S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
29. lis 2009

bambi...dakujem len bude trvat 2 hodiny ale ktomu este 1.5-2 hodinova cesta na letisko 😝 letime priamo do popradu mm byva vo svite tak to je hned 🙂

jalao
29. lis 2009

Ahojte dievčatá, tak mali ste fajn nedeľu? Bambi som čítala, že lietali po nákupoch, bez detí je to úplné iné kafe,to poznám.. 😉 😉 😉 😉 😉 Vladka naša malá zaspala snád o pol 11, katastrofa, už nám tu z nej nervy tiekli, poobede spinkala len hodinku, tak som dúfala, že večer úplne odpadne, ale nehrozilo... 😠 😠 😠 Od tretej sme boli na bowlingu aj s deťmi a partičkou dalšou, zase zlomený nechtík... 🙄 🙄 🙄 , ale inak prča, ako vždy...
Ostatné už búvate?

frisbee
autor
30. lis 2009

ja nebúvam,ale asi na chvíľu zavriem oko 😝

frisbee
autor
30. lis 2009

dobré ránko,tak sa mi podarilo zaspať asi na hodinu,teraz letím domov,veziem oko na vlak,potom musím čakať poštárku,dve hodinky si pospím a letím do banky a potom ´daľších 20 km pre granule a večer nočná,sa z toho opupákujem 😝

jalao
30. lis 2009

Dobre ranko, chudiatko Frisula....ved tebe hrozi mikrospanok!! 😒 😒 Ja som ta vyhliadala v noci, ci sa nenakonikujes, ale nedockala som sa ta.... 😉 😉 Tak pooddychuj, kolko sa ti bude dat.

veronkaj
30. lis 2009

dobré ráno aj keď neskôr babulky

vidím, že sa tu diskutovalo jedna báseň ale teraz žial nestíham čítať, možno si Vás dočítam neskôr

aké ste rozcestované nikinkda, fris,, a ty fris spať kedy??? dávaj pozor, a keď ťa v banke nechytia mohla by si doniesť aj mne aj ostatným.

darinka nepísala ešte aký mala ten pekný víkend?? ako sa im darilo.??
inak u nás novinky.
- u babky sme jej navrhly, že nech ide na vianoce k nám, nechcela hovorím ved dobre teda prídem ja s dcérou na štedrý deň aby sme boli spolu a ona že nie ona ide k niekomu inému na sviatky a nebude doma a tak som ešte skúšala zisťiť že komu, a tak nakoniec som to uzavrela, že ked s nami nechce tráviť štedrý deň tak potom nech jej tam je aspoň príjemne a my ju prídeme pozrieť potom.
podla mňa nikam nejde len minulý rok nemohla prekúsnuť, že sme u nej netrávili všetky 3 dni ale že sme potom na druhý sviatok vianočný odišli domov a tak je urazená.
- takže po dlhých rokoch budeme mať normálne vianoce, a myslím, že je to bežné že ak má niekto založenú rodinu alebo tak, že nebýva s rodičmi tak na vianoce tam nieje celý cčas ale ide sa cez sviatky pozreiť obe babky a tak.

- mladý je ešte stále ticho akurát včera sa s ním drahý rozprával kvôli niečomu a pýtal sa ho prečo aspoň nezdarví a vraj sa mu niekto z nás neospravedlnil, a tak nemá dôvod... tak mu polovička vysvetlila, že sa mu nemáme za čo ospravedlňovať a nakoniec vraj si myslí, že som rozprávala aj za polovičku a žiarli na mňa lebo sa bavíme viac spolu ako s ním. tak mu vysvetlil, že tak to nieje, len ked sa zavre do izby nikto za ním chodiť nebude, keby bol s nami v obyvačke ako moja dcéra bavili by sme sa aj s ním, ale že on sa stráni a uráža za to nemôžeme. a že nech si myslí čo chce raz dojde na to že robí chybu.
- tak uvidíme či sa niečo zlepší, na zajtra mám aj pre neho maškrtníka nachystaný advent. kalendárik čokoládový ráno zavesím naklľučku každému od izby a mám aj mikuláša. tak hádam sa už trochu začne.

- a my s polovičkou neviem čím to je ale máme teraz veľmi pekný vzťah, nechcem zakríknuť, je milý, pozorný a neviem prečo včera sme boli v meste a pozerali sme sa v obch. dome po obchodoch a dokonca sa pozeral on so mnou do výkladu zlatníctva na prstienky. no to som bola prekvapená, on také obchádza z dialky.

babulky idem makať od nes robím už len vo dvoch prácach ale poobede mám toho na každý deň dosť ale to už budem doma robiť. cez víkend sme boli preč tak dnes aj upratujem dom doma.

papa bolo by super keby niekto napísal prehľad že čo bolo cez víkend.
komu mám som poslala roztomilé obrázky na potešenie kto nedostal nech dopíše adresu.

pa

jalao
30. lis 2009

Ahoj VEron, ja som uz pisala v prispevkoch vyssie, ako som vikendovala, podvecer som si dala vynimocne kavu, boli sme v sportovom centre a prisla na mna akasi kriza, tak reku, dam si jedno presso a potom som do polnoci nevedela skoncit, vsetci uz chrnali a ja som na MK cakala, ci sa Fris pripoji z roboty nocnej, ale nedockala som sa ani jej, ani nikoho dalsieho.
Ohladom babky, ja som ti uz o tomto pisala, takto je to urcite lepsie, ved ju pojdete pozriet na dalsi den, to je uplne normalne a nemaj vobec vycitky (ja som spociatku mavala a bolo to zbytocne). My si na Stedry vecer tento rok z rodiny od MM volame jednu staru pani, potesila sa a ak sa bude zdravotne na to citit, tak by pre nu MM skocil, nech nie je uplne sama 🙂 . Deti boli z tohto rozhodnutia dost zaskocene, ale vysvetlila som im situaciu, ze nemozeme byt sebci a spravime jej skratka radost - dufam. 😉 😉
Vianoce este vobec nejako nevitame, nechystame, zatial na to nemam naladu, skor mam take blbe dni... 😒 😒
Tebe prajem pekne dni s TP a dakujem za tvoj email.
Ostatne...nic?

darina60
30. lis 2009

Ahojte pracujúce žienky, tu som . Veronka, ten víkend budem preč až budúci týždeň. Ja som bola od piatku doma, nikde som nebola, malý mal teplotu a trochu kašel, tak som sa bála, že nám to prekríži plány. Ale nakoniec sme ho z toho dostali, dnes je u babky a od zajtra je s tatinom doma. Takže aby som sa nenudila umyla som včera 6 okien, ešte mi ostáva 11. Ale dcéra mi pomáhala. No a piekla som medovníky.
Ale ako Julka, Vianoce aspon tento rok nejako neprežívam, nechystám, tiež dako nemám na tieto veci náladu.

jalao
30. lis 2009

Ahoj Darinka, dlho som ta nepocula. 6 okien, to je slusna nadielka...kukni aj IP.
Ja sa na to vsetko vrhnem zrejme buduci vikend uz... 😉 😉 😉

nikinka008
30. lis 2009

ahojky....jaaaaj za hodinku do skoly idem drzte palce 😀 🙄

jalao
30. lis 2009

ahoj niky, no ja ti drzim....hned bych sla radsej, ako tu sediet... 😉 😉 😉 😉 Babulku mas s tatinom doma? 😉

veronkaj
30. lis 2009

jalao - ja som sa voľakedy kvôli správaniu mami - babky veľmi trápila ale čo minulý rok zas predviedla len preto že sme si dovolili odísť skôr z vianoc preto lebo sme chceli aj s priateľom byť nejaký čas tak to stálo za to a od vtedy ako bol náš vzťah chladný tak je to už úplne o ničom len zo slušnosti, a už to tak neberiem.

čo znamená pekné dni s TP ??? asi nechápem, TP je tech. preukaz ale inak ma nenapadá teraz nič, hoci je pravda, že len autom. čítam a odpovedám mám toho veľa musím veľa stihnuť do 15- teho tak makám.

darinka no super tak ja už som ťa 2x poslala na pekný víkend ale ti dobre prajem 😉
medovníky chce aj moja piecť našla som recept vraj na mäkké no tak skúsime tento týždeň, okna ma ešte len čakajú asi sa pustím do nich aj ja v sobotu, na celom dome to by mi až tak nevadilo ako žalúzie čistiť 😝 a choručký nebudte, nejako sa to veľmi hemží chorobami aj v mojej práci.

dnes chcem ísť ešte kúpiť niečo drahému k narod. a vianociam aspon čo to komu lebo potom bude toho naraz veľa. tak hádam niečo nájdeme.

paa

jalao
30. lis 2009

Veronka...MM poznas, MP..moj priatel pisu baby...a teda TM je tvoj muz a TP tvoj priatel. 😉 😉 😉 Ale mozes dat aj MD, ako moj drahy 😝 😝 😝
Tiez neznasam umyvat tie zaluzie, to je ovela viac roboty... 😒

simona55
30. lis 2009

jalao, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pekne si to vysvetlila 😵 si sikula,aspon aj ja uz viem co je toMD, 😀 😀 😀 😀

jalao
30. lis 2009

Simonka...pozor, neplet si MD a MD! 😀 😀 😀
Lebo ja som bola napriklad 3x na MD a bolo to teda dooost ine... 😉 😉

simona55
30. lis 2009

ocom hovoris ? 😕 co je to druhe md prosim vysvetlenie 😀

jalao
30. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no sak materska dovolenka... 😉 😉 😉

simona55
30. lis 2009

jáááááááááááááááááááááááááááááááj ozaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ale co si ty vysvetlovala Veronke tak tam nebolo rec o mdo ale mdra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
30. lis 2009

ano, tak, tak. Ale v niektorych inych forach sa skratka MD vyskytuje ako materska dovca, tak preto vravim, ze nie je MD ako MD.. 😀 Ja mojho muza nevolam MD, takze ja sa nepomylim... 😎 😎 A vcera som mala na neho asi 10 inych mien....ale to uz je o inom... 😠 😠
Simoka a davidko spinka?a co ostatni?

bambi09
30. lis 2009

ahojte 🙂
fris,chúďatko moje,ty máš dnes teda perný deň,dúfam,že už sladko spíš 😉
darinka,tak šup-šup-choroby preč,nech si užijete ten mikulášsky víkend 😵 😵 malý nech je rýchlo fit a veľmi pekne ďakujem-vieš za čo,nemala som čas odpovedať 😅 😅 😉
Julka a čože tak smutno,že nemáš náladu na Vianoce?? 😕 😕 😕 ja by som aj mala,len točíme furt choroby,zajtra zbehne muž s mladým ráno k MUDr.,stále ho bolí hrdlo,tak hádam to nebude nejaká angína 😒 😒 malá ešte trochu soplí,zas bola divoká noc,ale už lepšia,ako tá predošlá 😝 😝 😝
aj TM ťa vytáča??no toto 😠 😠 😠 😀 a skratku MD používam výlučne na označenie materskej,len by som to poopravila na MN-materská nedovolenka 😝 😝 😝
niki,príjemné štúdium 😉
Simonka,ako???čo nové??som rada,že si tu už častejšie a s dobrou náladou 😵 😵
veronka,ja som ti mailovku dala už 2x,aj som ti poslala nejaké mailíky,ale ty si mi ešte nič neposlala,neviem,či som od macochy??? ☹ ☹ ☹ 😕 😝 😅

vladkaz1
30. lis 2009

ahojte tak som doma mate v albume odomna fotku ,aby ste mali nad cim rozmyslat 😀 co to tam trci spod pupika 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bambi09
30. lis 2009

Vladi,ja ani pozerať namusím,ja vieeeem,je to pipík 😀 😀 😀 hurááááááááááááááááááááááá,tak si super dopadla 😵 😵 😵 😵 ako bolo??všetko ok?? 🙂 🙂 🙂

bambi09
30. lis 2009

namusím je nemusím 😀 😀 😀 taká som rozrušená 😀 😀 😀

vladkaz1
30. lis 2009

aj ja som uplne rozrusen a,videla som maleho na plazme oproti mne na sone ,parad ma vsetko prsteky nosicek vsetko to uz je nadherne babenko a ten pipik jak antenka ,na buduce mam ucenie zadara .. aby bolo na 100percent ,ale povedal, ze ziadna zmena sa konat nebude 😀
Som taka nadsena reva som jak decko aj ked som tam nechala kopec penazi srat na to 😝

bambi09
30. lis 2009

Vladi 😵 😵 😵 😵 😵 teším sa s tebou,budete mať párik,juj,to je krááásne 😵 😵 😵 😉

frisbee
autor
30. lis 2009

čautééééééééé...vladenka moja,to je nádhérné,teším sa s tebou... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
baby,skoro som nespala,idem na tú noc a potom už budem tu.majte sa,lásky a červíček 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monicka32
30. lis 2009

Jeeeeej co to tu cítam ,to je kráásne Vladi gratulujem a tesím sa s tebou 😵 😵 😀 .Aj ja mám párik .Bambi stále tie blbé chorobi vás kvaria?aj nás ,dnes som isla s deckami na kontrolu ,lebo stále to nieje este ono ani po ANT.a na pete som sa otocila ked som uvidela kolko chorích detí tam bolo 😒 ☹ Pojdeme zajtra len sa mi nechce taký kus zasa ja som s 2ky obv. a dr mame na 5ke .Darinka ficí na oknách, 😀 frisulka pracuje ☹ julinka ma blbé dni ☹ neboooj nikdy neni tak zle aby nemohlo byt horsie 😀 to si vždy hovorím ked mam nieco ja 😵 takže dufaj že zachvílku už budes nasávat vian.atmosku 😅 možes aj nieco iné 😀 ja by som si zrovna to iné dnes dala ale berem lieky nemožem tak si daj rźa mna a hned ti bude lepsie 😀 😀 Simka je opet veselá tak je to ona -nasa stará známa 😵 nikinka bude muuudra ked je taka usilovná vcelicka 😀 neboj niki to ti iba závidím ja tiež nieco vymyslím na bud.rok ale jazyki eee na tie som uuuplne blbá takze ja som skorej taka robotnícka trieda 😀 😀 manualna praca a som spokojná pri tom netreba až tolko premýslat 😀 😀 ale akurát ukazuju Mojsej story- tak kým nedopadneme takto baby sme na tom supeer 😀 ale mne ho je aj tak trocha luto taky chudacik co mu ine ostalo .žena ho živila,šatila a este ju musel aj ........no tak kto by sa neožieral 😀 😀 😀 Tak už som toho zase popísala 😲 😲 idem do postielky ...oddychovat 😎

langkofel
30. lis 2009

kuk, dobry vecer....

bambi09
30. lis 2009

langoška,no aha ho,stratená duša sa hlási,no vitaaaaaj 😵 😵 😵
frisuľa,ty pozor za volantom,si nevyspaná 😒 😒
ja som pozerala tú reportáž o Maruške,je mi z toho smutno a som taká napálená na tú sudkyňu,že by som jej dve vylepila,aby sa spamätala 😠 😠 😠 😠 chúďa dieťa ☹ ☹ 😔

bambi09
30. lis 2009

monicka,no veru,chudáčik Branko-Chruňko 😀 😀 😀 prejsť z Versaceho na spanie na slame je fakt kruté,hádam to prežije 😀 😀 😀
Morika je zas na koni,len našťastie nie na modrom 😀 😀 😀
no,choroby sa u nás točia,ale dúfam,že do nedele budú fit všetci,nech si užijeme Mikuláša 😵
a teda u vás je to teda čo??že ani ATB nezabrali?? 😕 😕 😕 my máme našťastie MUDr.kúsok od nášho baráku,tak to aj peši zvládame,predtým sme sa teperili na Kramáre a to bol des 😝 😝 😝
a nepodceňuj sa,ja tiež nie som žiadna študovaná hlava,mám len učňovku a nehanbím sa za to,ešte sa chystám dovzdelať,len kedy?? 😅 😅 dva pokusy som vzdala,tak hádam do tretice to aj dokončím 😀 😀 😝
a jazyky aspoň skúsim,pripadám si ako dement,že neviem ani jeden cudzí,ak nerátam češtinu 😀 😀 😀
od januára by som mala začať angličtinu-uvidím 😉
tak bacily pošlime na dovolenku a šup sa tešiť na Vianoce,ja mám ešte špinavé okná a nenapečený ani kúsok,ale tento týždeň sa na to vrhnem 😅 😅 😅