S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
9. pro 2009

frisbee ale ja neviem tvoje civilné meno 🙂

veronkaj
9. pro 2009

no simonka ešte že si išla s vyšším tlakom sranda nieje, snáď ti to magnezium pomôže, držím palce, oddychuj koľko môžeš a a nerozčuluj sa.

frisbee
autor
9. pro 2009

simi,ahoj,tak odpočívaj 😉
veri,veď máš moj mail 🙂

veronkaj
9. pro 2009

jááááájjj 😀

jalao
9. pro 2009

ahojte pisacky"! 🙂

veronkaj
9. pro 2009

babulky ja za chvílu idem domov, zoberieme papiere a ideme vybavovať. tak držte palce nech nám to všetko vezmú a urobia

papa dám potom vedieť.

jalao
9. pro 2009

Veron, drzte sa. 😉

vladkaz1
9. pro 2009

tu sa strajkuje ci co??? 😀

bambi09
9. pro 2009

ahojteeeee 🙂
my sme si s malou dnes nadrobili 😅 😅 prespali sme pol dňa,chlapi prišli až po 17-tej spolu,tak nás nikto nerušil 😀 😀 😀 😀 😝
mám v chladničke zarobené cestá na 5 druhov pečiva,tak idem vaľkať,vykrajovať a piecť 😝
len som vás rýchlo prebehla,dočítam poctivo neskôr,len som postrehla,že simonka má fakt vysoký tlak 😕 😕 😕
to treba liečiť,si ešte mladá baba,ja mám naopak celý život tlak nízky,motám sa,ale som rada,že nemám vysoký 😝
tak nech je dobre,lieč sa 😉
občas ho mám vysoký,keď ma moji spolubývajúci vytočia,to by aj tlakomer rozstrelilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
večer nakuknem,teraz idem makáááááááť 😀 😀
ešte Vladi-tie tapety sú nááááááádherné,aj čižmičky sú šik,ja si chcem v januári niečo vo výpredajoch popozerať,už som si roky čižmy nekúpila 😒 😒 a máš novú fotku 😉 peknáááááááá si 😵 😵 máš také mačacie očičká 😉

simona55
9. pro 2009

ano bambi ten tlak je vysoky,no ale magnezium by malo pomoct, od neska sa bude skusat spat bez ccky uvidime ak prebehne noc 🙂 🙂 🙂 🙂 zajtra idem zase na magne, a este aj sobotu,nedelu, ☹ ☹ ☹ a potom uz bude oke

vladkaz1
9. pro 2009

Simi davaj si na seba hlavne velmi pozor !!!!!
bambi dakujem ,no ty dnes ficis jedna radost si sa vyhajala a teraz ides piect ja asi ani panelak nedopozeram sak ledvaj oci privieram este som chystala obed na zajtra ... dojde mi segra a ideme nakupovat ,dnes som sa zmordovala ...
No Bambi, ja viem ze su nadherne tapety , ja potrebujem poradit ktoru do obyvacky .. akej farby a aky vzor ... 😕 😅 ,tak babo rad 😀 ta modra a zlata sa mi paci ..

veronkaj
10. pro 2009

dobré ráno a to tu včera nočná smena kde bola????

simi len pekne choď a lieč, radšej mať nízky tlak a vysoký treba mať fakt pod kontrolou,
vladka a ty čo sa morduješ, vieš že sa máš šetriť tak to nepreháňaj, a jak pozerám ten tvoj album tak pozerám čižmy tam nevidím????

bambi ty si pekne pospinkala, no čo budeš ešte krajšia a hlavne na rozdiel od nás väčšiny vyspatejšia.
ja mám dnes poobede makačku chcem aspoň zopár okien poumývať a poprať záclony, závesy a tak , dcére som kázala povysávať a zajtra idem poobede čo to nakúpiť na sobotu a pomaly sa nachystať , medzi 3-4 k nám príde cez 20 ľudí tak mám čo chystať. 😒

ozaj včera sme mali fakt pech, išli sme podpísať tie zmluvy a papiere medzi mnou a MP a mali školenie ale aspoň niečo nám boli ochotný potvrdiť tak čo sme mohli sme urobili zvyšok na budúce, snáď nám to aj vybavia dúfam. . 🙄

frisbee
autor
10. pro 2009

Čaute,ja som včera ešte čosi porobila a zaľahla,možno už na mňa lezie cestovná horúčka,mám zajtra na letisku zraz ešte s nejakou staršou matkou,čo letí tiež....no už to vidím,mne bude zle,sama nervózna a ona je vydesená až nad hlavu....bude sa ma držať za kabát....mladá už povedala spolužiačke,aby sa matka nedivila,že v lietadle nekomunikujem,že budem predýchavať klaustrošku a nevoľnosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronkaj
10. pro 2009

no neboj frisbee ty to zvládneš veď ty zlvádaš všetko a čo ani dnes sa na koníku nepracuje,??

frissbe poprípade hoď nejaký koňačik do seba alebo skús zaspať alebo si zober niečo zaujímavé do lietadla a prebehne to ani nebudeš vedieť ako.
my všetci na koníku ti budeme držať palce a myslieť na teba. 😉

frisbee
autor
10. pro 2009

ďakujem pekne 🙂 ...mne celý týždeň z toho tlaku tečie krv z nosa,dúfam,že ma to nechytí hore 😝

veronkaj
10. pro 2009

ja zase aj tým, že som nevyspatá som chodila ako mačka ale včera som išla skôr spať a dnes je to lepšie.

ak máš takéto problémy môže sa to stať pre istotu si radšej niečo k tomu čo budeš potrebovať zoper alebo kúp Kanavit kvapky a to si dávaj a asocurtin tabletky.

kedy vlastne priletíš späť??? aby sme ťa tu pekne očakávali, viem že si písala, že budeš nás priebežne pozerať ale predsa nech už si späť. 😉

frisbee
autor
10. pro 2009

veri,v stredu večer 😉 No baby,čo je to tu za morálku,nie,že keď tu nebudem skončíme na 58.ej strane ako vyvrheli 😀 😀 😀 😀

jalao
10. pro 2009

fris, zdravim ta, drz sa a repezentuj kontinent!!! 😉 😉 stastnu cestu!

frisbee
autor
10. pro 2009

oli,dík..kinedryl mám,vrecká grckavé mám,vreckovky mám...no a zbytok myslím reprezentovať bude,keď vidím tie škaredky v Demseym a |Makepeaceovej,tak by tam bola za hviezdu aj baba Dymáková 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. pro 2009

ahojte trpaslice a baba Dymáková 😀 😀 😀 😀 😀
ja nestíííham cválať s vami,ale po Vianociach tu budem zas furt 😀 😀 😀 😀 😅
fris,všetko pobaľ,kalich nezabudni a šťastný let 😵 😵 😵 😵 aj ten spiatočný 😉
a neboj,budeme tu udržiavať oheň v kozube,len som postrehla,že Júlia sa nám fláka,Rómeo nám ju kazí 😀 😀 😀
tie Vianoce nám dávajú zabrať,ale už len pár dní paniky a bude pokoj 😀 😀 😀 😀
ja ešte potrebujem obehať OC,len kedyyy???kedyyyy??? 😅 😅 😅 dokúpiť darčeky,nech sa vyhnem tej hystérii 3 dni pred Štedrým dňom 😝 😝 😝
veronka,dobre,že už doťahujete tie veci medzi tebou a TP 🙂 😉 a pospi si ženo,lebo skolabuješ,tú oslavu pre 20 ľudí ti teda nezávidím,to je skoro malá svadba 🙄 🙄 🙄 🙄
Vladenka,s tou tapetou ti neviem poradiť,záleží,aké je celkové ladenie izby,ale viem,že ty dobre vyberieš 🙂 😉
včera som piekla medovníky-podľa receptu na koňovi,boli mäkkučké,tak sme sa tešili a tlačili 😀 😀 ale už stvrdli,kurnik 🙄 🙄 🙄 tak počkáme,kým odmäknú
linecké mi zhnedli,lebo som popri tom robila aj večeru,obchádzala malú atď.,tak dnes ďalšia dávka a tú už budem strážiť,ako oko v hlave,upiekla som aj dva druhy rožkov a orechy na zliepanie,ale plniť budem všetko až 21.12.
idem robiť ďalej,píšte,píšte,kto môže
simonka,pozor na seba-ako sa darí odstavovanie malého?? 😕 😕

bambi09
10. pro 2009

sme na druhej strane,kde ste všetky??? 😕 😕 😕

vladkaz1
11. pro 2009

Ahojte frisulka davaj si pozor ,hlavne dychaj v lietadle a prej to aby si si to tam uzila s dcerusku a chladnu hlavu na byvaleho 😉 🙂 ta paaaaa
Bambi ja som nemala cas bola som taka unavena vcera mala som doma segru ,bola som na nakupe ,u nasich a doma som zaspala jak babo 🙂

jalao
11. pro 2009

baby, ani ja nestiham cvalat, ale sem tam vas kontrolujem, ako sa vam dari, ale moc sa teda nesnazite.. 😠 😠
Trosku zaberte, pekny den... 😉 😉 😉

frisbee
autor
11. pro 2009

vladenka moja drahá,ďakujem,maximálne ho umlčíme vankúšom 😀 😀 😀 ,dávaj na seba pozor,hlásia poľadovicu,nie že sebou niekde treskneš,z výšky sa blbo padá,my trpaslíci to. máme lepšie 😉 A pekne osláv,dávam ti preventívne cmuk cmuk z každej strany,zdravíčko,šťastíčko a všetko naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .
Baby,ešte budem zapnutá asi do jednej hodiny,tak vás pozdravím. 🙂

vladkaz1
11. pro 2009

Frisulka dakujem moja pekna... tak vankus mozes pouzit super 😉 , schvalujem ti ... 😀 😀 😀 😀
Dnes si zarobim cesta na linecke, lebo to mi pozrali co som upiekla ,hahaha aj somnou jasne .. a budem vypekat ,alebo necham v chladnicke ked sa mi nebude chciet inak nevarim nic nerobim ,nechce sa mi nic 😝
Este kuknem kym sa rozlucis 😉

darina60
11. pro 2009

Dobré deň, či ránko podaktorím 🙂 🙂 🙂 Ja tiež len na skok, musím toho dnes ešte veľa stihnúť. Chcela som sa rozlúčiť s frisulkou. Dievčatá to už povedali za mna, pripájam sa aj ja. Uži si to tam, prevetraj peňaženku, zatancuj na stole ak sa bude dať. A hlavne šťastný let, aby si ho zvládla bez sáčika 🙂 🙂 A skoro sa nám vrát, lebo Ta tu potrebujeme, teda píšem za seba 🙂 🙂

frisbee
autor
11. pro 2009

dari..a ty vieš čo..pevné nervy a na všetko hoď salám,ve´d už ťa nič neprekvaí...tfuj tfuj tfuj....ďakujem 🙂 🙂 🙂

veronkaj
11. pro 2009

dobré ráno
frisbee tak dnes deň D držíme čo sa len dá a dobre pochoď

moja dcéra dnes išla zo školy do Viedne no pekne sa fláka tak tiež budem ako na ihlách kým príde a to až večer.

vladkaz aj mne pomaly chodia na to ale že oni nemusia, včera som prvý krát skúšala tie škoricové klbká z mmb a boli pekné ale asi som ich nechala trochu dlhšie v rúre a sú trošku suchšie, no čo budú k čaju 😀

a zajtra ma čaká tá oslava no des, včera som umyla aj nejaké okná a dnes pokračujem a potom už zajtra len chystať.

darinka píšeš za nás všetkých aj ja som už písala nech sa friss rýchlo vráti lebo ju tu treba.

vanja
11. pro 2009

ahojte pracujúca smena 😀
frsi mi dve sme sa už rozčúlili, tak ešte raz pekný let
vladka načo pečeš tak skore keď to aj tak pojedia, ja až v pondelok budem, ale tiež sa bojím či to vydrží
dari, dllllllllllllllllllllho som nebola s tebo on line, všetko v poriadku? Hádam hej keď sa nesťažuješ
jalao, ty mi nehovor že pracuješ tak mocno teraz v piatok
veronkaj tak to majú dobre že išli na výlet do Viedne, a to len tak, alebo na nejakú exkurziu?

darina60
11. pro 2009

Veri a čo chystáš na oslavu? Mi máme tiež zajtra ale to len 11 ludí, z toho 3 deti. Oslavujeme tie dcérine narodky. Ale tentokrát som si to uľahčila, objednala som studené misy, spravím len hydinovú roládu na studeno. A dnes idem tortu piecť.
Vladi aj ja som už robila linecké druhú dávku, prvú mi zožrali, túto som musela schovať na tajné miesto 😀 😀
A ešte raz mávam tete fris ak tu číta, pá pokladík 😉 😉 😉