S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
20. led 2010

Vladi, ja som akurat desiatovala chlebik, otvorim mail a normalne mi zabehlo 😠 Fris, no teda! 😎 😎 😎

vladkaz1
20. led 2010

No tak dobru chut 😀
ja som doupratovala navarene mam a s mojemu som cistila mandle ,nech ide umyt riad si mysli ze umyje raz za tyzden riady a jaku robotu urobil a to ze ja jak taka cicka kazdy dene upratujem komplet byt perem varim a este s malu na turu, alebo na kopec dojdem unavena a vecer varim na novo no u nas to nik nevidi ... este len bude
Som sa nasrala nevarim ,ked len pre malu a seba a vsetko nech stoji ved co som otrok ,vlastne pre koho to robim neviem 😝

frisbee
autor
20. led 2010

čaute,ja iba rýchlo,do noci som prala,teraz žehlím,idem variť,poobede povezieme mladú na letisko.Ráno som sa zobudila na taký blbý sen,že som mala v rožku zapečenú živú myš 😝 .
😀 😀 😀 😀 vladi,to my poslal syn mm,haha,on vždycky také prasárny posiela 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
20. led 2010

Fris a auto uz v poho?
davajte si pozor ! Ze synovi odkazujem aj na buduce 😀 😀

vladkaz1
20. led 2010

moj isiel kupat malu tak idem podla velkosti upratat mimiskovi skrinu a nieoc vam pofotim 🙂

veronkaj
20. led 2010

fris to čo máš za sny , že myš??? ozaj a dnes je ten deň bojíš sa čo bude doma???
vladkaz ja som tiež včera nechala neumytý riad - teda tanier a príbor, lebo mladý ho tam dal a tak som ho tam nechala. nech si dnes s tým robia čo chcú.

a ofoť aj bruško môžeš malého Oliverka

simona55
20. led 2010

fris mne ten mail bol prazdni co to bolo?lebo vydim ze vladi,aj lalo su splasene. 😀 ako by uhorku vydeli. 😀 😀 😀 fris aj ja som mala cudni sen, ze sa mi narodila dcera a ze bola zabalena po porode do celofanu 😒 😒 😒 😒 😝 ale ze bola velika,vazil,a4,10 a dlzku mala53cm co to je. a potom uz ked som stavala ze idem urobit mojmu kavu o 4,15 takze som kvocala a hrala sa z Davidkom tak ze soo mna vypadla velika hrca krvy ale aj to bolo vovrecku,a neviem si to vysvetlit co to je? pozerla som snar,a ze dieta je to ze onedlho stretnem lasku, a tak. a ze krv znamena onedlho bude vojna.boze co to je? sa me hluposti. 😠 😠 😖

frisbee
autor
20. led 2010

auto je opravené 🙂 ,vladi,synovi poviem,nech posiela viacej,my sme na stejnej vlne,tak sa na tom bavíme,oko by sa hanbilo 😀 😀 😀
simi,fakt čudné sny 😕
veri...dnes som v noci vykríkla nahlas...napíšem potom do IP 😝 😝 😝 ..no bojím sa...

simona55
20. led 2010

jaloooooooooooooo prepac,dnes som ta prekrstilááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 napisala som ze lalo 😀 😀 😀 😀 😀 jaj ozaj fris dnes je den D 😕 😕 bude bu ,bu bu.mozno ze uz nie ,kto vie 😕 😕 😕 😕

jalao
20. led 2010

Simonka nevadi...a vecer som aj mapu kvoli tebe kukala! 😀 😀
Fris, ved posielaj, posielaj, mna to len prave pri jedle zaskocilo, takze mi skoro zaskocilo.. 😀 😀
Simon, tebe sa taketo divoke sny urcite kvoli dcere snivaju...nosis to v podvedomi..Nic zvlastne za tym nehladaj 😉
Vladka a preco kupete to dieta dopoludnia vlastne? nepojdete uz dnes von na sneh s nou? sa len pytam... 😎 Lebo ja to nemam rada, ked idu decka z plavarne a kolkokrat vlhke vlasky este a sup na mraz... 🙄 🙄

veronkaj
20. led 2010

simonka keď sa ti sníva o dieťa - nie vlastnom tak to znamená hádku, nepríjemnosti, čím menšie dieťa tým väčšia nepríjemnosť a krv neznamná vojnu neboj.

friss a ja nedostanem meil?? nech viem o čo je reč? aj ked pracujem

vladkaz1
20. led 2010

jalo ved mala je ese do 2 hej doma vlasky urcite vlhke mat nebude ,musel ju okupat lebo kakala a nejako jej smrdkala susurka po moci tak som chcela nehc ju okupe hned s nim ...

vladkaz1
20. led 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... kuk asi 5 fotiek veci je tam 🙂

nikinka008
20. led 2010

Ahojte babule,precitam vas ke budem ok nic sa mi nechce 🙄 mm vzal malu a isiel do obchodu teraz sa o nu stara lebo ja nemam silu na to,citim sa ako keby ma niekto zbyl 🙄 🙄 😔 ....zatial ahojte

frisbee
autor
20. led 2010

ahojte..už sa idem obliekať...vladi,Oliverko bude macher módna ikona...super veci 🙂 🙂 🙂
veri,idem ti to preposlať,posielala som to nadvakrát,asi to neprešlo 😕 😕 😕
niki,ležkaj a oddychuj 😕

frisbee
autor
20. led 2010

tak už mám nalíčenú hlavu,o 10 min.odchádzame,budem tu okolo šiestej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
20. led 2010

budem tu vecer ideme von pa 🙂

simona55
20. led 2010

jee vladi ake chutnucke vecickyl 🙂 🙂fris aj mne posli mail lebo neviem ocom je rec 😉 🙂

jalao
20. led 2010

babule, koncim, odhlasujem, bezim do skolky, spat do Sporitelne a na nakup a potom konecne domov. Prajem prijemny podvecer. vecer maknite - nocna sluzba!! 😉 😉 😉

vladkaz1
20. led 2010

Ahojte sme doma ,jaka som vymrznuta ty kokso ...

frisbee
autor
20. led 2010

tu som 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
20. led 2010

čaute, tu je vonku hrozná zima tiež....duje severák, až pod kabát 😒 😒 😒 😒

frisbee
autor
20. led 2010

tu duje,ale sneh sa topí,najprv sme sedeli hodinu na letisku,ešte sme to frkli do Ikey pre pár blbostí,teraz kŕmim sabačky 🙂

jalao
20. led 2010

kokso, fris, kým mi to došlo, že koho krmiš, trvalo to asi 3 sekundy... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tu začalo dokonca trošku posnežovať..A čo ju tam teraz na tej nadstavbe čaká, povedz nám, čo vieš o tom , aspoň trochu...

frisbee
autor
20. led 2010

ty negavaríš pa russki???Na aeroportu ždáli rússkije graždány na camaľot v Moskvu,patamu ja gavarjú sevodňa pa rússki,znáješ??? 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. led 2010

samaľot tam alo by´t 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. led 2010

m

frisbee
autor
20. led 2010

знание русского языка очень хорошо 😀 😀 😀 😀

jalao
20. led 2010

da, da, ja znáju....nu perepinať klávesnicu mne nenáda 😎 😎 Už sme tu kedysi mali v lete také fajn ruské vstupy 😀 Ja som mala ruštinu rada a aj mi išla...Škoda jej.
A étot znáješ? Jekaterina Petrovna, kak eto slučílas, što vy stális takoj prostitutkoj??? Nu, taváriš.....znájete to....prósta....ščástie..... 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
20. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 éto miňe očeň nrávilos 😀 😀 😀 😀