S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
21. led 2010

simi - ja som teraz len tak pozerala je veľa romant. víkendov ale???

bambi - skoré uzdravenie maličkej a tebe hlavne tiež oddych, no ešte len budú choroby pribúdať keď sa trošku oteplí, tak nech vás to čo najviac obíde.

inak budúci víkend je v Ba svadobný veľtrh, chodievali sme sa tam s dcérou vždy pokochať nad šatami a všetkému čo patrí k svadbám a je tam aj veľmi príjemná a dobrá aukcia a tak.
a teraz vravím polovičke či nejdeme že tam môžeme aj dobrú zľavu dostať na to čo by sme chceli.
a on že načo by išiel on oblek aj boty aj košelu má. a vravím že obrúčky, foto, obed ??? aj to budeme na svadbu potrebovať a nič ticho vravím čo si si to rozmyslel a on že nie.
normálne mám pocit, že žiadna svadba nebude, pretože nechce, darinka aj fris mali asi fakt pravdu dal mi to aby ako fakt povedal vtedy v hnene vyhovel ale podľa mňa ked neprístúpim na to že len obyčajne na úrade ja on a dvaja svedkovia a občer. doma tak nebude nič. ale na to nepristúpim.
pomohla som mu dostať sa z dosť veľkého problému, jeho bývala si aj vďaka mne užíva miliony, ktoré splácame spolu a starám sa o nich vzorne aj o dom a tak si myslím že mám právo aspoň na jeden pekný deň, ktorý si budem dlho pamätať a aj ked nie veľká svadba ale aspoň niečo z toho.
no ´dalšia nádej v prdeli.

simi neboj inšie nepočujem len že sa nevie spamätať od kedy sme zobrali úver a tak podľa mňa nikam sa nepôjde jedine asi ked si to sama vybavím a zaplatím.nuž to dobré a príjemné si už zobrala jeho bývala

simona55
21. led 2010

Veron, mne to pripada,ze tu svadbu,a obrucku,a ostatne ako by si si to vynucovala odneho, ako pises jeho musis tahat do vsetkeho vsak? chapes co pisem ze? tak to to neni dobre, to musi chciet on,mas pravdu,ked uz tolko si sa nadrela tak nech aj ti nechmas nieco .ale to to je moj nazor. 😕 fris vcera aj mne prisiel mail od orange ze mam plnu schranku ale som si vsetko vymazala je prazdna no idem sa tam kuknut.

simona55
21. led 2010

fris posli na stari mail co som ti vtedy dala.

frisbee
autor
21. led 2010

kde ste všetky? 😕 😕 😕 našla som si domček vo Francúzsku 🙂 🙂 🙂 🙂

http://www.green-acres.com/de/properties/33897.htm

frisbee
autor
21. led 2010
simona55
21. led 2010

citajte, mne sa to tak paci,podla mna to je pravdive.

Jedného dňa zbadal malý syn v matkinom oku slzu a spýtal sa: „Prečo
plačeš, mamička?“ „Pretože som žena“, odpovedala. „Tomu nerozumiem,“
s otázkou v očiach pozrel na ňu syn. „Ani nemôžeš, synček, možno neskoršie,
až bude z teba muž“ a pohladila ho po belavých vláskoch.

Večer, keď sa vrátil otec z práce, syn sa spytuje: „Prečo naša mama plače?“
Otec hodil rukou a bezstarostne odvetil: „Ženy často plačú len tak, bez
dôvodu.“

Keď chlapec dorástol na muža, vo vrúcnej modlitbe prosil o zdravie svojej
matky a vzdychol si: „Pane Bože, prečo ženy plačú?“ A Boh mu povedal:
„Keď som stvoril ženu, vedel som, že musí byť iná ako muž, a preto som jej
dal do vena:


pevné plecia, aby uniesla všetku ťarchu sveta,

vnútornú silu, aby rodila deti a dala im domov,

náruč na teplé a milujúce objatia,

srdce, z ktorého rozdáva lásku svojim blízkym,

láskavý úsmev a pochopenie pre všetkých, ktorí to potrebujú,

silu a vytrvalosť, aby opatrovala svoju rodinu v ťažkostiach
a v chorobe,

obetavosť a toleranciu, aby sa starala o svojho muža i napriek jeho
nedostatkom, aj keď to nie je vždy jednoduché.

Aby toto ťažké poslanie, ktoré žena vo svojom živote má,

mohla uniesť, na to všetko som jej pridal

slzu, klenot jej oddanosti a lásky.

Keď uvidíš ženu či matku plakať, povedz jej, že ju máš rád a si jej vďačný za
jej starostlivosť. A keď i vtedy uvidíš v jej oku slzu, vedz, že je to slza šťastia,
lebo cíti, že má pri sebe niekoho, kto jej pomáha tú ťarchu niesť.“

Ženám, matkám a babičkám pri príležitosti
Dňa matiek želáme lásku, úctu a zdravie. Redakcia

simona55
21. led 2010

ked som bola u gynekologicki,tak ona to mala pod sklom na stole, a ja som to citala a citala 😕 az som sa zamyslela nadtim.a ona my to prefotila,ze vraj to dostala od jej syna, k MDM.

langkofel
21. led 2010

fris ty brdo ten prvy by som brala ale vazne a to ta cena akoze naozaj? Ved za tolko sa tu predavaju 2-3 izbove byty 😲

simona55
21. led 2010

fris ten prvy aj mne sa paci 🙂 ja mam podobny dvor, 😉 dakujem za mail su pekne,dcera mi vravi mami aj by som si tam niekedy chcela spravit fotky,aha vravim jej,zavri si oci a mysli ze fotis 🙂

frisbee
autor
21. led 2010

simi,pekné to je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
langoška,mne to hovor,ja mám zmapovaný taliansky aj francúzsky trh,tie ceny bývajú aj okolo 100 000.-.každý ten dom je opravený,má bazén a veľké pozemnky,keď píšem veľké,tak myslí, od 2000m do pár hektárov,prípadne je tam aj jazero.V Taliansku sú domy podstatne drahšie.

langkofel
21. led 2010

ja cumim zase na cestovky teraz, no som s toho blbec, dovolenku si vacsinou organizujem sama ale toto co odomna teraz chcu tak s toho som fakt blbec.... neviem koho sa mam spytat, lebo nikto este nic take nepodnikol, aspon teda nikto koho poznam 😖

frisbee
autor
21. led 2010
langkofel
21. led 2010

no fris, chceli by sme ist na malorku, ale....hmmmm priatel rad trenuje na zavodnom bicykli a kdesi vycital ze sa robia dake organizovane cesty proste pre tych cyklistov, no a ze my proste pojdeme s nim, on sa bude bicyklovat a my budeme sunky valat dakde pri bazene.....lenze ja neviem nic najst, kde by ponukali daco konbinovane pre sportovec PLUS lenivec 😖
Tak mam s toho nervy...

frisbee
autor
21. led 2010

😀 😀 😀 ty lenivec 😀 😀 😀 ...idem ti hľadať na nete,mňa to baví 🙂 🙂 🙂

langkofel
21. led 2010

ja proste neviem kde co, nevyznam sa tak dobre...

Inac fris uz minule som tak rozmyslala v akej oblasti ty pracujes?

frisbee
autor
21. led 2010

langoška,toto sú nejaké pobyty s cyklistikou

http://www.green-acres.com/de/properties/2621a-...

posielam ti IP

langkofel
21. led 2010

waw fris ten posledny dom ja milujem takyto styl 🙂

frisbee
autor
21. led 2010

jé,mne tam neskočil ten hotel

frisbee
autor
21. led 2010

http://www.rad-mallorca.de/

tu sú nejaké cyklistické

frisbee
autor
21. led 2010

a tu je nemecká debata,kde si ľudia radia navzájom o Mallorce 🙂

http://www.cyclingforums.com/de/uk-europe/18511...

langkofel
21. led 2010

hehe to prve som vygoglila aj ja 😉 , ale priatel ma doma aj dake cyklocasopisy, tak si to pojdem vziat a tam urcite budu dake adresy...
Ale dakujem, a to forum pozriem 😉

frisbee
autor
21. led 2010

no mne niekam zizlo,čo som našla prvé,to bolo dobré a miesto toho sa mi skopíroval ten dom vo Francúzsku a teraz neviem,kde som to našla 😒

langkofel
21. led 2010

je fris ty si uplny frajer 😉 , tak sa do aprila namotam, ze hadam aj ja pojdem na bicykli 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
21. led 2010

😀 😀 😀 😀 potom ma zabiješ,že si sa kvoli mne zničila 😀 😀 😀 😀 😀

langkofel
21. led 2010

jaj ale ja to tam nebudem slapat na bicykli 😀 😀 😀 ja sadnem do lietadla, len tam sa budem pod palmamy prehanat na bike 😝 , aha zabudla som na juniorku, tak to nie odmietam vozit este dalsich 20kg vzadu...tak jo, budem asi len tie sunky valat...
Teda dufam ze sa nam daco podari zorganizovat, snad aj financne, to tam este nebude sezona, tak to hadam aj zaplatit budeme schopny...no som zvedava, urcite vam poslem virtualny pozdrav ak daco poriesime 😝

frisbee
autor
21. led 2010

potom etše bývaju také šľapacie vozítka pre turistov,ako sa vozia po meste,tam sa zmestíte celá rodina,vyzerá to ako autíčko 😀 😀 😀 😀