S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
26. lis 2009

Ahojte,,,,akurat som dorobila zemiakovy salat mnam mala som nanho stranu chut,mm isiel kupit k tomu a nejake rybky uz obalene len to hodit na panvicu lebo s obalovanim nemam dobre skusenosti 😀 nic premna 🙄 ...mal us sedi pekne sama,v postielke sa uz postavi aj pri stolku v obyvacke vlastne vsade kde sa jej chce,,,vylezie aj na choditko a posuva si ho dopredu a ona robi krociky za nim je zlatucka a sikovna mozno nam dovianoc bude aj chodit sama 🙂 😀

nikinka008
26. lis 2009

prepacte za chyby 😀 😅

frisbee
autor
26. lis 2009

jé,niki,mne tiež nejde obaľovanie....na to som teda drevo 😀 😀 😀
simo,pošli końa,možno vanjuša docvála 😀

nikinka008
26. lis 2009

a ozaj co je s vanjou?dlho tu nebola 😕 😕

nikinka008
26. lis 2009

fris vyspinkana po nocnej?

frisbee
autor
26. lis 2009

niki,to sa dospať nedá 😀 😀 😀 😀 ...barák na krku,chlap,psi.....už aby som relaxovala v Londýne,teším sa na pamiatky,na obchodíky,na whisky Bushmills 🙂

nikinka008
26. lis 2009

fris a kedy to ides do londyna?...

simona55
27. lis 2009

ahojte, unas tak strasne leje, uz som toto pocasie citila asi dva tyzdne strasne ma boleli klby, 🙂 fris ty letis do londyna? 🙂 jej ako ty bude dobre, potom posles fotky ze,? 🙂 a po stole bude tanec? 😀

jalao
27. lis 2009

Dobre ranko vsetkym vospolok!
Niki, mnam, ty si normalne spravila vianocne menu...uz len kapustnica k tomu!! 😀 😀 😀 Ja sa velmi tesim na vianoce, tak dufam, ze nam ich nic neprekazi... 😉 😉 😉
Simonka, tu neprsi, tu mame kazde rano hmlu jak pri Temzi 😀 😀 😀 a drzi sa cele dopoludnie. Fris, necakaj, ze budes v Londone relaxovat, tam budes chciet zrejme toho co najviac vidiet a hlavne fotit...Vej aj bude co!! 😉 😉 😉 Bambi uz zrejme absolvovala kulturu, tak daj hlasenie, ked sa ukazes na konikovi a co je s ostatnymi babulami?? Ranna smena, co je toto za ulevaren?? 😅 😅 😅

frisbee
autor
27. lis 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂 niki,letím 11.teho decembra 🙂
simi,žiadny tanec,tam to bude spoločenská vážna udalosť,to by nepochopili 😀
jalao...my máme tiež hmlu,ty brďo,nevidím ani záhradu.No veru,beriem si aj pohodlnú obuv,že 🙂 nachodíme kilometre

jalao
27. lis 2009

fris, ja by som hned sla tiez... ☹ ☹ Segra bola pred 2 rokmi a nohy si s muzom zedrali 😀 😀 😀 😀 Prisli unaveni, nevyspati, ale plni zazitkov...A ta parada k tomu, ktoru uvidite, to uz je len ceresnicka na torticke!! paraada. Co ides dnes robit? 🙂 🙂

frisbee
autor
27. lis 2009

jalao...ešte nič neviem...debili menia služby ako si spomenú,že je nejaký zákonník práce nikoho nezaujíma,takže si ani nič nemožem naplánovať,keď neviem,či ma neodvolajú.Tak čakám ako pako 😀
Keď ja by som radšej videla niečo iné,ako Londýn,mestečká pri mori...Bath,alebo potom mestečká pri Temži,kamenné domčeky,alebo hore Edinburgh.....uvidím,či sa tam niekedy v živote dostanem. 😉

darina60
27. lis 2009

Ahojte dievčatá, ja sa hlásim, aby Fris, nemala o mna starosť 😀 😀 Včera sa mi nepodarilo sem dostať, zobrali mna aj počítač na školenie a až teraz mi ho doniesli 😀 😀 Ja som zo školenia ušla, lebo som mala pol dna dovolenky a dnes mám druhý polden, tak idem po malého na obed do škôlky. Muža mám od včera na služobke 🙂 🙂 a dnes príde. Tu počasie ako u Julky. Malého dačo obchádza, celú noc som nespala, tak dúfam, že v škôlke nebude ma čakať prekvapko, lebo na bud. týžden máme isť na ten víkend preč. AJ ked Londyn by som prijala tiež 😉 😉 musia mi stačiť aj Tatry 😉 😉 Toť hlásenie.
Fris, dúfam, že ten Londýn ti v práci nezatrhnú 😲
A Veronka je kde?

vladkaz1
27. lis 2009

Ahojte moje najkrasie 😵 ,len tak som vas chcela pozdravit ked tu brazdim 😀

darina60
27. lis 2009

Ahoj Vladi, krásne foto si pridala 🙂 🙂 A čo sa ti nepáči na tvojom brušku, nič nepekné som tam nevidela 😉 😉 Čo máš už navarené, upratané, zjedené dačo, či to skončilo vo wcku?

vladkaz1
27. lis 2009

Nic som este nejedla dnes sme si pospali a ani som sa nicoho nedotkla 😀 , mam odpocinkovy den MM pojde do prace a potom si porobim alebo sa na to vykaslem neviem.
Brusenko co ja viem take slaninkove 😅 a dakujem za pochvalu. 😉
tak odpocivas od MM la? co???? 😀 😀 😀 Zas si budete vzacnejsi ,ma to tesi ze ti dobre 😎 😉

frisbee
autor
27. lis 2009

no vladi,bruško máš pekné,tak nebrbli 🙂 🙂 🙂 🙂
dari...no konečne si sa naučila podať hlásenie 😀 😀 😀 😀 ,veď vieš,že mne to potom vŕta v makovici,čo je 😀 😀 😀 ,neboj,v práci mi nič zatrhovať nebudú,ja iba zastupujem,a tá operovaná je divná,maródi,ale tajne chodí na nočné,takže ja toho mám omnoho menej.

darina60
27. lis 2009

Vladi, no odpočívam od mm, mne to aj deťom prospieva, ked sem tam vypadne na služobku. Teraz bude mať 2 týžne dovolenku, čo tento rok tolko v kuse ani nemal, musí čerpať, tak budem musieť im vyvárať, ked ja budem chodiť do práce, no čo už 😉 Je mi fajn, aj ked ešte nie na 100 % ako predtým, ale to chce asi čas. 😉
Ďakujem Vám všetkým za maily, a bambi je asi chorá, ked sa tu neukázala 😒 😒

vladkaz1
27. lis 2009

Fris .. nebrblem 😀 😀 😀 😀 😀
Kedy odlietas ?
Dari jasne ze to chce este cas .. ale hlavne je ze sa to vyriesilo 😵

jalao
27. lis 2009

no teda! Mne nepresiel prispevok!! 😠 😠
Fris, Simonka vas prevedie, kde to bude stat za to, neboj, to je idealny sprievodca...niekto, kto sa tam uz orientuje a nie len sucha mapa...(alebo oprsana) 😀 😀
Dari, co vas skolia? na PC? A co moja tebe uz Tatry nestacia...neblazni, joj ja by som sa teda tesila!! 😉 😉
Fris a este som chcela, ze o zakonniku by sme sa mohli pobavit...pozri, aky je dnes datum a my este nemame vyplaty za oktober 😠 😠 😠

veronkaj
27. lis 2009

ahojte,
rýchly vpádik odo mňa,

babulky, mám hektické pracovné nasadienie, už len baterku do zadku 😀
práve si ešte chystám čo potrebujem urobiť doma, cez víkend a to ideme ešte k babke.
😝

dnes ešte musím letieť nakúpiť , navariť na zajtra pre domácich zostávajúcich chlapov.

u nás nič nové akurát ma naďalej štve prístup mladého a starého ale s tým teraz nič nenarobím len byť ticho a normálne pokračovať ako robím doma.

počas dňa som Vám komu mám adresu stihla preposlať meiliky tak snáď vás trochu pobavili.

inak ešte v pondelok a poobede si robím svoje veci doma, konečne

a ešte musím prísť na to čo kúpiť drahému k narodkám má budúci týždeň, najradšej by som ho treskla niečím po hlave aby sa spamätal. 😠
ale inak ku mne je už omnoho milší, dúfam že som to teraz nezakrikla, len so synom si nevie urobiť poriadok.

babulky, nemám bohužial čas vás čítať ale určite sa pekne bavte a prajem všetkým krásny víkend. papa 🙂

jalao
27. lis 2009

no dievcata....dnes je to teda tu ostuda... 😠 😠 😠 dviham hore a cakam, kedy sa ktora ozvete!!! 😅 😅

vladkaz1
27. lis 2009

Sorac ja som sa nasrala a umyla vsetky okna aj cely byt okrem kupelky este aj vchod som umyla len dole pri nas 😅 ,idem do obchodu konecne pa 🙂 Dari mala si pravdu 😅

bambi09
27. lis 2009

ahojte 😉
teda,na mňa si tu nikto okrem Darinky nespomenie 😠 😠 😠 😀 😀 😀 ej,bisťu vám 😀 😀 😀
žijem,chorá som,ale žijem 😝
koncert bol super,Lucka ako vždy,krásna,vtipná,super-môj Milášek,Vojtko suchár,afektovaný,ble a Drupi zlatýýýý,deduško-salámista 😀 😀 😀 mám zážitok na pol roka 😅 😅 😅
navarené mám,tak dnes nerobím absolutórne ništ 😀 😀 😀
zajtra 10:00 kaderníčka,upratať,navariť a ležať 😅 😅

vladkaz1
27. lis 2009

ale spomenie nebojkaj 😉 ,super tak ste si uzili koncert?

frisbee
autor
27. lis 2009

cosííííííííí pííííííccolááááááááááááá é frááááááááááágiléééééééééé...to je song o bambuli 😀 😀 😀

bambi09
27. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. lis 2009

a ešte sme spievali sambariooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. lis 2009

😀 😀 😀 tu to zas ziiijeeeeeee 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. lis 2009

nežijéééééééé,mňa to odhlásilo 😕 😕 😕 😕