila ani som nehla prstom ,pospala si s malu a od kedy dosiel moj tak varim robila som mexicky gulasik taky husty ,ryzu ,sosovicnu mliecnu a smotanovo cestanovy posuch k polievocke tak snad bude mojich hladosom hutit aj za mna ..
Simonka ty si ale sikovna vy stale zavarate ja ta obdivujem .. teda ..
fris dakujem za mailik aj Jalo som sa pobavila a tie macicky boli neskutocne .. nadhera
dari ja som neni puntickar ,len ja mam doma stale svincik ,to ze sa zblaznim to viem aj ja uz teraz .. nuz moj udel ale nestazujem sa ak ste ma tak pochopili ale ani nechvalim .. jednoducho mam rada veci urobene podla mojich predstav .
Bambulka co ? a ozaj ako zdravie?
dari tebe som chcela povedat ze dcerka je velka sikulka co sa tyka sportu ,lebo sport je narocny ja som robila beh tak drzim palce .. ale aj Jalo je sportovkina ze??????????

vladkaz1
6. říj 2009

A este dodam ze jalo ty si ale sikovnica musim uznat .. teraz som nepochopila ci chodis do prave alebo na seminare do skoly ..

vladkaz1
6. říj 2009

TO co je tu dnes absencia jak hovado ... 😀 to len ja som tu co v poslednej dobe som tu ani neni? 😅

bambi09
6. říj 2009

ahojte ženy moje 🙂
teda kôň dobre blbol 😠 😠 ale neva,toooľko som toho stihla 😀 😀 😀
prišli sme asi pred pol hodinou,muž išiel odviezť kamošku do Devínskej a ja dávam na poriadok mančaft,ale už sa ukladáme za chvíľu 😅 😅 no,ale stálo to za to,super kúsok,dobre spracované,sme sa nasmiali,až nás bruchá boleli,bol aj standing ovacion 🙂 🙂 fakt boli dobrí:Mórová,Maštalír,Haverl,Tarageľ,Hlaváček a iní,celý Panelák tam bol 😀 😀 😀 ja to síce nepozerám,ale viem 😀 😀 😀
tak dobrú noc a zajtra popíšem 🙂 🙂
cmuky,cmuk 😵 😵

veronkaj
7. říj 2009

ahojte ,
no včera ani mne nešiel celý deň koník 😠

simona - to ešte v dnešných časoch aj také otázky sú na gynekologa, no pri takom rozmýšlaní vďaka bohu že sa to nedá.

frisbee - ako v práci, spokojná??

darinka - ani mi nehovor, ja tiež tabulky, účty no des, niekedy mám chuť so všetkým tresknúť a ísť niekde sa natiahnuť, moja dcéra vraví :mami len nie do truhly.

bambi - áno aj ja som taká presne ako si napísala

inak ako u nás??? no v pondelok hoci polovička vedela, že sa s ním chcem rozprávať ešte doniesol z obchodu zloženú v krabiciach komodu, čo sme si objednali a vravím nebudeš to dnes rozoberať, rada by som sa s tebou porozprávala. potom išiel ešte pre auto, navečeral a hádajte čo potom????

............... rozoberal skrinku. po asi dvoch hodinách som mu povedala, už naštvane , že tá skrinka musí byť veľmi dôležitá, dôležitejšia ako my, ked je dal prednosť pred naším rozhovorom. Potom z neho vyletelo, že nemá 20 a vo vlastnom dome ho nekto poučuje.
a tak som ho zavolala na rozhovor, povedala som vypni telku a počúvaj.

- povedala som mu v praxi čo znamená jeho riskovanie a dosah na nás a jeho dieťa v prípade ak sa mu niečo z hluposti stane,
- o tom, že raz do týždna si dáme jeden večer, ked skončíme a oblečieme sa a niekde pôjdeme, lebo doma stálen niečo bude čo nás zamestná, hoci len pôjdeme s punťom von
- o tom, že aj moje názory by ho mali zaujímať aj sny aj túžby aj pocity a že to čo robí mi veľmi ublížilo,
- o tom, že aj ked veci hovorí zo srandy pre toho druhého už srandovné byť nemusia
- že sa mi nepáči, že začal dvíhať nejak často pohárik a z osláv chodí opitý aj ked nič zlé neurobí ale predsa niekde musí byť aj tam hranica a môže si vybrať bud pohárik ale ja, môže si vypiť ale z mierou aj opiť sa môže ale nie pri každej príležitosti
- rozrprávali sme že už aj tú dohodu medzi nami kvôli úveru treba dať na papier
- že deťom povieme, že sa budú aspom minimálne podielať na údržbe domácnosti
- A nakoniec som mu vysvetlila, že niesom s ním pre peniaze, auto, dom ani nič podobné, že nemíňam ani korunu z jeho účtu na moje veci a tak nech si uvedomí, že som s ním len preto leho ho milujem a ak mu to že sa oň starám, plním čo mu na očiach vidím, stojím pri ňom v dobrom aj v zlom nestačí nech povie a ja mu uvolním cestu za šťastím keď ho nemá pri mne, prežila som aj horšie veci a prežila by som aj to.
- počúval, hambil sa a priznal ano poslednú dobu som sa správal ako somár a prehnal som veľa vecí, ale nechcem ťa stratiť pretože ťa veľmi milujem, pousilujem sa to napraviť.

- viac som nič nehovorila a konverzácia teraz u nás ešte veľmi nieje ale viem, že teraz z neho viac nedostanem.

takže asi tak.

veronkaj
7. říj 2009

vladkas - tie problémy s vracaním poznám, ja som pri malej chodila aj 30 x za deň až som skončila v nemocnici na vnútornú otravu prostredia.

- jalao čo to spomínali kočky za mačky??? moja dcéra je do mačiek blázon tak ak niečo máš a môžeš poslať pošli budeš mať u Ježiška bod k vianociam.

jalao
7. říj 2009

Dobre rano kobylky, ani mne vcera nesiel konik, aspon som podala lepsie pracovne vykony.. 😀 😀
Bambi,joj, take divadlo by som neodmietla a co si to spomenula ten najdrahsi hotel v BA na namesti POH? Co s nim mas? 😉 😉 V juni som tam bola na luxusnej konferencii, velmi sa mi tam pacilo, celkovo skvela uroven aj sluzieb... Vladi, chodim externe do skoly, aj tento vikend idem, potom mam trosku pauzu par tyzdnov a potom znovu...sak nech nezemrem sprosta 😀 😀 😀 Drzim palce tvojim hormonom, nech sa uz skludnia a netrapia ta tolko 😒 😒 fris, ja som od teba IP zatial nedostala, ak by si mohla a chcela, skopci aj mne, aby som bola v obraze ohladom zleho dna, kazdy mavame sproste dni, aj mna casto prenasleduju, nebojte!! 😵 😵 😵

darina60
7. říj 2009

Ahojte, dobré ránko, no zas nie som tu prvá, vždy ma niekdo predbehne 😀 😀
Fris, čakám ip, čo sa deje 😕 😕 😕
Vladi, presne ako som ti písala, schudla som na začiatku tým vracaním 2 kg a skončila na infuzkach, mala som tam ostať ležať na víkend , ale prehovorila som dr. a chodila som ambulantne, takže pozor na to.Var si len lahšie jedlá........
Veronka, máš odomna pochvalu, spravaš sa a chováš super, myslím, že si na dobrej ceste 🙂 🙂 A tá posledná veta aj to vystihuje situáciu u nás vtedy, tiež slová z neho liezli ako z chlpatej deky, komunikácia bola len môj monolog, neboj časom sa to zlepší, netlač na pílu, ono to môže dlho trvať. Teraz mi sám od seba nič o našom probléme nepovie, ale vie, že ked vyrukujem, mám na teba otázku už vie že mi dačo lezie po rozume 🙂 🙂
Bambi, super divadlo, aj ja by som išla, ja si nepamatám kedy som sa bola naposledy kulturne vyžiť, aspon 5 rokov určite nie 😒 😒
Simi ani mne nešiel MK včera, ale aspon som stihla viacej v práci, ale zas ste mi chýbali, no čo už som závisláčka na vás 😀

veronkaj
7. říj 2009

darinka - )dakujem za pochvalu, snažím sa a netlačím na pílu ale ani neskáčem od radosti, a stále aký taký odstup mám aj keď prejavy lásky sú.

firsbee - čo sa deje,??? kde si ???

simona55
7. říj 2009

ahojte, bambi aj ja chcem vydet mastalíra, boze takysimpos 😀 no vtelke ho mozem ale nazivo toje lepsie. veronkaj vidis aj taketo veci sa stavaju ze zena otehotnie aj cez usta 😀 😀 😀 dnesna mladez , dokaze vsetko, 😀

vanja
7. říj 2009

baby mám hlbokú niekoľkodňovú abstinenciu, ale dúfam, že to večer dobehnem. Teším sa na vás.
vaša vanja
veronkaj vitaj, ešte som nečítala tvoj príbeh, nestíham, ale snáď sa dneska na to pozriem
tak dievčence, trpaslíčky moje čaute večer 😉 🙂 😉

veronkaj
7. říj 2009

ahoj vanja,

kľudne čítaj, a ak vieš poraď alebo hoď názor aj ty.

bože mňa chytá taký spavý ošial, ja by som teraz zaspala aj postojačky, ale musím ťukať s myšou tak čo už 😠

jalao
7. říj 2009

vanja, ahoj, teba som tu davno-pradavno nestretla! Ja sem cez den obcas nazeram, ale niet vas tu, tak si robim svoje, nemam akosi chut tu debatovat sama so sebou.. 😉 😉 😉 Co mas nove, uz ste to dorobili tu nadstavbu?
😉 😉

vanja
7. říj 2009

veronkaj, prečítam, dám svoj názor
jalao, búrali sme starý rodičovský dom, už je dole, len ešte zasypávame pivnicu a vyrovnávame terén. Urobili sme aj základy a deku, teda zabetónovali na garáž na tom mieste a v pondelok by mal prísť murár začať stavať.
no a ešte makám v záhradke, zelenina vonku, rýľovanie a tak. Doma mám bordel jak v tanku. 😀
a ty ako?

jalao
7. říj 2009

ano, to poznam...ked makas vnutri, zanedbavas zahradku a zase naopak...Ja mam aktualne zahradku uplne uboziatko...tiez by som tam mala ist zabrat, ale MM stale maka okolo stavby, takze domacnost a decka, varenie, vsetko je na mne a rozdvojit sa zatial este nedokazem....Predstav si, ze by si este aktualne aj do roboty na 8 hodin chodila....fakt malo je tych 7 dni v tyzdni 😉 😉 😉

frisbee
autor
7. říj 2009

dobré ránko,som hotová a stará,o tretej nadránom mi tam spadla hlava...polhodinku som si tam pospala na sedačke,o pol 8.mej som prišla domov a spala som až doteraz.mm vybavuje v Brne pohreb.

jalao
7. říj 2009

jejda, dobre ranko, takze pohreb? to bude asi ten problem, co si nadhodila vyssie... 😖
no, ja keby somsluzila nocne, tak uz neviem, kde mam pravu a kde lavu nohu ani ruku, takze sa ti voooobec nedivim... Ale inak robota je dobra??

frisbee
autor
7. říj 2009

jalaóóó..máš pravdu...sedím v pyžame a neviem,kde mám končatiny 😀 ..a ešte dnes 😝 .Hodím ti IP

jalao
7. říj 2009

Drz sa, Fris. (to zvladnem, to zvladnem...a nezostanem na dne... 😉 )

frisbee
autor
7. říj 2009

ďakujem 🙂

bambi09
7. říj 2009

ahojte ženičky 🙂
tak naša malá lentilka si ma dnes vynahrádza,stále len hoje,hoje,na uky 😝 😝 ale včera to zvládla super,na to,že bola prvý krát bezo mňa 4 a pol hodky 😵 😵 😵 kamoška je v tomto super,malá ju má rada,je to jej krstná,oni snažilkujú,tak si to vynahrádza 😅 😅 dovalila sa s plnou taškou vecí pre syna,oni majú rovnako starého,ale obaja sú rebriny,vysokí,tak ich mladý sa ťahá do neba 😀 😀 tak náš vyfasoval oblečenie a dvoje značkové tenisky,ja som jej dala dve tašky oblečenia po synovi na krstňatké jej,takže kooperatíva jak bejk 😀 😀 😀 😀
ak chcete,mrknite,boli sme na toto: http://www.snd.sk/?cinohra&predstavenie=skroten...
fris,nebudem tu písať k tomu nepríjemnému u vás,prebrali sme to osobne,drž sa 😉
veronka,super,len tak ďalej,presne som chcela napísať,čo Darinka,netlačiť na pílu,ale Tebe ani radiť netreba 🙂 🙂 😉
Julka,obdivujem Ťa,ako to zvládaš 😵 🙂 😉 si šikuľka,aj Vanjuša-šéfuša a vôbec všetky,každá máme svoje 😉
Vladka,vydržať moja 😝 😝 😝
Simonka,Maštalír-fešáčisko,sexi,vysoký 😉 😉 😉 hral to perfektne 😀 😀 a k tomu sexu,no,ktovie,možno tej babe vyklíči v žalúdku nejaký trpaslíček 😀 😀 sexovalo by to,ale prd o tom vie 😀 😀 😀 dnes,v dobe internetu,hanba 😀 😀 😀
som rada,že malému je už lepšie 😵 😵 😵 a že chodíš častejšie sem za nami a vrátil sa Ti humor 😵 😵
počkám na muža a pôjdeme na ihrisko,je tam horúco,aj v divadle bolo teplo,neviem,či nemajú klímu 😝 😝 toľké miliardy do toho vrazili a my sme sa parili,ešte,že som si do kostýmu dala blúzku s krátkym rukávom,ale po prestávke som už sedela len v blúzke 😝 😝 😝 ale ako som už fris písala,kľudne som mohla ísť v rifliach-bežné oblečenie do divadla v dnešnej dobe 😝 😝 😒
ja mám otlaky od topánok,rok a pol som nemala opätky 😀 😀 😀 musím investovať do topánok a elegantného oblečenia,celkom sa mi zapáčilo chodenie za kultúrou 😀 😀 😀

bambi09
7. říj 2009

😕 😕 😕 zas nikde nikto?? 😕
my sme boli s malou von,potom nakúpiť,na kofolke a pivku v Majáku,krásne teplo bolo,videli sme vychádzať Mesiac,nááádhera,sme na kopci,takže celá Bratislava ako na dlani,milión svetiel 😵 😵 😵
idem okúpať malú a niečo dorobiť,potom mrknem,či sa tu niekto zastavil,vanjuša sľúbila,fris maká 😝 😝

vanja
7. říj 2009

čauko bambi, nie je to zázrak, som tu ako som sľúbila, deťúrence spia.
😀 😀 😀 😀
a ja mám v pohári nealko pivo
aj ja som dneska bola smanželom na kávičke, dnes sme si dali pracovné voľno 😀

vanja
7. říj 2009

idem vás troška priebežne čítať, lebo mám medzery o vašich príspevkoch, 😀

vanja
7. říj 2009

nikto nikde? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kristina25
7. říj 2009

vladka
ked som cakala malu, tak som chladnicku otvarala so zapchatym nosom, lebo som nemohla citit ten zapach. Do stvrteho mesiaca som schudla z 50 kil na 43, bola som jak chodiaca mrtvola. Nemohla som cestovat do piateho mesiaca vlakom, lebo ma napinalo.
No aj by som chcela vidiet Mastalira, je fesacisko. 😎

frisbee
autor
7. říj 2009

ha.bambuľa,čo mesiac,ja uvidím aj východ slnka 😀

vanja
7. říj 2009

čauko fris 😀
makáš, makáš?

vanja
7. říj 2009

kritstinka s tou chladničkou bolo u mňa to isté 😀 😀 😀 😀 😀
no ale zase ja som pribrala 21 kíl........................
ale užsú dole len 4 ostali
na riti